ارسال بار به هلند ( همه روزه و ارزان )

کمترین هزینه برای حمل بار به هلند

برای ارسال بار به هلند ، همه روزه می توانید با یک تماس تلفنی بهترین و مناسب ترین خدمات را از طریق شماره های آریا نوین کارگو ثبت سفارش و درخواست نمایید . ما در کمترین زمان ممکن انتقال فوری محموله های شما را با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام خواهیم داد .

تخصص تیم آریا نوین کارگو ارسال بار به هلند از همه نقاط کشور و با روش های مختلف باربری است و به صورت حرفه ای و با کمترین هزینه آماده ارائه خدمات می باشد .

 • ارسال بار هوایی به هلند
 • ارسال بار زمینی به هلند
 • ارسال بار دریایی به هلند

با هر یک از روش های نام برده شده می توانید محموله های خود را با کمترین هزینه از طریق آریا نوین کارگو به هلند ارسال کنید . ما برای ارسال بار به هلند با مشاوره تخصصی و ویژه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستیم.

علاوه بر ارسال بار به هلند ، همه روزه ارسال بار به انگلیس نیز انجام میشود و کالاهای مختلف با کمترین هزینه بارگیری و منتقل خواهند شد .

ارسال-بار-به-تمام-نقاط-هلند
ارسال-بار-به-تمام-نقاط-هلند

ارسال بار به همه شهر های هلند

یکی از ویژگی های خدمات آریا نوین کارگو ، ارسال بار به هلند بدون محدودیت و برای همه شهر های این کشور است . بر اساس شرایط و نوع محموله و روش حمل ، امکان استفاده از خدمات آریا نوین کارگو فراهم میباشد . 

ما برای ارسال بار به هلند ، همه شهر های کوچک و بزرگ را تحت پوشش قرار داده ایم و برای شهر های فاقد گمرک ، امکان ترخیص کالا در گمرک شهر نزدیک به آن فراهم است . 

 • آمستردام
 • روتردام
 • لاهه
 • اوترخت
 • آیندهوون
 • تیلبورخ
 • آلمیره
 • هارلم
 • و سایر شهر های هلند 

علاوه بر این ، ارسال بار به هلند از همه نقاط ایران انجام میشود و محدودیت در این خصوص وجود ندارد. آریا نوین کارگو به عنوان یکی از بهترین ارائه دهندگان خدمات باربری و ارسال بار به هلند ، همه روزه آماده ارائه بهترین خدمات به شما عزیزان است.

ارسال بار به آلمان نیز توسط تیم متخصص آریا نوین کارگو انجام میشود و انتقال فوری کالاهای شما از طریق حمل هوایی و زمینی انجام خواهد شد .

ارسال هوایی محموله ها به هلند 

یکی از بهترین و سریعترین روش های ارسال بار به هلند ، روش حمل هوایی است که توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه خواهد شد.  ما برای ارسال بار به هلند به صورت همه روزه از فرودگاه امام خمینی آمادگی ارسال انواع لوازم شخصی و تجاری شما به مقاصد مختلف در کشور هلند را داریم. 

آریا نوین کارگو با ارزانترین نرخ و قیمت در اسرع وقت محموله های شما را با بهترین کیفیت در شهر مورد نظر شما در گمرک فرودگاه تحویل خواهد شد . 

ارسال هوایی به هلند یکی از سریعترین و بهترین روش های برای انتقال محموله ها تا 300 کیلو می باشد که توسط تیم متخصص آریا نوین کارگو به صورت همه روزه انجام خواهد شد.

برای ارسال هوایی به هلند ، امکان انتقال محموله ها به فرودگاه های بین المللی این کشور فراهم است . در صورتی که شهر مورد نظر شما دارای فرودگاه بین المللی نباشد ، محموله ها در یکی از نزدیگ ترین فرودگاه های بین المللی تحویل خواهند شد .

ارسال-هوایی-بار-و-کالا-برای-هلند
ارسال-هوایی-بار-و-کالا-برای-هلند

ارسال زمینی برای هلند

یکی از مهمترین ویژگی های آریا نوین کارگو ، امکان ارسال زمینی محموله ها برای هلند است . در این روش ، محموله های شما با استفاده از تریلی ترانزیت بارگیری و از طریق مرز زمینی به نقاط مختلف هلند ارسال میشود.

روش حمل زمینی برای هلند یکی از روش های مقرون به صرفه و با نرخ کرایه و هزینه ای مناسب است که برای انتقال اثاثیه و کالا های تجاری مورد استفاده قرار میگیرد.

برای ارسال بار به هلند به صورت زمینی ، همه روزه مشاوران و کارشناسان آریا نوین کارگو آماده ارائه خدمات مشاوره ای به شما عزیزان می باشد تا در اسرع وقت و با کمترین هزینه محموله های شما منتقل شوند.

ارسال بار به فرانسه نیز توسط آریا نوین کارگو به صورت زمینی انجام خواهد شد . ما با بهترین خودروهای باربری تریلی آماده انتقال محموله تا 24 تن هستیم .

ارسال اثاثیه و لوازم خانه به هلند 

یکی دیگر از خدماتی که برای ارسال بار به هلند توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می شود ، انتقال اثاثیه و لوازم شخصی با کمترین هزینه می باشد. 

برای ارسال اینگونه محموله ها به هلند ، روش زمینی بسیار روش مناسبی برای حمل حجم زیاد محموله ها می باشد . اما برای انتقال چند تکه اثاثیه و لوازم ، امکان ارسال بار به هلند به صورت هوایی فراهم است و با کمترین هزینه و در اسرع وقت محموله ها منتقل خواهند شد. 

برای ارسال اثاث و لوازم خانه به هلند ، هزینه هایی بابت خروج اثاثیه و گمرک ایران و هلند وجود دارد که بر اساس نوع محموله مشخص میشود. 

برای حمل زمینی ، آریا نوین کارگو بهترین و تخصصی ترین خدمات را به شما عزیزان ارائه خواهد نمود .

برای ارسال بار به ایتالیا نیز روی خدمات آریا نوین حساب کنید . ما با سالها تجربه آماده همکاری با شما عزیزان هستیم و انتقال کالاها در اسرع وقت انجام خواهد شد .

آیا بسته بندی برای ارسال بار به هلند مهم است ؟ 

یکی از مهمترین موضوعات برای خدمات ارسال بار به هلند ، بسته بندی حرفه ای محموله ها می باشد . در صورتی که محموله های شما به خوبی بسته بندی نشده باشند ، علاوه بر عدم پذیرش آنها در گمرک فرودگاه ، مشکلاتی مانند شکستگی به دلیل بارگیری و جابجایی نیز ممکن است به وجود آید.

از همین جهت ، برای بسته بندی باید موارد مهمی رعایت شود و بر اساس نوع محموله باید بسته بندی مناسب برای آن در نظر گرفته شود. 

به عنوان مثال ، برای ارسال بار به هلند در صورتی که محموله شما شکستنی باشد ، باید از بسته بندی چوبی مخصوص استفاده شود و داخل بسته بندی با استفاده تجهیزات مناسب مانند نایلون حبابدار و . . . استفاده شود.

برای حمل مواد غذایی نیز باید از جعبه های یونولیت ( یخچالی ) استفاده نمود و با استفاده از یخ خشک فضای داخل آن را برای نگهداری چند روزه مواد غذایی مناسب کرد.

برای ارسال بار به هلند توسط آریا نوین کارگو ، همه روزه خدمات بسته بندی با حرفه ای ترین تیم به شما عزیزان ارائه میشود. فقط کافیست با ما در تماس باشید.

ارسال بار به لهستان نیز توسط آریا نوین کارگو با بهترین بسته بندی انجام خواهذد شد .

هزینه های ارسال بار به هلند چقدر است ؟ 

برای ارسال بار به هلند ، نرخ کرایه و هزینه های حمل و نقل بر اساس موارد متعددی مشخص میشود که آریا نوین کارگو به شما این اطمینان را می دهد که ارسال محموله های شما با کمترین هزینه انجام شود . 

مهمترین موضوع برای ارسال بار به هلند ، نوع روش حمل است . هر یک از روش های انتقال بار و کالا دارای هزینه های مختلفی هستند و بر همین اساس قیمت انتقال محموله مشخص میشود .

علاوه بر این ، نوع محموله و میزان ارزش آن نیز در فرایند گمرکی هزینه های مختلفی دارد . به عنوان مثال ، برای ارسال محموله A ممکن است نرخ گمرکی 100 تومان و برای محموله B ، هزار تومان باشد که در گمرک فرودگاه یا گمرک شهر قبل از پلمپ و ارسال مشخص میشود. 

یکی از مهمترین مواردی که در هزینه های ارسال بار به هلند موثر است ، نرخ و قیمت روزانه ارز می باشد.

خدمات-باربری-از-ایران-به-هلند
خدمات-باربری-از-ایران-به-هلند

آیا برای ارسال بار به هلند از بیمه استفاده میشود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به هلند را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به هلند و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به هلند با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

چه کالاهایی برای ارسال بار به هلند ممنوع هستند ؟ 

وارد کردن برخی از کالاها به هلند ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به هلند را کمی سخت کرده است .گمرک هلند جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است. شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور هلند نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک هلند اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

برای ارسال بار به هلند ، قبل از هر اقدامی با مشاوران ما در تماس باشید و پس از کسب اطلاعات کامل نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایید . 

استعلام هزینه های ارسال بار به هلند نیز از طریق تماس با کارشناسان ما صورت می پذیرد.

برای ارسال بار به دبی نیز می توانید از طریق شماره های ما بهترین خدمات را تجربه کنید .

ارسال زعفران به هلند 

در قانون کشور ما در خصوص میزان زعفران استخراج شده از طریق چمدان پیش بینی شده است. هر کسی که پاسپورت مستقل داشته باشد می تواند ۱۰۰ گرم با خود به خارج از کشور ببرد.

البته اگر بخواهید زعفران بیشتری از کشور صادر کنید باید مجوزهایی دریافت کنید. با اخذ این مجوزها می توانید این محدودیت را حذف کرده و زعفران بیشتری صادر کنید.

 1.  معرفی نامه یا وکالت نامه برای اظهار زعفران به گمرک که توسط وکیل تهیه شده است.
 2.  گواهی دریافت استاندارد تدارکات
 3.  گواهی سلامت در صورت نیاز خریدار
 4.  مجوز صادرات نهایی
 5. روش عدل بندی
 6.  کارت بازرگانی فعال در زمینه بازرگانی یا صادرکننده زعفران
 7.  گواهی قرنطینه و پرواربندی گیاه در صورت درخواست خریدار

برای صادرات زعفران به هلند ، روش حمل هوایی بسیار مناسب و سریع است . با مشاوره با کارشناسان ما می توانید در اسرع وقت زعفران را با حجم و وزن دلخواه ارسال کنید.

مجموعه آریا کارگو برای انتقال محموله های سنگین و فوق سنگین نیز به شما عزیزان خدمات تخصصی ارائه می نماید . ارسال بار به اروپا در کمترین زمان ممکن با بهترین کیفیت انجام میشود.

ارسال حیوانات به هلند 

گاهی مشتریان ما نیاز دارند تا حیوان خانگی خود ( از قبیل سگ ، گربه ، خرگوش ، پرنده های زینتی و … ) را توسط باربری هوایی با هواپیما به خارج از کشور ارسال نمایند که برای ارسال بار به هلند نیز این امکان فراهم است .

حمل هوایی حیوانات زنده شامل رعایت موارد ویژه ای می باشد تا حیوان زنده بتواند در طول سفر طولانی خود با هواپیما ، در “بهترین استانداردهای نگهداری حیوانات زنده” حمل شده و به سلامت و در نهایتِ ایمنی به مقصد برسد.

مدارک زیر برای ارسال حیوانات به هلند به صورت زیر می باشند : 

 1. مجوز ورود به کشور مقصد (در صورت نیاز)
 2. ارائه اصل گواهی بهداشت از سازمان دامپزشکی دولتی کشور مبدا باید در شرایطی که ۷ روز از تاریخ صدورش نگذشته باشد ، به همراه درج نام صاحب حیوان در آن . 
 3. ارائه اصل و کپی شناسنامه و گذرنامه حیوان با درج مشخصات کامل و مدارک واکسیناسیون معتبر به ویژه واکسن هاری (به اضافه درج صاحب حیوان)
 4. تکمیل مشخصات فرم درخواست حمل حیوان زنده در شرکت حمل بار
 5. به همراه داشتن میکروچیپ ، شماره‌ میکروچیپ و تاریخ دقیق آن

علاوه بر ارسال بار به هلند ، همه روزه ارسال بار به سوئیس نیز به صورت تخصصی انجام خواهد شد .

مشاوره تخصصی برای حمل بار به هلند

یکی از مهمترین ویژگی های مجموعه آریا نوین کارگو ، انتقال بار و کالا با کمترین هزینه همراه با مشاوره رایگان است . ما با مشاوره تخصصی و حرفه ای ، همه روزه در راستای کاهش هزینه های شما و انتقال سریع محموله در خدمت شما عزیزان هستیم .

مشاوره تخصصی با کارشناسان ما امکان انتقال فوری و سریع و ارزان را با هر روش حمل برای شما فراهم می نماید . رای ارسال بار به هلند ، همه روزه محموله های شما توسط کارشناسان ما با بهترین قیمت و کیفیت منتقل میشود.

تخصص تیم آریا نوین کارگو انتقال محموله ها به هلند به صورت همه روزه می باشد . برای حمل و نقل بین المللی فقط کافیست با ما در تماس باشید .

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا