حمل هوایی به ارمنستان چطور انجام میشود ؟

برای ارسال بار به ارمنستان روش حمل هوایی یکی از بهترین و مناسب ترین روش های باربری است که امکان ارسال سریع محموله ها را برای شما فراهم می نماید . مجموعه آریا نوین کارگو به صورت همه روزه برای حمل هوایی به ارمنستان آماده ارائه بهترین و تخصصی ترین خدمات حمل و نقل بین المللی برای شهر های مختلف این کشور می باشد .

حمل هوایی با استفاده از بهترین و معتبر ترین خطوط هوایی ایرانی و خارجی انجام میشود که امکان ارسال محموله های مختلف را برای شما فراهم می نمایند .

از محموله های قابل حمل به صورت هوایی برای ارمنستان می توان به موارد زیر اشاره نمود :

 • لوازم شخصی و اثاثیه
 • کالاهای تجاری و صنعتی
 • سمپل و نمونه کار
 • ارسال مواد خوراکی و غذایی ( با شرایط خاص )

حمل هوایی به ارمنستان توسط آریا نوین کارگو به صورت تخصصی از فرودگاه بین المللی امام خمینی انجام میشود . مجموعه آریا نوین برای حمل هوایی به ارمنستان از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا شما عزیزان با خیال آسوده محموله های خود را ارسال نمایید .

حمل-و-نقل-هوایی-بار-و-کالا-برای-ارمنستان
حمل-و-نقل-هوایی-بار-و-کالا-برای-ارمنستان

روش های حمل بار هوایی به ارمنستان 

برای حمل بار هوایی به ارمنستان 2 روش وجود دارد که بر اساس نوع محموله های شما و شرایط آنها این روش ها مورد استفاده قرار میگیرند و انتخاب روش مناسب بر اساس وزن و ابعاد محموله های شما انجام میشود .

در روش حمل هوایی به ارمنستان باید ابتدا از امکان ارسال محموله های خود مطلع بود تا در زمان انجام فرایند های گمرکی در فرودگاه امام خمینی دچار مشکلات و هزینه و جریمه نشویم .  مجموعه آریا نوین کارگو برای حمل هوایی به ارمنستان بهترین و کاملترین مشاوره رایگان را نیز ارائه می نماید .

روش های ارسال هوایی به ارمنستان

 • حمل هوایی به صورت فریت بار 
 • حمل هوایی به صورت کارگو 

هر یک از روش های حمل هوایی به ارمنستان دارای شرایط و ضوابط خاص هستند که برای انتقال محموله ها باید مورد بررسی قرار گیرند . در ادامه ، برای آشنایی بیشتر شما با روش های حمل هوایی به ارمنستان توضیحاتی ارائه خواهد شد . 

امیدواریم با خدمات آریا نوین کارگو بهترین تجربه را داشته باشید .

علاوه بر ارمنستان ، برای حمل هوایی به روسیه نیز می توانید از خدمات آریا نوین کارگو بهره مند شوید .

ارسال خرده بار مسافری به ارمنستان به صورت هوایی

یکی از روش های ارسال هوایی به ارمنستان ، روش ارسال به صورت مسافری می باشد . فریت بار مسافری به ارمنستان از مهمترین و سریعترین روش های انتقال محموله ها به ارمنستان است.

در این روش ، محموله های با وزن نهایتا 300 کیلو از طریق خطوط هواپیمایی و قسمت بار هواپیما های مسافری منتقل می شوند . 

در این روش ، شما عزیزان می بایست چند روز قبل از پرواز نسبت به رزرو و فرایند های گمرکی محموله های خود اقدام نمایید که این امر توسط کارشناسان آریا نوین کارگو در کمترین زمان ممکن انجام میشود.

برای حمل هوایی به ارمنستان ، آریا نوین کارگو به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است و تنها با یک تماس تلفنی می توانید بهترین خدمات را از ما بخواهید.

کارگو هوایی برای ارمنستان 

یکی از روش های متداول برای حمل هوایی به ارمنستان ، ارسال محموله های تجاری و صنعتی و در حجم بالا و وزن زیاد با هواپیمای ترابری است . 

در حمل هوایی به ارمنستان نیز این امکان برای شما عزیزان فراهم است . هواپیماهای باربری بدون محدودیت وزن و حجم امکان بارگیری و انتقال محموله های شما را در اسرع وقت فراهم می نمایند . 

آریا نوین کارگو با همکاری با برترین شرکت ها و خطوط هواپیمایی دنیا ، به صورت همه روزه محموله های شما را با کمترین قیمت از طریق روش کارگو به ارمنستان منتقل خواهد نمود 

حمل هوایی به ترکیه نیز به صورت همه روزه انجام میشود و انتقال محموله های مختلف شما به صورت حرفه ای انجام خواهد شد .

حمل بار هوایی مهاجرین به ارمنستان 

 مهاجران به ارمنستان در برنامه حمل اثاثیه به ارمنستان و حمل لوازم منزل به ارمنستان می‌کوشند تا بهترین راه را انتخاب کنند. به همین منظور باید ارسال کننده‌ای توانا بیابند تا با بهره گیری از تجارب این شرکت‌ها، لوازمشان را سالم و به هنگام در ارمنستان تحویل بگیرند. لوازم منزل‌، لوازم مورد نیاز آشپزخانه و همچنین لوازم شخصی و ارزشمند‌، محتوای این محموله ها را تشکیل می‌دهد. بخشی از این بارها البته به دانشجویان مهاجری  تعلق دارد که برای ارسال کتاب و موارد مربوط به تحصیل و زندگی دانشجویی از خدمات حمل بار هوایی به ارمنستان استفاده می کنند. کسانی که به عنوان مسافر سفر می‌کنند می‌توانند از این خدمات بهره ببرند. این افراد معمولا بارهایشان از حد مجاز بیشتر است  و بایستی جریمه اضافه بار بپردازند.  از همین جهت برای رفع این نیاز می توانید از حمل بار هوایی به ارمنستان می استفاده نمایید.

موارد ممنوعه برای حمل هوایی ارمنستان

برای حمل بار هوایی به ارمنستان ، برخی موارد توسط گمرک ایران و ارمنستان و خطوط هواپیمایی با ممنوعیت انتقال مواجه هستند . البته در برخی موارد برای انتقال این محموله ها راهکارهایی وجود دارد که کارشناسان آریا نوین کارگو بهترین راه را در اسرع وقت در اختیارتان قرار میدهند. 

لیست زیر بخشی از محموله های دارای محدودیت و ممنوعیت برای حمل هوایی به ارمنستان می باشند :

 • اشیاء عتیقه
 • آثار هنری اصیل
 • کتاب های خطی و چاپ سنگی
 • قطعات خوشنویسی شده
 • اوراق مینیاتور و مصنوعات طلا و نقره
 • سنگ های قیمتی
 • تابلو های نقاشی اصل
 • قالی و قالیچه دستباف
 • هرگونه عتیقه و اشیای تاریخی و میراث فرهنگی
 • اسلحه، مهمات و تجهیزات نظامی
 • فیلم ، نوار ، سی دی و تابلوهای نقاشی (فقط با مجوز وزارت ارشاد جمهوری اسلامی ایران)
 • عطر ، ادکلن ، اسپری
 • شامپو ، نرم کننده ها ، مواد آرایشی
 • الکل
 • شربت ، آبلیمو ، سرکه و ترشیجات

حمل هوایی به ارمنستان به صورت تخصصی توسط آریا نوین کارگو انجام میشود و امکان انتقال محموله های شما برای همه شهر های ارمنستان فراهم است . 

فقط کافیست با ما در تماس باشید و از مشاوره تخصصی بهره مند شوید . 

برای فریت بار به روسیه و فریت بار به ترکیه نیز موارد ممنوعه تقریبا به همین صورت می باشد اما برای کسب اطلاعات بیشتر بهتر است با کارشناسان ما در تماس باشید .

حمل هوایی حیوانات خانگی به ارمنستان

یکی از ویژگی ها و خدمات آریا نوین کارگو برا حمل هوایی به ارمنستان ، امکان انتقال انواع حیوانات خانگی می باشد . برای حمل هوایی حیوانات خانگی به ارمنستان نیاز به انجام مراحت مختلفی است که پذیرش حیوانات در سیستم هواپیمایی بدون آن ممکن نخواهد بود .

ابتدا به ساکن باید شناسنامه معتبر برای حیوان مورد نظر تهیه گردد . پس از تهیه شناسنامه ، نیاز است که واکس های مورد نظر و همچنین یک چیپ اکترونیکی به بدن حیوانات تزریق گردد . پس از طی این مراحل ، حمل حیوان داخل باکس به محوطه مخصوص حیوانات در هواپیما انجام میشود .

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص حمل هوایی به ارمنستان و همچنین انتقال حیوانات ، مشاوره با کارشناسان ما بهترین راهکار است .

حمل-و-نقل-هوایی-حیوانات-به-ارمنستان
حمل-و-نقل-هوایی-حیوانات-به-ارمنستان

علاوه بر حمل هوایی به ارمنستان ، همه روزه خدمات حمل هوایی به عراق نیز با کمترین هزینه انجام خواهد شد .

حمل هوایی لباس به ارمنستان 

یکی از خدمات آریا کارگو ، فریت هوایی انواع لباس های شما به ارمنستان است . برای فریت بار لباس باید بسته بندی مناسبی در نظر گرفته شود . در بسیاری از موارد ، بهترین بسته بندی را می توان استفاده از چمدان در نظر گرفت . شما عزیزان می توانید اگر حجم لباس هایتان در حد چمدان است از این روش استفاده کنید . 

در غیر این صورت برای ارسال لباس به ارمنستان باید از بسته بندی مناسبی که بر اساس میزان حجم و ابعاد لباس است استفاده نمایید . 

برای ارسال لباس ، هزینه های گمرکی نیز باید پرداخت شود که بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . 

با شماره های آریا کارگو در تماس باشید تا خدمات حمل هوایی لباس به ارمنستان را به صورت تخصصی و سریع انجام دهید . 

حمل هوایی سمپل و نمونه محصول به ارمنستان

یکی از مهمترین ویژگی های خدمات حمل هوایی بار ارمنستان ، امکان ارسال انواع سمپل و نمونه کالا می باشد . بسیاری از تجار که قصد حضور در بازارهای جهانی مانند بازار ارمنستان را دارند ابتدا نمونه محصول خود را برای طرف مقابل ارسال می نمایند . 

خدمات حمل هوایی کالا برای ارمنستان یکی از بهترین روش ها برای ارسال سمپل و نمونه محصول به ارمنستان است . در این روش ، محموله شما با کمترین هزینه با استفاده از خطوط هواپیمایی مسافری در اسرع وقت منتقل خواهند شد و در گمرک فرودگاه مورد نظر تحویل خواهند شد .

بسته بندی تخصصی برای حمل هوایی به ارمنستان 

یکی از مهمترین مواردی که برای حمل هوایی به ارمنستان یا سایر کشور های جهان باید مدنظر قرار داد ، بسته بندی تخصصی و حرفه ای است . 

برای بسته بندی تخصصی محموله های شما ، آریا نوین کارگو به صورت همه روزه از بهترین تجهیزات برای بسته بندی ایمن و مستحکم استفاده می نماید . 

بسته بندی باید به گونه ای باشد که از وارد شدن فشار و ضربه به محموله به خوبی محافظت نماید . 

بسته بندی برای حمل هوایی به ارمنستان با استفاده از جعبه های چوبی ، کارتن ، نایلون حبابدار و . . . انجام میشود . شما می توانید محموله های خود را با بالاترین ایمنی به آریا نوین کارگو بسپارید تا در اسرع وقت بارگیری و منتقل شوند . 

مشاوره تخصصی برای حمل هوایی به ارمنستان 

برای حمل هوایی به ارمنستان ، مشاوره تخصصی آریا نوین کارگو بهترین راهکار برای انتقال سریع و ایمن و ارزان محموله های شما می باشد . اگر قصد دارید محموله های خود را با بهترین کیفیت به ارمنستان منتقل کنید ، با آریا نوین کارگو تماس بگیرید . 

ما برای انتقال محموله ها به روش کارگو و مسافری ، همه روزه آماده ارائه بهترین خدمات هستیم . 

حمل هوایی به ارمنستان با یک تماس تلفنی انجام می پذیرد

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا