ارسال بار به سوئیس ( ارزانترین روش )

حمل و نقل انواع کالا برای سوئیس

ارسال بار به سوئیس یکی از مواردی است که به صورت همه روزه برای انتقال انواع کالاها مورد نیاز هموطنان گرامی می باشد . از آنجایی که انتقال کالاهای تجاری و صنعتی و لوازم شخصی برای شهر های مختلف سوئیس نیاز به یک تیم با سابقه و قدرتمند دارد ، حمل و نقل حرفه ای را می توانید از آریا نوین کارگو بخواهد .

ما برای ارسال بار به سوئیس ، همه روزه محموله های مختلف شما را با کمترین هزینه از نقاط مختلف کشور بارگیری و منتقل خواهیم نمود . مجموعه آریا نوین کارگو به صورت همه روزه برای انتقال محموله ها از روش های باربری هوایی و زمینی برای سوئیس استفاده می نماید تا در اسرع وقت کالاها منتقل شوند .

برای ارسال بار به سوئیس ، بیمه نامه کامل مورد استفاده قرار میگیرد تا محموله های شما با بهترین ایمنی بارگیری و منتقل شوند . با آریا نوین کارگو در تماس باشید و بهترین خدمات را تجربه کنید .

ارسال-بار-به-سوئیس
ارسال-بار-به-سوئیس

ارسال بار به همه شهر های سوئیس 

یکی از ویژگی های خدمات آریا نوین کارگو ، ارسال بار به سوئیس بدون محدودیت و برای همه شهر های این کشور است . بر اساس شرایط و نوع محموله و روش حمل ، امکان استفاده از خدمات آریا نوین کارگو فراهم میباشد . 

ما برای ارسال بار به سوئیس ، همه شهر های کوچک و بزرگ را تحت پوشش قرار داده ایم و برای شهر های فاقد گمرک ، امکان ترخیص کالا در گمرک شهر نزدیک به آن فراهم است . 

 • زوریخ
 • بازل
 • لوزان
 • جنوا
 • برن
 • و سایر شهر های سوئیس 

علاوه بر این ، ارسال بار به سوئیس از همه نقاط ایران انجام میشود و محدودیت در این خصوص وجود ندارد. برای ارسال هوایی تنها بارگیری از تهران و فرودگاه امام خمینی انجام خواهد شد .

علاوه بر ارسال بار به سوئیس ، برای ارسال بار به هلند نیز می توانید از خدمات آریا نوین کارگو استفاده نمایید و محموله های خود را منتقل نمایید .

ارسال هوایی محموله ها به سوئیس 

یکی از بهترین و سریعترین روش های ارسال بار به سوئیس ، روش حمل هوایی است که توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه خواهد شد. 

ما برای ارسال بار به سوئیس به صورت همه روزه از فرودگاه امام خمینی آمادگی ارسال انواع لوازم شخصی و تجاری شما به مقاصد مختلف در کشور سوئیس را داریم. 

آریا نوین کارگو با ارزانترین نرخ و قیمت در اسرع وقت محموله های شما را با بهترین کیفیت در شهر مورد نظر شما در گمرک فرودگاه تحویل خواهد شد . 

ارسال هوایی به سوئیس یکی از سریعترین و بهترین روش های برای انتقال محموله ها تا 300 کیلو می باشد که توسط تیم متخصص آریا نوین کارگو به صورت همه روزه انجام خواهد شد.

برای ارسال بار به سوئیس با استفاده از خطوط هواپیمایی ، بارگیری و انتقال محموله ها از فرودگاه امام خمینی انجام میشود .

برای ارسال بار به آلمان نیز می توانید از آریا نوین کارگو بهترین و تخصصی ترین خدمات را درخواست نمایید . ما همه روزه آماده ارائه خدمات تخصصی به شما عزیزان هستیم .

باربری-هوایی-برای-سوئیس
باربری-هوایی-برای-سوئیس

ارسال زمینی برای سوئیس 

یکی از مهمترین ویژگی های آریا نوین کارگو ، امکان ارسال زمینی محموله ها برای سوئیس است . در این روش ، محموله های شما با استفاده از تریلی ترانزیت بارگیری و از طریق مرز زمینی به نقاط مختلف سوئیس ارسال میشود . 

روش حمل زمینی برای سوئیس یکی از روش های مقرون به صرفه و با نرخ کرایه و هزینه ای مناسب است که برای انتقال اثاثیه و کالا های تجاری مورد استفاده قرار میگیرد . 

برای ارسال بار به سوئیس به صورت زمینی ، همه روزه مشاوران و کارشناسان آریا نوین کارگو آماده ارائه خدمات مشاوره ای به شما عزیزان می باشد تا در اسرع وقت و با کمترین هزینه محموله های شما منتقل شوند.

ارسال زمینی برای سوئیس این امکان را برای شما فراهم می نماید که بارگیری را از هر نقطه ای از کشور انجام دهید .

برای ارسال بار به انگلستان نیز می توانید محموله های خود را از طریق شماره های آریا نوین کارگو با کمترین تعرفه ها بارگیری و منتقل نمایید .

ارسال اثاثیه و لوازم خانه به سوئیس 

یکی دیگر از خدماتی که برای ارسال بار به سوئیس توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می شود ، انتقال اثاثیه و لوازم شخصی با کمترین هزینه می باشد. 

برای ارسال اینگونه محموله ها به سوئیس ، روش زمینی بسیار روش مناسبی برای حمل حجم زیاد محموله ها می باشد . اما برای انتقال چند تکه اثاثیه و لوازم ، امکان ارسال بار به سوئیس به صورت هوایی فراهم است و با کمترین هزینه و در اسرع وقت محموله ها منتقل خواهند شد. 

برای ارسال اثاث و لوازم خانه به سوئیس ، هزینه هایی بابت خروج اثاثیه و گمرک ایران و سوئیس وجود دارد که بر اساس نوع محموله مشخص میشود.  برای حمل زمینی ، آریا نوین کارگو بهترین و تخصصی ترین خدمات را به شما عزیزان ارائه خواهد نمود .

برای ارسال لوازم شخصی به سوئیس ، انتقال محموله ها معمولا با استفاده از لاین هوایی انجام میشود .

ارسال بار به ایتالیا نیز توسط بهترین تیم باربری بین المللی ایران انجام خواهد شد و محموله های شما با کمترین هزینه ها منتقل میشوند . با ما در تماس باشید تا بهترین خدمات را تجربه کنید .

بهترین-خدمات-باربری-ایران-به-سوئیس
بهترین-خدمات-باربری-ایران-به-سوئیس

آیا بسته بندی برای ارسال بار به سوئیس مهم است ؟ 

یکی از مهمترین موضوعات برای خدمات ارسال بار به سوئیس ، بسته بندی حرفه ای محموله ها می باشد . در صورتی که محموله های شما به خوبی بسته بندی نشده باشند ، علاوه بر عدم پذیرش آنها در گمرک فرودگاه ، مشکلاتی مانند شکستگی به دلیل بارگیری و جابجایی نیز ممکن است به وجود آید.

از همین جهت ، برای بسته بندی باید موارد مهمی رعایت شود و بر اساس نوع محموله باید بسته بندی مناسب برای آن در نظر گرفته شود. 

به عنوان مثال ، برای ارسال بار به سوئیس در صورتی که محموله شما شکستنی باشد ، باید از بسته بندی چوبی مخصوص استفاده شود و داخل بسته بندی با استفاده تجهیزات مناسب مانند نایلون حبابدار و . . . استفاده شود.

برای حمل مواد غذایی نیز باید از جعبه های یونولیت ( یخچالی ) استفاده نمود و با استفاده از یخ خشک فضای داخل آن را برای نگهداری چند روزه مواد غذایی مناسب کرد.

برای ارسال بار به سوئیس توسط آریا نوین کارگو ، همه روزه خدمات بسته بندی با حرفه ای ترین تیم به شما عزیزان ارائه میشود. فقط کافیست با ما در تماس باشید.

علاوه بر ارسال بار به سوئیس ، همه روزه برای ارسال بار به فرانسه نیز می توانید از خدمات تخصصی آریا نوین کارگو استفاده نمایید . با بهترین کیفیت محموله های خود را منتقل نمایید .

هزینه های ارسال بار به سوئیس چقدر است ؟ 

برای ارسال بار به سوئیس ، نرخ کرایه و هزینه های حمل و نقل بر اساس موارد متعددی مشخص میشود که آریا نوین کارگو به شما این اطمینان را می دهد که ارسال محموله های شما با کمترین هزینه انجام شود . 

مهمترین موضوع برای ارسال بار به سوئیس ، نوع روش حمل است . هر یک از روش های انتقال بار و کالا دارای هزینه های مختلفی هستند و بر همین اساس قیمت انتقال محموله مشخص میشود .

علاوه بر این ، نوع محموله و میزان ارزش آن نیز در فرایند گمرکی هزینه های مختلفی دارد . به عنوان مثال ، برای ارسال محموله A ممکن است نرخ گمرکی 100 تومان و برای محموله B ، هزار تومان باشد که در گمرک فرودگاه یا گمرک شهر قبل از پلمپ و ارسال مشخص میشود. 

یکی از مهمترین مواردی که در هزینه های ارسال بار به سوئیس موثر است ، نرخ و قیمت روزانه ارز می باشد.

ارسال بار به یونان نیز به صورت تخصصی و با بهترین کیفیت توسط آریا نوین کارگو انجام خواهد شد . با بهترین کیفیت ما محموله های شما را منتقل خواهیم نمود .

آیا برای ارسال بار به سوئیس از بیمه استفاده میشود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به سوئیس را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به سوئیس و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به سوئیس با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

یکی از خدمات آریا نوین کارگو ، ارسال بار به روسیه است که با کمترین قیمت ها و با بهترین مشاوره تلفنی انجام میشود .

چه کالاهایی برای ارسال بار به سوئیس ممنوع هستند ؟ 

وارد کردن برخی از کالاها به سوئیس ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به سوئیس را کمی سخت کرده است .گمرک سوئیس جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است. شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور سوئیس نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک سوئیس اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

برای ارسال بار به سوئیس ، قبل از هر اقدامی با مشاوران ما در تماس باشید و پس از کسب اطلاعات کامل نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایید . 

استعلام هزینه های ارسال بار به سوئیس نیز از طریق تماس با کارشناسان ما صورت می پذیرد.

ارسال لباس به سوئیس

یکی از خدمات آریا کارگو ، ارسال انواع لباس های شما به سوئیس است . برای ارسال لباس باید بسته بندی مناسبی در نظر گرفته شود . در بسیاری از موارد ، بهترین بسته بندی را می توان استفاده از چمدان در نظر گرفت . شما عزیزان می توانید اگر حجم لباس هایتان در حد چمدان است از این روش استفاده کنید . 

در غیر این صورت برای ارسال لباس به سوئیس باید از بسته بندی مناسبی که بر اساس میزان حجم و ابعاد لباس است استفاده نمایید . 

برای ارسال لباس ، هزینه های گمرکی نیز باید پرداخت شود که بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود .  با شماره های آریا کارگو در تماس باشید تا ارسال لباس به گرجستان را به صورت تخصصی و سریع انجام دهید .

برای ارسال بار به اروپا تنها یک تماس با شماره های ما کافیست .

ارسال فرش به سوئیس

یکی از مهمترین خدمات آریا کارگو ، ارسال فرش می باشد که به صورت همه روزه برای سوئیس نیز قابل انجام است . برای ارسال فرش به سوئیس ، 3 روش دریایی ، زمینی و هوایی قابل استفاده می باشند .  در آریا کارگو برای ارسال فرش به سوئیس ، حمل هوایی بهترین و سریعترین روش است . 

ارسال فرش ماشینی به سوئیس با محدودیت خاصی همراه نیست و تنها کافی خواهد بود که در بسته‌بندی این فرش‌ها، نهایت ظرافت و دقت را به خرج بدهید تا کمترین آسیب به آن‌ها وارد نشود. هزینه ارسال بسته به مقصد شما، حجم و ابعاد بار و همین طور ارزش آن، مشخص خواهد شد.

همان طور که در ابتدا نیز اشاره کردیم، به دلیل ویژگی‌های خاص فرش‌های دستباف، ارسال فرش دستباف به سوئیس ، با محدودیت‌هایی همراه است. به این ترتیب که امکان ارسال بیش از 2 عدد فرش دستباف، بدون اخذ مجوزهای لازم، امکان پذیر نخواهد بود.

ارسال بار به سوئد نیز از خدمات تخصصی و همه روزه آریا کارگو می باشد و با بهترین کیفیت انجام خواهد شد .

ارسال-فرش-به-سوئیس
ارسال-فرش-به-سوئیس

ارسال بار به سوئیس با مشاوره رایگان

برای ارسال بار به سوئیس ، همه روزه محموله های شما با کمترین نرخ کرایه منتقل خواهند شد و مشاوره رایگان کارشناسان ما برای جابجایی محموله های شما در راستای کاهش هزینه ها و همچنین افزایش سرعت انتقال کالا انجام میشود .

مشاوران آریا نوین کارگو برای ارسال بار به سوئیس به صورت همه روزه آماده ارائه بهترین و کاملترین اطلاعات هستند و محموله های شما با کمترین هزینه منتقل خواهند شد .

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا