حمل هوایی به سنگاپور ( همه روزه و ارزان قیمت )

یکی از روش های ارسال بار به سنگاپور ، روش حمل هوایی است که برای ارسال محموله های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد . در روش حمل هوایی ، محموله های شما از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی به فرودگاه بین المللی در سنگاپور ارسال میشود . 

حمل هوایی به سنگاپور توسط آریا نوین کارگو در اسرع وقت انجام میشود و امکان ارسال محموله های تجاری و شخصی برای شما فراهم خواهد شد .  در روش حمل هوایی به سنگاپور ، انتقال محموله ها با بالاترین ایمنی انجام میشود و شما می توانید نگرانی بابت محموله خود نداشته باشید . 

حمل هوایی به سنگاپور برای همه شهر های این کشور که دارای فرودگاه بین المللی هستند انجام می شود. در ادامه به بررسی امکان ارسال محموله های مختلف به روش هوایی به سنگاپور می پردازیم . 

برای حمل هوایی به سنگاپور ، تیم متخصص آریا کارگو با بهترین مشاوره رایگان و کاملترین بیمه نامه به شما عزیزان ارائه می گردد .

ارسال-هوایی-برای-سنگاپور
ارسال-هوایی-برای-سنگاپور

روش های حمل بار هوایی به سنگاپور 

برای حمل بار هوایی به سنگاپور 2 روش وجود دارد که بر اساس نوع محموله های شما و شرایط آنها این روش ها مورد استفاده قرار میگیرند . 

در روش حمل هوایی به سنگاپور باید ابتدا از امکان ارسال محموله های خود مطلع بود تا در زمان انجام فرایند های گمرکی در فرودگاه امام خمینی دچار مشکلات و هزینه و جریمه نشویم . 

روش های ارسال هوایی به سنگاپور

 • حمل هوایی به صورت فریت بار 
 • حمل هوایی به صورت کارگو 

هر یک از روش های حمل هوایی به سنگاپور دارای شرایط و ضوابط خاص هستند که برای انتقال محموله ها باید مورد بررسی قرار گیرند . در ادامه ، برای آشنایی بیشتر شما با روش های حمل هوایی به سنگاپور توضیحاتی ارائه خواهد شد . 

علاوه بر حمل هوایی به سنگاپور ، همه روزه حمل هوایی به مالزی نیز با بهترین قیمت و با کمترین هزینه انجام خواهد شد .

امیدواریم با خدمات آریا نوین کارگو بهترین تجربه را داشته باشید .

ارسال خرده بار مسافری به سنگاپور به صورت هوایی

یکی از روش های ارسال هوایی به سنگاپور ، روش ارسال به صورت مسافری می باشد . فریت بار مسافری به سنگاپور از مهمترین و سریعترین روش های انتقال محموله ها به سنگاپور است.

در این روش ، محموله های با وزن نهایتا 300 کیلو از طریق خطوط هواپیمایی و قسمت بار هواپیما های مسافری منتقل می شوند . 

در این روش ، شما عزیزان می بایست چند روز قبل از پرواز نسبت به رزرو و فرایند های گمرکی محموله های خود اقدام نمایید که این امر توسط کارشناسان آریا نوین کارگو در کمترین زمان ممکن انجام میشود.

برای حمل هوایی به سنگاپور ، آریا نوین کارگو به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است و تنها با یک تماس تلفنی می توانید بهترین خدمات را از ما بخواهید.

روش خرده بار مسافری علاوه بر سنگاپور برای سایر کشور ها نیز انجام خواهد شد . به عنوان مثال ، حمل هوایی به کویت نیز از خدمات تخصصی و همه روزه آریا کارگو است و با بهترین کیفیت انجام خواهد شد .

کارگو هوایی برای سنگاپور 

یکی از روش های متداول برای حمل هوایی به سنگاپور ، ارسال محموله های تجاری و صنعتی و در حجم بالا و وزن زیاد با هواپیمای ترابری است . 

در حمل هوایی به سنگاپور نیز این امکان برای شما عزیزان فراهم است . هواپیماهای باربری بدون محدودیت وزن و حجم امکان بارگیری و انتقال محموله های شما را در اسرع وقت فراهم می نمایند . 

آریا نوین کارگو با همکاری با برترین شرکت ها و خطوط هواپیمایی دنیا ، به صورت همه روزه محموله های شما را با کمترین قیمت از طریق روش کارگو به سنگاپور منتقل خواهد نمود 

برای خدمات کارگو نیز ما به صورت همه روزه برای همه نقاط جهان بهترین خدمات را در اختیارتان قرار میدهیم . ما در کمترین زمان ممکن برای حمل هوایی به امارات نیز می توانید از خدمات ما بهره مند شوید .

کارگو-بار-هوای-برای-سنگاپور
کارگو-بار-هوای-برای-سنگاپور

حمل بار هوایی مهاجرین به سنگاپور 

 مهاجران به سنگاپور در برنامه حمل اثاثیه به سنگاپور و حمل لوازم منزل به سنگاپور می‌کوشند تا بهترین راه را انتخاب کنند. به همین منظور باید ارسال کننده‌ای توانا بیابند تا با بهره گیری از تجارب این شرکت‌ها، لوازمشان را سالم و به هنگام در سنگاپور تحویل بگیرند.

لوازم منزل‌، لوازم مورد نیاز آشپزخانه و همچنین لوازم شخصی و ارزشمند‌، محتوای این محموله ها را تشکیل می‌دهد. بخشی از این بارها البته به دانشجویان مهاجری  تعلق دارد که برای ارسال کتاب و موارد مربوط به تحصیل و زندگی دانشجویی از خدمات حمل بار هوایی به سنگاپور استفاده می کنند. کسانی که به عنوان مسافر سفر می‌کنند می‌توانند از این خدمات بهره ببرند.

این افراد معمولا بارهایشان از حد مجاز بیشتر است  و بایستی جریمه اضافه بار بپردازند.  از همین جهت برای رفع این نیاز می توانید از حمل بار هوایی به سنگاپور می استفاده نمایید.

برای حمل هوایی به امارات نیز می توانید با شماره های ما در تماس باشید و محموله های خود را از این طریق ارسال کنید .

موارد ممنوعه برای حمل هوایی سنگاپور

برای حمل بار هوایی به سنگاپور ، برخی موارد توسط گمرک ایران و سنگاپور و خطوط هواپیمایی با ممنوعیت انتقال مواجه هستند . البته در برخی موارد برای انتقال این محموله ها راهکارهایی وجود دارد که کارشناسان آریا نوین کارگو بهترین راه را در اسرع وقت در اختیارتان قرار میدهند. 

لیست زیر بخشی از محموله های دارای محدودیت و ممنوعیت برای حمل هوایی به سنگاپور می باشند :

 • اشیاء عتیقه
 • آثار هنری اصیل
 • کتاب های خطی و چاپ سنگی
 • قطعات خوشنویسی شده
 • اوراق مینیاتور و مصنوعات طلا و نقره
 • سنگ های قیمتی
 • تابلو های نقاشی اصل
 • قالی و قالیچه دستباف
 • هرگونه عتیقه و اشیای تاریخی و میراث فرهنگی
 • اسلحه، مهمات و تجهیزات نظامی
 • فیلم ، نوار ، سی دی و تابلوهای نقاشی (فقط با مجوز وزارت ارشاد جمهوری اسلامی ایران)
 • عطر ، ادکلن ، اسپری
 • شامپو ، نرم کننده ها ، مواد آرایشی
 • الکل
 • شربت ، آبلیمو ، سرکه و ترشیجات

حمل هوایی به سنگاپور به صورت تخصصی توسط آریا نوین کارگو انجام میشود و امکان انتقال محموله های شما برای همه شهر های سنگاپور فراهم است . 

حمل هوایی به عراق نیز از خدماتی است که تیم متخصص آریا کارگو به صورت تخصصی و همه روزه انجام خواهد داد . فقط کافیست با ما در تماس باشید و محموله های خود را به ما بسپارید .

فقط کافیست با ما در تماس باشید و از مشاوره تخصصی بهره مند شوید . 

.

حمل-هوایی-اضافه-بار-مسافری-برای-سنگاپور
ررررحمل-هوایی-اضافه-بار-مسافری-برای-سنگاپور

حمل هوایی لباس به سنگاپور 

یکی از خدمات آریا کارگو ، حمل هوایی انواع لباس های شما به سنگاپور است . برای حمل هوایی لباس باید بسته بندی مناسبی در نظر گرفته شود . در بسیاری از موارد ، بهترین بسته بندی را می توان استفاده از چمدان در نظر گرفت . شما عزیزان می توانید اگر حجم لباس هایتان در حد چمدان است از این روش استفاده کنید . 

در غیر این صورت برای ارسال لباس به سنگاپور باید از بسته بندی مناسبی که بر اساس میزان حجم و ابعاد لباس است استفاده نمایید . 

برای ارسال لباس ، هزینه های گمرکی نیز باید پرداخت شود که بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . 

با شماره های آریا کارگو در تماس باشید تا خدمات حمل هوایی لباس به سنگاپور را به صورت تخصصی و سریع انجام دهید . 

حمل هوایی سمپل و نمونه محصول به سنگاپور

یکی از مهمترین ویژگی های خدمات حمل هوایی سنگاپور ، امکان ارسال انواع سمپل و نمونه کالا می باشد . بسیاری از تجار که قصد حضور در بازارهای جهانی مانند بازار سنگاپور را دارند ابتدا نمونه محصول خود را برای طرف مقابل ارسال می نمایند . 

خدمات حمل هوایی برای سنگاپور یکی از بهترین روش ها برای ارسال سمپل و نمونه محصول به سنگاپور است . در این روش ، محموله شما با کمترین هزینه با استفاده از خطوط هواپیمایی مسافری در اسرع وقت منتقل خواهند شد و در گمرک فرودگاه مورد نظر تحویل خواهند شد .

خدمات حمل هوایی به صورت تخصصی و همه روزه نه تنها برای سنگاپور ، بلکه برای همه نقاط جهان انجام میشود .

بسته بندی تخصصی برای حمل هوایی به سنگاپور 

یکی از مهمترین مواردی که برای حمل هوایی به سنگاپور یا سایر کشور های جهان باید مدنظر قرار داد ، بسته بندی تخصصی و حرفه ای است . 

برای بسته بندی تخصصی محموله های شما ، آریا نوین کارگو به صورت همه روزه از بهترین تجهیزات برای بسته بندی ایمن و مستحکم استفاده می نماید . 

بسته بندی باید به گونه ای باشد که از وارد شدن فشار و ضربه به محموله به خوبی محافظت نماید . 

بسته بندی برای حمل هوایی به سنگاپور با استفاده از جعبه های چوبی ، کارتن ، نایلون حبابدار و . . . انجام میشود . شما می توانید محموله های خود را با بالاترین ایمنی به آریا نوین کارگو بسپارید تا در اسرع وقت بارگیری و منتقل شوند .

حمل هوایی به قطر نیز با بهترین کیفیت انجام می شود و با کمترین هزینه می توانید محموله های خود را منتقل کنید .

مشاوره تخصصی برای حمل هوایی به سنگاپور 

برای حمل هوایی به سنگاپور ، مشاوره تخصصی آریا نوین کارگو بهترین راهکار برای انتقال سریع و ایمن و ارزان محموله های شما می باشد . اگر قصد دارید محموله های خود را با بهترین کیفیت به سنگاپور منتقل کنید ، با آریا نوین کارگو تماس بگیرید . 

ما برای انتقال محموله ها به روش کارگو و مسافری ، همه روزه آماده ارائه بهترین خدمات هستیم . 

حمل هوایی به سنگاپور با یک تماس تلفنی انجام می پذیرد

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا