حمل هوایی به هلند ( ارسال هوایی 3 روزه )

یکی از روش های ارسال بار به هلند ، روش حمل هوایی است که برای ارسال محموله های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد . در روش حمل هوایی ، محموله های شما از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی به فرودگاه بین المللی در هلند ارسال میشود.

حمل هوایی به هلند توسط آریا نوین کارگو در اسرع وقت انجام میشود و امکان ارسال محموله های تجاری و شخصی برای شما فراهم خواهد شد .  در روش حمل هوایی به هلند ، انتقال محموله ها با بالاترین ایمنی انجام میشود و شما می توانید نگرانی بابت محموله خود نداشته باشید. 

حمل هوایی به هلند برای همه شهر های این کشور که دارای فرودگاه بین المللی هستند انجام می شود. در ادامه به بررسی امکان ارسال محموله های مختلف به روش هوایی به هلند می پردازیم.

برای حمل هوایی به هلند ، همه روزه ارسال محموله های شما از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی انجام خواهد شد . تیم متخصص آریا نوین کارگو با ارائه مشاوره رایگان برای خدمات حمل هوایی ، بهترین و ارزانترین تعرفه های حمل و نقل را در اختیار شما قرار میدهد .

ارسال-هوایی-بار-و-کالا-برای-هلند
ارسال-هوایی-بار-و-کالا-برای-هلند

ارسال خرده بار مسافری به هلند به صورت هوایی

یکی از روش های ارسال هوایی به هلند ، روش ارسال به صورت مسافری می باشد . فریت بار مسافری به هلند از مهمترین و سریعترین روش های انتقال محموله ها به هلند است. در این روش ، محموله های با وزن نهایتا 300 کیلو از طریق خطوط هواپیمایی و قسمت بار هواپیما های مسافری منتقل می شوند . 

در این روش ، شما عزیزان می بایست چند روز قبل از پرواز نسبت به رزرو و فرایند های گمرکی محموله های خود اقدام نمایید که این امر توسط کارشناسان آریا نوین کارگو در کمترین زمان ممکن انجام میشود.

امکان ارسال محموله های اضافه بار مسافری توسط حمل هوایی برای هلند به صورت حرفه ای و همه روزه انجام میشود و انتقال کالاهای شما تحت پوشش بهترین بیمه نامه انجام می شود .

برای حمل هوایی به هلند ، آریا نوین کارگو به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است و تنها با یک تماس تلفنی می توانید بهترین خدمات را از ما بخواهید.

برای حمل هوایی به انگلیس نیز تیم متخصص آریا نوین کارگو بهترین و تخصصی ترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد تا امکان انتقال بار به همه شهر های انگلیس فراهم شود .

کارگو هوایی برای هلند 

یکی از روش های متداول برای حمل هوایی به هلند ، ارسال محموله های تجاری و صنعتی و در حجم بالا و وزن زیاد با هواپیمای ترابری است .  در حمل هوایی به هلند نیز این امکان برای شما عزیزان فراهم است . هواپیماهای باربری بدون محدودیت وزن و حجم امکان بارگیری و انتقال محموله های شما را در اسرع وقت فراهم می نمایند . 

کارگو هوایی به هلند به صورت تخصصی برای انتقال انواع محموله ها و کالاهای تجاری و صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد و امکان انتقال محموله های حجیم و سنگین فراهم خواهد شد .

آریا نوین کارگو با همکاری با برترین شرکت ها و خطوط هواپیمایی دنیا ، به صورت همه روزه محموله های شما را با کمترین قیمت از طریق روش کارگو به هلند منتقل خواهد نمود.

حمل هوایی به ایتالیا نیز توسط تیم متخصص آریا نوین کارگو در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد .

کارگو-هوایی-برای-هلند
کارگو-هوایی-برای-هلند

روش های حمل بار هوایی به هلند 

برای حمل بار هوایی به هلند 2 روش وجود دارد که بر اساس نوع محموله های شما و شرایط آنها این روش ها مورد استفاده قرار میگیرند . 

در روش حمل هوایی به هلند باید ابتدا از امکان ارسال محموله های خود مطلع بود تا در زمان انجام فرایند های گمرکی در فرودگاه امام خمینی دچار مشکلات و هزینه و جریمه نشویم . 

روش های ارسال هوایی به هلند

 • حمل هوایی به صورت فریت بار 
 • حمل هوایی به صورت کارگو 

هر یک از روش های حمل هوایی به هلند دارای شرایط و ضوابط خاص هستند که برای انتقال محموله ها باید مورد بررسی قرار گیرند . در ادامه ، برای آشنایی بیشتر شما با روش های حمل هوایی به هلند توضیحاتی ارائه خواهد شد . 

برای حمل هوایی به آلمان نیز می توانید از خدمات تخصصی و سریع آریا نوین کارگو استفاده نمایید و محموله های خود را از این طریق به صورت همه روزه منتقل کنید .

امیدواریم با خدمات آریا نوین کارگو بهترین تجربه را داشته باشید .

حمل بار هوایی مهاجرین به هلند 

 مهاجران به هلند در برنامه حمل اثاثیه به هلند و حمل لوازم منزل به هلند می‌کوشند تا بهترین راه را انتخاب کنند. به همین منظور باید ارسال کننده‌ای توانا بیابند تا با بهره گیری از تجارب این شرکت‌ها، لوازمشان را سالم و به هنگام در هلند تحویل بگیرند.

لوازم منزل‌، لوازم مورد نیاز آشپزخانه و همچنین لوازم شخصی و ارزشمند‌، محتوای این محموله ها را تشکیل می‌دهد. بخشی از این بارها البته به دانشجویان مهاجری  تعلق دارد که برای ارسال کتاب و موارد مربوط به تحصیل و زندگی دانشجویی از خدمات حمل بار هوایی به هلند استفاده می کنند.

کسانی که به عنوان مسافر سفر می‌کنند می‌توانند از این خدمات بهره ببرند. این افراد معمولا بارهایشان از حد مجاز بیشتر است  و بایستی جریمه اضافه بار بپردازند.  از همین جهت برای رفع این نیاز می توانید از حمل بار هوایی به هلند می استفاده نمایید.

یکی دیگر از کشور هایی که به صورت کامل تحت پوشش خدمات آریا نوین کارگو می باشد ، فرانسه است . برای حمل هوایی به فرانسه ، امکان انتقال محموله های مختلف شما در اسرع وقت فراهم خواهد شد .

موارد ممنوعه برای حمل هوایی هلند

برای حمل بار هوایی به هلند ، برخی موارد توسط گمرک ایران و هلند و خطوط هواپیمایی با ممنوعیت انتقال مواجه هستند . البته در برخی موارد برای انتقال این محموله ها راهکارهایی وجود دارد که کارشناسان آریا نوین کارگو بهترین راه را در اسرع وقت در اختیارتان قرار میدهند. 

لیست زیر بخشی از محموله های دارای محدودیت و ممنوعیت برای حمل هوایی به هلند می باشند :

 • اشیاء عتیقه
 • آثار هنری اصیل
 • کتاب های خطی و چاپ سنگی
 • قطعات خوشنویسی شده
 • اوراق مینیاتور و مصنوعات طلا و نقره
 • سنگ های قیمتی
 • تابلو های نقاشی اصل
 • قالی و قالیچه دستباف
 • هرگونه عتیقه و اشیای تاریخی و میراث فرهنگی
 • اسلحه، مهمات و تجهیزات نظامی
 • فیلم ، نوار ، سی دی و تابلوهای نقاشی (فقط با مجوز وزارت ارشاد جمهوری اسلامی ایران)
 • عطر ، ادکلن ، اسپری
 • شامپو ، نرم کننده ها ، مواد آرایشی
 • الکل
 • شربت ، آبلیمو ، سرکه و ترشیجات

حمل هوایی به هلند به صورت تخصصی توسط آریا نوین کارگو انجام میشود و امکان انتقال محموله های شما برای همه شهر های هلند فراهم است . 

فقط کافیست با ما در تماس باشید و از مشاوره تخصصی بهره مند شوید . 

یکی از تخصص های آریا نوین کارگو ، ارسال بار به سوئد می باشد که به صورت حرفه ای و با کمترین هزینه انجام میشود . تیم متخصص ما با بهترین کیفیت خدماتی ارزان را به شما عزیزان ارائه می نماید .

حمل انواع مختلف بسته به صورت هوایی به هلند

شما می‌توانید بسته های کوچک و بزرگ (تا وزن ۴۵ کیلو گرم) را حاوی انواع هدیه، مواد غذایی، سوغاتی، خرده بار شخصی و… جهت ارسال به دوستان و بستگان خود که مقیم یکی از شهر های هلند هستند، از مبدا ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی و با همکاری شرکت های فریت بار مستقر در آن، به هلند ارسال کنید.

علاوه بر ارسال هوایی بسته ها به هلند ، برای ارسال هوایی به یونان نیز می توانید از خدمات تخصصی آریا نوین استفاده نمایید .

حمل-و-نقل-هوایی-برای-هلند
حمل-و-نقل-هوایی-برای-هلند

ارسال حیوانات خانگی به صورت هوایی به هلند

حیوان های خانگی از جمله مواردی هستند که شما عزیزان می‌توانید از طریق پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی به کشور هلند ارسال کنید. توجه داشته باشید که قوانین خاصی برای ارسال حیوان ها در گمرک فرودگاه امام خمینی وجود دارد.

که این قوانین از حیث حساسیت بالای ارسال هوایی حیوانات خانگی به عنوان موجود زنده و جاندار وضع شده اند. همچنین ممکن است برخی ایرلاین ها اجازه ارسال حیوان ها را ندهند؛ یا برای آن  ها محدودیت هایی را اعلام کرده باشند. پس بهتر است که از قبل از هرگونه اقدام، از کلیه قوانین و محدودیت های مربوط به ارسال حیوان به هلند اطلاع حاصل کنید، تا در روند ارسال دچار مشکل نشوید.

حمل هوایی لباس به هلند 

یکی از خدمات آریا کارگو ، حمل هوایی انواع لباس های شما به هلند است . برای حمل هوایی لباس باید بسته بندی مناسبی در نظر گرفته شود . در بسیاری از موارد ، بهترین بسته بندی را می توان استفاده از چمدان در نظر گرفت . شما عزیزان می توانید اگر حجم لباس هایتان در حد چمدان است از این روش استفاده کنید . 

در غیر این صورت برای ارسال لباس به هلند باید از بسته بندی مناسبی که بر اساس میزان حجم و ابعاد لباس است استفاده نمایید . 

برای ارسال لباس ، هزینه های گمرکی نیز باید پرداخت شود که بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . 

با شماره های آریا کارگو در تماس باشید تا خدمات حمل هوایی لباس به هلند را به صورت تخصصی و سریع انجام دهید .

فریت بارهای تجاری و نمایشگاهی به هلند

برای ارسال بارهای تجاری اعم از ماشین آلات صنعتی، دستگاههای الکترونیکی، تجهیزات پزشکی ، تابلوهای نقاشی ، اقلام نمایشگاهی ، قطعات صنعتی، ابزار آلات و … به هلند، میتوانید از سالها تجربه ی مجموعه آریا کارگو استفاده نمایید..

همکاران ما با  بهترین مسیرهای حمل هوایی ، توسط معتبرترین ایرلاین های بین المللی (و یا با معتبرترین خطوط کشتیرانی بین المللی برای حمل دریایی) و با بهترین و پایین ترین قیمت، محموله ی شما را به مقصد شما در هلند بصورت زمینی و هوایی و دریایی حمل می نمایند.

.

بسته بندی تخصصی برای حمل هوایی به هلند 

یکی از مهمترین مواردی که برای حمل هوایی به هلند یا سایر کشور های جهان باید مدنظر قرار داد ، بسته بندی تخصصی و حرفه ای است .  برای بسته بندی تخصصی محموله های شما ، آریا نوین کارگو به صورت همه روزه از بهترین تجهیزات برای بسته بندی ایمن و مستحکم استفاده می نماید . 

بسته بندی باید به گونه ای باشد که از وارد شدن فشار و ضربه به محموله به خوبی محافظت نماید . 

بسته بندی برای حمل هوایی به هلند با استفاده از جعبه های چوبی ، کارتن ، نایلون حبابدار و . . . انجام میشود . شما می توانید محموله های خود را با بالاترین ایمنی به آریا نوین کارگو بسپارید تا در اسرع وقت بارگیری و منتقل شوند . 

علاوه بر هلند ، برای حمل هوایی به ترکیه نیز ما بهترین و تخصصی ترین خدمات را با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه می نماییم .

مشاوره تخصصی برای حمل هوایی به هلند 

برای حمل هوایی به هلند ، مشاوره تخصصی آریا نوین کارگو بهترین راهکار برای انتقال سریع و ایمن و ارزان محموله های شما می باشد . اگر قصد دارید محموله های خود را با بهترین کیفیت به هلند منتقل کنید ، با آریا نوین کارگو تماس بگیرید . 

ما برای انتقال محموله ها به روش کارگو و مسافری ، همه روزه آماده ارائه بهترین خدمات هستیم . 

حمل هوایی به هلند با یک تماس تلفنی انجام می پذیرد

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا