ارسال بار به آدلاید ( ارسال فوری + بیمه کامل و مشاوره )

یکی از خدمات تخصصی آریا نوین کارگو ، ارسال بار به آدلاید است که به صورت همه روزه با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه میشود . برای ارسال بار به آدلاید ، همه روزه حمل هوایی و زمینی به صورت حرفه ای با کمترین قیمت به شما عزیزان ارائه می شود . در مجموعه آریا نوین کارگو انتقال سریع و ارزان محموله ها از مهمترین خدمات ما می باشد. 

برای ارسال بار به آدلاید ، آریا نوین از همه نقاط کشور آماده ارائه خدمات با بهترین مشاوره می باشد . ما با خدماتی سریع و ارزان آماده همکاری با مهاجران و مسافران عزیز هستیم .  برای ارسال بار به آدلاید ، همه روزه خدمات تخصصی آریا کارگو تحت پوشش بهترین بیمه نامه انجام میشود . ما با تجربه و سابقه درخشان در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی در اسرع وقت آماده همکاری با شما عزیزان هستیم .

برای ارسال بار به آدلاید با شماره های ما در تماس باشید و پس از مشاوره با کارشناسان می توانید با ارزانترین قیمت محموله های خود را منتقل کنید . علاوه بر آدلاید ، ارسال بار به سیدنی نیز به صورت همه روزه انجام می شود .

روش های ارسال بار به آدلاید 

برای ارسال بار به آدلاید ، روش های مختلف وجود دارد که هر یک از این روش ها برای انتقال محموله هایی با شرایط  و وضعیت متفاوت مورد استفاده می شوند.

روش های مختلف ارسال بار به آدلاید دارای هزینه های متفاوت ، شرایط حمل متفاوت و زمان تحویل متفاوتی هستند . 3 روش اصلی برای ارسال بار به آدلاید به صورت زیر هستند : 

  • ارسال هوایی به آدلاید 
  • ارسال دریایی به آدلاید

برای ارسال بار به آدلاید ، همه روزه آریا نوین کارگو بهترین و مناسب ترین روش های باربری را در اختیار شما قرار میدهد . در ادامه به توضیح این موارد می پردازیم . علاوه بر ارسال بار به آدلاید ، همه روزه بهترین خدمات با کمترین هزینه برای ارسال بار به ملبورن نیز به صورت حرفه ای انجام می شود .

ما برای انتقال محموله های شما در اسرع وقت آماده همکاری هستیم و با مشاوره رایگان بهترین خدمات را در اختیارتان قرار میدهیم .

حمل هوایی برای آدلاید 

یکی از روش های ارسال بار به آدلاید ، حمل هوایی است که به صورت همه روزه و با کمترین هزینه انجام میشود . مجموعه آریا نوین کارگو با سالها سابقه در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی آماده ارائه خدماتی سریع و تخصصی است . 

از آنجایی که برای آدلاید به صورت همه روزه پروازهای متعدد از نقاط مختلف کشور وجود دارد ، ما برای ارسال بار به آدلاید به صورت هوایی بدون محدودیت خدمات حمل و نقل بار و کالا را در اختیار شما قرار میدهیم. 

ارسال بار به آدلاید به صورت هوایی از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود و برای محموله های مختلف باید بسته بندی تخصصی و مناسب در نظر گرفته شود.

برای ارسال هوایی به آدلاید آریا نوین بر اساس میزان ارزش محموله های شما بیمه نامه با بالاترین سطح پوشش صادر خواهد نمود .

حمل هوایی به استرالیا تخصص تیم آریا نوین کارگو است که با کمترین هزینه امکان انتقال محموله های شما را فراهم می نماید . 

ارسال چه کالاهایی به آدلاید ممنوع است ؟

وارد کردن برخی از کالاها به آدلاید ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به آدلاید را کمی سخت کرده است .گمرک استرالیا جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است.

 شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور استرالیا نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک استرالیا اقدام نمایید.

  1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
  2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
  3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
  4. عرقیات و ترشیجات 
  5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
  6. انواع دارو و یا دخانیات 

علاوه بر موارد ذکر شده ، ممکن است برخی موارد جدید نیز برای ارسال بار به آدلاید دچار محدودیت هایی شوند . از همین جهت ، مشاوره کارشناسی با همکاران ما سبب افزایش سرعت و کاهش هزینه های خدمات باربری خواهد شد. 

فریت بار به استرالیا نیز توسط آریا نوین با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام می شود . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

ارسال لباس به آدلاید 

یکی از خدمات آریا کارگو ، ارسال انواع لباس های شما به آدلاید است . برای ارسال لباس باید بسته بندی مناسبی در نظر گرفته شود . در بسیاری از موارد ، بهترین بسته بندی را می توان استفاده از چمدان در نظر گرفت . شما عزیزان می توانید اگر حجم لباس هایتان در حد چمدان است از این روش استفاده کنید . 

در غیر این صورت برای ارسال لباس به آدلاید باید از بسته بندی مناسبی که بر اساس میزان حجم و ابعاد لباس است استفاده نمایید . 

برای ارسال لباس ، هزینه های گمرکی نیز باید پرداخت شود که بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . 

با شماره های آریا کارگو در تماس باشید تا ارسال لباس به آدلاید را به صورت تخصصی و سریع انجام دهید .

علاوه بر ارسال بار به آدلاید ، همه روزه برای ارسال بار به بریزبن نیز می توانید از طریق شماره های آریا کارگو بهترین خدمات را ثبت سفارش کنید .

ارسال فرش به آدلاید 

یکی از مهمترین خدمات آریا کارگو ، ارسال فرش می باشد که به صورت همه روزه برای آدلاید نیز قابل انجام است . برای ارسال فرش به آدلاید ، 3 روش دریایی ، زمینی و هوایی قابل استفاده می باشند .  در آریا کارگو برای ارسال فرش به آدلاید ، حمل هوایی بهترین و سریعترین روش است . 

ارسال فرش ماشینی به آدلاید با محدودیت خاصی همراه نیست و تنها کافی خواهد بود که در بسته‌بندی این فرش‌ها، نهایت ظرافت و دقت را به خرج بدهید تا کمترین آسیب به آن‌ها وارد نشود. هزینه ارسال بسته به مقصد شما، حجم و ابعاد بار و همین طور ارزش آن، مشخص خواهد شد.

همان طور که در ابتدا نیز اشاره کردیم، به دلیل ویژگی‌های خاص فرش‌های دستباف، ارسال فرش دستباف به آدلاید ، با محدودیت‌هایی همراه است. به این ترتیب که امکان ارسال بیش از 2 عدد فرش دستباف، بدون اخذ مجوزهای لازم، امکان پذیر نخواهد بود.

برای ارسال بار به خارج ، همه روزه بهترین و تخصصی ترین خدمات به شما عزیزان ارائه خواهد شد .

ارسال لوازم منزل به آدلاید 

یکی از مهمترین خدماتی که آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می نماید ، حمل و نقل اثاثیه به آدلاید می باشد . در مجموعه آریا نوین ، انتقال اثاثیه و کالاهای شما با کمترین هزینه انجام میشود و مهاجرین گرامی می توانند اثاثیه خود را به ما بسپارند . 

برای ارسال اثاثیه به آدلاید ، همه روزه آریا نوین کارگو آماده انتقال هوایی و زمینی اثاثیه شما میباشد  . در ارسال بار به آدلاید از بهترین بیمه نامه استفاده می شود تا محموله های شما با بالاترین امنیت منتقل شوند . 

برای ارسال اثاثیه به آدلاید ، محدودیت ارسال اثاثیه نو و آکبند وجود دارد و محموله های مستعمل به راحتی با کمترین هزینه قابل ارسال هستند . برای ارسال اثاثیه به آدلاید ، حجم زیاد اثاثیه با استفاده از روش زمینی و محموله ها و اثاثیه کم وزن و کم حجم با روش هوایی به راحتی ارسال می شوند .

برای ارسال بار به استرالیا ، همه روزه بهترین و تخصصی ترین خدمات را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهیم . با شماره های ما در تماس باشید .

بسته بندی اثاثیه برای ارسال به آدلاید 

یکی از مهمترین موضوعات در زمان ارائه خدمات ارسال بار به آدلاید ، بسته بندی تخصصی محموله ها می باشد . بسته بندی حرفه ای و تخصصی سبب افزایش ایمنی و حفظ سلامت محموله ها خواهد و همین موضوع در سالم رسیدن محموله به آدلاید بسیار موثر است  . 

برای بسته بندی اثاثیه جهت ارسال بار به آدلاید می توانید از تیم آریا نوین استفاده نمایید تا محموله های شما با بهترین روش بسته بندی و منتقل نمایند . 

برای بسته بندی اثاثیه شما جهت ارسال به آدلاید ، آریا نوین کارگو از جعبه های دست ساز چوبی ، کارتن و نایلون حبابدار استفاده می نماید که به خوبی از محموله های شما حفاظت می نماید.

علاوه بر آدلاید ، همه روزه برای ارسال بار به کلگری در کشور کانادا نیز بهترین خدمات با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میگیرد .

آیا برای ارسال بار به آدلاید از بیمه استفاده می شود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به آدلاید را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به آدلاید و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به آدلاید با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا