ارسال بار به زوریخ (سریعترین خدمات ظرف 3 روز )

یکی از مهمترین خدمات آریا نوین کارگو ، ارسال بار به زوریخ در سریعترین زمان ممکن با کمترین هزینه می باشد . تیم آریا نوین کارگو برای ارسال بار به زوریخ به صورت حرفه ای و همه روزه امکان انتقال محموله های سبک و سنگین را برای شما عزیزان فراهم می نماییم .

در خدمات ارسال بار به زوریخ ، تیم متخصص ما در اسرع وقت از طریق روش های مختلف باربری آماده همکاری با شما عزیزان می باشد .

برای ارسال بار به زوریخ یا سایر شهر های سوئیس ، محدودیت خاصی وجود ندارد و اگر محموله های شما جزو محموله های ممنوعه نباشد امکان انتقال آن به راحتی فراهم خواهد شد .

تیم آریا نوین کارگو برای ارسال بار به زوریخ از بهترین و تخصصی ترین بیمه نامه استفاده می نماید که امنیت کامل محموله های شما را فراهم می نماید .

ارسال-بار-به-زوریخ
ارسال-بار-به-زوریخ

روش های ارسال بار به زوریخ 

برای ارسال بار به زوریخ ، روش های مختلف وجود دارد که هر یک از این روش ها برای انتقال محموله هایی با شرایط  و وضعیت متفاوت مورد استفاده می شوند.

روش های مختلف ارسال بار به زوریخ دارای هزینه های متفاوت ، شرایط حمل متفاوت و زمان تحویل متفاوتی هستند . 3 روش اصلی برای ارسال بار به زوریخ به صورت زیر هستند : 

 • ارسال هوایی به زوریخ 
 • ارسال زمینی به زوریخ
 • ارسال دریایی به زوریخ

برای ارسال بار به زوریخ ، همه روزه آریا نوین کارگو بهترین و مناسب ترین روش های باربری را در اختیار شما قرار میدهد . در ادامه به توضیح این موارد می پردازیم . علاوه بر زوریخ ، مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به آمستردام نیز به صورت تخصصی و همه روزه انجام خواهد شد .

تیم آریا نوین کارگو با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه همه نقاط اروپا را تحت پوشش خود قرار داده است .

حمل هوایی برای زوریخ 

یکی از روش های ارسال بار به زوریخ ، حمل هوایی است که به صورت همه روزه و با کمترین هزینه انجام میشود . مجموعه آریا نوین کارگو با سالها سابقه در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی آماده ارائه خدماتی سریع و تخصصی است . 

از آنجایی که برای زوریخ به صورت همه روزه پروازهای متعدد از نقاط مختلف کشور وجود دارد ، ما برای ارسال بار به زوریخ به صورت هوایی بدون محدودیت خدمات حمل و نقل بار و کالا را در اختیار شما قرار میدهیم. 

ارسال بار به زوریخ به صورت هوایی از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود و برای محموله های مختلف باید بسته بندی تخصصی و مناسب در نظر گرفته شود.

برای ارسال هوایی به زوریخ آریا نوین بر اساس میزان ارزش محموله های شما بیمه نامه با بالاترین سطح پوشش صادر خواهد نمود .

حمل هوایی به سوئیس تخصص تیم آریا نوین کارگو است که با کمترین هزینه امکان انتقال محموله های شما را فراهم می نماید . 

ارسال بار به زوریخ به صورت زمینی 

برای ارسال بار به زوریخ ، همه روزه امکان انتقال محموله ها به صورت زمینی نیز فراهم می باشد . ما با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت با استفاده از خودروهای باربری ترانزیت آماده انتقال زمینی بار به زوریخ هستیم. 

مجموعه باربری آریا کارگو برای ارسال زمینی محموله های تجاری و شخصی شما از کامیونت مسقف و تریلی چادری ترانزیت استفاده می نماید.

برای ارسال بار به زوریخ به صورت زمینی ، ما بارگیری را از همه نقاط کشور با بهترین قیمت انجام داده و انتقال فوری محموله های شما از طریق مرز زمینی انجام خواهد شد.

علاوه بر زوریخ ، آریا نوین کارگو برای ارسال بار به پاریس نیز به صورت همه روزه و با کمترین هزینه ها آماده همکاری با شما عزیزان است . تیم آریا نوین کارگو به صورت همه روزه به صورت زمینی محموله های مختلف شما را به همه شهر های اروپایی ارسال خواهد نمود .

ارسال چه کالاهایی به زوریخ ممنوع است ؟

وارد کردن برخی از کالاها به زوریخ ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به زوریخ را کمی سخت کرده است .گمرک سوئیس جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است.

 شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور سوئیس نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک سوئیس اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

علاوه بر موارد ذکر شده ، ممکن است برخی موارد جدید نیز برای ارسال بار به زوریخ دچار محدودیت هایی شوند . از همین جهت ، مشاوره کارشناسی با همکاران ما سبب افزایش سرعت و کاهش هزینه های خدمات باربری خواهد شد. 

فریت بار به سوئیس نیز توسط آریا نوین با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام می شود . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

باربری-ایران-به-زوریخ
باربری-ایران-به-زوریخ

ارسال لوازم منزل به زوریخ 

یکی از مهمترین خدماتی که آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می نماید ، حمل و نقل اثاثیه به زوریخ می باشد . در مجموعه آریا نوین ، انتقال اثاثیه و کالاهای شما با کمترین هزینه انجام میشود و مهاجرین گرامی می توانند اثاثیه خود را به ما بسپارند . 

برای ارسال اثاثیه به زوریخ ، همه روزه آریا نوین کارگو آماده انتقال هوایی و زمینی اثاثیه شما میباشد  . در ارسال بار به زوریخ از بهترین بیمه نامه استفاده می شود تا محموله های شما با بالاترین امنیت منتقل شوند . 

برای ارسال اثاثیه به زوریخ ، محدودیت ارسال اثاثیه نو و آکبند وجود دارد و محموله های مستعمل به راحتی با کمترین هزینه قابل ارسال هستند . برای ارسال اثاثیه به زوریخ ، حجم زیاد اثاثیه با استفاده از روش زمینی و محموله ها و اثاثیه کم وزن و کم حجم با روش هوایی به راحتی ارسال می شوند .

یکی از بهترین و تخصصی ترین خدمات آریا نوین کارگو ، امکان ارسال بار به برلین می باشد که از مهمترین شهر های آلمان و اروپا می باشد . تیم متخصص آریا نوین کارگو برای انتقال محموله های شما با مشاوره رایگان به صورت همه روزه آماده همکاری با شما عزیزان است .

ارسال لباس و چمدان به زوریخ 

یکی از خدمات آریا کارگو ، ارسال انواع لباس های شما به زوریخ است . برای ارسال لباس باید بسته بندی مناسبی در نظر گرفته شود . در بسیاری از موارد ، بهترین بسته بندی را می توان استفاده از چمدان در نظر گرفت . شما عزیزان می توانید اگر حجم لباس هایتان در حد چمدان است از این روش استفاده کنید . 

در غیر این صورت برای ارسال لباس به زوریخ باید از بسته بندی مناسبی که بر اساس میزان حجم و ابعاد لباس است استفاده نمایید .  برای ارسال لباس ، هزینه های گمرکی نیز باید پرداخت شود که بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . 

با شماره های آریا کارگو در تماس باشید تا ارسال لباس به زوریخ را به صورت تخصصی و سریع انجام دهید .

ارسال انواع مبلمان به زوریخ 

موارد زیادی برای ارسال مبلمان به زوریخ باید مدنظر قرار گیرد . ارسال مبلمان به زوریخ به صورت هوایی انجام میشود و هزینه های ارسال آن بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . موارد زیر باید قبل از ارسال مبلمان به زوریخ مدنظر قرار گیرند : 

 1. ابعاد و وزن محمول: باید ابعاد و وزن مبلمان را در نظر بگیرید. مبلمان سنگین و حجیم ممکن است نیاز به بسته‌بندی خاص و حمل با باربری یا کشتی داشته باشد، در حالی که مبلمان کوچک و سبک‌تر می‌تواند به صورت هوایی ارسال شود.
 2. هزینه حمل و نقل: هزینه حمل و نقل مبلمان به صورت هوایی بیشتر از حمل و نقل به صورت دریایی یا باربری خواهد بود. برای اطلاع از هزینه‌های حمل و نقل، بهتر است با شرکت حمل و نقل هوایی تماس بگیرید و اطلاعات لازم را دریافت کنید.
 3. بسته‌بندی: برای ارسال مبلمان به صورت هوایی، بسته‌بندی مناسب و محکمی را برای محصولات خود انتخاب کنید تا در طول حمل و نقل آسیب نبینند. برای بسته‌بندی مبلمان، می‌توانید از جعبه‌های چوبی، فوم‌های محافظ، برچسب‌های هشدار و پوشش‌های محافظ استفاده کنید.
 4. محدودیت‌های گمرکی: قبل از ارسال مبلمان به خارج از کشور، باید با مقررات گمرکی کشور مقصد آشنا شوید. برخی کشورها ممکن است برای واردات مبلمان، محدودیت‌های گمرکی داشته باشند و ممکن است برای گذراندن گمرک، مدارک مورد نیاز را باید تهیه کنید.

برای ارسال مبلمان به زوریخ ، بسته بندی بسیار مهم است . در صورتی که بسته بندی محموله شما ایمن و مناسب باشد امکان بروز حوادث و خسارت به محموله بسیار کاهش خواهد داشت . از همین جهت ، بهتر است با کارشناسان ما برای بسته بندی تخصصی محموله ها مشاوره نمایید .

خدمات کارگو بین المللی آریا نوین بهترین و تخصصی ترین راه برای انتقال مبلمان به زوریخ است .

بسته بندی اثاثیه برای ارسال به زوریخ 

یکی از مهمترین موضوعات در زمان ارائه خدمات ارسال بار به زوریخ ، بسته بندی تخصصی محموله ها می باشد . بسته بندی حرفه ای و تخصصی سبب افزایش ایمنی و حفظ سلامت محموله ها خواهد و همین موضوع در سالم رسیدن محموله به زوریخ بسیار موثر است  . 

برای بسته بندی اثاثیه جهت ارسال بار به زوریخ می توانید از تیم آریا نوین استفاده نمایید تا محموله های شما با بهترین روش بسته بندی و منتقل نمایند . 

برای بسته بندی اثاثیه شما جهت ارسال به زوریخ ، آریا نوین کارگو از جعبه های دست ساز چوبی ، کارتن و نایلون حبابدار استفاده می نماید که به خوبی از محموله های شما حفاظت می نماید.

آیا برای ارسال بار به زوریخ از بیمه استفاده می شود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به زوریخ را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به زوریخ و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به زوریخ با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . .

جهت ارسال بار به زوریخ چه مدارکی لازم است؟

 ارسال بار به زوریخ دو حالت دارد، یا بار شما شخصی و مسافری است و یا تجاری و جهت تجارت. مدارکی را که در هر دو حالت احتیاج دارید را در ادامه عنوان نمودیم:

 • اصل و کپی کارت ملی فرستنده کالا
 • اصل و کپی پاسپورت فرستنده و گیرنده جهت انجام امور گمرکی در ایران
 • آدرس کامل و کد پستی ( فرستنده در ایران و گیرنده در سوئیس )
 • یک برگ کپی از بلیط هواپیمایی مورد نظر
 • کپی یا تصویر کارت ملی گیرنده در کشور سوئیس
 • لیست کامل اقلام داخل بسته بندی

اگر بار شما تجاری باشد علاوه بر موارد بالا به مدارک زیر نیز نیاز دارید:

 • کارت بازرگانی و یا معرفی‌نامه از شرکت جهت ارسال بار تجاری به بلژیک
 • پکینگ لیست (لیست بار موجود در بسته های شما)
 • مجوزهای لازم جهت اخذ مجوز صادراتی (در صورت لزوم)
 • اینوویس

برای ارسال بار به سوئیس ، همه روزه آریا نوین کارگو بهترین و تخصصی ترین خدمات را با کمترین هزینه به شماعزیزان ارائه می نماید و امکان انتقال فوری و سریع را برای شما فراهم خواهند نمود.

مشاوره رایگان برای ارسال بار به زوریخ

اگر قصد دارید محموله و کالایی را به زوریخ ارسال کنید ، بهتر است ابتدا با کارشناسان ما مشاوره نمایید تا محموله های شما در اسرع وقت و با بهترین شرایط منتقل شوند . مشاوران در انتخاب روش ارسال ، شرایط ارسال ، میزان بیمه ، بسته بندی و . . . . آماده همکاری با شما عزیزان هستند .

در مجموعه آریا کارگو ، برای ارسال محموله های مختلف ما از ابتدا تا زمان تحویل محموله در کنار شما عزیزان هستیم .

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا