ارسال بار به لیسبون به صورت همه روزه و ارزان

اگر قصد ارسال بار به لیسبون را دارید ، فقط کافیست با آریا نوین کارگو در تماس باشید . مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به لیسبون به صورت همه روزه ارزانترین قیمت و بهترین کیفیت را در اختیار شما قرار میدهد .

برای ارسال بار به لیسبون توسط آریا نوین کارگو محدودیت خاصی وجود ندارد و انتقال محموله ها در اسرع وقت انجام خواهد شد .

 • ارسال کالاهای تجاری
 • ارسال نمونه کالا
 • حمل اثاثیه و لوازم شخصی
 • انتقال مواد غذایی و صادراتی

مجموعه آریا نوین کارگو بهترین و تخصصی ترین خدمات برای ارسال بار به پرتغال را ارائه می نماید و شما می توانید فقط با یک تماس محموله های خود را به لیسبون یا سایر شهر های پرتغال ارسال کنید.

علاوه بر ارسال بار به لیسبون ، برای ارسال محموله ها و کالاهای شما به سایر شهر های پرتغال نیز آریا نوین کارگو خدمات ارائه می نماید .

باربری-ایران-به-لیسبون
باربری-ایران-به-لیسبون

روش های ارسال بار به لیسبون 

برای ارسال بار به لیسبون ، روش های مختلف وجود دارد که هر یک از این روش ها برای انتقال محموله هایی با شرایط  و وضعیت متفاوت مورد استفاده می شوند.

روش های مختلف ارسال بار به لیسبون دارای هزینه های متفاوت ، شرایط حمل متفاوت و زمان تحویل متفاوتی هستند . 3 روش اصلی برای ارسال بار به لیسبون به صورت زیر هستند : 

 • ارسال هوایی به لیسبون 
 • ارسال زمینی به لیسبون
 • ارسال دریایی به لیسبون

برای ارسال بار به لیسبون ، همه روزه آریا نوین کارگو بهترین و مناسب ترین روش های باربری را در اختیار شما قرار میدهد . در ادامه به توضیح این موارد می پردازیم . علاوه بر لیسبون ، ارسال بار به مادرید نیز توسط تیم متخصص آریا نوین کارگو انجام می شود و انتقال کالاهای شما با بهترین کیفیت و در اسرع وقت انجام خواهد شد .

حمل هوایی برای لیسبون 

یکی از روش های ارسال بار به لیسبون ، حمل هوایی است که به صورت همه روزه و با کمترین هزینه انجام میشود . مجموعه آریا نوین کارگو با سالها سابقه در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی آماده ارائه خدماتی سریع و تخصصی است . 

از آنجایی که برای لیسبون به صورت همه روزه پروازهای متعدد از نقاط مختلف کشور وجود دارد ، ما برای ارسال بار به لیسبون به صورت هوایی بدون محدودیت خدمات حمل و نقل بار و کالا را در اختیار شما قرار میدهیم. 

ارسال بار به لیسبون به صورت هوایی از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود و برای محموله های مختلف باید بسته بندی تخصصی و مناسب در نظر گرفته شود.

برای ارسال هوایی به لیسبون آریا نوین بر اساس میزان ارزش محموله های شما بیمه نامه با بالاترین سطح پوشش صادر خواهد نمود .

حمل هوایی به پرتغال تخصص تیم آریا نوین کارگو است که با کمترین هزینه امکان انتقال محموله های شما را فراهم می نماید . 

ارسال-هوایی-به-لیسبون
ارسال-هوایی-به-لیسبون

ارسال بار به لیسبون به صورت زمینی 

برای ارسال بار به لیسبون ، همه روزه امکان انتقال محموله ها به صورت زمینی نیز فراهم می باشد . ما با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت با استفاده از خودروهای باربری ترانزیت آماده انتقال زمینی بار به لیسبون هستیم. 

مجموعه باربری آریا کارگو برای ارسال زمینی محموله های تجاری و شخصی شما از کامیونت مسقف و تریلی چادری ترانزیت استفاده می نماید.

برای ارسال بار به لیسبون به صورت زمینی ، ما بارگیری را از همه نقاط کشور با بهترین قیمت انجام داده و انتقال فوری محموله های شما از طریق مرز زمینی انجام خواهد شد.

برای ارسال بار به برلین نیز می توانید از طریق شماره های آریا نوین کارگو بهترین و ارزانترین خدمات را ثبت سفارش نمایید و محموله های خود را منتقل نمایید .

ارسال چه کالاهایی به لیسبون ممنوع است ؟

وارد کردن برخی از کالاها به لیسبون ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به لیسبون را کمی سخت کرده است .گمرک پرتغال جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است.

 شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور پرتغال نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک پرتغال اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

علاوه بر موارد ذکر شده ، ممکن است برخی موارد جدید نیز برای ارسال بار به لیسبون دچار محدودیت هایی شوند . از همین جهت ، مشاوره کارشناسی با همکاران ما سبب افزایش سرعت و کاهش هزینه های خدمات باربری خواهد شد. 

فریت بار به پرتغال نیز توسط آریا نوین با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام می شود . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

ارسال لوازم منزل به لیسبون 

یکی از مهمترین خدماتی که آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می نماید ، حمل و نقل اثاثیه به لیسبون می باشد . در مجموعه آریا نوین ، انتقال اثاثیه و کالاهای شما با کمترین هزینه انجام میشود و مهاجرین گرامی می توانند اثاثیه خود را به ما بسپارند . 

برای ارسال اثاثیه به لیسبون ، همه روزه آریا نوین کارگو آماده انتقال هوایی و زمینی اثاثیه شما میباشد  . در ارسال بار به لیسبون از بهترین بیمه نامه استفاده می شود تا محموله های شما با بالاترین امنیت منتقل شوند . 

برای ارسال اثاثیه به لیسبون ، محدودیت ارسال اثاثیه نو و آکبند وجود دارد و محموله های مستعمل به راحتی با کمترین هزینه قابل ارسال هستند .

برای ارسال اثاثیه به لیسبون ، حجم زیاد اثاثیه با استفاده از روش زمینی و محموله ها و اثاثیه کم وزن و کم حجم با روش هوایی به راحتی ارسال می شوند .

برای ارسال بار به هلسینکی در فنلاند نیز به صورت همه روزه بهترین و تخصصی ترین خدمات به شما عزیزان ارائه می شوند . تیم متخصص ما با بهترین کیفیت همه شهر های اروپایی را تحت پوشش خود قرار داده است .

ارسال-بار-به-لیسبون
ارسال-بار-به-لیسبون

بسته بندی اثاثیه برای ارسال به لیسبون 

یکی از مهمترین موضوعات در زمان ارائه خدمات ارسال بار به لیسبون ، بسته بندی تخصصی محموله ها می باشد . بسته بندی حرفه ای و تخصصی سبب افزایش ایمنی و حفظ سلامت محموله ها خواهد و همین موضوع در سالم رسیدن محموله به لیسبون بسیار موثر است  . 

برای بسته بندی اثاثیه جهت ارسال بار به لیسبون می توانید از تیم آریا نوین استفاده نمایید تا محموله های شما با بهترین روش بسته بندی و منتقل نمایند . 

برای بسته بندی اثاثیه شما جهت ارسال به لیسبون ، آریا نوین کارگو از جعبه های دست ساز چوبی ، کارتن و نایلون حبابدار استفاده می نماید که به خوبی از محموله های شما حفاظت می نماید.

ارسال بار به برلین در اسرع وقت و با ارزانترین قیمت ها تحت پوشش بهترین بیمه نامه انجام خواهند شد . متخصصین آریا نوین کارگو برای انتقال محموله های شما با بهترین کیفیت آماده ارائه خدمات با ارزانترین قیمت هستند و مشاوره رایگان در همین راستا ارائه خواهد شد .

آیا برای ارسال بار به لیسبون از بیمه استفاده می شود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به لیسبون را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به لیسبون و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به لیسبون با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

ارسال بار به پاریس نیز از ویژه ترین خدمات آریا نوین کارگو است و امکان انتقال محموله های مختلف برای شما با بهترین کیفیت فراهم خواهد شد .

ارسال آثار هنری به لیسبون

برگزاری نمایشگاه ها، جشنواره ها و فستیوال های متنوع با موضوعاتی مانند هنر، فرهنگ، تاریخ، علم، کشاورزی، صنعت و…. در پرتغال سالانه فعالان زیادی را در عرصه های مختلف هنری، علمی، ورزشی و… به این کشور می‌کشاند تا به عنوان شرکت کننده و یا بازدید کننده آثار در نمایشگاه ها حضور پیدا کنند.

اگر شما نیز قصد ارسال آثار خود به نمایشگاه های کشور پرتغال را دارید نیازمند به دریافت اطلاعات کامل از شرایط گمرکی هر دو کشور همچنین قوانین ایرلاین ها هستید تا از بروز هرگونه مشکل در گمرک کشور مقصد جلوگیری شود لذا بهتر است قبل از هر اقدامی با آریا نوین کارگو تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهرمند شوید.

ارسال بار به لیسبون به صورت تخصصی توسط آریا نوین کارگو انجام میشود و محموله های مختلف با بهترین ایمنی بارگیری می شوند .

مواد غذایی، خشکبار و زعفران به لیسبون

بی شک زعفران  محبوب ترین ادویه جهان است که به نام طلای سرخ شهرت دارد. با توجه به ارزش مادی بالای این ادویه گران قیمت، ارسال آن با حساسیت بسیار بالایی رو به رو است. یکی از خدماتی که مجموعه خدمات فریت بار فرودگاه امام خمینی به شما عزیزان ارائه می‌دارد، بسته بندی تخصصی و ارسال زعفران و همچنین سایر مواد خوراکی چون خشکبار و مواد غذایی است به مقاصد دوری نظیر کشور‌ پرتغال است.

برای ارسال بار به لیسبون ، همه روزه و با کمترین هزینه می توانید محموله های خود را بارگیری و منتقل کنید .

برای ارسال بار به اروپا فقط کافیست با شماره های مجموعه آریا کارگو در تماس باشید . ما بهترین خدمات را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهیم .

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا