حمل هوایی به انگلیس با کمترین هزینه ( 3 روزه ! )

یکی از روش های ارسال بار به انگلیس ، روش حمل هوایی است که برای ارسال محموله های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد . در روش حمل هوایی ، محموله های شما از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی به فرودگاه بین المللی در انگلیس ارسال میشود . 

حمل هوایی به انگلیس توسط آریا نوین کارگو در اسرع وقت انجام میشود و امکان ارسال محموله های تجاری و شخصی برای شما فراهم خواهد شد .  در روش حمل هوایی به انگلیس ، انتقال محموله ها با بالاترین ایمنی انجام میشود و شما می توانید نگرانی بابت محموله خود نداشته باشید . 

حمل هوایی به انگلیس برای همه شهر های این کشور که دارای فرودگاه بین المللی هستند انجام می شود. در ادامه به بررسی امکان ارسال محموله های مختلف به روش هوایی به انگلیس می پردازیم . 

حمل هوایی به انگلیس از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود و انتقال محموله های شخصی ، تجاری ، صنعتی ، نمونه یا سمپل و . . . با کمترین هزینه و در اسرع وقت انجام میشود .تیم متخصص آریا نوین کارگو برای انتقال محموله های شما از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید .

ارسال بار به انگلیس را از طریق آریا نوین کارگو انجام دهید تا با کمترین هزینه محموله های شما منتقل شوند .

ارسال-هوایی-بار-برای-انگلیس
ارسال-هوایی-بار-برای-انگلیس

ارسال خرده بار مسافری به انگلیس به صورت هوایی

یکی از روش های ارسال هوایی به انگلیس ، روش ارسال به صورت مسافری می باشد . فریت بار مسافری به انگلیس از مهمترین و سریعترین روش های انتقال محموله ها به انگلیس است.

در این روش ، محموله های با وزن نهایتا 300 کیلو از طریق خطوط هواپیمایی و قسمت بار هواپیما های مسافری منتقل می شوند . در این روش ، شما عزیزان می بایست چند روز قبل از پرواز نسبت به رزرو و فرایند های گمرکی محموله های خود اقدام نمایید که این امر توسط کارشناسان آریا نوین کارگو در کمترین زمان ممکن انجام میشود.

برای حمل هوایی به انگلیس ، آریا نوین کارگو به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است و تنها با یک تماس تلفنی می توانید بهترین خدمات را از ما بخواهید.

برای انتقال بار مسافری به انگلستان ، محموله ها باید دارای شرایط خاصی باشند . لیست محموله های ممنوعه در ادامه به شما عزیزان اعلام خواهد شد .

علاوه بر انگلستان ، خدمات آریا نوین کارگو برای حمل هوایی به ایتالیا نیز به صورت همه روزه در اختیار شما قرار میگیرد .

فریت-بار-مسافری-برای-انگلیس
فریت-بار-مسافری-برای-انگلیس

کارگو هوایی برای انگلیس 

یکی از روش های متداول برای حمل هوایی به انگلیس ، ارسال محموله های تجاری و صنعتی و در حجم بالا و وزن زیاد با هواپیمای ترابری است . در حمل هوایی به انگلیس نیز این امکان برای شما عزیزان فراهم است . هواپیماهای باربری بدون محدودیت وزن و حجم امکان بارگیری و انتقال محموله های شما را در اسرع وقت فراهم می نمایند . 

آریا نوین کارگو با همکاری با برترین شرکت ها و خطوط هواپیمایی دنیا ، به صورت همه روزه محموله های شما را با کمترین قیمت از طریق روش کارگو به انگلیس منتقل خواهد نمود 

کارگو هوایی برای انگلیس با استفاده از هواپیماهای مخصوص انجام میشود و امکان انتقال محموله های تجاری و صنعتی در حجم زیاد را برای شما فراهم می نماید .

علاوه بر کارگو هوایی انگلیس ، برای حمل هوایی به آلمان نیز می توانید از خدمات تخصصی ما استفاده نمایید .

کارگو-هوایی-انگلیس
کارگو-هوایی-انگلیس

روش های حمل بار هوایی به انگلیس 

برای حمل بار هوایی به انگلیس 2 روش وجود دارد که بر اساس نوع محموله های شما و شرایط آنها این روش ها مورد استفاده قرار میگیرند . 

در روش حمل هوایی به انگلیس باید ابتدا از امکان ارسال محموله های خود مطلع بود تا در زمان انجام فرایند های گمرکی در فرودگاه امام خمینی دچار مشکلات و هزینه و جریمه نشویم . 

روش های ارسال هوایی به انگلیس

 • حمل هوایی به صورت فریت بار 
 • حمل هوایی به صورت کارگو 

هر یک از روش های حمل هوایی به انگلیس دارای شرایط و ضوابط خاص هستند که برای انتقال محموله ها باید مورد بررسی قرار گیرند . در ادامه ، برای آشنایی بیشتر شما با روش های حمل هوایی به انگلیس توضیحاتی ارائه خواهد شد . 

برای حمل هوایی به یونان نیز ما به صورت همه روزه به شما عزیزان بهترین خدمات را ارائه می نماییم . امیدواریم با خدمات آریا نوین کارگو بهترین تجربه را داشته باشید .

حمل بار هوایی مهاجرین به انگلیس 

 مهاجران به انگلیس در برنامه حمل اثاثیه به انگلیس و حمل لوازم منزل به انگلیس می‌کوشند تا بهترین راه را انتخاب کنند. به همین منظور باید ارسال کننده‌ای توانا بیابند تا با بهره گیری از تجارب این شرکت‌ها، لوازمشان را سالم و به هنگام در انگلیس تحویل بگیرند.

لوازم منزل‌، لوازم مورد نیاز آشپزخانه و همچنین لوازم شخصی و ارزشمند‌، محتوای این محموله ها را تشکیل می‌دهد. بخشی از این بارها البته به دانشجویان مهاجری  تعلق دارد که برای ارسال کتاب و موارد مربوط به تحصیل و زندگی دانشجویی از خدمات حمل بار هوایی به انگلیس استفاده می کنند.

کسانی که به عنوان مسافر سفر می‌کنند می‌توانند از این خدمات بهره ببرند. این افراد معمولا بارهایشان از حد مجاز بیشتر است  و بایستی جریمه اضافه بار بپردازند.  از همین جهت برای رفع این نیاز می توانید از حمل بار هوایی به انگلیس می استفاده نمایید.

علاوه بر حمل هوایی برای انگلیس ، همه روزه خدمات حمل هوایی به ترکیه نیز به شما عزیزان ارائه خواهد شد . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

موارد ممنوعه برای حمل هوایی انگلیس

برای حمل بار هوایی به انگلیس ، برخی موارد توسط گمرک ایران و انگلیس و خطوط هواپیمایی با ممنوعیت انتقال مواجه هستند . البته در برخی موارد برای انتقال این محموله ها راهکارهایی وجود دارد که کارشناسان آریا نوین کارگو بهترین راه را در اسرع وقت در اختیارتان قرار میدهند. 

لیست زیر بخشی از محموله های دارای محدودیت و ممنوعیت برای حمل هوایی به انگلیس می باشند :

 • اشیاء عتیقه
 • آثار هنری اصیل
 • کتاب های خطی و چاپ سنگی
 • قطعات خوشنویسی شده
 • اوراق مینیاتور و مصنوعات طلا و نقره
 • سنگ های قیمتی
 • تابلو های نقاشی اصل
 • قالی و قالیچه دستباف
 • هرگونه عتیقه و اشیای تاریخی و میراث فرهنگی
 • اسلحه، مهمات و تجهیزات نظامی
 • فیلم ، نوار ، سی دی و تابلوهای نقاشی (فقط با مجوز وزارت ارشاد جمهوری اسلامی ایران)
 • عطر ، ادکلن ، اسپری
 • شامپو ، نرم کننده ها ، مواد آرایشی
 • الکل
 • شربت ، آبلیمو ، سرکه و ترشیجات

حمل هوایی به انگلیس به صورت تخصصی توسط آریا نوین کارگو انجام میشود و امکان انتقال محموله های شما برای همه شهر های انگلیس فراهم است . حمل هوایی به روسیه نیز از خدمات تخصصی تیم آریا نوین کارگو است . فقط کافیست با ما در تماس باشید و از مشاوره تخصصی بهره مند شوید . 

.

حمل هوایی لباس به انگلیس 

یکی از خدمات آریا کارگو ، حمل هوایی انواع لباس های شما به انگلیس است . برای حمل هوایی لباس باید بسته بندی مناسبی در نظر گرفته شود . در بسیاری از موارد ، بهترین بسته بندی را می توان استفاده از چمدان در نظر گرفت . شما عزیزان می توانید اگر حجم لباس هایتان در حد چمدان است از این روش استفاده کنید . 

در غیر این صورت برای ارسال لباس به انگلیس باید از بسته بندی مناسبی که بر اساس میزان حجم و ابعاد لباس است استفاده نمایید . 

برای ارسال لباس ، هزینه های گمرکی نیز باید پرداخت شود که بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . 

با شماره های آریا کارگو در تماس باشید تا خدمات حمل هوایی لباس به انگلیس را به صورت تخصصی و سریع انجام دهید . 

حمل هوایی سمپل و نمونه محصول به انگلیس

یکی از مهمترین ویژگی های خدمات فریت بار انگلیس ، امکان ارسال انواع سمپل و نمونه کالا می باشد . بسیاری از تجار که قصد حضور در بازارهای جهانی مانند بازار انگلیس را دارند ابتدا نمونه محصول خود را برای طرف مقابل ارسال می نمایند . 

خدمات حمل هوایی برای انگلیس یکی از بهترین روش ها برای ارسال سمپل و نمونه محصول به انگلیس است . در این روش ، محموله شما با کمترین هزینه با استفاده از خطوط هواپیمایی مسافری در اسرع وقت منتقل خواهند شد و در گمرک فرودگاه مورد نظر تحویل خواهند شد .

حمل هوایی بارهای تجاری و نمایشگاهی به انگلیس

برای ارسال بارهای تجاری اعم از ماشین آلات صنعتی، دستگاههای الکترونیکی، تجهیزات پزشکی ، تابلوهای نقاشی ، اقلام نمایشگاهی ، قطعات صنعتی، ابزار آلات و … به انگلیس، میتوانید از سالها تجربه ی مجموعه آریا کارگو استفاده نمایید..

همکاران ما با  بهترین مسیرهای حمل هوایی ، توسط معتبرترین ایرلاین های بین المللی (و یا با معتبرترین خطوط کشتیرانی بین المللی برای حمل دریایی) و با بهترین و پایین ترین قیمت، محموله ی شما را به مقصد شما در انگلیس بصورت زمینی و هوایی و دریایی حمل می نمایند.

بسته بندی تخصصی برای حمل هوایی به انگلیس 

یکی از مهمترین مواردی که برای حمل هوایی به انگلیس یا سایر کشور های جهان باید مدنظر قرار داد ، بسته بندی تخصصی و حرفه ای است . برای بسته بندی تخصصی محموله های شما ، آریا نوین کارگو به صورت همه روزه از بهترین تجهیزات برای بسته بندی ایمن و مستحکم استفاده می نماید . 

بسته بندی باید به گونه ای باشد که از وارد شدن فشار و ضربه به محموله به خوبی محافظت نماید .  بسته بندی برای حمل هوایی به انگلیس با استفاده از جعبه های چوبی ، کارتن ، نایلون حبابدار و . . . انجام میشود . شما می توانید محموله های خود را با بالاترین ایمنی به آریا نوین کارگو بسپارید تا در اسرع وقت بارگیری و منتقل شوند . 

بسته بندی تخصصی تیم آریا نوین کارگو بهترین ایمنی را برای محموله های شما فراهم می نماید تا در زمان جابجایی های محموله های هیچگونه آسییبی به آن ها وارد نشود . حمل هوایی به ارمنستان نیز به صورت همه روزه انجام میشود .

مشاوره تخصصی برای حمل هوایی به انگلیس 

برای حمل هوایی به انگلیس ، مشاوره تخصصی آریا نوین کارگو بهترین راهکار برای انتقال سریع و ایمن و ارزان محموله های شما می باشد . اگر قصد دارید محموله های خود را با بهترین کیفیت به انگلیس منتقل کنید ، با آریا نوین کارگو تماس بگیرید . 

ما برای انتقال محموله ها به روش کارگو و مسافری ، همه روزه آماده ارائه بهترین خدمات هستیم . 

حمل هوایی به انگلیس با یک تماس تلفنی انجام می پذیرد

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا