ارسال بار به برلین ( هوایی – زمینی )

یکی از خدمات تخصصی آریا نوین کارگو ، ارسال بار به برلین است که به صورت همه روزه با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه میشود . 

برای ارسال بار به برلین ، همه روزه حمل هوایی و زمینی به صورت حرفه ای با کمترین قیمت به شما عزیزان ارائه می شود . در مجموعه آریا نوین کارگو انتقال سریع و ارزان محموله ها از مهمترین خدمات ما می باشد. 

برای ارسال بار به برلین ، آریا نوین از همه نقاط کشور آماده ارائه خدمات با بهترین مشاوره می باشد . ما با خدماتی سریع و ارزان آماده همکاری با مهاجران و مسافران عزیز هستیم . 

آریا نوین کارگو برای ارسال بار به برلین از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید .

برای ارسال بار به آلمان ، حمل هوایی از فرودگاه امام خمینی به صورت همه روزه انجام میشود و محموله های شما با کمترین قیمت منتقل خواهند شد . تیم متخصص آریا نوین برای انتقال محموله های شما با مشاوره رایگان و تخصصی آماده همکاری با شما عزیزان است .

ارسال-بار-به-برلین
ارسال-بار-به-برلین

روش های ارسال بار به برلین 

برای ارسال بار به برلین ، روش های مختلف وجود دارد که هر یک از این روش ها برای انتقال محموله هایی با شرایط  و وضعیت متفاوت مورد استفاده می شوند.

روش های مختلف ارسال بار به برلین دارای هزینه های متفاوت ، شرایط حمل متفاوت و زمان تحویل متفاوتی هستند . 3 روش اصلی برای ارسال بار به برلین به صورت زیر هستند : 

  • ارسال هوایی به برلین 
  • ارسال زمینی به برلین
  • ارسال دریایی به برلین

برای ارسال بار به برلین ، همه روزه آریا نوین کارگو بهترین و مناسب ترین روش های باربری را در اختیار شما قرار میدهد . در ادامه به توضیح این موارد می پردازیم .

علاوه بر ارسال بار به برلین و سایر شهر های کشور آلمان ، همه روزه برای ارسال بار به فرانسه نیز بهترین خدمات را می توانید از طریق شماره های آریا نوین ثبت سفارش نمایید .

حمل هوایی برای برلین 

یکی از روش های ارسال بار به برلین ، حمل هوایی است که به صورت همه روزه و با کمترین هزینه انجام میشود . مجموعه آریا نوین کارگو با سالها سابقه در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی آماده ارائه خدماتی سریع و تخصصی است . 

از آنجایی که برای برلین به صورت همه روزه پروازهای متعدد از نقاط مختلف کشور وجود دارد ، ما برای ارسال بار به برلین به صورت هوایی بدون محدودیت خدمات حمل و نقل بار و کالا را در اختیار شما قرار میدهیم. 

ارسال بار به برلین به صورت هوایی از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود و برای محموله های مختلف باید بسته بندی تخصصی و مناسب در نظر گرفته شود.

برای ارسال هوایی به برلین آریا نوین بر اساس میزان ارزش محموله های شما بیمه نامه با بالاترین سطح پوشش صادر خواهد نمود .

حمل هوایی به آلمان تخصص تیم آریا نوین کارگو است که با کمترین هزینه امکان انتقال محموله های شما را فراهم می نماید . 

ارسال-هوایی-برای-برلین
ارسال-هوایی-برای-برلین

ارسال بار به برلین به صورت زمینی 

برای ارسال بار به برلین ، همه روزه امکان انتقال محموله ها به صورت زمینی نیز فراهم می باشد . ما با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت با استفاده از خودروهای باربری ترانزیت آماده انتقال زمینی بار به برلین هستیم. 

مجموعه باربری آریا کارگو برای ارسال زمینی محموله های تجاری و شخصی شما از کامیونت مسقف و تریلی چادری ترانزیت استفاده می نماید.

برای ارسال بار به برلین به صورت زمینی ، ما بارگیری را از همه نقاط کشور با بهترین قیمت انجام داده و انتقال فوری محموله های شما از طریق مرز زمینی انجام خواهد شد.

مجموعه آریا نوین به صورت هفتگی آماده ارائه خدمات باربری زمینی برای آلمان و سایر نقاط اروپا می باشد . ما بهترین و تخصصی ترین خدمات را با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت انجام خواهیم داد .

علاوه بر آلمان ، برای ارسال بار به مسکو نیز بهترین خدمات را می توانید از ما بخواهید . حمل و نقل حرفه ای همه نوع محموله ها با شماره های آریا نوین کارگو انجام میشود .

ارسال چه کالاهایی به برلین ممنوع است ؟

وارد کردن برخی از کالاها به برلین ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به برلین را کمی سخت کرده است .گمرک آلمان جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است.

 شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور آلمان نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک آلمان اقدام نمایید.

  1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
  2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
  3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
  4. عرقیات و ترشیجات 
  5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
  6. انواع دارو و یا دخانیات 

علاوه بر موارد ذکر شده ، ممکن است برخی موارد جدید نیز برای ارسال بار به برلین دچار محدودیت هایی شوند . از همین جهت ، مشاوره کارشناسی با همکاران ما سبب افزایش سرعت و کاهش هزینه های خدمات باربری خواهد شد. 

فریت بار به آلمان نیز توسط آریا نوین با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام می شود . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

ارسال لوازم منزل به برلین 

یکی از مهمترین خدماتی که آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می نماید ، حمل و نقل اثاثیه به برلین می باشد . در مجموعه آریا نوین ، انتقال اثاثیه و کالاهای شما با کمترین هزینه انجام میشود و مهاجرین گرامی می توانند اثاثیه خود را به ما بسپارند . 

برای ارسال اثاثیه به برلین ، همه روزه آریا نوین کارگو آماده انتقال هوایی و زمینی اثاثیه شما میباشد  . در ارسال بار به برلین از بهترین بیمه نامه استفاده می شود تا محموله های شما با بالاترین امنیت منتقل شوند . 

برای ارسال اثاثیه به برلین ، محدودیت ارسال اثاثیه نو و آکبند وجود دارد و محموله های مستعمل به راحتی با کمترین هزینه قابل ارسال هستند .

برای ارسال اثاثیه به برلین ، حجم زیاد اثاثیه با استفاده از روش زمینی و محموله ها و اثاثیه کم وزن و کم حجم با روش هوایی به راحتی ارسال می شوند .

علاوه بر کشور های اروپایی مانند برلین و سایر شهر های مهم ، برای ارسال بار به آنکارا نیز می توانید از خدمات تخصصی و همعه روزه آریا نوین خدمات مورد نیاز خود را تامین نمایید و محموله های خود را به صورت تخصصی منتقل نمایید .

باربری-ایران-به-برلین
باربری-ایران-به-برلین

بسته بندی اثاثیه برای ارسال به برلین 

یکی از مهمترین موضوعات در زمان ارائه خدمات ارسال بار به برلین ، بسته بندی تخصصی محموله ها می باشد . بسته بندی حرفه ای و تخصصی سبب افزایش ایمنی و حفظ سلامت محموله ها خواهد و همین موضوع در سالم رسیدن محموله به برلین بسیار موثر است  . 

برای بسته بندی اثاثیه جهت ارسال بار به برلین می توانید از تیم آریا نوین استفاده نمایید تا محموله های شما با بهترین روش بسته بندی و منتقل نمایند . 

برای بسته بندی اثاثیه شما جهت ارسال به برلین ، آریا نوین کارگو از جعبه های دست ساز چوبی ، کارتن و نایلون حبابدار استفاده می نماید که به خوبی از محموله های شما حفاظت می نماید.

ارسال لباس به برلین

یکی از خدمات آریا کارگو ، ارسال انواع لباس های شما به برلین است . برای ارسال لباس باید بسته بندی مناسبی در نظر گرفته شود . در بسیاری از موارد ، بهترین بسته بندی را می توان استفاده از چمدان در نظر گرفت . شما عزیزان می توانید اگر حجم لباس هایتان در حد چمدان است از این روش استفاده کنید . 

در غیر این صورت برای ارسال لباس به برلین باید از بسته بندی مناسبی که بر اساس میزان حجم و ابعاد لباس است استفاده نمایید . 

برای ارسال لباس ، هزینه های گمرکی نیز باید پرداخت شود که بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . 

با شماره های آریا کارگو در تماس باشید تا ارسال لباس به برلین را به صورت تخصصی و سریع انجام دهید . 

ارسال فرش به برلین

یکی از مهمترین خدمات آریا کارگو ، ارسال فرش می باشد که به صورت همه روزه برای برلین نیز قابل انجام است . برای ارسال فرش به برلین ، 3 روش دریایی ، زمینی و هوایی قابل استفاده می باشند .  در آریا کارگو برای ارسال فرش به برلین ، حمل هوایی بهترین و سریعترین روش است . 

ارسال فرش ماشینی به برلین با محدودیت خاصی همراه نیست و تنها کافی خواهد بود که در بسته‌بندی این فرش‌ها، نهایت ظرافت و دقت را به خرج بدهید تا کمترین آسیب به آن‌ها وارد نشود. هزینه ارسال بسته به مقصد شما، حجم و ابعاد بار و همین طور ارزش آن، مشخص خواهد شد.

همان طور که در ابتدا نیز اشاره کردیم، به دلیل ویژگی‌های خاص فرش‌های دستباف، ارسال فرش دستباف به برلین ، با محدودیت‌هایی همراه است. به این ترتیب که امکان ارسال بیش از 2 عدد فرش دستباف، بدون اخذ مجوزهای لازم، امکان پذیر نخواهد بود.

برای ارسال بار به اروپا می توانید از طریق شماره های ما بهترین خدمات را تجربه کنید .

ارسال لوازم دانشجویی به برلین

ممکن است قصد ادامه ی تحصیل در یکی از دانشگاههای معتبر گرجستان را داشته باشید. شما هم میتوانید کلیه ی لوازم مورد نیاز خود را اعم از پوشاک، کتاب و جزوات درسی، سی دی و لوح های فشرده، مواد خوراکی (خشکبار و غذاهای آماده در بسته بندی‌های تجاری) به برلین ارسال نمایید.

برای ارسال لوازم دانشجویی به برلین کافیست با شماره های آریا کارگو در تماس باشید و پس از مشاوره با کارشناسان ما بهترین خدمات فریت بار را دریافت کنید .

آیا برای ارسال بار به برلین از بیمه استفاده می شود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به برلین را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به برلین و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به برلین با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

برای ارسال بار به لندن نیز می توانید از طریق شماره های ما بهترین و تخصصی ترین خدمات را با کمترین هزینه ثبت سفارش کنید .

مشاوره حرفه ای برای ارسال بار به برلین

برای ارسال بار به برلین ، مهمترین موضوع داشتن اطلاعات کافی در خصوص خدمات و روش های ارسال بار می باشد . بسیاری از شرکت های باربری با ارائه اطلاعات نامناسب باعث افزایش هزینه های باربری می شوند .

از همین جهت ، آریا نوین کارگو برای ارسال بار به برلین یا سایر شهر های آلمان از مشاوره حرفه ای و رایگان استفاده می نماید تا محموله های شما در اسرع وقت و با کمترین هزینه منتقل شوند .

آریا نوین کارگو برای ارسال بار به برلین همه روزه بهترین خدمات را در اختیارتان قرار میدهد و با سابقه طولانی در ارائه خدمات از معتبرترین شرکت های باربری است .

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا