ارسال بار به نجف (فوری و ظرف چند روز )

یکی از خدمات تخصصی آریا نوین کارگو ، ارسال بار به نجف به صورت همه روزه می باشد . شما از طریق آریا نوین کارگو می توانید در ظرف چند روز انواع محموله های خود را با کمترین هزینه منتقل نمایید .

برای ارسال بار به نجف ، تیم متخصص آریا نوین کارگو بهترین و تخصصی ترین خدمات را با نازلترین تعرفه ها در اختیار شما قرار میدهد . شما می توانید برای ارسال بار به نجف از خدمات هوایی و زمینی آریا کارگو تنها با یک تماس تلفنی بهره مند شوید .

علاوه بر ارسال بار به نجف که امکان ارسال محموله های تجاری و صنعتی را برای شما فراهم می نماید ، انواع بار و کالا را برای ارسال بار به بغداد به ما بسپارید .

ارسال-بار-به-نجف
ارسال-بار-به-نجف

روش های ارسال بار به نجف 

برای ارسال بار به نجف ، روش های مختلف وجود دارد که هر یک از این روش ها برای انتقال محموله هایی با شرایط  و وضعیت متفاوت مورد استفاده می شوند.

روش های مختلف ارسال بار به نجف دارای هزینه های متفاوت ، شرایط حمل متفاوت و زمان تحویل متفاوتی هستند . 3 روش اصلی برای ارسال بار به نجف به صورت زیر هستند : 

  • ارسال هوایی به نجف 
  • ارسال زمینی به نجف

برای ارسال بار به نجف ، همه روزه آریا نوین کارگو بهترین و مناسب ترین روش های باربری را در اختیار شما قرار میدهد . در ادامه به توضیح این موارد می پردازیم . ارسال بار به عراق به صورت تخصصی انجام می شود و محموله های شما با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت انجام خواهند شد . شما عزیزان می توانید انواع کالاهای خود را برای ارسال به همه نقاط کشور عراق به ما بسپارید .

حمل هوایی برای نجف 

یکی از روش های ارسال بار به نجف ، حمل هوایی است که به صورت همه روزه و با کمترین هزینه انجام میشود . مجموعه آریا نوین کارگو با سالها سابقه در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی آماده ارائه خدماتی سریع و تخصصی است . 

از آنجایی که برای نجف به صورت همه روزه پروازهای متعدد از نقاط مختلف کشور وجود دارد ، ما برای ارسال بار به نجف به صورت هوایی بدون محدودیت خدمات حمل و نقل بار و کالا را در اختیار شما قرار میدهیم. 

ارسال بار به نجف به صورت هوایی از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود و برای محموله های مختلف باید بسته بندی تخصصی و مناسب در نظر گرفته شود.

برای ارسال هوایی به نجف آریا نوین بر اساس میزان ارزش محموله های شما بیمه نامه با بالاترین سطح پوشش صادر خواهد نمود .

حمل هوایی به عراق تخصص تیم آریا نوین کارگو است که با کمترین هزینه امکان انتقال محموله های شما را فراهم می نماید . 

ارسال-هوایی-برای-نجف
ارسال-هوایی-برای-نجف

ارسال بار به نجف به صورت زمینی 

برای ارسال بار به نجف ، همه روزه امکان انتقال محموله ها به صورت زمینی نیز فراهم می باشد . ما با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت با استفاده از خودروهای باربری ترانزیت آماده انتقال زمینی بار به نجف هستیم. 

مجموعه باربری آریا کارگو برای ارسال زمینی محموله های تجاری و شخصی شما از کامیونت مسقف و تریلی چادری ترانزیت استفاده می نماید.

برای ارسال بار به نجف به صورت زمینی ، ما بارگیری را از همه نقاط کشور با بهترین قیمت انجام داده و انتقال فوری محموله های شما از طریق مرز زمینی انجام خواهد شد.علاوه بر ارسال بار به نجف ، ارسال بار به بصره نیز به صورت همه روزه انجام میشود . بصره از نظر فاصله در نقطه نزدیکی به ایران قرار دارد و مرز شلمچه بهترین راه برای ارسال محموله ها برای بصره است .

ارسال-زمینی-برای-نجف
ارسال-زمینی-برای-نجف

ارسال چه کالاهایی به نجف ممنوع است ؟

وارد کردن برخی از کالاها به نجف ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به نجف را کمی سخت کرده است .گمرک عراق جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است.

 شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور عراق نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک عراق اقدام نمایید.

  1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
  2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
  3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
  4. عرقیات و ترشیجات 
  5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
  6. انواع دارو و یا دخانیات 

علاوه بر موارد ذکر شده ، ممکن است برخی موارد جدید نیز برای ارسال بار به نجف دچار محدودیت هایی شوند . از همین جهت ، مشاوره کارشناسی با همکاران ما سبب افزایش سرعت و کاهش هزینه های خدمات باربری خواهد شد. 

فریت بار به عراق نیز توسط آریا نوین با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام می شود . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

ارسال لوازم منزل به نجف 

یکی از مهمترین خدماتی که آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می نماید ، حمل و نقل اثاثیه به نجف می باشد . در مجموعه آریا نوین ، انتقال اثاثیه و کالاهای شما با کمترین هزینه انجام میشود و مهاجرین گرامی می توانند اثاثیه خود را به ما بسپارند . 

برای ارسال اثاثیه به نجف ، همه روزه آریا نوین کارگو آماده انتقال هوایی و زمینی اثاثیه شما میباشد  . در ارسال بار به نجف از بهترین بیمه نامه استفاده می شود تا محموله های شما با بالاترین امنیت منتقل شوند . 

برای ارسال اثاثیه به نجف ، محدودیت ارسال اثاثیه نو و آکبند وجود دارد و محموله های مستعمل به راحتی با کمترین هزینه قابل ارسال هستند .

برای ارسال اثاثیه به نجف ، حجم زیاد اثاثیه با استفاده از روش زمینی و محموله ها و اثاثیه کم وزن و کم حجم با روش هوایی به راحتی ارسال می شوند .

برای ارسال بار به سلیمانیه عراق نیز می توانید از طریق تماس تلفنی با شماره های ما بهترین و ارزانترین خدمات را ثبت سفارش نموده و محموله های خود را منتقل کنید

بسته بندی اثاثیه برای ارسال به نجف 

یکی از مهمترین موضوعات در زمان ارائه خدمات ارسال بار به نجف ، بسته بندی تخصصی محموله ها می باشد . بسته بندی حرفه ای و تخصصی سبب افزایش ایمنی و حفظ سلامت محموله ها خواهد و همین موضوع در سالم رسیدن محموله به نجف بسیار موثر است  . 

برای بسته بندی اثاثیه جهت ارسال بار به نجف می توانید از تیم آریا نوین استفاده نمایید تا محموله های شما با بهترین روش بسته بندی و منتقل نمایند . 

برای بسته بندی اثاثیه شما جهت ارسال به نجف ، آریا نوین کارگو از جعبه های دست ساز چوبی ، کارتن و نایلون حبابدار استفاده می نماید که به خوبی از محموله های شما حفاظت می نماید.

ارسال بار به اربیل عراق نیز توسط تیم متخصص آریا کارگو با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام خواهد شد . با ما در تماس باشید و بهترین خدمات را از ما بخواهید .

آیا برای ارسال بار به نجف از بیمه استفاده می شود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به نجف را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به نجف و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به نجف با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

آریا کارگو برای ارسال بار به خارج تا 500 میلیون تومان بیمه رایگان برای حمل زمینی در نظر گرفته است.

ارسال لوازم موکب برای نجف

از آنجایی که همه ساله در آستانه اربعین حسینی و برپایی موکب ها در مسیر راهپیمایی تماس های زیادی برای انتقال محموله ها و لوازم موکب با آریا کارگو برقرار می شود ، بر آن شدیم تا خدمات ارسال لوازم موکب برای نجف را نیز با کمترین هزینه برای شما عزیزان فراهم نماییم .

برای ارسال بار به نجف ، همه روزه و در ایام اربین حسینی خدمات باربری زمینی و هوایی برای این امر در نظر گرفته شد است . شما عزیزان می توانید از طریق شماره های آریا کارگو در اسرع وقت بهترین و تخصصی ترین خدمات را با کمترین هزینه از ما بخواهید .

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا