ارسال بار به کانبرا ( هوایی – زمینی )

یکی از خدمات تخصصی آریا نوین کارگو ، ارسال بار به کانبرا است که به صورت همه روزه با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه میشود . برای ارسال بار به کانبرا ، همه روزه حمل هوایی و زمینی به صورت حرفه ای با کمترین قیمت به شما عزیزان ارائه می شود . در مجموعه آریا نوین کارگو انتقال سریع و ارزان محموله ها از مهمترین خدمات ما می باشد. 

برای ارسال بار به کانبرا ، همه روزه تیم متخصص آریا کارگو با ارائه مشاوره رایگان امکان انتقال فوری و با قیمت مناسب را برای شما فراهم می نماید . برای ارسال بار به کانبرا از بهترین بیمه نامه استفاده می شود تا محموله های شما در ایمنی کامل منتقل شوند .

علاوه بر ارسال بار به کانبرا ، همه روزه برای ارسال بار به سیدنی نیز بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه می نماییم .

روش های ارسال بار به کانبرا 

برای ارسال بار به کانبرا ، روش های مختلف وجود دارد که هر یک از این روش ها برای انتقال محموله هایی با شرایط  و وضعیت متفاوت مورد استفاده می شوند.

روش های مختلف ارسال بار به کانبرا دارای هزینه های متفاوت ، شرایط حمل متفاوت و زمان تحویل متفاوتی هستند . 3 روش اصلی برای ارسال بار به کانبرا به صورت زیر هستند : 

 • ارسال هوایی به کانبرا 
 • ارسال دریایی به کانبرا

برای ارسال بار به کانبرا ، همه روزه آریا نوین کارگو بهترین و مناسب ترین روش های باربری را در اختیار شما قرار میدهد . در ادامه به توضیح این موارد می پردازیم . برای ارسال بار به استرالیا فقط کافیست با شماره های مجموعه آریا کارگو در تماس باشید . ما بهترین وتخصصی ترین خدمات را با ارزانترین قیمت ها در اختیار شما قرار میدهیم .

حمل هوایی برای کانبرا 

یکی از روش های ارسال بار به کانبرا ، حمل هوایی است که به صورت همه روزه و با کمترین هزینه انجام میشود . مجموعه آریا نوین کارگو با سالها سابقه در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی آماده ارائه خدماتی سریع و تخصصی است . 

از آنجایی که برای کانبرا به صورت همه روزه پروازهای متعدد از نقاط مختلف کشور وجود دارد ، ما برای ارسال بار به کانبرا به صورت هوایی بدون محدودیت خدمات حمل و نقل بار و کالا را در اختیار شما قرار میدهیم. 

ارسال بار به کانبرا به صورت هوایی از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود و برای محموله های مختلف باید بسته بندی تخصصی و مناسب در نظر گرفته شود.

برای ارسال هوایی به کانبرا آریا نوین بر اساس میزان ارزش محموله های شما بیمه نامه با بالاترین سطح پوشش صادر خواهد نمود .

حمل هوایی به استرالیا تخصص تیم آریا نوین کارگو است که با کمترین هزینه امکان انتقال محموله های شما را فراهم می نماید . 

علاوه بر ارسال بار به کانبرا که پایتخت استرالیا می باشد ، همه روزه برای ارسال بار به ملبورن نیز به صورت تخصصی انجام میشود .

ارسال چه کالاهایی به کانبرا ممنوع است ؟

وارد کردن برخی از کالاها به کانبرا ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به کانبرا را کمی سخت کرده است .گمرک استرالیا جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است.

 شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور استرالیا نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک استرالیا اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

علاوه بر موارد ذکر شده ، ممکن است برخی موارد جدید نیز برای ارسال بار به کانبرا دچار محدودیت هایی شوند . از همین جهت ، مشاوره کارشناسی با همکاران ما سبب افزایش سرعت و کاهش هزینه های خدمات باربری خواهد شد. 

فریت بار به استرالیا نیز توسط آریا نوین با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام می شود . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

ارسال مبلمان به کانبرا 

موارد زیادی برای ارسال مبلمان به کانبرا باید مدنظر قرار گیرد . ارسال مبلمان به کانبرا به صورت هوایی انجام میشود و هزینه های ارسال آن بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . موارد زیر باید قبل از ارسال مبلمان به کانبرا مدنظر قرار گیرند : 

 1. ابعاد و وزن محمول: باید ابعاد و وزن مبلمان را در نظر بگیرید. مبلمان سنگین و حجیم ممکن است نیاز به بسته‌بندی خاص و حمل با باربری یا کشتی داشته باشد، در حالی که مبلمان کوچک و سبک‌تر می‌تواند به صورت هوایی ارسال شود.
 2. هزینه حمل و نقل: هزینه حمل و نقل مبلمان به صورت هوایی بیشتر از حمل و نقل به صورت دریایی یا باربری خواهد بود. برای اطلاع از هزینه‌های حمل و نقل، بهتر است با شرکت حمل و نقل هوایی تماس بگیرید و اطلاعات لازم را دریافت کنید.
 3. بسته‌بندی: برای ارسال مبلمان به صورت هوایی، بسته‌بندی مناسب و محکمی را برای محصولات خود انتخاب کنید تا در طول حمل و نقل آسیب نبینند. برای بسته‌بندی مبلمان، می‌توانید از جعبه‌های چوبی، فوم‌های محافظ، برچسب‌های هشدار و پوشش‌های محافظ استفاده کنید.
 4. محدودیت‌های گمرکی: قبل از ارسال مبلمان به خارج از کشور، باید با مقررات گمرکی کشور مقصد آشنا شوید. برخی کشورها ممکن است برای واردات مبلمان، محدودیت‌های گمرکی داشته باشند و ممکن است برای گذراندن گمرک، مدارک مورد نیاز را باید تهیه کنید.

در خدمات ارسال بار به کانبرا ، مبلمان شما به صورت کامل بسته بندی خواهد شد تا امنیت محموله به خوبی حفظ شود .

علاوه بر کانبرا در استرالیا ، ارسال بار به اتاوا در کانادا نیز به صورت همه روزه تخصصی انجام خواهد شد .

ارسال لوازم منزل به کانبرا 

یکی از مهمترین خدماتی که آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می نماید ، حمل و نقل اثاثیه به کانبرا می باشد . در مجموعه آریا نوین ، انتقال اثاثیه و کالاهای شما با کمترین هزینه انجام میشود و مهاجرین گرامی می توانند اثاثیه خود را به ما بسپارند . 

برای ارسال اثاثیه به کانبرا ، همه روزه آریا نوین کارگو آماده انتقال هوایی و زمینی اثاثیه شما میباشد  . در ارسال بار به کانبرا از بهترین بیمه نامه استفاده می شود تا محموله های شما با بالاترین امنیت منتقل شوند . 

برای ارسال اثاثیه به کانبرا ، محدودیت ارسال اثاثیه نو و آکبند وجود دارد و محموله های مستعمل به راحتی با کمترین هزینه قابل ارسال هستند . برای ارسال اثاثیه به کانبرا ، حجم زیاد اثاثیه با استفاده از روش زمینی و محموله ها و اثاثیه کم وزن و کم حجم با روش هوایی به راحتی ارسال می شوند .

علاوه بر کانبرا ، همه روزه برای ارسال بار به بریزبن نیز بهترین و تخصصی ترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهیم .

ارسال سنگ و سرامیک به کانبرا 

اگر قصد دارید انواع سنگ و سرامیک را به کانبرا ارسال کنید ، بر اساس میزان حجم و ارزش محموله هزینه های گمرکی نیز باید به گمرک پرداخت شود . 

برای ارسال سنگ و سرامیک باید بسته بندی مناسبی برای آن انجام شود که محموله به صورت پالت یا به صورت جعبه های چوبی از طریق حمل هوایی ارسال می شوند . 

مجموعه آریا کارگو برای ارسال سنگ و سرامیک به کانبرا در اسرع وقت بهترین خدمات را با مشاوره رایگان در اختیار شما قرار میدهد . 

ارسال لوازم دانشجویی به کانبرا

ممکن است قصد ادامه ی تحصیل در یکی از دانشگاههای معتبر کانبرا را داشته باشید. شما هم میتوانید کلیه ی لوازم مورد نیاز خود را اعم از پوشاک، کتاب و جزوات درسی، سی دی و لوح های فشرده، مواد خوراکی (خشکبار و غذاهای آماده در بسته بندی‌های تجاری) به شهرهای کانبرا ارسال نمایید.

برای ارسال لوازم دانشجویی به کانبرا کافیست با شماره های آریا کارگو در تماس باشید و پس از مشاوره با کارشناسان ما بهترین خدمات فریت بار را دریافت کنید . بهترین و تخصصی ترین خدمات برای ارسال بار به خارج را از طریق تماس با شماره های ما ثبت سفارش کنید .

بسته بندی اثاثیه برای ارسال به کانبرا 

یکی از مهمترین موضوعات در زمان ارائه خدمات ارسال بار به کانبرا ، بسته بندی تخصصی محموله ها می باشد . بسته بندی حرفه ای و تخصصی سبب افزایش ایمنی و حفظ سلامت محموله ها خواهد و همین موضوع در سالم رسیدن محموله به کانبرا بسیار موثر است  . 

برای بسته بندی اثاثیه جهت ارسال بار به کانبرا می توانید از تیم آریا نوین استفاده نمایید تا محموله های شما با بهترین روش بسته بندی و منتقل نمایند . 

برای بسته بندی اثاثیه شما جهت ارسال به کانبرا ، آریا نوین کارگو از جعبه های دست ساز چوبی ، کارتن و نایلون حبابدار استفاده می نماید که به خوبی از محموله های شما حفاظت می نماید.

علاوه بر ارسال بار به کانبرا ، همه روزه برای ارسال بار به آدلاید نیز بهترین و تخصصی ترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهیم .

آیا برای ارسال بار به کانبرا از بیمه استفاده می شود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به کانبرا را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به کانبرا و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به کانبرا با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا