ارسال بار به پاریس ( ارزان و سریع )

یکی از خدمات تخصصی آریا نوین کارگو ، ارسال بار به پاریس است که به صورت همه روزه با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه میشود . 

برای ارسال بار به پاریس ، همه روزه حمل هوایی و زمینی به صورت حرفه ای با کمترین قیمت به شما عزیزان ارائه می شود . در مجموعه آریا نوین کارگو انتقال سریع و ارزان محموله ها از مهمترین خدمات ما می باشد. 

برای ارسال بار به پاریس ، آریا نوین از همه نقاط کشور آماده ارائه خدمات با بهترین مشاوره می باشد . ما با خدماتی سریع و ارزان آماده همکاری با مهاجران و مسافران عزیز هستیم . 

ارسال بار به فرانسه به صورت همه روزه انجام میشود و بر اساس نوع محموله و شرایط آن ، مناسب ترین خدمات حمل و نقل ( هوایی و زمینی ) توسط تیم آریا نوین کارگو در اختیار شما قرار میگیرد . برای ارسال بار به پاریس ، همه روزه حمل و نقل هوایی در اسرع وقت انجام میشود .

علاوه بر ارسال بار به پاریس ، برای سایر شهر های کشور فرانسه بهترین خدمات با کمترین هزینه انجام میشود .

ارسال-بار-به-پاریس
ارسال-بار-به-پاریس

روش های ارسال بار به پاریس 

برای ارسال بار به پاریس ، روش های مختلف وجود دارد که هر یک از این روش ها برای انتقال محموله هایی با شرایط  و وضعیت متفاوت مورد استفاده می شوند.

روش های مختلف ارسال بار به پاریس دارای هزینه های متفاوت ، شرایط حمل متفاوت و زمان تحویل متفاوتی هستند . 3 روش اصلی برای ارسال بار به پاریس به صورت زیر هستند : 

 • ارسال هوایی به پاریس 
 • ارسال زمینی به پاریس
 • ارسال دریایی به پاریس

برای ارسال بار به پاریس ، همه روزه آریا نوین کارگو بهترین و مناسب ترین روش های باربری را در اختیار شما قرار میدهد . در ادامه به توضیح این موارد می پردازیم .

علاوه بر پاریس و فرانسه ، خدمات ارسال بار به برلین نیز به صورت همه روزه انجام میشود و محموله های شما با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه منتقل خواهند شد . فقط کافیست با شماره های آریا نوین کارگو در تماس باشید .

حمل هوایی برای پاریس 

یکی از روش های ارسال بار به پاریس ، حمل هوایی است که به صورت همه روزه و با کمترین هزینه انجام میشود . مجموعه آریا نوین کارگو با سالها سابقه در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی آماده ارائه خدماتی سریع و تخصصی است . 

از آنجایی که برای پاریس به صورت همه روزه پروازهای متعدد از نقاط مختلف کشور وجود دارد ، ما برای ارسال بار به پاریس به صورت هوایی بدون محدودیت خدمات حمل و نقل بار و کالا را در اختیار شما قرار میدهیم. 

ارسال بار به پاریس به صورت هوایی از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود و برای محموله های مختلف باید بسته بندی تخصصی و مناسب در نظر گرفته شود.

برای ارسال هوایی به پاریس آریا نوین بر اساس میزان ارزش محموله های شما بیمه نامه با بالاترین سطح پوشش صادر خواهد نمود .

حمل هوایی به فرانسه تخصص تیم آریا نوین کارگو است که با کمترین هزینه امکان انتقال محموله های شما را فراهم می نماید . 

ارسال-هوایی-برای-پاریس
ارسال-هوایی-برای-پاریس

ارسال بار به پاریس به صورت زمینی 

برای ارسال بار به پاریس ، همه روزه امکان انتقال محموله ها به صورت زمینی نیز فراهم می باشد . ما با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت با استفاده از خودروهای باربری ترانزیت آماده انتقال زمینی بار به پاریس هستیم. 

مجموعه باربری آریا کارگو برای ارسال زمینی محموله های تجاری و شخصی شما از کامیونت مسقف و تریلی چادری ترانزیت استفاده می نماید.

برای ارسال بار به پاریس به صورت زمینی ، ما بارگیری را از همه نقاط کشور با بهترین قیمت انجام داده و انتقال فوری محموله های شما از طریق مرز زمینی انجام خواهد شد.

ارسال بار به پاریس به صورت زمینی یکی از مقرون به صرفه ترین روش های باربری است که برای انتقال محموله های با وزن زیاد و یا حجم زیاد مناسب است . معمولا محموله های تجاری و صادراتی با استفاده از روش زمینی منتقل می شوند .

علاوه بر پاریس ، ارسال بار به آنکارا نیز از خدمات تخصصی آریا نوین کارگو می باشد .

ارسال چه کالاهایی به پاریس ممنوع است ؟

وارد کردن برخی از کالاها به پاریس ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به پاریس را کمی سخت کرده است .گمرک فرانسه جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است.

 شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور فرانسه نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک فرانسه اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

علاوه بر موارد ذکر شده ، ممکن است برخی موارد جدید نیز برای ارسال بار به پاریس دچار محدودیت هایی شوند . از همین جهت ، مشاوره کارشناسی با همکاران ما سبب افزایش سرعت و کاهش هزینه های خدمات باربری خواهد شد. 

فریت بار به فرانسه نیز توسط آریا نوین با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام می شود . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

باربری-از-ایران-به-پاریس
باربری-از-ایران-به-پاریس

ارسال لوازم منزل به پاریس 

یکی از مهمترین خدماتی که آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می نماید ، حمل و نقل اثاثیه به پاریس می باشد . در مجموعه آریا نوین ، انتقال اثاثیه و کالاهای شما با کمترین هزینه انجام میشود و مهاجرین گرامی می توانند اثاثیه خود را به ما بسپارند . 

برای ارسال اثاثیه به پاریس ، همه روزه آریا نوین کارگو آماده انتقال هوایی و زمینی اثاثیه شما میباشد  . در ارسال بار به پاریس از بهترین بیمه نامه استفاده می شود تا محموله های شما با بالاترین امنیت منتقل شوند . 

برای ارسال اثاثیه به پاریس ، محدودیت ارسال اثاثیه نو و آکبند وجود دارد و محموله های مستعمل به راحتی با کمترین هزینه قابل ارسال هستند .

برای ارسال اثاثیه به پاریس ، حجم زیاد اثاثیه با استفاده از روش زمینی و محموله ها و اثاثیه کم وزن و کم حجم با روش هوایی به راحتی ارسال می شوند .

برای ارسال لوازم و اثاثیه به صورت هوایی به پاریس ، همه روزه آریا نوین کارگو با بهترین تیم حمل بار از فرودگاه امام خمینی امکان ارسال محموله ها را برای شما فراهم می نماید .

ارسال بار به ایتالیا نیز در اسرع وقت توسط تیم متخصص آریا نوین کارگو انجام خواهد شد .

بسته بندی اثاثیه برای ارسال به پاریس 

یکی از مهمترین موضوعات در زمان ارائه خدمات ارسال بار به پاریس ، بسته بندی تخصصی محموله ها می باشد . بسته بندی حرفه ای و تخصصی سبب افزایش ایمنی و حفظ سلامت محموله ها خواهد و همین موضوع در سالم رسیدن محموله به پاریس بسیار موثر است  . 

برای بسته بندی اثاثیه جهت ارسال بار به پاریس می توانید از تیم آریا نوین استفاده نمایید تا محموله های شما با بهترین روش بسته بندی و منتقل نمایند . 

برای بسته بندی اثاثیه شما جهت ارسال به پاریس ، آریا نوین کارگو از جعبه های دست ساز چوبی ، کارتن و نایلون حبابدار استفاده می نماید که به خوبی از محموله های شما حفاظت می نماید.

علاوه بر ارسال بار به پاریس ، همه روزه برای ارسال بار به مادرید نیز بهترین خدمات با کمترین هزینه انجام خواهد شد و محموله های شما در اسرع وقت منتقل می شوند .

ارسال حیوانات خانگی به پاریس

گاهی مشتریان ما نیاز دارند تا حیوان خانگی خود ( از قبیل سگ ، گربه ، خرگوش ، پرنده های زینتی و … ) را توسط باربری هوایی با هواپیما به خارج از کشور ارسال نمایند که برای ارسال بار به پاریس نیز این امکان فراهم است .

حمل هوایی حیوانات زنده شامل رعایت موارد ویژه ای می باشد تا حیوان زنده بتواند در طول سفر طولانی خود با هواپیما ، در “بهترین استانداردهای نگهداری حیوانات زنده” حمل شده و به سلامت و در نهایتِ ایمنی به مقصد برسد.

مدارک زیر برای ارسال حیوانات به پاریس به صورت زیر می باشند : 

 1. مجوز ورود به کشور مقصد (در صورت نیاز)
 2. ارائه اصل گواهی بهداشت از سازمان دامپزشکی دولتی کشور مبدا باید در شرایطی که ۷ روز از تاریخ صدورش نگذشته باشد ، به همراه درج نام صاحب حیوان در آن . 
 3. ارائه اصل و کپی شناسنامه و گذرنامه حیوان با درج مشخصات کامل و مدارک واکسیناسیون معتبر به ویژه واکسن هاری (به اضافه درج صاحب حیوان)
 4. تکمیل مشخصات فرم درخواست حمل حیوان زنده در شرکت حمل بار
 5. به همراه داشتن میکروچیپ ، شماره‌ میکروچیپ و تاریخ دقیق آن

برای ارسال حیوانات خانگی به پاریس تنها کافیست با شماره های ما در تماس باشید و با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه اقدام به انتقال آنها نمایید .

ارسال لوازم دانشجویی به پاریس

ممکن است قصد ادامه ی تحصیل در یکی از دانشگاههای معتبر پاریس را داشته باشید. شما هم میتوانید کلیه ی لوازم مورد نیاز خود را اعم از پوشاک، کتاب و جزوات درسی، سی دی و لوح های فشرده، مواد خوراکی (خشکبار و غذاهای آماده در بسته بندی‌های تجاری) به شهرهای پاریس ارسال نمایید.

برای ارسال لوازم دانشجویی به پاریس کافیست با شماره های آریا کارگو در تماس باشید و پس از مشاوره با کارشناسان ما بهترین خدمات فریت بار را دریافت کنید .

ارسال لباس به پاریس

یکی از خدمات آریا کارگو ، ارسال انواع لباس های شما به پاریس است . برای ارسال لباس باید بسته بندی مناسبی در نظر گرفته شود . در بسیاری از موارد ، بهترین بسته بندی را می توان استفاده از چمدان در نظر گرفت . شما عزیزان می توانید اگر حجم لباس هایتان در حد چمدان است از این روش استفاده کنید . 

در غیر این صورت برای ارسال لباس به پاریس باید از بسته بندی مناسبی که بر اساس میزان حجم و ابعاد لباس است استفاده نمایید . 

برای ارسال لباس ، هزینه های گمرکی نیز باید پرداخت شود که بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . 

با شماره های آریا کارگو در تماس باشید تا ارسال لباس به پاریس را به صورت تخصصی و سریع انجام دهید .

آیا برای ارسال بار به پاریس از بیمه استفاده می شود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به پاریس را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به پاریس و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به پاریس با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

ارسال محموله های خاص به پاریس

برای ارسال محموله های خاص به پاریس مانند محموله های پزشکی و دارویی نیاز به اخذ مجوز های لازم می باشد . در این شرایط ، محموله های شما با بسته بندی تخصصی و با شرایط خاص با استفاده از خطوط هواپیمایی انجام میشود تا در اسرع وقت محموله تحویل شود .

برای ارسال بار به پاریس ، همه روزه آریا نوین کارگو آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است . با ما در تماس باشید .

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا