ارسال بار به برن به صورت همه روزه

ارسال بار به برن به صورت همه روزه و با کمترین هزینه انجام میشود و امکان انتقال ارسال محموله های سبک و سنگین شما با بهترین کیفیت فراهم خواهد شد . ما در اسرع وقت امکان ارسال محموله های شما با کمترین هزینه را برای شما فراهم می نماییم .

ارسال بار به برن به صورت هوایی و زمینی انجام میشود و امکان انتقال انواع کالاهای تجاری و صنعتی برای شما عزیزان فراهم خواهد بود .

برای ارسال بار به برن ، مجموعه آریا نوین کارگو از فرودگاه امام خمینی به صورت همه روزه ارسال کالا را انجام خواهد داد و محموله شما ظرف مدت 3-4 روز به برن ارسال خواهد شد .

علاوه بر برن ، ارسال بار به زوریخ نیز به صورت همه روزه انجام می شود و محموله های شما با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه بارگیری و منتقل خواهند شد .

ارسال-بار-به-برن-
ارسال-بار-به-برن-

روش های ارسال بار به برن 

برای ارسال بار به برن ، روش های مختلف وجود دارد که هر یک از این روش ها برای انتقال محموله هایی با شرایط  و وضعیت متفاوت مورد استفاده می شوند.

روش های مختلف ارسال بار به برن دارای هزینه های متفاوت ، شرایط حمل متفاوت و زمان تحویل متفاوتی هستند . 3 روش اصلی برای ارسال بار به برن به صورت زیر هستند : 

 • ارسال هوایی به برن 
 • ارسال زمینی به برن
 • ارسال دریایی به برن

برای ارسال بار به برن ، همه روزه آریا نوین کارگو بهترین و مناسب ترین روش های باربری را در اختیار شما قرار میدهد . در ادامه به توضیح این موارد می پردازیم . ارسال بار به سوئیس به صورت همه روزه انجام خواهد شد و انتقال محموله ها به همه شهر های این کشور انجام میشود .

آریا نوین کارگو تنها شرکتی است که امکان ارسال بار به برن و سایر شهر های سوئیس را به صورت همه روزه دارد .

حمل هوایی برای برن 

یکی از روش های ارسال بار به برن ، حمل هوایی است که به صورت همه روزه و با کمترین هزینه انجام میشود . مجموعه آریا نوین کارگو با سالها سابقه در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی آماده ارائه خدماتی سریع و تخصصی است . 

از آنجایی که برای برن به صورت همه روزه پروازهای متعدد از نقاط مختلف کشور وجود دارد ، ما برای ارسال بار به برن به صورت هوایی بدون محدودیت خدمات حمل و نقل بار و کالا را در اختیار شما قرار میدهیم. 

ارسال بار به برن به صورت هوایی از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود و برای محموله های مختلف باید بسته بندی تخصصی و مناسب در نظر گرفته شود.

برای ارسال هوایی به برن آریا نوین بر اساس میزان ارزش محموله های شما بیمه نامه با بالاترین سطح پوشش صادر خواهد نمود .

حمل هوایی به سوئیس تخصص تیم آریا نوین کارگو است که با کمترین هزینه امکان انتقال محموله های شما را فراهم می نماید . 

ارسال-هوایی-برای-برن-سوئیس-min
ارسال-هوایی-برای-برن-سوئیس-min

ارسال بار به برن به صورت زمینی 

برای ارسال بار به برن ، همه روزه امکان انتقال محموله ها به صورت زمینی نیز فراهم می باشد . ما با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت با استفاده از خودروهای باربری ترانزیت آماده انتقال زمینی بار به برن هستیم. 

مجموعه باربری آریا کارگو برای ارسال زمینی محموله های تجاری و شخصی شما از کامیونت مسقف و تریلی چادری ترانزیت استفاده می نماید.

برای ارسال بار به برن به صورت زمینی ، ما بارگیری را از همه نقاط کشور با بهترین قیمت انجام داده و انتقال فوری محموله های شما از طریق مرز زمینی انجام خواهد شد.

علاوه بر برن ، ارسال بار به میلان و ارسال بار به پاریس نیز در اسرع وقت انجام میشود و انتقال محموله های شما با بهترین کیفیت انجام خواهد شد . تیم آریا نوین کارگو محموله ها را با بیمه نامه کامل منتقل خواهد کرد .

ارسال چه کالاهایی به برن ممنوع است ؟

وارد کردن برخی از کالاها به برن ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به برن را کمی سخت کرده است .گمرک سوئیس جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است.

 شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور سوئیس نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک سوئیس اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

علاوه بر موارد ذکر شده ، ممکن است برخی موارد جدید نیز برای ارسال بار به برن دچار محدودیت هایی شوند . از همین جهت ، مشاوره کارشناسی با همکاران ما سبب افزایش سرعت و کاهش هزینه های خدمات باربری خواهد شد. 

فریت بار به سوئیس نیز توسط آریا نوین با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام می شود . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

باربری-ایران-به-برن-سوئیس-min
باربری-ایران-به-برن-سوئیس-min

ارسال لوازم منزل به برن 

یکی از مهمترین خدماتی که آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می نماید ، حمل و نقل اثاثیه به برن می باشد . در مجموعه آریا نوین ، انتقال اثاثیه و کالاهای شما با کمترین هزینه انجام میشود و مهاجرین گرامی می توانند اثاثیه خود را به ما بسپارند . 

برای ارسال اثاثیه به برن ، همه روزه آریا نوین کارگو آماده انتقال هوایی و زمینی اثاثیه شما میباشد  . در ارسال بار به برن از بهترین بیمه نامه استفاده می شود تا محموله های شما با بالاترین امنیت منتقل شوند . 

برای ارسال اثاثیه به برن ، محدودیت ارسال اثاثیه نو و آکبند وجود دارد و محموله های مستعمل به راحتی با کمترین هزینه قابل ارسال هستند .برای ارسال اثاثیه به برن ، حجم زیاد اثاثیه با استفاده از روش زمینی و محموله ها و اثاثیه کم وزن و کم حجم با روش هوایی به راحتی ارسال می شوند .

ارسال بار به آمستردام و ارسال بار به برلین نیز از خدماتی است که آریا نوین کارگو با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام خواهد شد . آریا نوین کارگو برای انتقال محموله های شما از بیمه نامه کامل و معتبر استفاده می نماید .

بسته بندی اثاثیه برای ارسال به برن 

یکی از مهمترین موضوعات در زمان ارائه خدمات ارسال بار به برن ، بسته بندی تخصصی محموله ها می باشد . بسته بندی حرفه ای و تخصصی سبب افزایش ایمنی و حفظ سلامت محموله ها خواهد و همین موضوع در سالم رسیدن محموله به برن بسیار موثر است  . 

برای بسته بندی اثاثیه جهت ارسال بار به برن می توانید از تیم آریا نوین استفاده نمایید تا محموله های شما با بهترین روش بسته بندی و منتقل نمایند . 

برای بسته بندی اثاثیه شما جهت ارسال به برن ، آریا نوین کارگو از جعبه های دست ساز چوبی ، کارتن و نایلون حبابدار استفاده می نماید که به خوبی از محموله های شما حفاظت می نماید.

آیا برای ارسال بار به برن از بیمه استفاده می شود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به برن را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به برن و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به برن با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

فریت لوازم دانشجویی به برن

ممکن است قصد ادامه ی تحصیل در یکی از دانشگاههای معتبر سوئیس را داشته باشید. شما هم میتوانید کلیه ی لوازم مورد نیاز خود را اعم از پوشاک، کتاب و جزوات درسی، سی دی و لوح های فشرده، مواد خوراکی (خشکبار و غذاهای آماده در بسته بندی‌های تجاری) به شهرهای سوئیس خصوصا برن ارسال نمایید

مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به برن به صورت همه روزه محموله های شما را با کمترین هزینه منتقل خواهد نمود .

محموله های قابل ارسال به برن سوئیس

آریا نوین کارگو به عنوان یکی از برترین شرکت های ارائه دهنده خدمات ارسال بار به برن و سایر شهر های سوئیس ، روزانه حجم زیادی از انواع محموله ها را برای شما ارسال می نماید. لیست زیر ، برخی از محموله های ارسال شده توسط آریا نوین است :

 • صادرات انواع اقلام خوراکی و سوپر مارکتی
 • صادرات میوه، زغفران، خشکبار، خرما
 • صادرات انواع کانی و سنگ های کوپ، اسلب
 • صادرات فرش
 • صادرات انواع فلزات

کالاهای وارداتی از سوییس

 • ماشین آلات و وسایل نقلیه موتوری
 • محصولات کاغذی، خمیر و چوب
 • آھن و فولاد
 • مواد شیمیایی 

تیم متخصص آریا نوین برای ارسال بار به برن و سایر شهر های سوئیس به صورت همه روزه بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه می نماید . ما با کمترین هزینه بهترین خدمات را برای تمام نقاط جهان به شما عزیزان ارائه می نماییم .

ارسال حیوانات خانگی به برن 

گاهی مشتریان ما نیاز دارند تا حیوان خانگی خود ( از قبیل سگ ، گربه ، خرگوش ، پرنده های زینتی و … ) را توسط باربری هوایی با هواپیما به خارج از کشور ارسال نمایند که برای ارسال بار به برن نیز این امکان فراهم است .

حمل هوایی حیوانات زنده شامل رعایت موارد ویژه ای می باشد تا حیوان زنده بتواند در طول سفر طولانی خود با هواپیما ، در “بهترین استانداردهای نگهداری حیوانات زنده” حمل شده و به سلامت و در نهایتِ ایمنی به مقصد برسد.

مدارک زیر برای ارسال حیوانات به برن به صورت زیر می باشند : 

 1. مجوز ورود به کشور مقصد (در صورت نیاز)
 2. ارائه اصل گواهی بهداشت از سازمان دامپزشکی دولتی کشور مبدا باید در شرایطی که ۷ روز از تاریخ صدورش نگذشته باشد ، به همراه درج نام صاحب حیوان در آن . 
 3. ارائه اصل و کپی شناسنامه و گذرنامه حیوان با درج مشخصات کامل و مدارک واکسیناسیون معتبر به ویژه واکسن هاری (به اضافه درج صاحب حیوان)
 4. تکمیل مشخصات فرم درخواست حمل حیوان زنده در شرکت حمل بار
 5. به همراه داشتن میکروچیپ ، شماره‌ میکروچیپ و تاریخ دقیق آن

برای ارسال حیوانات خانگی از ایران به برن ، تیم متخصص آریا کارگو بهترین خدمات مشاوره ای را در اختیار شما قرار میدهند . فقط کافیست با ما در تماس باشید. کارگو از ایران به صورت همه روزه با بهترین کیفیت انجام خواهد شد .

ارسال سنگ و سرامیک به برن 

اگر قصد دارید انواع سنگ و سرامیک را به برن ارسال کنید ، بر اساس میزان حجم و ارزش محموله هزینه های گمرکی نیز باید به گمرک پرداخت شود . 

برای ارسال سنگ و سرامیک باید بسته بندی مناسبی برای آن انجام شود که محموله به صورت پالت یا به صورت جعبه های چوبی از طریق حمل هوایی ارسال می شوند . 

مجموعه آریا کارگو برای ارسال سنگ و سرامیک به برن در اسرع وقت بهترین خدمات را با مشاوره رایگان در اختیار شما قرار میدهد . 

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا