فرونشست باند فرودگاه نجف

به اطلاع رسیده است که باند فرودگاه نجف فرونشسته است، اخباری که از زبان رئیس سازمان هواپیمایی کشوری به گوش می‌رسد. این فرونشستگی باعث تعطیلی فرودگاه نجف شده است. به گزارش تین نیوز از تسنیم، محمد محمدی بخش درباره بسته شدن ناگهانی فرودگاه نجف و ماندن زائران در عراق اطلاعاتی ارائه داده است. او اعلام کرد: فرودگاه نجف به مدت 3 روز به دلیل فرونشستن باند تعطیل شده است، تا عملیات کارگاهی جهت رفع مشکلات انجام شود.

رئیس سازمان هواپیمایی توضیح داده است که پروازهای جایگزین از فرودگاه بغداد انجام خواهند شد، اما مسافران توصیه شده است که بدون کسب اطلاع از مدیران کاروان‌ها و شرکت‌های هواپیمایی به فرودگاه بغداد مراجعه نکنند. او افزود: شرکت‌های هواپیمایی مسافران را به نزدیک‌ترین فرودگاه هدایت می‌کنند تا پروازها با تغییر مسیر انجام شوند. همچنین، فرودگاه بغداد برای جایگزینی پروازها در دسترس قرار دارد و شرکت‌های هواپیمایی موظف به اطلاع‌رسانی درباره نحوه بازگشت زائران هستند تا از هرگونه سرگردانی مسافران جلوگیری شود.

محمدی بخش اعلام کرد که مجوز تغییر مسیر پروازها از نجف به بغداد با هماهنگی سازمان هواپیمایی عراق صادر خواهد شد و تلاش‌ها از صبح امروز برای انتقال پروازها از نجف به بغداد در دست انجام است. او تاکید کرد: هماهنگی مناسب بین شرکت‌های هواپیمایی و مسافران امکان دارد و مردم حتماً باید با مدیران کاروان‌ها و ایستگاه‌های پروازی و شرکت‌های هواپیمایی که بلیت را خریداری کرده‌اند تماس بگیرند. از هماهنگی مناسب مسافران می‌تواند با نظم بهتری کمک کند تا زائران به کشور بازگردانده شوند.

با احترام ، حمل و نقل بین المللی آریا کارگو

خدمات آریا کارگو : فریت بار عراق ، ارسال بار به عراق ، ارسال بار به نجف

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا