برقراری بیش از ۹۹۰ پرواز از فرودگاه‌های استان مازندران: رتبه بندی و آمار جدید

رونق پروازها در فرودگاه‌های استان مازندران افزایش یافته است

آمار جدید از فرودگاه‌های مازندران

به گزارش تین نیوز، در ۶ ماه اول سال، تعداد بیش از ۹۹۰ پرواز از فرودگاه‌های استان مازندران انجام شد. مدیرکل فرودگاه‌های استان مازندران اعلام کرد که این پروازها شامل ۱۷۷,۸۴۴ مسافر در ۶۵۰ سورتی مختلف بوده‌اند. این گزارش نشان می‌دهد که فرودگاه‌های شهدای ساری، نوشهر و رامسر به ترتیب ۱۵۶، ۱۸۴ و ۱۸۴ پرواز از و به مقاصد مختلف پذیرش و اعزام کرده‌اند.

آمار پروازهای حج و ویژه اربعین

مسئولان فرودگاه‌های مازندران از انجام ۳۸ پرواز ویژه حج به مقصد بیت‌الله‌الحرام خبر دادند. این پروازها بیش از ۴,۶۰۰ زائر را در طول اربعین به سرزمین وحی‌الهی انتقال دادند. این آمار نشان می‌دهد که فرودگاه شهدای ساری در رتبه پنجم کشور در ارتباط با تعداد پروازهای حج قرار دارد.

رتبه‌بندی فرودگاه‌های استان مازندران

با توجه به تعداد پروازها، فرودگاه شهدای ساری به عنوان چهارمین فرودگاه پرمشغله کشور معرفی شد. این موضوع نشان از رونق بالای فرودگاهی در استان مازندران دارد.

پروازهای زیارتی برای مسافران

همچنین، در حال حاضر دو پرواز هفتگی در مسیر ساری به نجف و بالعکس برای سفرهای زیارتی مردم شریف استان مازندران انجام می‌شود. این اقدام نشان از تسهیلات فراهم شده برای مسافران عزیز در این مسیرها دارد.

این رونق در فرودگاه‌های استان مازندران نشان از پتانسیل بالای این استان در حوزه پروازها و گردشگری دارد. این تحولات نشان‌دهنده توانمندی فرودگاه‌های مازندران در جذب مسافران و توسعه اقتصاد منطقه است.

با تشکر ، حمل و نقل بین المللی آریا کارگو

خدمات آریا کارگو : ارسال بار به عراق ، ارسال بار به قطر ، ارسال بار به دبی

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا