ارسال بار به میلان ( هوایی – زمینی )

ارسال بار به میلان یکی از خدماتی است که تیم متخصص آریا نوین کارگو به صورت همه روزه برای ارسال محموله ها و کالاهای تجاری و شخصی و صنعتی شما ارائه می نماید . ما با کمترین هزینه و با بهترین تیم حمل و نقل ، در اسرع وقت برای ارسال بار به میلان تمامی خدمات را با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه خواهیم نمود .

برای ارسال بار به میلان از روش های مختلفی استفاده می شود که در ادامه به آن پرداخته می شود .

در خدمات ارسال بار به میلان از بیمه نامه کامل استفاده می شود و همه روش های باربری بر اساس نوع محموله و میزان ارزش آن به صورت کامل تحت پوشش هستند . ما برای ارسال بار به ایتالیا در اسرع وقت و تنها با یک تماس تلفنی در کنار شما هستیم .

ارسال-بار-به-میلان
ارسال-بار-به-میلان

روش های ارسال بار به میلان 

برای ارسال بار به میلان ، روش های مختلف وجود دارد که هر یک از این روش ها برای انتقال محموله هایی با شرایط  و وضعیت متفاوت مورد استفاده می شوند.

روش های مختلف ارسال بار به میلان دارای هزینه های متفاوت ، شرایط حمل متفاوت و زمان تحویل متفاوتی هستند . 3 روش اصلی برای ارسال بار به میلان به صورت زیر هستند : 

 • ارسال هوایی به میلان 
 • ارسال زمینی به میلان
 • ارسال دریایی به میلان

برای ارسال بار به میلان ، همه روزه آریا نوین کارگو بهترین و مناسب ترین روش های باربری را در اختیار شما قرار میدهد . در ادامه به توضیح این موارد می پردازیم .علاوه بر ارسال بار به میلان ، به صورت همه روزه برای ارسال بار به رم نیز می توانید از خدمات تخصصی و همه روزه آریا نوین استفاده نمایید .

امکان ارسال محموله های سبک و سنگین تجاری و شخصی برای شما با کمترین هزینه فراهم خواهد شد .

حمل هوایی برای میلان 

یکی از روش های ارسال بار به میلان ، حمل هوایی است که به صورت همه روزه و با کمترین هزینه انجام میشود . مجموعه آریا نوین کارگو با سالها سابقه در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی آماده ارائه خدماتی سریع و تخصصی است . 

از آنجایی که برای میلان به صورت همه روزه پروازهای متعدد از نقاط مختلف کشور وجود دارد ، ما برای ارسال بار به میلان به صورت هوایی بدون محدودیت خدمات حمل و نقل بار و کالا را در اختیار شما قرار میدهیم. 

ارسال بار به میلان به صورت هوایی از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود و برای محموله های مختلف باید بسته بندی تخصصی و مناسب در نظر گرفته شود.

برای ارسال هوایی به میلان آریا نوین بر اساس میزان ارزش محموله های شما بیمه نامه با بالاترین سطح پوشش صادر خواهد نمود .

حمل هوایی به ایتالیا تخصص تیم آریا نوین کارگو است که با کمترین هزینه امکان انتقال محموله های شما را فراهم می نماید . 

ارسال-هوایی-برای-میلان
ارسال-هوایی-برای-میلان

ارسال بار به میلان به صورت زمینی 

برای ارسال بار به میلان ، همه روزه امکان انتقال محموله ها به صورت زمینی نیز فراهم می باشد . ما با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت با استفاده از خودروهای باربری ترانزیت آماده انتقال زمینی بار به میلان هستیم. 

مجموعه باربری آریا کارگو برای ارسال زمینی محموله های تجاری و شخصی شما از کامیونت مسقف و تریلی چادری ترانزیت استفاده می نماید.

برای ارسال بار به میلان به صورت زمینی ، ما بارگیری را از همه نقاط کشور با بهترین قیمت انجام داده و انتقال فوری محموله های شما از طریق مرز زمینی انجام خواهد شد. علااوه بر میلان در ایتالیا ، همه روزه برای ارسال بار به مونیخ نیز ما بهترین و تخصصی ترین خدمات را با یک تلفن در اختیار شما قرار میدهیم .

ارسال چه کالاهایی به میلان ممنوع است ؟

وارد کردن برخی از کالاها به میلان ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به میلان را کمی سخت کرده است .گمرک ایتالیا جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است.

 شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور ایتالیا نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک ایتالیا اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

علاوه بر موارد ذکر شده ، ممکن است برخی موارد جدید نیز برای ارسال بار به میلان دچار محدودیت هایی شوند . از همین جهت ، مشاوره کارشناسی با همکاران ما سبب افزایش سرعت و کاهش هزینه های خدمات باربری خواهد شد. 

فریت بار به ایتالیا نیز توسط آریا نوین با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام می شود . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

باربری-ایران-به-میلان
باربری-ایران-به-میلان

ارسال لوازم منزل به میلان 

یکی از مهمترین خدماتی که آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می نماید ، حمل و نقل اثاثیه به میلان می باشد . در مجموعه آریا نوین ، انتقال اثاثیه و کالاهای شما با کمترین هزینه انجام میشود و مهاجرین گرامی می توانند اثاثیه خود را به ما بسپارند . 

برای ارسال اثاثیه به میلان ، همه روزه آریا نوین کارگو آماده انتقال هوایی و زمینی اثاثیه شما میباشد  . در ارسال بار به میلان از بهترین بیمه نامه استفاده می شود تا محموله های شما با بالاترین امنیت منتقل شوند . 

برای ارسال اثاثیه به میلان ، محدودیت ارسال اثاثیه نو و آکبند وجود دارد و محموله های مستعمل به راحتی با کمترین هزینه قابل ارسال هستند .

برای ارسال اثاثیه به میلان ، حجم زیاد اثاثیه با استفاده از روش زمینی و محموله ها و اثاثیه کم وزن و کم حجم با روش هوایی به راحتی ارسال می شوند .

برای ارسال بار به مسکو که پایتخت روسیه است نیز همه روزه بهترین و تخصصی ترین خدمات با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه خواهد شد . ما با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه همراه شما عزیزان خواهیم بود .

بسته بندی اثاثیه برای ارسال به میلان 

یکی از مهمترین موضوعات در زمان ارائه خدمات ارسال بار به میلان ، بسته بندی تخصصی محموله ها می باشد . بسته بندی حرفه ای و تخصصی سبب افزایش ایمنی و حفظ سلامت محموله ها خواهد و همین موضوع در سالم رسیدن محموله به میلان بسیار موثر است  . 

برای بسته بندی اثاثیه جهت ارسال بار به میلان می توانید از تیم آریا نوین استفاده نمایید تا محموله های شما با بهترین روش بسته بندی و منتقل نمایند . 

برای بسته بندی اثاثیه شما جهت ارسال به میلان ، آریا نوین کارگو از جعبه های دست ساز چوبی ، کارتن و نایلون حبابدار استفاده می نماید که به خوبی از محموله های شما حفاظت می نماید.

برای ارسال بار به استانبول ، تیم متخصص آریا نوین با یک تماس تلفنی انتقال محموله های شما را انجام خواهد داد . با ما در تماس باشید تا بهترین تجربه باربری را داشته باشید .

ارسال زعفران به میلان 

در قانون کشور ما در خصوص میزان زعفران استخراج شده از طریق چمدان پیش بینی شده است. هر کسی که پاسپورت مستقل داشته باشد می تواند ۱۰۰ گرم با خود به خارج از کشور ببرد.

البته اگر بخواهید زعفران بیشتری از کشور صادر کنید باید مجوزهایی دریافت کنید. با اخذ این مجوزها می توانید این محدودیت را حذف کرده و زعفران بیشتری صادر کنید.

 1.  معرفی نامه یا وکالت نامه برای اظهار زعفران به گمرک که توسط وکیل تهیه شده است.
 2.  گواهی دریافت استاندارد تدارکات
 3.  گواهی سلامت در صورت نیاز خریدار
 4.  مجوز صادرات نهایی
 5. روش عدل بندی
 6.  کارت بازرگانی فعال در زمینه بازرگانی یا صادرکننده زعفران
 7.  گواهی قرنطینه و پرواربندی گیاه در صورت درخواست خریدار

برای صادرات زعفران به میلان ، روش حمل هوایی بسیار مناسب و سریع است . با مشاوره با کارشناسان ما می توانید در اسرع وقت زعفران را با حجم و وزن دلخواه ارسال کنید .

برای ارسال بار به میلان ، تیم مشاوره تخصصی آریا نوین کارگو به صورت همه روزه و حرفه ای بهترین خدمات را با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه می نمایند . فقط کافیست با ما در تماس باشید و محموله های خود را به ما بسپارید .

ارسال-زعفران-از-ایران-به-میلان
ارسال-زعفران-از-ایران-به-میلان

ارسال حیوانات خانگی به میلان

مجموعه آریا نوین کارگو امکان ارسال بار به میلان و انتقال انواع حیوانات خانگی را برای شما فراهم می نماید . انواع سگ ، گربه و حیوانات خانگی همگی قابل ارسال به میلان هستند و تنها نیاز به طی برخی مراحل است .

دریافت شناسنامه ، واکسیناسیون ، تزریق چیپ و . . در فرایند انتقال حیوانات خانگی انجام میشود . برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص کافیست با ما در تماس باشید .

ارسال-انواع-حیوانات-خانگی-به-میلان
ارسال-انواع-حیوانات-خانگی-به-میلان

ارسال لوازم دانشجویی به میلان

ممکن است قصد ادامه ی تحصیل در یکی از دانشگاههای معتبر میلان را داشته باشید. شما هم میتوانید کلیه ی لوازم مورد نیاز خود را اعم از پوشاک، کتاب و جزوات درسی، سی دی و لوح های فشرده، مواد خوراکی (خشکبار و غذاهای آماده در بسته بندی‌های تجاری) به شهرهای میلان ارسال نمایید.

برای ارسال لوازم دانشجویی به میلان کافیست با شماره های آریا کارگو در تماس باشید و پس از مشاوره با کارشناسان ما بهترین خدمات فریت بار را دریافت کنید .

آیا برای ارسال بار به میلان از بیمه استفاده می شود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به میلان را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به میلان و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به میلان با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند .

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا