ارتقای خدمات فرودگاهی با نصب سامانه پایش در فرودگاه بین‌المللی زاهدان

مدیرکل فرودگاه های استان سیستان و بلوچستان اعلام می‌کند: نصب سامانه پایش خدمات فرودگاهی برای بهبود خدمات

در یک گام مهم به سوی بهبود خدمات فرودگاهی، مدیرکل فرودگاه های استان سیستان و بلوچستان، مهدی خسروی بنجار، اعلام کرد که سامانه پایش خدمات فرودگاهی در فرودگاه بین‌المللی زاهدان نصب و راه‌اندازی شده است. این اقدام ارتقایی به منظور ارتقاء سطح کیفیت خدمات فرودگاهی و بهبود خدمات برای مسافران انجام شده است.

نظارت و ارتباط مستقیم با مسافران

سامانه پایش خدمات فرودگاهی در فرودگاه بین‌المللی زاهدان به تعدادی از کنسول‌های کلیدی و کنسول‌های رضایت سنجی لمسی مجهز شده است. این کنسول‌ها به مسافران امکان می‌دهند نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را به صورت مستقیم ارائه کنند. این ارتباط مستقیم با مسافران به عنوان یکی از نقاط مثبت این سامانه، به فرودگاه امکان می‌دهد تا با توجه به بازخوردهای دریافتی، خدمات خود را بهبود بخشد.

انعکاس نظرات مسافران در بهبود خدمات

مهمترین اهداف از نصب این سامانه، انعکاس دقیق و مستقیم نظرات مسافران است. نظراتی که در طی سفرهای آنها به فرودگاه بین‌المللی زاهدان شکل می‌گیرند، به عنوان یک راهنمای مهم در بهبود خدمات و افزایش رضایت مسافران مطرح می‌شوند.

گامی به سوی خدمات بهتر

این سامانه پایش خدمات فرودگاهی نه تنها یک ابزار نظارتی نیست بلکه نماینده فرصتی است که به فرودگاه این امکان را می‌دهد تا با نظارت مداوم بر نظرات و نیازهای مسافران، خدمات خود را مطابق با انتظارات بالا برده و بهبود یابد. این اقدام نشان از تعهد فرودگاه بین‌المللی زاهدان به ارائه خدمات بهتر و پاسخگویی به نیازهای مسافران دارد. امیدواریم با اجرای موفق این سامانه، تجربه سفر مسافران در این فرودگاه بهبود یابد و خدمات فرودگاهی به سطح جدیدی ارتقا پیدا کند.

با احترام ، حمل و نقل بین المللی آریا کارگو

خدمات آریا کارگو : ارسال بار به روسیه ، ارسال بار به ارمنستان ، ارسال بار به گرجستان ، ارسال بار به اتریش

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا