ارسال بار به عراق با کمترین قیمت

برای ارسال بار به عراق ، مجموعه آریا نوین کارگو به صورت همه روزه آماده ارائه بهترین خدمات می باشد . ما در اسرع وقت با نازلترین تعرفه های باربری حمل و نقل بین المللی را برای انتقال محموله های تجاری و صنعتی شما ارائه می نماییم. 

ارسال بار به عراق سالهاست که به واسطه افزایش مهاجرت به صورت روزانه افزایش یافته است . از همین جهت ، برای حمل بار به عراق نیاز به شرکت های معتبر و متخصص بسیار احساس میشود. 

برای ارسال بار به عراق با آریا نوین کارگو ، همه روزه روش های مختلف که متناسب با نوع محموله و نیاز شما باشد در اختیارتان قرار میگیرد. 

 • حمل هوایی 
 • حمل زمینی

ما به عنوان برترین شرکت حمل بین المللی ، همه روزه آماده انتقال محموله ها در شرایط و وضعیت های مختلف با قیمت بسیار مناسب هستیم.  لازم به ذکر است که برای ارسال بار به عراق ، محموله های شما به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه قرار می گیرند و امکان ارسال ایمن فراهم است.

علاوه بر ارسال بار به عراق ، ارسال بار به ترکیه نیز از خدماتی است که تیم آریا کارگو ارائه می نماید .

ارسال-بار-از-ایران-به-عراق
ارسال-بار-از-ایران-به-عراق

ارسال بار به همه شهر های عراق 

یکی از ویژگی های خدمات آریا نوین کارگو ، ارسال بار به عراق بدون محدودیت و برای همه شهر های این کشور است . بر اساس شرایط و نوع محموله و روش حمل ، امکان استفاده از خدمات آریا نوین کارگو فراهم میباشد . 

ما برای ارسال بار به عراق ، همه شهر های کوچک و بزرگ را تحت پوشش قرار داده ایم و برای شهر های فاقد گمرک ، امکان ترخیص کالا در گمرک شهر نزدیک به آن فراهم است . 

 • بغداد
 • بصره
 • کربلا و نجف
 • اربیل
 • سلیمانیه
 • کرکوک
 • ناصریه
 • و سایر شهر های عراق 

علاوه بر این ، ارسال بار به عراق از همه نقاط ایران انجام میشود و محدودیت در این خصوص وجود ندارد. مجموعه آریا کارگو برای ارسال بار به امارات نیز به صورت همه روزه آماده ارائه بهترین خدمات با کمترین هزینه می باشد .

ارسال هوایی محموله ها به عراق 

یکی از بهترین و سریعترین روش های ارسال بار به عراق ، روش حمل هوایی است که توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه خواهد شد.  ما برای ارسال بار به عراق به صورت همه روزه از فرودگاه امام خمینی آمادگی ارسال انواع لوازم شخصی و تجاری شما به مقاصد مختلف در کشور عراق را داریم. 

آریا نوین کارگو با ارزانترین نرخ و قیمت در اسرع وقت محموله های شما را با بهترین کیفیت در شهر مورد نظر شما در گمرک فرودگاه تحویل خواهد شد . 

ارسال هوایی به عراق یکی از سریعترین و بهترین روش های برای انتقال محموله ها تا 300 کیلو می باشد که توسط تیم متخصص آریا نوین کارگو به صورت همه روزه انجام خواهد شد.

ارسال بار به قطر نیز از طریق تماس با شماره های آریا کارگو به صورت تخصصی و همه روزه انجام خواهد شد .

ارسال-هوایی-برای-عراق
ارسال-هوایی-برای-عراق

ارسال زمینی برای عراق 

یکی از مهمترین ویژگی های آریا نوین کارگو ، امکان ارسال زمینی محموله ها برای عراق است . در این روش ، محموله های شما با استفاده از تریلی ترانزیت بارگیری و از طریق مرز زمینی به نقاط مختلف عراق ارسال میشود . 

روش حمل زمینی برای عراق یکی از روش های مقرون به صرفه و با نرخ کرایه و هزینه ای مناسب است که برای انتقال اثاثیه و کالا های تجاری مورد استفاده قرار میگیرد . 

برای ارسال بار به عراق به صورت زمینی ، همه روزه مشاوران و کارشناسان آریا نوین کارگو آماده ارائه خدمات مشاوره ای به شما عزیزان می باشد تا در اسرع وقت و با کمترین هزینه محموله های شما منتقل شوند.

علاوه بر ارسال زمینی برای عراق ، ارسال بار به ارمنستان نیز به صورت تخصصی و همه روزه انجام خواهد شد .

ترانزیت-زمینی-کالا-به-عراق
ترانزیت-زمینی-کالا-به-عراق

بهترین خدمات کارگو برای ارسال بار به عراق به صورت همه روزه در اختیار شما قرار خواهد گرفت

ارسال اثاثیه و لوازم خانه به عراق 

یکی دیگر از خدماتی که برای ارسال بار به عراق توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می شود ، انتقال اثاثیه و لوازم شخصی با کمترین هزینه می باشد.  برای ارسال اینگونه محموله ها به عراق ، روش زمینی بسیار روش مناسبی برای حمل حجم زیاد محموله ها می باشد . اما برای انتقال چند تکه اثاثیه و لوازم ، امکان ارسال بار به عراق به صورت هوایی فراهم است و با کمترین هزینه و در اسرع وقت محموله ها منتقل خواهند شد. 

برای ارسال اثاث و لوازم خانه به عراق ، هزینه هایی بابت خروج اثاثیه و گمرک ایران و عراق وجود دارد که بر اساس نوع محموله مشخص میشود. 

برای حمل زمینی ، آریا نوین کارگو بهترین و تخصصی ترین خدمات را به شما عزیزان ارائه خواهد نمود .

علاوه بر عراق ، ارسال بار به آذربایجان نیز به صورت تخصصی انجام میشود و انتقال کالاها و محموله های شما با کمترین هزینه صورت میگیرد .

ارسال لوازم دانشجویی به عراق

ممکن است قصد ادامه ی تحصیل در یکی از دانشگاههای معتبر عراق را داشته باشید. شما هم میتوانید کلیه ی لوازم مورد نیاز خود را اعم از پوشاک، کتاب و جزوات درسی، سی دی و لوح های فشرده، مواد خوراکی (خشکبار و غذاهای آماده در بسته بندی‌های تجاری) به شهرهای عراق ارسال نمایید.

برای ارسال لوازم دانشجویی به عراق کافیست با شماره های آریا کارگو در تماس باشید و پس از مشاوره با کارشناسان ما بهترین خدمات فریت بار را دریافت کنید .

ارسال زعفران به عراق 

در قانون کشور ما در خصوص میزان زعفران استخراج شده از طریق چمدان پیش بینی شده است. هر کسی که پاسپورت مستقل داشته باشد می تواند ۱۰۰ گرم با خود به خارج از کشور ببرد.

البته اگر بخواهید زعفران بیشتری از کشور صادر کنید باید مجوزهایی دریافت کنید. با اخذ این مجوزها می توانید این محدودیت را حذف کرده و زعفران بیشتری صادر کنید.

 1.  معرفی نامه یا وکالت نامه برای اظهار زعفران به گمرک که توسط وکیل تهیه شده است.
 2.  گواهی دریافت استاندارد تدارکات
 3.  گواهی سلامت در صورت نیاز خریدار
 4.  مجوز صادرات نهایی
 5. روش عدل بندی
 6.  کارت بازرگانی فعال در زمینه بازرگانی یا صادرکننده زعفران
 7.  گواهی قرنطینه و پرواربندی گیاه در صورت درخواست خریدار

برای صادرات زعفران به عراق ، روش حمل هوایی بسیار مناسب و سریع است . با مشاوره با کارشناسان ما می توانید در اسرع وقت زعفران را با حجم و وزن دلخواه ارسال کنید .

آیا بسته بندی برای ارسال بار به عراق مهم است ؟ 

یکی از مهمترین موضوعات برای خدمات ارسال بار به عراق ، بسته بندی حرفه ای محموله ها می باشد . در صورتی که محموله های شما به خوبی بسته بندی نشده باشند ، علاوه بر عدم پذیرش آنها در گمرک فرودگاه ، مشکلاتی مانند شکستگی به دلیل بارگیری و جابجایی نیز ممکن است به وجود آید.

از همین جهت ، برای بسته بندی باید موارد مهمی رعایت شود و بر اساس نوع محموله باید بسته بندی مناسب برای آن در نظر گرفته شود. 

به عنوان مثال ، برای ارسال بار به عراق در صورتی که محموله شما شکستنی باشد ، باید از بسته بندی چوبی مخصوص استفاده شود و داخل بسته بندی با استفاده تجهیزات مناسب مانند نایلون حبابدار و . . . استفاده شود.

برای حمل مواد غذایی نیز باید از جعبه های یونولیت ( یخچالی ) استفاده نمود و با استفاده از یخ خشک فضای داخل آن را برای نگهداری چند روزه مواد غذایی مناسب کرد.

برای ارسال بار به عراق توسط آریا نوین کارگو ، همه روزه خدمات بسته بندی با حرفه ای ترین تیم به شما عزیزان ارائه میشود. فقط کافیست با ما در تماس باشید.

ارسال بار به گرجستان به صورت همه روزه و با بهترین کیفیت انجام می شود و محموله های شما با ارزانترین قیمت منتقل می شوند .

هزینه های ارسال بار به عراق چقدر است ؟ 

برای ارسال بار به عراق ، نرخ کرایه و هزینه های حمل و نقل بر اساس موارد متعددی مشخص میشود که آریا نوین کارگو به شما این اطمینان را می دهد که ارسال محموله های شما با کمترین هزینه انجام شود . 

مهمترین موضوع برای ارسال بار به عراق ، نوع روش حمل است . هر یک از روش های انتقال بار و کالا دارای هزینه های مختلفی هستند و بر همین اساس قیمت انتقال محموله مشخص میشود .

علاوه بر این ، نوع محموله و میزان ارزش آن نیز در فرایند گمرکی هزینه های مختلفی دارد . به عنوان مثال ، برای ارسال محموله A ممکن است نرخ گمرکی 100 تومان و برای محموله B ، هزار تومان باشد که در گمرک فرودگاه یا گمرک شهر قبل از پلمپ و ارسال مشخص میشود. 

یکی از مهمترین مواردی که در هزینه های ارسال بار به عراق موثر است ، نرخ و قیمت روزانه ارز می باشد.

آیا برای ارسال بار به عراق از بیمه استفاده میشود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به عراق را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به عراق و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به عراق با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

چه کالاهایی برای ارسال بار به عراق ممنوع هستند ؟ 

وارد کردن برخی از کالاها به عراق ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به عراق را کمی سخت کرده است .گمرک عراق جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است. شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور عراق نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک عراق اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

برای ارسال بار به عراق ، قبل از هر اقدامی با مشاوران ما در تماس باشید و پس از کسب اطلاعات کامل نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایید . 

استعلام هزینه های ارسال بار به عراق نیز از طریق تماس با کارشناسان ما صورت می پذیرد.

ارسال لوازم موکب به عراق

یکی از محموله هایی که عموما در زمان نزدیک به اربعین به عراق ارسال میشود ، لوازم موکب می باشد . معمولا برای ارسال بار به عراق و انتقال اینگونه محموله ها شرایط به راحتی فراهم است .

معمولا برای ارسال لوازم موکب عوارض و مالیات خروج دریافت نمیگردد یا بسیار ناچیز است . مجموعه آریا کارگو برای ارسال اینگونه محموله ها بهترین و ارزانترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد .

ارسال-لوازم-موکب-به-عراق
ارسال-لوازم-موکب-به-عراق

ارسال لوازم شخصی به عراق

یکی دیگر از امکانات آریا کارگو ، امکان ارسال لوازم شخصی به عراق است . شما از طریق خدمات آریا کارگو می توانید محموله ها و کالاهای شخصی و چمدان های خود را به راحتی منتقل نمایید .

همه روزه حمل خرده بار به صورت زمینی و هوایی برای انتقال محموله های شما در اسرع وقت انجام میشود .

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا