ارسال بار به ارمنستان ( با کمترین هزینه )

ارزانترین خدمات حمل بار به ارمنستان

برای ارسال بار به ارمنستان ، آریا نوین کارگو به عنوان یکی از بهترین و حرفه ای ترین شرکت های حمل و نقل بار و کالا به صورت بین آماده ارائه خدمات می باشد . ما برای ارسال بار به ارمنستان به صورت همه روزه از طریق روش های مختلف آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستیم.

ارسال بار به ارمنستان نسبت به سالهای گذشته افزایش چشمگیری داشته است که به دلیل افزایش میزان مهاجرت ها نیز می باشد . آریا نوین کارگو برای ارسال بار به ارمنستان از طریق روش های زیر آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است :

 • حمل هوایی 
 • حمل زمینی
 • حمل دریایی

آریا نوین کارگو با سابقه طولانی در خصوص ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی ، همه روزه بهترین خدمات را با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه می نماید . ما با استفاده از بهترین بیمه نامه برای ارسال بار به ارمنستان ، محموله های شما را با ایمنی کامل منتقل خواهیم نمود.

ارسال-تخصصی-بار-به-ارمنستان
ارسال-تخصصی-بار-به-ارمنستان

ارسال بار به همه شهر های ارمنستان 

یکی از ویژگی های خدمات آریا نوین کارگو ، ارسال بار به ارمنستان بدون محدودیت و برای همه شهر های این کشور است . بر اساس شرایط و نوع محموله و روش حمل ، امکان استفاده از خدمات آریا نوین کارگو فراهم میباشد .  ما برای ارسال بار به ازمنستان امکان ارسال کوچکترین محموله ها و بسته ها تا حجم زیاد اثاثیه یا محموله های تجاری را برای شما فراهم می نماییم.

ما برای ارسال بار به ارمنستان ، همه شهر های کوچک و بزرگ را تحت پوشش قرار داده ایم و برای شهر های فاقد گمرک ، امکان ترخیص کالا در گمرک شهر نزدیک به آن فراهم است . 

 • ایروان
 • گیومری
 • وانادزور
 • واغارشاپات
 • آبوویان
 • کاپان
 • هزاردان
 • آرماویر
 • و سایر شهر های ارمنستان 

علاوه بر این ، ارسال بار به ارمنستان از همه نقاط ایران انجام میشود و محدودیت در این خصوص وجود ندارد. حمل و نقل بین المللی بار و کالا را از آریا نوین کارگو بخواهید .

ارسال بار و کالاهای مختلف به ارمنستان یا سایر کشور های همسایه ایران از تخصص های ویژه آریا نوین است که فقط با یک تماس تلفنی انجام خواهد شد .

ارسال هوایی محموله ها به ارمنستان 

یکی از بهترین و سریعترین روش های ارسال بار به ارمنستان ، روش حمل هوایی است که توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه خواهد شد.  ما برای ارسال بار به ارمنستان به صورت همه روزه از فرودگاه امام خمینی آمادگی ارسال انواع لوازم شخصی و تجاری شما به مقاصد مختلف در کشور ارمنستان را داریم. 

آریا نوین کارگو با ارزانترین نرخ و قیمت در اسرع وقت محموله های شما را با بهترین کیفیت در شهر مورد نظر شما در گمرک فرودگاه تحویل خواهد شد .  ارسال هوایی به ارمنستان یکی از سریعترین و بهترین روش های برای انتقال محموله ها تا 300 کیلو می باشد که توسط تیم متخصص آریا نوین کارگو به صورت همه روزه انجام خواهد شد.

حمل هوایی به روسیه نیز از خدماتی است که آریا نوین کارگو با کمترین هزینه برای شما عزیزان فراهم نموده است .

حمل-و-نقل-هوایی-بار-و-کالا-برای-ارمنستان
حمل-و-نقل-هوایی-بار-و-کالا-برای-ارمنستان

ارسال زمینی برای ارمنستان 

یکی از مهمترین ویژگی های آریا نوین کارگو ، امکان ارسال زمینی محموله ها برای ارمنستان است . در این روش ، محموله های شما با استفاده از تریلی ترانزیت بارگیری و از طریق مرز زمینی به نقاط مختلف ارمنستان ارسال میشود . 

روش حمل زمینی برای ارمنستان یکی از روش های مقرون به صرفه و با نرخ کرایه و هزینه ای مناسب است که برای انتقال اثاثیه و کالا های تجاری مورد استفاده قرار میگیرد . 

برای ارسال بار به ارمنستان به صورت زمینی ، همه روزه مشاوران و کارشناسان آریا نوین کارگو آماده ارائه خدمات مشاوره ای به شما عزیزان می باشد تا در اسرع وقت و با کمترین هزینه محموله های شما منتقل شوند.

ارسال بار به ترکیه به صورت همه روزه و سریع با بهترین کیفیت انجام میشود و محموله های مختلف شما با بهترین قیمت انتقال داده میشوند .

ارسال زعفران به ارمنستان 

در قانون کشور ما در خصوص میزان زعفران استخراج شده از طریق چمدان پیش بینی شده است. هر کسی که پاسپورت مستقل داشته باشد می تواند ۱۰۰ گرم با خود به خارج از کشور ببرد.

البته اگر بخواهید زعفران بیشتری از کشور صادر کنید باید مجوزهایی دریافت کنید. با اخذ این مجوزها می توانید این محدودیت را حذف کرده و زعفران بیشتری صادر کنید.

 1.  معرفی نامه یا وکالت نامه برای اظهار زعفران به گمرک که توسط وکیل تهیه شده است.
 2.  گواهی دریافت استاندارد تدارکات
 3.  گواهی سلامت در صورت نیاز خریدار
 4.  مجوز صادرات نهایی
 5. روش عدل بندی
 6.  کارت بازرگانی فعال در زمینه بازرگانی یا صادرکننده زعفران
 7.  گواهی قرنطینه و پرواربندی گیاه در صورت درخواست خریدار

برای صادرات زعفران به ارمنستان ، روش حمل هوایی بسیار مناسب و سریع است . با مشاوره با کارشناسان ما می توانید در اسرع وقت زعفران را با حجم و وزن دلخواه ارسال کنید .

ارسال لوازم دانشجویی به ارمنستان

ممکن است قصد ادامه ی تحصیل در یکی از دانشگاههای معتبر ارمنستان را داشته باشید. شما هم میتوانید کلیه ی لوازم مورد نیاز خود را اعم از پوشاک، کتاب و جزوات درسی، سی دی و لوح های فشرده، مواد خوراکی (خشکبار و غذاهای آماده در بسته بندی‌های تجاری) به شهرهای ارمنستان ارسال نمایید.

برای ارسال لوازم دانشجویی به ارمنستان کافیست با شماره های آریا کارگو در تماس باشید و پس از مشاوره با کارشناسان ما بهترین خدمات فریت بار را دریافت کنید .

ارسال اثاثیه و لوازم خانه به ارمنستان 

یکی دیگر از خدماتی که برای ارسال بار به ارمنستان توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می شود ، انتقال اثاثیه و لوازم شخصی با کمترین هزینه می باشد.  برای ارسال اینگونه محموله ها به ارمنستان ، روش زمینی بسیار روش مناسبی برای حمل حجم زیاد محموله ها می باشد . اما برای انتقال چند تکه اثاثیه و لوازم ، امکان ارسال بار به ارمنستان به صورت هوایی فراهم است و با کمترین هزینه و در اسرع وقت محموله ها منتقل خواهند شد. 

برای ارسال اثاث و لوازم خانه به ارمنستان ، هزینه هایی بابت خروج اثاثیه و گمرک ایران و ارمنستان وجود دارد که بر اساس نوع محموله مشخص میشود.  برای حمل زمینی ، آریا نوین کارگو بهترین و تخصصی ترین خدمات را به شما عزیزان ارائه خواهد نمود .

مهاجران گرامی که قصد دارند اثاثیه خود را به ارمنستان ارسال کنند می توانند به صورت کامل این خدمات را از ما بخواهند . ما برای انتقال محموله های شما با بهترین کیفیت و با ارزانترین قیمت آماده ارائه خدمات هستیم .

ارسال بار به ارمنستان را فقط به متخصص آن بسپارید .

آیا بسته بندی برای ارسال بار به ارمنستان مهم است ؟ 

یکی از مهمترین موضوعات برای خدمات ارسال بار به ارمنستان ، بسته بندی حرفه ای محموله ها می باشد . در صورتی که محموله های شما به خوبی بسته بندی نشده باشند ، علاوه بر عدم پذیرش آنها در گمرک فرودگاه ، مشکلاتی مانند شکستگی به دلیل بارگیری و جابجایی نیز ممکن است به وجود آید.

از همین جهت ، برای بسته بندی باید موارد مهمی رعایت شود و بر اساس نوع محموله باید بسته بندی مناسب برای آن در نظر گرفته شود. 

به عنوان مثال ، برای ارسال بار به ارمنستان در صورتی که محموله شما شکستنی باشد ، باید از بسته بندی چوبی مخصوص استفاده شود و داخل بسته بندی با استفاده تجهیزات مناسب مانند نایلون حبابدار و . . . استفاده شود.

برای حمل مواد غذایی نیز باید از جعبه های یونولیت ( یخچالی ) استفاده نمود و با استفاده از یخ خشک فضای داخل آن را برای نگهداری چند روزه مواد غذایی مناسب کرد.

از همین جهت ، برای ارسال بار به ارمنستان توسط آریا نوین کارگو ، همه روزه خدمات بسته بندی با حرفه ای ترین تیم به شما عزیزان ارائه میشود. فقط کافیست با ما در تماس باشید.

ارسال بار به امارات نیز توسط تیم متخصص آریا کارگو انجام خواهد شد و محموله های شما را بارگیری و منتقل خواهیم نمود .

هزینه های ارسال بار به ارمنستان چقدر است ؟ 

برای ارسال بار به ارمنستان ، نرخ کرایه و هزینه های حمل و نقل بر اساس موارد متعددی مشخص میشود که آریا نوین کارگو به شما این اطمینان را می دهد که ارسال محموله های شما با کمترین هزینه انجام شود . 

مهمترین موضوع برای ارسال بار به ارمنستان ، نوع روش حمل است . هر یک از روش های انتقال بار و کالا دارای هزینه های مختلفی هستند و بر همین اساس قیمت انتقال محموله مشخص میشود .

علاوه بر این ، نوع محموله و میزان ارزش آن نیز در فرایند گمرکی هزینه های مختلفی دارد . به عنوان مثال ، برای ارسال محموله A ممکن است نرخ گمرکی 100 تومان و برای محموله B ، هزار تومان باشد که در گمرک فرودگاه یا گمرک شهر قبل از پلمپ و ارسال مشخص میشود. 

یکی از مهمترین مواردی که در هزینه های ارسال بار به ارمنستان موثر است ، نرخ و قیمت روزانه ارز می باشد.

ارسال بار به روسیه نیز توسط آریا نوین کارگو با بهترین خطوط هواپیمایی انجام میشود .

بهترین-خدمات-ارسال-بار-به-ارمنستان
بهترین-خدمات-ارسال-بار-به-ارمنستان

آیا برای ارسال بار به ارمنستان از بیمه استفاده میشود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به ارمنستان را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به ارمنستان و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به ارمنستان با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند .

 برای خدمات کارگو ، تیم متخصص آریا کارگو با بهترین کیفیت آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است .

چه کالاهایی برای ارسال بار به ارمنستان ممنوع هستند ؟ 

وارد کردن برخی از کالاها به ارمنستان ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به ارمنستان را کمی سخت کرده است .گمرک ارمنستان جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است. شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور ارمنستان نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک ارمنستان اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

برای ارسال بار به ارمنستان ، قبل از هر اقدامی با مشاوران ما در تماس باشید و پس از کسب اطلاعات کامل نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایید . برای ارسال بار به قطر نیز می توانید از طریق شماره های آریا کارگو بهترین خدمات را با کمترین هزینه ثبت سفارش نمایید.

استعلام هزینه های ارسال بار به ارمنستان نیز از طریق تماس با کارشناسان ما صورت می پذیرد.

مشاوره حرفه ای برای ارسال بار به ارمنستان

همانطور که گفته شد ، برای حمل بار به ارمنستان یا سایر کشور های جهان نیاز به مشاوره وجود دارد و کسب اطلاعات بیشتر می تواند در کاهش هزینه های باربری شما نیز موثر باشد . در بسیاری از موارد افراد سعی در ارسال محموله هایی دارند که امکان انتقال آنها وجود ندارد و پس از فرایند های گمرکی ممکن است با جریمه هایی نیز مواجه شوند . به همین جهت مشاوره تخصصی برای ارسال بار به ارمنستان می تواند علاوه بر کاهش هزینه های شما ، امکان حمل بار در اسرع وقت و با ایمنی کامل را نیز برای شما فراهم نماید.

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا