ارسال بار به بازل به صورت همه روزه ( ارزان|سریع )

یکی از تخصص های تیم آریا نوین کارگو ، ارسال بار به بازل است که امکان انتقال محموله ها و کالاهای مختلف را برای شما فراهم می نماید . شما می توانید از طریق تماس با شماره های آریا کارگو محموله های مختلف خود را با ارزانترین قیمت به بازل ارسال کنید .

تیم متخصص آریا نوین کارگو برای ارسال بار به بازل از طریق روش های زمینی و هوایی امکان انتقال محموله های مختلف را برای شما فراهم می نماید . آریا نوین کارگو با کمترین هزینه برای ارسال بار به سوئیس به صورت همه روزه خدمات حرفه ای باربری را در اختیار شما قرار میدهد .

ارسال بار به بازل توسط تیم آریا نوین به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه انجام خواهد شد .

ارسال-بار-به-بازل
ارسال-بار-به-بازل

روش های ارسال بار به بازل 

برای ارسال بار به بازل ، روش های مختلف وجود دارد که هر یک از این روش ها برای انتقال محموله هایی با شرایط  و وضعیت متفاوت مورد استفاده می شوند.

روش های مختلف ارسال بار به بازل دارای هزینه های متفاوت ، شرایط حمل متفاوت و زمان تحویل متفاوتی هستند . 3 روش اصلی برای ارسال بار به بازل به صورت زیر هستند : 

 • ارسال هوایی به بازل 
 • ارسال زمینی به بازل
 • ارسال دریایی به بازل

برای ارسال بار به بازل ، همه روزه آریا نوین کارگو بهترین و مناسب ترین روش های باربری را در اختیار شما قرار میدهد . در ادامه به توضیح این موارد می پردازیم .

علاوه بر ارسال بار به بازل سوئیس ، همه روزه ارسال بار به زوریخ نیز به صورت تخصصی انجام خواهد شد و انتقال محموله های شما با بهترین کیفیت انجام می شود .

حمل هوایی برای بازل 

یکی از روش های ارسال بار به بازل ، حمل هوایی است که به صورت همه روزه و با کمترین هزینه انجام میشود . مجموعه آریا نوین کارگو با سالها سابقه در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی آماده ارائه خدماتی سریع و تخصصی است . 

از آنجایی که برای بازل به صورت همه روزه پروازهای متعدد از نقاط مختلف کشور وجود دارد ، ما برای ارسال بار به بازل به صورت هوایی بدون محدودیت خدمات حمل و نقل بار و کالا را در اختیار شما قرار میدهیم. 

ارسال بار به بازل به صورت هوایی از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود و برای محموله های مختلف باید بسته بندی تخصصی و مناسب در نظر گرفته شود.

برای ارسال هوایی به بازل آریا نوین بر اساس میزان ارزش محموله های شما بیمه نامه با بالاترین سطح پوشش صادر خواهد نمود . حمل هوایی به سوئیس تخصص تیم آریا نوین کارگو است که با کمترین هزینه امکان انتقال محموله های شما را فراهم می نماید . 

حمل هوایی برای بازل از فرودگاه امام خمینی بر اساس میزان ارزش محموله های شما شامل بیمه نامه می باشد . بیمه نامه آریا نوین کارگو با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میگیرد .

علاوه بر بازل ، ارسال بار به برن نیز به صورت تخصصی انجام خواهد شد و انتقال محموله های شما با بهترین کیفیت انجام خواهد شد .

ارسال-هوایی-بار-به-بازل-سوئیس
ارسال-هوایی-بار-به-بازل-سوئیس

ارسال بار به بازل به صورت زمینی 

برای ارسال بار به بازل ، همه روزه امکان انتقال محموله ها به صورت زمینی نیز فراهم می باشد . ما با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت با استفاده از خودروهای باربری ترانزیت آماده انتقال زمینی بار به بازل هستیم. 

مجموعه باربری آریا کارگو برای ارسال زمینی محموله های تجاری و شخصی شما از کامیونت مسقف و تریلی چادری ترانزیت استفاده می نماید.

برای ارسال بار به بازل به صورت زمینی ، ما بارگیری را از همه نقاط کشور با بهترین قیمت انجام داده و انتقال فوری محموله های شما از طریق مرز زمینی انجام خواهد شد.

ارسال زمینی برای بازل نیز تحت پوشش کاملترین بیمه نامه انجام خواهد شد. همین ویژگی سبب شده است که بسیاری از تجار برای انتقال محموله های خود از خدمات تخصصی آریا نوین استفاده می نمایند .

علاوه بر بازل ، برای ارسال بار به هامبورگ نیز تیم آریا نوین کارگو با کمترین قیمت ها امکان انتقال محموله های شما را فراهم می نماید .

ارسال چه کالاهایی به بازل ممنوع است ؟

وارد کردن برخی از کالاها به بازل ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به بازل را کمی سخت کرده است .گمرک سوئیس جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است.

 شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور سوئیس نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک سوئیس اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، بازلج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

علاوه بر موارد ذکر شده ، ممکن است برخی موارد جدید نیز برای ارسال بار به بازل دچار محدودیت هایی شوند . از همین جهت ، مشاوره کارشناسی با همکاران ما سبب افزایش سرعت و کاهش هزینه های خدمات باربری خواهد شد. 

فریت بار به سوئیس نیز توسط آریا نوین با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام می شود . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

باربری-ایران-به-بازل
باربری-ایران-به-بازل

ارسال لوازم منزل به بازل 

یکی از مهمترین خدماتی که آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می نماید ، حمل و نقل اثاثیه به بازل می باشد . در مجموعه آریا نوین ، انتقال اثاثیه و کالاهای شما با کمترین هزینه انجام میشود و مهاجرین گرامی می توانند اثاثیه خود را به ما بسپارند . 

برای ارسال اثاثیه به بازل ، همه روزه آریا نوین کارگو آماده انتقال هوایی و زمینی اثاثیه شما میباشد  . در ارسال بار به بازل از بهترین بیمه نامه استفاده می شود تا محموله های شما با بالاترین امنیت منتقل شوند . 

برای ارسال اثاثیه به بازل ، محدودیت ارسال اثاثیه نو و آکبند وجود دارد و محموله های مستعمل به راحتی با کمترین هزینه قابل ارسال هستند .

برای ارسال اثاثیه به بازل ، حجم زیاد اثاثیه با استفاده از روش زمینی و محموله ها و اثاثیه کم وزن و کم حجم با روش هوایی به راحتی ارسال می شوند .

ارسال بار به آیندهوون نیز می توانید از خدمات تخصصی و همه روزه آریا نوین کارگو استفاده نمایید و محموله های خود را به ما بسپارید .

بسته بندی اثاثیه برای ارسال به بازل 

یکی از مهمترین موضوعات در زمان ارائه خدمات ارسال بار به بازل ، بسته بندی تخصصی محموله ها می باشد . بسته بندی حرفه ای و تخصصی سبب افزایش ایمنی و حفظ سلامت محموله ها خواهد و همین موضوع در سالم رسیدن محموله به بازل بسیار موثر است  . 

برای بسته بندی اثاثیه جهت ارسال بار به بازل می توانید از تیم آریا نوین استفاده نمایید تا محموله های شما با بهترین روش بسته بندی و منتقل نمایند . 

برای بسته بندی اثاثیه شما جهت ارسال به بازل ، آریا نوین کارگو از جعبه های دست ساز چوبی ، کارتن و نایلون حبابدار استفاده می نماید که به خوبی از محموله های شما حفاظت می نماید.

ارسال مبلمان به بازل 

موارد زیادی برای ارسال مبلمان به بازل باید مدنظر قرار گیرد . ارسال مبلمان به بازل به صورت هوایی انجام میشود و هزینه های ارسال آن بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . موارد زیر باید قبل از ارسال مبلمان به بازل مدنظر قرار گیرند : 

 1. ابعاد و وزن محمول: باید ابعاد و وزن مبلمان را در نظر بگیرید. مبلمان سنگین و حجیم ممکن است نیاز به بسته‌بندی خاص و حمل با باربری یا کشتی داشته باشد، در حالی که مبلمان کوچک و سبک‌تر می‌تواند به صورت هوایی ارسال شود.
 2. هزینه حمل و نقل: هزینه حمل و نقل مبلمان به صورت هوایی بیشتر از حمل و نقل به صورت دریایی یا باربری خواهد بود. برای اطلاع از هزینه‌های حمل و نقل، بهتر است با شرکت حمل و نقل هوایی تماس بگیرید و اطلاعات لازم را دریافت کنید.
 3. بسته‌بندی: برای ارسال مبلمان به صورت هوایی، بسته‌بندی مناسب و محکمی را برای محصولات خود انتخاب کنید تا در طول حمل و نقل آسیب نبینند. برای بسته‌بندی مبلمان، می‌توانید از جعبه‌های چوبی، فوم‌های محافظ، برچسب‌های هشدار و پوشش‌های محافظ استفاده کنید.
 4. محدودیت‌های گمرکی: قبل از ارسال مبلمان به خارج از کشور، باید با مقررات گمرکی کشور مقصد آشنا شوید. برخی کشورها ممکن است برای واردات مبلمان، محدودیت‌های گمرکی داشته باشند و ممکن است برای گذراندن گمرک، مدارک مورد نیاز را باید تهیه کنید.

ارسال چمدان و لباس به بازل 

یکی از خدمات آریا کارگو ، ارسال انواع لباس های شما به بازل است . برای ارسال لباس باید بسته بندی مناسبی در نظر گرفته شود . در بسیاری از موارد ، بهترین بسته بندی را می توان استفاده از چمدان در نظر گرفت . شما عزیزان می توانید اگر حجم لباس هایتان در حد چمدان است از این روش استفاده کنید . 

در غیر این صورت برای ارسال لباس به بازل باید از بسته بندی مناسبی که بر اساس میزان حجم و ابعاد لباس است استفاده نمایید . 

برای ارسال لباس ، هزینه های گمرکی نیز باید پرداخت شود که بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . 

با شماره های آریا کارگو در تماس باشید تا ارسال لباس به بازل را به صورت تخصصی و سریع انجام دهید .

آیا برای ارسال بار به بازل از بیمه استفاده می شود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به بازل را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به بازل و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به بازل با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا