افزایش تعداد پروازها در مسیر یزد-مشهد: خدمات پروازی آتا بازگشتی مثمرثمر

پروازهای دوشنبه و جمعه: راحتی و مطمئنی برای مسافران

در یک گام مهم به سوی رفاهی بیشتر برای مردم استان یزد، شرکت هواپیمایی آتا اعلام کرده است که پروازهای مستقیم بین یزد و مشهد و بالعکس، هر دوشنبه و جمعه از فرودگاه بین‌المللی یزد انجام می‌شود. این پروازها از ساعت ۶:۲۰ صبح از یزد و ساعت ۸:۴۰ صبح از مشهد حرکت کرده و در ایام جمعه نیز از ساعت ۱۹:۱۰ عصر از یزد و ساعت ۲۱:۳۰ شب از مشهد به مقصد یزد باز می‌گردد.

ارتقای سطح ایمنی: نصب حفاظ شاخ گوزنی

در راستای بهبود امنیت فرودگاه بین‌المللی یزد، عملیات تقویت و نصب حفاظ شاخ گوزنی بر روی بخشی از دیوار حفاظتی این فرودگاه صورت گرفته است. این تدابیر به منظور جلوگیری از ورود افراد به حریم فرودگاه و سطوح پروازی انجام شده‌اند.

رشد چشمگیر در تعداد پروازها

مدیرکل فرودگاه‌های استان یزد اعلام کرد که در ایام اربعین، ۲ هزار و ۸۰۶ زائر از فرودگاه بین‌المللی یزد خدمات پروازی دریافت کردند. امسال، تعداد پروازها در مقایسه با مدت مشابه پارسال به ۱۵۰ درصد افزایش یافته است.

تسهیلات جدید برای مسافران

همچنین، در راستای ارتقاء خدمات به مسافران، تعدادی از پروازها به تعداد بیشتری افزایش یافته‌اند تا همگان بتوانند از خدمات پروازی بهره‌مند شوند. این اقدامات نشان از تلاش مستمر در جهت بهبود فضای فرودگاه و رفاهی کردن تجربه مسافران می‌باشد.

پیشروی در خدمات هوایی

با انجام این پروازهای مستمر و ارائه خدمات ایمن و مطمئن، فرودگاه بین‌المللی یزد به یکی از مهمترین نقاط پروازی در کشور تبدیل شده است. این تحولات نشان از تلاش دولت در جهت توسعه صنعت هوایی کشور و ارتقاء خدمات به مردم است و با افتخار می‌تواند به عنوان یکی از برترین فرودگاه‌های کشور معرفی شود.

با احترام ، حمل و نقل بین المللی آریا کارگو

خدمات آریا کارگو : ارسال بار به کانادا ، ارسال بار به استرالیا ، ارسال بار به فنلاند

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا