افزایش تعداد پروازها در مسیر یزد – مشهد: آسانی در سفرهای هوایی

ارتقاء خدمات هوایی: پروازهای روزانه بین یزد و مشهد

مسافران گرامی از این به بعد نیازی نیست نگران برنامه‌ریزی سفرهای هوایی خود باشند. شرکت هواپیمایی آتا در راستای ارتقاء سرویس‌دهی به مسافران، هر دوشنبه و جمعه پروازهایی را از فرودگاه یزد به مشهد و بالعکس ارائه می‌دهد.

ساعات اجرای پروازها: سهولت در برنامه‌ریزی سفر

مدیرکل فرودگاه های استان یزد، کمال دهقان منشادی، جزئیات اجرای این پروازهای جدید را توضیح داد. او اعلام کرد: “پروازها در روزهای دوشنبه ساعت ۶:۲۰ صبح از فرودگاه بین‌المللی یزد شروع و ساعت ۸:۴۰ صبح در مشهد فرود می‌آیند. همچنین، در روزهای جمعه ساعت ۱۹:۱۰ عصر از یزد حرکت می‌کنند و ساعت ۲۱:۳۰ شب در مشهد به مقصد یزد باز می‌گردند.”

ایمنی در اولویت: تقویت حفاظت فرودگاهی

در جهت افزایش ایمنی در فرودگاه یزد، دهقان منشادی اظهار کرد: “عملیات تقویت و نصب حفاظ شاخ گوزنی بر روی بخشی از دیوار حفاظتی فرودگاه بین‌المللی یزد و دیوار ساختمان پلیس فرودگاه انجام شد. این اقدام با هدف جلوگیری از ورود افراد به حریم فرودگاه و سطوح پروازی انجام شده است.”

افزایش ۱۵۰ درصدی تعداد پروازها در اربعین

در پایان، ایشان به اهمیت این اقدامات پرداخت و افزود: “در ایام اربعین، ۲ هزار و ۸۰۶ زائر اربعین از فرودگاه بین‌المللی یزد به سفر خود رفتند. امسال نسبت به مدت مشابه پارسال، تعداد پروازها ۱۵۰ درصد افزایش یافته است.”

با این پروازهای جدید و اقدامات بهبودی در فرودگاه یزد، سفرهای هوایی بین یزد و مشهد به یک تجربه‌ی آسان و ایمن تبدیل شده‌اند. شما می‌توانید با اطمینان به سفرهای خود بروید و از خدمات عالی و ایمنی در این مسیرهای هوایی بهره‌مند شوید.

با احترام ، حمل و نقل بین المللی آریا کارگو

خدمات آریا کارگو : ارسال بار به هلند ، فریت بار مسافری هلند ، حمل هوایی به هلند

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا