حمل هوایی به سوئد ( فریت بار و کارگو ) + بیمه

یکی از تخصص های آریا نوین کارگو در خدمات ارسال بار به سوئد ، حمل و نقل هوایی است . با استفاده از روش حمل هوایی می توانید در کمترین زمان ممکن محموله های خود را با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه منتقل نمایید .

برای حمل هوایی به سوئد روش های مختلفی وجود دارد که در ادامه به آن پرداخته می شود . در خدمات حمل هوایی سوئد امکان ارسال محموله های سبک و سنگین ، کوچک و بزرگ و . . . نیز فراهم خواهد بود . حمل هوایی به سوئد به صورت همه روزه و از طریق فرودگاه امام خمینی انجام خواهد

علاوه بر ارسال بار به سوئد ، امکان ارسال بار به سوئیس نیز توسط آریا نوین کارگو فراهم شده است و در اسرع وقت انتقال محموله ها انجام می شود .

ارسال-هوایی-برای-سوئد
ارسال-هوایی-برای-سوئد

روش های حمل بار هوایی به سوئد 

برای حمل بار هوایی به سوئد 2 روش وجود دارد که بر اساس نوع محموله های شما و شرایط آنها این روش ها مورد استفاده قرار میگیرند . 

در روش حمل هوایی به سوئد باید ابتدا از امکان ارسال محموله های خود مطلع بود تا در زمان انجام فرایند های گمرکی در فرودگاه امام خمینی دچار مشکلات و هزینه و جریمه نشویم . 

روش های ارسال هوایی به سوئد

 • حمل هوایی به صورت فریت بار 
 • حمل هوایی به صورت کارگو 

هر یک از روش های حمل هوایی به سوئد دارای شرایط و ضوابط خاص هستند که برای انتقال محموله ها باید مورد بررسی قرار گیرند . در ادامه ، برای آشنایی بیشتر شما با روش های حمل هوایی به سوئد توضیحاتی ارائه خواهد شد .  امیدواریم با خدمات آریا نوین کارگو بهترین تجربه را داشته باشید .

علاوه بر حمل هوایی به سوئد ، آریا نوین کارگو برای حمل هوایی به سوئیس نیز بهترین و تخصصی ترین خدمات را با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه خواهد نمود .

ارسال خرده بار مسافری به سوئد به صورت هوایی

یکی از روش های ارسال هوایی به سوئد ، روش ارسال به صورت مسافری می باشد . فریت بار مسافری به سوئد از مهمترین و سریعترین روش های انتقال محموله ها به سوئد است.

در این روش ، محموله های با وزن نهایتا 300 کیلو از طریق خطوط هواپیمایی و قسمت بار هواپیما های مسافری منتقل می شوند . 

در این روش ، شما عزیزان می بایست چند روز قبل از پرواز نسبت به رزرو و فرایند های گمرکی محموله های خود اقدام نمایید که این امر توسط کارشناسان آریا نوین کارگو در کمترین زمان ممکن انجام میشود.

برای حمل هوایی به سوئد ، آریا نوین کارگو به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است و تنها با یک تماس تلفنی می توانید بهترین خدمات را از ما بخواهید.

تیم آریا نوین به دلیل تحت پوشش قرار دادن تمام نقاط اروپا ، حمل هوایی به هلند را نیز در اسرع وقت انجام خواهد داد و امکان ارسال محموله های شما به صورت فریت بار مسافری فراهم خواهد شد .

کارگو هوایی برای سوئد 

یکی از روش های متداول برای حمل هوایی به سوئد ، ارسال محموله های تجاری و صنعتی و در حجم بالا و وزن زیاد با هواپیمای ترابری است . 

در حمل هوایی به سوئد نیز این امکان برای شما عزیزان فراهم است . هواپیماهای باربری بدون محدودیت وزن و حجم امکان بارگیری و انتقال محموله های شما را در اسرع وقت فراهم می نمایند . 

آریا نوین کارگو با همکاری با برترین شرکت ها و خطوط هواپیمایی دنیا ، به صورت همه روزه محموله های شما را با کمترین قیمت از طریق روش کارگو به سوئد منتقل خواهد نمود 

علاوه بر سوئد ، حمل هوایی به فرانسه نیز از تخصص های آریا نوین کارگو است و امکان انتقال محموله های شما برای شهر های مختلف این کشور فراهم خواهد شد . ما با ارزانترین هزینه ها امکان انتقال محموله های تجاری ، صنعتی و شخصی و خصوصا کالاهای صادراتی را برای شما فراهم خواهیم نمود .

حمل بار هوایی مهاجرین به سوئد 

 مهاجران به سوئد در برنامه حمل اثاثیه به سوئد و حمل لوازم منزل به سوئد می‌کوشند تا بهترین راه را انتخاب کنند. به همین منظور باید ارسال کننده‌ای توانا بیابند تا با بهره گیری از تجارب این شرکت‌ها، لوازمشان را سالم و به هنگام در سوئد تحویل بگیرند.

لوازم منزل‌، لوازم مورد نیاز آشپزخانه و همچنین لوازم شخصی و ارزشمند‌، محتوای این محموله ها را تشکیل می‌دهد. بخشی از این بارها البته به دانشجویان مهاجری  تعلق دارد که برای ارسال کتاب و موارد مربوط به تحصیل و زندگی دانشجویی از خدمات حمل بار هوایی به سوئد استفاده می کنند.

کسانی که به عنوان مسافر سفر می‌کنند می‌توانند از این خدمات بهره ببرند. این افراد معمولا بارهایشان از حد مجاز بیشتر است  و بایستی جریمه اضافه بار بپردازند.  از همین جهت برای رفع این نیاز می توانید از حمل بار هوایی به سوئد می استفاده نمایید.

برای حمل هوایی به سوئد نیز محموله های مهاجرین گرامی به صورت تخصصی بسته بندی خواهد شد و حمل و نقل محموله های تحت پوشش بهترین بیمه نامه انجام خواهد شد.

برای حمل هوایی به ایتالیا نیز می توانید از خدمات تخصصی تیم ما استفاده نمایید و محموله های خود را بارگیری و منتقل نمایید .

موارد ممنوعه برای حمل هوایی سوئد

برای حمل بار هوایی به سوئد ، برخی موارد توسط گمرک ایران و سوئد و خطوط هواپیمایی با ممنوعیت انتقال مواجه هستند . البته در برخی موارد برای انتقال این محموله ها راهکارهایی وجود دارد که کارشناسان آریا نوین کارگو بهترین راه را در اسرع وقت در اختیارتان قرار میدهند. 

لیست زیر بخشی از محموله های دارای محدودیت و ممنوعیت برای حمل هوایی به سوئد می باشند :

 • اشیاء عتیقه
 • آثار هنری اصیل
 • کتاب های خطی و چاپ سنگی
 • قطعات خوشنویسی شده
 • اوراق مینیاتور و مصنوعات طلا و نقره
 • سنگ های قیمتی
 • تابلو های نقاشی اصل
 • قالی و قالیچه دستباف
 • هرگونه عتیقه و اشیای تاریخی و میراث فرهنگی
 • اسلحه، مهمات و تجهیزات نظامی
 • فیلم ، نوار ، سی دی و تابلوهای نقاشی (فقط با مجوز وزارت ارشاد جمهوری اسلامی ایران)
 • عطر ، ادکلن ، اسپری
 • شامپو ، نرم کننده ها ، مواد آرایشی
 • الکل
 • شربت ، آبلیمو ، سرکه و ترشیجات

حمل هوایی به سوئد به صورت تخصصی توسط آریا نوین کارگو انجام میشود و امکان انتقال محموله های شما برای همه شهر های سوئد فراهم است . 

فقط کافیست با ما در تماس باشید و از مشاوره تخصصی بهره مند شوید . 

یکی از کشور هایی که به صورت کامل تحت پوشش خدمات آریا نوین کارگو می باشد ، انگلستان است . حمل هوایی به انگلیس به صورت تخصصی توسط آریا نوین کارگو انجام خواهد شد و انتقال محموله های شما با کمترین هزینه صورت میگیرد .

.

حمل هوایی لباس به سوئد 

یکی از خدمات آریا کارگو ، حمل هوایی انواع لباس های شما به سوئد است . برای حمل هوایی لباس باید بسته بندی مناسبی در نظر گرفته شود . در بسیاری از موارد ، بهترین بسته بندی را می توان استفاده از چمدان در نظر گرفت . شما عزیزان می توانید اگر حجم لباس هایتان در حد چمدان است از این روش استفاده کنید . 

در غیر این صورت برای ارسال لباس به سوئد باید از بسته بندی مناسبی که بر اساس میزان حجم و ابعاد لباس است استفاده نمایید . 

برای ارسال لباس ، هزینه های گمرکی نیز باید پرداخت شود که بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . 

با شماره های آریا کارگو در تماس باشید تا خدمات حمل هوایی لباس به سوئد را به صورت تخصصی و سریع انجام دهید .

حمل-هوایی-لباس-و-چمدان-به-سوئد
حمل-هوایی-لباس-و-چمدان-به-سوئد

حمل هوایی بارهای تجاری و نمایشگاهی به سوئد

برای ارسال بارهای تجاری اعم از ماشین آلات صنعتی، دستگاههای الکترونیکی، تجهیزات پزشکی ، تابلوهای نقاشی ، اقلام نمایشگاهی ، قطعات صنعتی، ابزار آلات و … به سوئد، میتوانید از سالها تجربه ی مجموعه آریا کارگو استفاده نمایید..

همکاران ما با  بهترین مسیرهای حمل هوایی ، توسط معتبرترین ایرلاین های بین المللی (و یا با معتبرترین خطوط کشتیرانی بین المللی برای حمل دریایی) و با بهترین و پایین ترین قیمت، محموله ی شما را به مقصد شما در سوئد بصورت زمینی و هوایی و دریایی حمل می نمایند.

حمل هوایی فرش به سوئد 

یکی از مهمترین خدمات آریا کارگو ، ارسال فرش می باشد که به صورت همه روزه برای سوئد نیز قابل انجام است . برای فریت هوایی فرش به سوئد حمل هوایی بهترین و سریعترین روش است.

برای حمل هوایی فرش ماشینی به سوئد با محدودیت خاصی همراه نیست و تنها کافی خواهد بود که در بسته‌بندی این فرش‌ها، نهایت ظرافت و دقت را به خرج بدهید تا کمترین آسیب به آن‌ها وارد نشود. هزینه ارسال بسته به مقصد شما، حجم و ابعاد بار و همین طور ارزش آن، مشخص خواهد شد.

همان طور که در ابتدا نیز اشاره کردیم، به دلیل ویژگی‌های خاص فرش‌های دستباف، فریت فرش دستباف به سوئد ، با محدودیت‌هایی همراه است. به این ترتیب که امکان ارسال بیش از 2 عدد فرش دستباف، بدون اخذ مجوزهای لازم، امکان پذیر نخواهد بود.

برای خدمات حمل هوایی ، محموله های شما به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه قرار می گیرند تا فرش های شما با ایمنی کامل منتقل شوند.

بسته بندی تخصصی برای حمل هوایی به سوئد 

یکی از مهمترین مواردی که برای حمل هوایی به سوئد یا سایر کشور های جهان باید مدنظر قرار داد ، بسته بندی تخصصی و حرفه ای است . 

برای بسته بندی تخصصی محموله های شما ، آریا نوین کارگو به صورت همه روزه از بهترین تجهیزات برای بسته بندی ایمن و مستحکم استفاده می نماید . 

بسته بندی باید به گونه ای باشد که از وارد شدن فشار و ضربه به محموله به خوبی محافظت نماید . 

بسته بندی برای حمل هوایی به سوئد با استفاده از جعبه های چوبی ، کارتن ، نایلون حبابدار و . . . انجام میشود . شما می توانید محموله های خود را با بالاترین ایمنی به آریا نوین کارگو بسپارید تا در اسرع وقت بارگیری و منتقل شوند . 

مشاوره تخصصی برای حمل هوایی به سوئد 

برای حمل هوایی به سوئد ، مشاوره تخصصی آریا نوین کارگو بهترین راهکار برای انتقال سریع و ایمن و ارزان محموله های شما می باشد . اگر قصد دارید محموله های خود را با بهترین کیفیت به سوئد منتقل کنید ، با آریا نوین کارگو تماس بگیرید . 

ما برای انتقال محموله ها به روش کارگو و مسافری ، همه روزه آماده ارائه بهترین خدمات هستیم . 

حمل هوایی به سوئد با یک تماس تلفنی انجام می پذیرد

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا