حمل هوایی به سوئیس ( سریع و 3-4 روزه )

یکی از روش های ارسال بار به سوئیس ، روش حمل هوایی است که برای ارسال محموله های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد . در روش حمل هوایی ، محموله های شما از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی به فرودگاه بین المللی در سوئیس ارسال میشود . 

حمل هوایی به سوئیس توسط آریا نوین کارگو در اسرع وقت انجام میشود و امکان ارسال محموله های تجاری و شخصی برای شما فراهم خواهد شد . 

در روش حمل هوایی به سوئیس ، انتقال محموله ها با بالاترین ایمنی انجام میشود و شما می توانید نگرانی بابت محموله خود نداشته باشید . 

حمل هوایی به سوئیس برای همه شهر های این کشور که دارای فرودگاه بین المللی هستند انجام می شود. در ادامه به بررسی امکان ارسال محموله های مختلف به روش هوایی به سوئیس می پردازیم . 

علاوه بر سوئیس ، حمل هوایی به هلند نیز از خدمات تخصصی و همه روزه آریا نوین کارگو است . ما با بهترین تیم حمل و نقل بین المللی در اسرع وقت در کنار شما هستیم .

باربری-هوایی-برای-سوئیس
باربری-هوایی-برای-سوئیس

ارسال خرده بار مسافری به سوئیس به صورت هوایی

یکی از روش های ارسال هوایی به سوئیس ، روش ارسال به صورت مسافری می باشد . فریت بار مسافری به سوئیس از مهمترین و سریعترین روش های انتقال محموله ها به سوئیس است.

در این روش ، محموله های با وزن نهایتا 300 کیلو از طریق خطوط هواپیمایی و قسمت بار هواپیما های مسافری منتقل می شوند . 

در این روش ، شما عزیزان می بایست چند روز قبل از پرواز نسبت به رزرو و فرایند های گمرکی محموله های خود اقدام نمایید که این امر توسط کارشناسان آریا نوین کارگو در کمترین زمان ممکن انجام میشود.

برای حمل هوایی به سوئیس ، آریا نوین کارگو به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است و تنها با یک تماس تلفنی می توانید بهترین خدمات را از ما بخواهید.

علاوه بر حمل هوایی به سوئیس ، همه روزه حمل هوایی به فرانسه نیز به صورت تخصصی و با کمترین هزینه انجام میشود . تیم متخصص و حرفه ای آریا نوین کارگو با بهترین مشاوران به صورت همه روزه آماده همکاری با شما می باشد .

کارگو هوایی برای سوئیس 

یکی از روش های متداول برای حمل هوایی به سوئیس ، ارسال محموله های تجاری و صنعتی و در حجم بالا و وزن زیاد با هواپیمای ترابری است .  در حمل هوایی به سوئیس نیز این امکان برای شما عزیزان فراهم است . هواپیماهای باربری بدون محدودیت وزن و حجم امکان بارگیری و انتقال محموله های شما را در اسرع وقت فراهم می نمایند . 

کارگو هوایی برای سوئیس برای حمل محموله ها تا تناژ مختلف مورد استفاده قرار میگیرد و امکان ارسال قطعات بزرگ و سنگین نیز برای شما فراهم خواهد شد .

آریا نوین کارگو با همکاری با برترین شرکت ها و خطوط هواپیمایی دنیا ، به صورت همه روزه محموله های شما را با کمترین قیمت از طریق روش کارگو به سوئیس منتقل خواهد نمود .

علاوه بر کارگو به سوئیس ، همه روزه حمل هوایی به آلمان نیز توسط آریا نوین کارگو فراهم خواهد شد . بهترین خدمات کارگو بین المللی را از طریق شماره های آریا کارگو تجربه کنید.

کارگو-هوایی-برای-سوئیس
کارگو-هوایی-برای-سوئیس

روش های حمل بار هوایی به سوئیس 

برای حمل بار هوایی به سوئیس 2 روش وجود دارد که بر اساس نوع محموله های شما و شرایط آنها این روش ها مورد استفاده قرار میگیرند . 

در روش حمل هوایی به سوئیس باید ابتدا از امکان ارسال محموله های خود مطلع بود تا در زمان انجام فرایند های گمرکی در فرودگاه امام خمینی دچار مشکلات و هزینه و جریمه نشویم . 

روش های ارسال هوایی به سوئیس

 • حمل هوایی به صورت فریت بار 
 • حمل هوایی به صورت کارگو 

هر یک از روش های حمل هوایی به سوئیس دارای شرایط و ضوابط خاص هستند که برای انتقال محموله ها باید مورد بررسی قرار گیرند . در ادامه ، برای آشنایی بیشتر شما با روش های حمل هوایی به سوئیس توضیحاتی ارائه خواهد شد . 

روش حمل هوایی بهترین و سریع ترین راه برای انتقال محموله های مختلف به سوئیس است اما محدودیت وزنی دارد . نسبت هزینه ها و میزان تناژ بار حمل شده رابطه مستقیم است .

امیدواریم با خدمات آریا نوین کارگو بهترین تجربه را داشته باشید .

علاوه بر سوئیس ، فریت بار مسافری به ایتالیا نیز از خدمات تخصصی و همه روزه آریا نوین است .

حمل بار هوایی مهاجرین به سوئیس 

 مهاجران به سوئیس در برنامه حمل اثاثیه به سوئیس و حمل لوازم منزل به سوئیس می‌کوشند تا بهترین راه را انتخاب کنند. به همین منظور باید ارسال کننده‌ای توانا بیابند تا با بهره گیری از تجارب این شرکت‌ها، لوازمشان را سالم و به هنگام در سوئیس تحویل بگیرند.

لوازم منزل‌، لوازم مورد نیاز آشپزخانه و همچنین لوازم شخصی و ارزشمند‌، محتوای این محموله ها را تشکیل می‌دهد. بخشی از این بارها البته به دانشجویان مهاجری  تعلق دارد که برای ارسال کتاب و موارد مربوط به تحصیل و زندگی دانشجویی از خدمات حمل بار هوایی به سوئیس استفاده می کنند.

کسانی که به عنوان مسافر سفر می‌کنند می‌توانند از این خدمات بهره ببرند. این افراد معمولا بارهایشان از حد مجاز بیشتر است  و بایستی جریمه اضافه بار بپردازند.  از همین جهت برای رفع این نیاز می توانید از حمل بار هوایی به سوئیس می استفاده نمایید.

حمل هوایی به انگلیس نیز توسط تیم آریا نوین کارگو به صورت تخصصی و همه روزه انجام خواهد شد .

ارسال-هوایی-بار-و-کالا-به-سوئیس
ارسال-هوایی-بار-و-کالا-به-سوئیس

موارد ممنوعه برای حمل هوایی سوئیس

برای حمل بار هوایی به سوئیس ، برخی موارد توسط گمرک ایران و سوئیس و خطوط هواپیمایی با ممنوعیت انتقال مواجه هستند . البته در برخی موارد برای انتقال این محموله ها راهکارهایی وجود دارد که کارشناسان آریا نوین کارگو بهترین راه را در اسرع وقت در اختیارتان قرار میدهند. 

لیست زیر بخشی از محموله های دارای محدودیت و ممنوعیت برای حمل هوایی به سوئیس می باشند :

 • اشیاء عتیقه
 • آثار هنری اصیل
 • کتاب های خطی و چاپ سنگی
 • قطعات خوشنویسی شده
 • اوراق مینیاتور و مصنوعات طلا و نقره
 • سنگ های قیمتی
 • تابلو های نقاشی اصل
 • قالی و قالیچه دستباف
 • هرگونه عتیقه و اشیای تاریخی و میراث فرهنگی
 • اسلحه، مهمات و تجهیزات نظامی
 • فیلم ، نوار ، سی دی و تابلوهای نقاشی (فقط با مجوز وزارت ارشاد جمهوری اسلامی ایران)
 • عطر ، ادکلن ، اسپری
 • شامپو ، نرم کننده ها ، مواد آرایشی
 • الکل
 • شربت ، آبلیمو ، سرکه و ترشیجات

حمل هوایی به سوئیس به صورت تخصصی توسط آریا نوین کارگو انجام میشود و امکان انتقال محموله های شما برای همه شهر های سوئیس فراهم است . 

فقط کافیست با ما در تماس باشید و از مشاوره تخصصی بهره مند شوید . 

.علاوه بر سوئیس ، حمل هوایی به گرجستان نیز توسط تیم آریا نوین و با کمترین هزینه انجام خواهد شد .

حمل هوایی لباس به سوئیس 

یکی از خدمات آریا کارگو ، حمل هوایی انواع لباس های شما به سوئیس است . برای فریت بار لباس باید بسته بندی مناسبی در نظر گرفته شود . در بسیاری از موارد ، بهترین بسته بندی را می توان استفاده از چمدان در نظر گرفت . شما عزیزان می توانید اگر حجم لباس هایتان در حد چمدان است از این روش استفاده کنید . 

در غیر این صورت برای ارسال لباس به سوئیس باید از بسته بندی مناسبی که بر اساس میزان حجم و ابعاد لباس است استفاده نمایید . 

برای ارسال لباس ، هزینه های گمرکی نیز باید پرداخت شود که بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . 

با شماره های آریا کارگو در تماس باشید تا خدمات حمل هوایی لباس به سوئیس را به صورت تخصصی و سریع انجام دهید .

فریت بارهای تجاری و نمایشگاهی به سوئیس

برای ارسال بارهای تجاری اعم از ماشین آلات صنعتی، دستگاههای الکترونیکی، تجهیزات پزشکی ، تابلوهای نقاشی ، اقلام نمایشگاهی ، قطعات صنعتی، ابزار آلات و … به سوئیس ، میتوانید از سالها تجربه ی مجموعه آریا کارگو استفاده نمایید..

همکاران ما با  بهترین مسیرهای حمل هوایی ، توسط معتبرترین ایرلاین های بین المللی (و یا با معتبرترین خطوط کشتیرانی بین المللی برای حمل دریایی) و با بهترین و پایین ترین قیمت، محموله ی شما را به مقصد شما در سوئیس بصورت زمینی و هوایی و دریایی حمل می نمایند.

بسته بندی تخصصی برای حمل هوایی به سوئیس 

یکی از مهمترین مواردی که برای حمل هوایی به سوئیس یا سایر کشور های جهان باید مدنظر قرار داد ، بسته بندی تخصصی و حرفه ای است . 

برای بسته بندی تخصصی محموله های شما ، آریا نوین کارگو به صورت همه روزه از بهترین تجهیزات برای بسته بندی ایمن و مستحکم استفاده می نماید . 

بسته بندی باید به گونه ای باشد که از وارد شدن فشار و ضربه به محموله به خوبی محافظت نماید . 

بسته بندی برای حمل هوایی به سوئیس با استفاده از جعبه های چوبی ، کارتن ، نایلون حبابدار و . . . انجام میشود . شما می توانید محموله های خود را با بالاترین ایمنی به آریا نوین کارگو بسپارید تا در اسرع وقت بارگیری و منتقل شوند . 

حمل هوایی به آذربایجان نیز به صورت تخصصی و همه روزه انجام می شود و با بهترین کیفیت محموله های شما منتقل خواهند شد .

 ترخیص و تحویل بار در گمرک فرودگاه های سوئیس

شما براحتی با در دست داشتن مدارک شناسایی و کپی بارنامه ی خود ، لوازم خود را از گمرک فرودگاههای زوریخ، برن، لوزان و ژنو و دیگر شهرهای سوئیس ترخیص نمایید.

کالاهایی که به قصد تجاری وارد می شوند باید از لحاظ گمرکی بررسی شوند، همچنین مقدار این کالاها نیز باید طبق لیست ارائه شده باشند.اولین مراحل ترخیص بار توسط گمرک مقصدتان انجام میشود و شما میبایست تا 48 ساعت پس از آن به ترخیص کالای خود اقدام کنید تا هزینه های انبارداری برای شما در نظر گرفته نشود.

در مرحله ی آخر بسته های شما توسط دستگاه X-Ray بازرسی میشوند تا مشخص شود آیا آنچه که در بارنامه ی خود اظهار کرده اید با بار مطابقت دارد یا خیر . البته گمرک سوئیس سختگیری زیادی در این باره ندارد.

مشاوره تخصصی برای حمل هوایی به سوئیس 

برای حمل هوایی به سوئیس ، مشاوره تخصصی آریا نوین کارگو بهترین راهکار برای انتقال سریع و ایمن و ارزان محموله های شما می باشد . اگر قصد دارید محموله های خود را با بهترین کیفیت به سوئیس منتقل کنید ، با آریا نوین کارگو تماس بگیرید . 

ما برای انتقال محموله ها به روش کارگو و مسافری ، همه روزه آماده ارائه بهترین خدمات هستیم . 

حمل هوایی به سوئیس با یک تماس تلفنی انجام می پذیرد

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا