ارسال بار به بغداد ( هوایی – زمینی با بیمه کامل و کمترین نرخ کرایه)

یکی از خدمات تخصصی آریا نوین کارگو ، ارسال بار به بغداد است که به صورت همه روزه با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه میشود .  برای ارسال بار به بغداد ، همه روزه حمل هوایی و زمینی به صورت حرفه ای با کمترین قیمت به شما عزیزان ارائه می شود . در مجموعه آریا نوین کارگو انتقال سریع و ارزان محموله ها از مهمترین خدمات ما می باشد. 

برای ارسال بار به بغداد ، آریا نوین از همه نقاط کشور آماده ارائه خدمات با بهترین مشاوره می باشد . ما با خدماتی سریع و ارزان آماده همکاری با مهاجران و مسافران عزیز هستیم . 

آریا نوین کارگو برای ارسال بار به بغداد از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید . علاوه بر بغداد ، ارسال بار به آنکارا به عنوان پایتخت ترکیه نیز به صورت تخصصی انجام خواهد شد .

ارسال-بار-به-بغداد-از-ایران
ارسال-بار-به-بغداد-از-ایران

روش های ارسال بار به بغداد 

برای ارسال بار به بغداد ، روش های مختلف وجود دارد که هر یک از این روش ها برای انتقال محموله هایی با شرایط  و وضعیت متفاوت مورد استفاده می شوند.

روش های مختلف ارسال بار به بغداد دارای هزینه های متفاوت ، شرایط حمل متفاوت و زمان تحویل متفاوتی هستند . 3 روش اصلی برای ارسال بار به بغداد به صورت زیر هستند : 

 • ارسال هوایی به بغداد 
 • ارسال زمینی به بغداد

برای ارسال بار به بغداد ، همه روزه آریا نوین کارگو بهترین و مناسب ترین روش های باربری را در اختیار شما قرار میدهد . در ادامه به توضیح این موارد می پردازیم . برای ارسال بار به عراق ، متخصصین اریا کارگو با بهره گیری از بهترین و مناسب ترین روش ، محموله های شما را با کمترین هزینه و در اسرع وقت منتقل خواهند نمود .

ما با کمترین قیمت و با ایمن ترین خدمات سالهاست که خدمات ارسال کالاهای تجاری و صنعتی و شخصی را به صورت تخصصی انجام می دهیم . فقط کافیست با ما در تماس باشید.

حمل هوایی برای بغداد

یکی از روش های ارسال بار به بغداد ، حمل هوایی است که به صورت همه روزه و با کمترین هزینه انجام میشود . مجموعه آریا نوین کارگو با سالها سابقه در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی آماده ارائه خدماتی سریع و تخصصی است . 

از آنجایی که برای بغداد به صورت همه روزه پروازهای متعدد از نقاط مختلف کشور وجود دارد ، ما برای ارسال بار به بغداد به صورت هوایی بدون محدودیت خدمات حمل و نقل بار و کالا را در اختیار شما قرار میدهیم. 

ارسال بار به بغداد به صورت هوایی از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود و برای محموله های مختلف باید بسته بندی تخصصی و مناسب در نظر گرفته شود. برای ارسال هوایی به بغداد آریا نوین بر اساس میزان ارزش محموله های شما بیمه نامه با بالاترین سطح پوشش صادر خواهد نمود.

حمل هوایی به عراق تخصص تیم آریا نوین کارگو است که با کمترین هزینه امکان انتقال محموله های شما را فراهم می نماید. 

ارسال هوایی برای بغداد
ارسال هوایی برای بغداد

ارسال بار به بغداد به صورت زمینی 

برای ارسال بار به بغداد ، همه روزه امکان انتقال محموله ها به صورت زمینی نیز فراهم می باشد . ما با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت با استفاده از خودروهای باربری ترانزیت آماده انتقال زمینی بار به بغداد هستیم. 

مجموعه باربری آریا کارگو برای ارسال زمینی محموله های تجاری و شخصی شما از کامیونت مسقف و تریلی چادری ترانزیت استفاده می نماید. برای ارسال بار به بغداد به صورت زمینی ، ما بارگیری را از همه نقاط کشور با بهترین قیمت انجام داده و انتقال فوری محموله های شما از طریق مرز زمینی انجام خواهد شد.

علاوه بر بغداد که پایتخت عراق است ، ارسال بار به دوحه به عنوان یکی از مهمترین شهر های حوزه خلیج فارس نیز در اسرع وقت انجام خواهد شد .

ترانزیت زمینی برای بغداد
ترانزیت زمینی برای بغداد

ارسال چه کالاهایی به بغداد ممنوع است ؟

وارد کردن برخی از کالاها به بغداد ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به بغداد را کمی سخت کرده است .گمرک عراق جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است.

 شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور عراق نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک عراق اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

علاوه بر موارد ذکر شده ، ممکن است برخی موارد جدید نیز برای ارسال بار به بغداد دچار محدودیت هایی شوند . از همین جهت ، مشاوره کارشناسی با همکاران ما سبب افزایش سرعت و کاهش هزینه های خدمات باربری خواهد شد. 

فریت بار به عراق نیز توسط آریا نوین با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام می شود . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

ارسال لوازم منزل به بغداد 

یکی از مهمترین خدماتی که آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می نماید ، حمل و نقل اثاثیه به بغداد می باشد . در مجموعه آریا نوین ، انتقال اثاثیه و کالاهای شما با کمترین هزینه انجام میشود و مهاجرین گرامی می توانند اثاثیه خود را به ما بسپارند . 

برای ارسال اثاثیه به بغداد ، همه روزه آریا نوین کارگو آماده انتقال هوایی و زمینی اثاثیه شما میباشد  . در ارسال بار به بغداد از بهترین بیمه نامه استفاده می شود تا محموله های شما با بالاترین امنیت منتقل شوند . 

برای ارسال اثاثیه به بغداد ، محدودیت ارسال اثاثیه نو و آکبند وجود دارد و محموله های مستعمل به راحتی با کمترین هزینه قابل ارسال هستند. برای ارسال اثاثیه به بغداد ، حجم زیاد اثاثیه با استفاده از روش زمینی و محموله ها و اثاثیه کم وزن و کم حجم با روش هوایی به راحتی ارسال می شوند.

برای ارسال اثاثیه و لوازم منزل به سایر نقاط خاورمیانه نیز می توانید از خدمات تخصصی و همه روزه آریا نوین کارگو استفاده نمایید . ما برای ارسال بار به دبی نیز بهترین خدمات را با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه می نماییم .

بسته بندی اثاثیه برای ارسال به بغداد 

یکی از مهمترین موضوعات در زمان ارائه خدمات ارسال بار به بغداد ، بسته بندی تخصصی محموله ها می باشد . بسته بندی حرفه ای و تخصصی سبب افزایش ایمنی و حفظ سلامت محموله ها خواهد و همین موضوع در سالم رسیدن محموله به بغداد بسیار موثر است  . 

برای بسته بندی اثاثیه جهت ارسال بار به بغداد می توانید از تیم آریا نوین استفاده نمایید تا محموله های شما با بهترین روش بسته بندی و منتقل نمایند . 

برای بسته بندی اثاثیه شما جهت ارسال به بغداد ، آریا نوین کارگو از جعبه های دست ساز چوبی ، کارتن و نایلون حبابدار استفاده می نماید که به خوبی از محموله های شما حفاظت می نماید.

برای ارسال بار به نخجوان نیز ما به صورت همه روزه بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه می نماییم . حرفه ای و تخصصی با کمترین هزینه انواع اثاثیه با بسته بندی کامل منتقل می شوند .

ارسال مبلمان به بغداد 

موارد زیادی برای ارسال مبلمان به بغداد باید مدنظر قرار گیرد . ارسال مبلمان به بغداد به صورت هوایی انجام میشود و هزینه های ارسال آن بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . موارد زیر باید قبل از ارسال مبلمان به بغداد مدنظر قرار گیرند : 

 1. ابعاد و وزن محمول: باید ابعاد و وزن مبلمان را در نظر بگیرید. مبلمان سنگین و حجیم ممکن است نیاز به بسته‌بندی خاص و حمل با باربری یا کشتی داشته باشد، در حالی که مبلمان کوچک و سبک‌تر می‌تواند به صورت هوایی ارسال شود.
 2. هزینه حمل و نقل: هزینه حمل و نقل مبلمان به صورت هوایی بیشتر از حمل و نقل به صورت دریایی یا باربری خواهد بود. برای اطلاع از هزینه‌های حمل و نقل، بهتر است با شرکت حمل و نقل هوایی تماس بگیرید و اطلاعات لازم را دریافت کنید.
 3. بسته‌بندی: برای ارسال مبلمان به صورت هوایی، بسته‌بندی مناسب و محکمی را برای محصولات خود انتخاب کنید تا در طول حمل و نقل آسیب نبینند. برای بسته‌بندی مبلمان، می‌توانید از جعبه‌های چوبی، فوم‌های محافظ، برچسب‌های هشدار و پوشش‌های محافظ استفاده کنید.
 4. محدودیت‌های گمرکی: قبل از ارسال مبلمان به خارج از کشور، باید با مقررات گمرکی کشور مقصد آشنا شوید. برخی کشورها ممکن است برای واردات مبلمان، محدودیت‌های گمرکی داشته باشند و ممکن است برای گذراندن گمرک، مدارک مورد نیاز را باید تهیه کنید.

ارسال فرش به بغداد 

یکی از مهمترین خدمات آریا کارگو ، ارسال فرش می باشد که به صورت همه روزه برای بغداد نیز قابل انجام است . برای ارسال فرش به بغداد ، 3 روش دریایی ، زمینی و هوایی قابل استفاده می باشند .  در آریا کارگو برای ارسال فرش به بغداد ، حمل هوایی بهترین و سریعترین روش است . 

ارسال فرش ماشینی به بغداد با محدودیت خاصی همراه نیست و تنها کافی خواهد بود که در بسته‌بندی این فرش‌ها، نهایت ظرافت و دقت را به خرج بدهید تا کمترین آسیب به آن‌ها وارد نشود. هزینه ارسال بسته به مقصد شما، حجم و ابعاد بار و همین طور ارزش آن، مشخص خواهد شد.

همان طور که در ابتدا نیز اشاره کردیم، به دلیل ویژگی‌های خاص فرش‌های دستباف، ارسال فرش دستباف به بغداد ، با محدودیت‌هایی همراه است. به این ترتیب که امکان ارسال بیش از 2 عدد فرش دستباف، بدون اخذ مجوزهای لازم، امکان پذیر نخواهد بود.

آیا برای ارسال بار به بغداد از بیمه استفاده می شود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به بغداد را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به بغداد و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به بغداد با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

ارسال فرش و تابلو فرش برای بغداد

یکی از مواردی که هموطنان زیادی تمایل به انتقال آن به بغداد دارند ، فرش و تابلو فرش است که برای فروش در بازار عراق و یا استفاده شخصی منتقل میشوند . مجموعه آریا کارگو برای ارسال فرش به بغداد به صورت همه روزه بهترین خدمات را با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه می نماید.

برای ارسال بار به بغداد و انتقال انواع فرش و تابلو فرش ، محموله های شما به صورت زمینی و هوایی از طریق روش خرده باری منتقل می شوند . روش هوایی سرعت بالایی برای ارسال بار و کالاهای شما دارد و در کمترین زمان ممکن انتقال فرش ها انجام میشود.

برای ارسال فرش ، محموله ها توسط ارزیاب گمرک امام خمینی مورد بررسی قرار میگیرند و در صورتی که محموله جزو فرش های عتیقه و قدیمی نباشد امکان ارسال آنها فراهم خواهد شد.

مشاوره تخصصی برای ارسال بار به بغداد

برای ارسال بار به بغداد ، مشاوران و کارشناسان ما بهترین خدمات مشاوره ای را برای انتقال محموله های شما در اسرع وقت در اختیارتان قرار میدهند . مشاوره یک امر تخصصی است که با سالها تجربه حاصل می شود . کارشناسان ما با تجربه چندین ساله در ارائه خدمات ارسال بار به عراق و بغداد و سایر کشور های ، همه روزه با بررسی همه جانبه محموله های شما بهترین خدمات را با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه می نمایند .

مشاوره با کارشناسان ما سبب کاهش هزینه ها و همچنین افزایش بهره وری خواهد شد . با آریا کارگو در تماس باشید .

3/5 (2 دیدگاه ها)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا