ارسال بار به فنلاند

کمترین قیمت برای ارسال بار به فنلاند

ارسال بار به فنلاند به صورت همه روزه انجام میشود و با بهترین قیمت و با کمترین نرخ می توانید انتقال کالا را انجام دهید . ما برای ارسال بار به فنلاند روش های مختلف را با هزینه ها و سرعت تحویل متفاوت در اختیار شما قرار میدهیم .

برای ارسال بار به فنلاند ، همه روزه آریا نوین کارگو از طریق روش های ارسال زمینی و هوایی و امکان انتقال فوری کالاها و لوازم منزل شما و لوازم شخصی را برای شما فراهم می نماید .

آریا نوین در اسرع وقت برای ارسال بار به فنلاند از نقاط مختلف کشور و خصوصا از تهران بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه می نماید .

علاوه بر ارسال بار به فنلاند ، ما برای ارسال بار به نروژ نیز خدماتی سریع و تخصصی در اختیار شما قرار میدهیم.

ارسال-بار-به-فنلاند-به-صورت-تخصصی-min
ارسال-بار-به-فنلاند-به-صورت-تخصصی-min

ارسال بار به همه شهر های فنلاند 

یکی از ویژگی های خدمات آریا نوین کارگو ، ارسال بار به فنلاند بدون محدودیت و برای همه شهر های این کشور است . بر اساس شرایط و نوع محموله و روش حمل ، امکان استفاده از خدمات آریا نوین کارگو فراهم میباشد . برخی شهر های فنلاند دارای اهمیت بیشتری هستند و مقصد مهاجرت و گردشگری هموطنان عزیز می باشد.

ما برای ارسال بار به فنلاند ، همه شهر های کوچک و بزرگ را تحت پوشش قرار داده ایم و برای شهر های فاقد گمرک ، امکان ترخیص کالا در گمرک شهر نزدیک به آن فراهم است . 

 • هلسینکی
 • تورکو 
 • اولو 
 • تامپره 
 • ییوسکیلا
 •  روانیمی 
 • کمی 
 • رازبورگ 
 • هائوکیپوداس 
 • اسپو 
 • و سایر شهر های فنلاند 

علاوه بر این ، ارسال بار به فنلاند از همه نقاط ایران انجام میشود و محدودیت در این خصوص وجود ندارد.

علاوه بر ارسال بار به فنلاند ، آریا نوین کارگو برای ارسال بار به آلمان نیز به صورت همه روزه آماده ارائه خدماتی سریع و تخصصی به شما عزیزان است.

ارسال هوایی محموله ها به فنلاند 

یکی از بهترین و سریعترین روش های ارسال بار به فنلاند ، روش حمل هوایی است که توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه خواهد شد. ما برای ارسال بار به فنلاند به صورت همه روزه از فرودگاه امام خمینی آمادگی ارسال انواع لوازم شخصی و تجاری شما به مقاصد مختلف در کشور فنلاند را داریم. 

آریا نوین کارگو با ارزانترین نرخ و قیمت در اسرع وقت محموله های شما را با بهترین کیفیت در شهر مورد نظر شما در گمرک فرودگاه تحویل خواهد شد . 

ارسال هوایی به فنلاند یکی از سریعترین و بهترین روش های برای انتقال محموله ها تا 300 کیلو می باشد که توسط تیم متخصص آریا نوین کارگو به صورت همه روزه انجام خواهد شد.

در خدمات ارسال هوایی برای فنلاند ، مشاوره بسیار مفید و پر فایده است و امکان ارسال سریع و ارزان و تخصصی بارهای شما را فراهم می نماید .

آریا نوین کارگو برای ارسال بار به سوئیس نیز با بهترین قیمت و با بالاترین ایمنی محموله های مختلف شما را بارگیری و منتقل می نماییم .

حمل-هوایی-برای-فنلاند
حمل-هوایی-برای-فنلاند

ارسال زمینی برای فنلاند 

یکی از مهمترین ویژگی های آریا نوین کارگو ، امکان ارسال زمینی محموله ها برای فنلاند است . در این روش ، محموله های شما با استفاده از تریلی ترانزیت بارگیری و از طریق مرز زمینی به نقاط مختلف فنلاند ارسال میشود . 

روش حمل زمینی برای فنلاند یکی از روش های مقرون به صرفه و با نرخ کرایه و هزینه ای مناسب است که برای انتقال اثاثیه و کالا های تجاری مورد استفاده قرار میگیرد . 

برای ارسال بار به فنلاند به صورت زمینی ، همه روزه مشاوران و کارشناسان آریا نوین کارگو آماده ارائه خدمات مشاوره ای به شما عزیزان می باشد تا در اسرع وقت و با کمترین هزینه محموله های شما منتقل شوند.

برای ارسال بار به هلند نیز ما همه روزه آماده ارائه خدماتی سریع و ارزان هستیم . همه شهر های هلند به صورت کامل تحت پوشش خدمات آریا نوین کارگو می باشند .

ارسال اثاثیه و لوازم خانه به فنلاند 

یکی دیگر از خدماتی که برای ارسال بار به فنلاند توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می شود ، انتقال اثاثیه و لوازم شخصی با کمترین هزینه می باشد. 

برای ارسال اینگونه محموله ها به فنلاند ، روش زمینی بسیار روش مناسبی برای حمل حجم زیاد محموله ها می باشد . اما برای انتقال چند تکه اثاثیه و لوازم ، امکان ارسال بار به فنلاند به صورت هوایی فراهم است و با کمترین هزینه و در اسرع وقت محموله ها منتقل خواهند شد. 

برای ارسال اثاث و لوازم خانه به فنلاند ، هزینه هایی بابت خروج اثاثیه و گمرک ایران و فنلاند وجود دارد که بر اساس نوع محموله مشخص میشود. 

برای حمل زمینی ، آریا نوین کارگو بهترین و تخصصی ترین خدمات را به شما عزیزان ارائه خواهد نمود .

ارسال بار به سوئد نیز توسط تیم متخصص آریا نوین کارگو با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام میشود . ما همه روزه برای انتقال محموله های شما مشاوره تخصصی و رایگان را در اختیارتان قرار میدهیم .

آیا بسته بندی برای ارسال بار به فنلاند مهم است ؟ 

یکی از مهمترین موضوعات برای خدمات ارسال بار به فنلاند ، بسته بندی حرفه ای محموله ها می باشد . در صورتی که محموله های شما به خوبی بسته بندی نشده باشند ، علاوه بر عدم پذیرش آنها در گمرک فرودگاه ، مشکلاتی مانند شکستگی به دلیل بارگیری و جابجایی نیز ممکن است به وجود آید.

از همین جهت ، برای بسته بندی باید موارد مهمی رعایت شود و بر اساس نوع محموله باید بسته بندی مناسب برای آن در نظر گرفته شود. 

به عنوان مثال ، برای ارسال بار به فنلاند در صورتی که محموله شما شکستنی باشد ، باید از بسته بندی چوبی مخصوص استفاده شود و داخل بسته بندی با استفاده تجهیزات مناسب مانند نایلون حبابدار و . . . استفاده شود.

برای حمل مواد غذایی نیز باید از جعبه های یونولیت ( یخچالی ) استفاده نمود و با استفاده از یخ خشک فضای داخل آن را برای نگهداری چند روزه مواد غذایی مناسب کرد. برای ارسال بار به فنلاند توسط آریا نوین کارگو ، همه روزه خدمات بسته بندی با حرفه ای ترین تیم به شما عزیزان ارائه میشود. فقط کافیست با ما در تماس باشید.

ارسال بار به انگلیس از ویژه ترین خدمات آریا نوین کارگو است که به صورت همه روزه برای انتقال فوری محموله های شما در اختیارتان قرار میگیرد . ما همه روزه حمل و نقل بین المللی را از ایران برای همه نقاط جهان در اختیار شما قرار میدهیم .

بسته-بندی-تخصصی-با-جعبه-چوبی
بسته-بندی-تخصصی-با-جعبه-چوبی

هزینه های ارسال بار به فنلاند چقدر است ؟ 

برای ارسال بار به فنلاند ، نرخ کرایه و هزینه های حمل و نقل بر اساس موارد متعددی مشخص میشود که آریا نوین کارگو به شما این اطمینان را می دهد که ارسال محموله های شما با کمترین هزینه انجام شود . 

مهمترین موضوع برای ارسال بار به فنلاند ، نوع روش حمل است . هر یک از روش های انتقال بار و کالا دارای هزینه های مختلفی هستند و بر همین اساس قیمت انتقال محموله مشخص میشود .

علاوه بر این ، نوع محموله و میزان ارزش آن نیز در فرایند گمرکی هزینه های مختلفی دارد . به عنوان مثال ، برای ارسال محموله A ممکن است نرخ گمرکی 100 تومان و برای محموله B ، هزار تومان باشد که در گمرک فرودگاه یا گمرک شهر قبل از پلمپ و ارسال مشخص میشود. 

یکی از مهمترین مواردی که در هزینه های ارسال بار به فنلاند موثر است ، نرخ و قیمت روزانه ارز می باشد.

برای ارسال بار به ایتالیا نیز ما همه روزه بهترین و تخصصی ترین خدمات را به شما ارائه خواهیم نمود . آریا نوین کارگو به صورت حرفه ای و تخصصی محموله های شما را با بهترین کیفیت به همه کشور های خصوصا برای فنلاند اراسل می نماید . . ما با سالها تجربه در ارائه خدمات حمل بین المللی ، در اسرع وقت در خدمت شما عزیزان هستیم .

بهترین-باربری-ایران-به-فنلاند
بهترین-باربری-ایران-به-فنلاند

آیا برای ارسال بار به فنلاند از بیمه استفاده میشود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به فنلاند را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به فنلاند و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به فنلاند با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

ارسال بار به روسیه نیز از خدماتی است که آریا نوین کارگو به صورت همه روزه به شما عزیزان ارائه خواهد نمود

چه کالاهایی برای ارسال بار به فنلاند ممنوع هستند ؟ 

وارد کردن برخی از کالاها به فنلاند ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به فنلاند را کمی سخت کرده است .گمرک فنلاند جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است. شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور فنلاند نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک فنلاند اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

برای ارسال بار به فنلاند ، قبل از هر اقدامی با مشاوران ما در تماس باشید و پس از کسب اطلاعات کامل نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایید . 

استعلام هزینه های ارسال بار به فنلاند نیز از طریق تماس با کارشناسان ما صورت می پذیرد.

ارسال مبلمان به فنلاند 

موارد زیادی برای ارسال مبلمان به فنلاند باید مدنظر قرار گیرد . ارسال مبلمان به فنلاند به صورت هوایی انجام میشود و هزینه های ارسال آن بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . موارد زیر باید قبل از ارسال مبلمان به فنلاند مدنظر قرار گیرند : 

 1. ابعاد و وزن محمول: باید ابعاد و وزن مبلمان را در نظر بگیرید. مبلمان سنگین و حجیم ممکن است نیاز به بسته‌بندی خاص و حمل با باربری یا کشتی داشته باشد، در حالی که مبلمان کوچک و سبک‌تر می‌تواند به صورت هوایی ارسال شود.
 2. هزینه حمل و نقل: هزینه حمل و نقل مبلمان به صورت هوایی بیشتر از حمل و نقل به صورت دریایی یا باربری خواهد بود. برای اطلاع از هزینه‌های حمل و نقل، بهتر است با شرکت حمل و نقل هوایی تماس بگیرید و اطلاعات لازم را دریافت کنید.
 3. بسته‌بندی: برای ارسال مبلمان به صورت هوایی، بسته‌بندی مناسب و محکمی را برای محصولات خود انتخاب کنید تا در طول حمل و نقل آسیب نبینند. برای بسته‌بندی مبلمان، می‌توانید از جعبه‌های چوبی، فوم‌های محافظ، برچسب‌های هشدار و پوشش‌های محافظ استفاده کنید.
 4. محدودیت‌های گمرکی: قبل از ارسال مبلمان به خارج از کشور، باید با مقررات گمرکی کشور مقصد آشنا شوید. برخی کشورها ممکن است برای واردات مبلمان، محدودیت‌های گمرکی داشته باشند و ممکن است برای گذراندن گمرک، مدارک مورد نیاز را باید تهیه کنید.

برای ارسال بار به خارج ، همه روزه بهترین خدمات با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه می شود .

ارسال-انواع-مبلمان-به-فنلاند
ارسال-انواع-مبلمان-به-فنلاند

ارسال لباس به فنلاند 

یکی از خدمات آریا کارگو ، ارسال انواع لباس های شما به فنلاند است . برای ارسال لباس باید بسته بندی مناسبی در نظر گرفته شود . در بسیاری از موارد ، بهترین بسته بندی را می توان استفاده از چمدان در نظر گرفت . شما عزیزان می توانید اگر حجم لباس هایتان در حد چمدان است از این روش استفاده کنید . 

در غیر این صورت برای ارسال لباس به فنلاند باید از بسته بندی مناسبی که بر اساس میزان حجم و ابعاد لباس است استفاده نمایید . 

برای ارسال لباس ، هزینه های گمرکی نیز باید پرداخت شود که بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . 

با شماره های آریا کارگو در تماس باشید تا ارسال لباس به فنلاند را به صورت تخصصی و سریع انجام دهید .

ارسال-لباس-به-فنلاند
ارسال-لباس-به-فنلاند

مراحل ارسال بار به فنلاند

برای ارسال بار به فنلاند ، ابتدا باید روش حمل بار بر اساس نوع و شرایط محموله مشخص شود . ذر ارسال بار به فنلاند ، ابعاد و نوع محموله تاثیر مستقیم در روش حمل بار دارد . به عنوان مثال ، برای ارسال محموله های سبک و کم حجم ، روش هوایی بسیار سریع و مناسب است .

در مرحله بعد ، بسته بندی مناسب نیز برای حمل و نقل محموله ها باید در نظر گرفته شود . علاوه بر این ، لیست پکینگ نیز توسط آریا نوین کارگو و یا صاحبین کالا در زمان بسته بندی تهیه می شود .

در نهایت ، با تهیه مدارک مورد نیاز برای ارسال بار و کالا ، امکان انتقال سریع محموله ها انجام میشود .

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا