ارسال بار به بارسلون ( بارسلونا ) ارزان و 3-4 روزه

بارسلون یا بارسلونا یکی از شهر های بسیار مهم و توریستی اسپانیا می باشد که تیم آریا نوین کارگو خدمات ارسال بار و کالا به این شهر را به صورت تخصصی و همه روزه در اختیار شما قرار خواهد داد .

برای ارسال بار به بارسلون می توانید از خدمات آریا نوین کارگو برای حمل هوایی ، دریایی و زمینی استفاده نمایید . ما در مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به بارسلون به صورت همه روزه آماده ارائه خدماتی سریع و ارزان و تخصصی هستیم و امکان انتقال محموله ها با بهترین بیمه نامه را برای شما فراهم خواهیم نمود .

ارسال بار به بارسلون توسط آریا نوین کارگو ظرف مدت 3-4 روز کاری انجام خواهد شد و سریعترین خدمات را در اخیتارتان قرار میدهیم .

علاوه بر بارسلون ، ارسال بار به مادرید نیز به صورت تخصصی و همه روزه انجام خواهد شد .

ارسال-بار-به-بارسلون
ارسال-بار-به-بارسلون

روش های ارسال بار به بارسلون 

برای ارسال بار به بارسلون ، روش های مختلف وجود دارد که هر یک از این روش ها برای انتقال محموله هایی با شرایط  و وضعیت متفاوت مورد استفاده می شوند.

روش های مختلف ارسال بار به بارسلون دارای هزینه های متفاوت ، شرایط حمل متفاوت و زمان تحویل متفاوتی هستند . 3 روش اصلی برای ارسال بار به بارسلون به صورت زیر هستند : 

 • ارسال هوایی به بارسلون 
 • ارسال زمینی به بارسلون
 • ارسال دریایی به بارسلون

برای ارسال بار به بارسلون ، همه روزه آریا نوین کارگو بهترین و مناسب ترین روش های باربری را در اختیار شما قرار میدهد . در ادامه به توضیح این موارد می پردازیم . علاوه بر بارسلون ، برای ارسال بار به مونیخ نیز می توانید بهترین و تخصصی ترین خدمات را از آریا نوین کارگو بخواهید .

ما بهترین و حرفه ای ترین خدمات را با نازلترین تعرفه ها برای همه شهر های اروپایی در اختیار شما قرار میدهیم .

حمل هوایی برای بارسلون 

یکی از روش های ارسال بار به بارسلون ، حمل هوایی است که به صورت همه روزه و با کمترین هزینه انجام میشود . مجموعه آریا نوین کارگو با سالها سابقه در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی آماده ارائه خدماتی سریع و تخصصی است . 

از آنجایی که برای بارسلون به صورت همه روزه پروازهای متعدد از نقاط مختلف کشور وجود دارد ، ما برای ارسال بار به بارسلون به صورت هوایی بدون محدودیت خدمات حمل و نقل بار و کالا را در اختیار شما قرار میدهیم. 

ارسال بار به بارسلون به صورت هوایی از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود و برای محموله های مختلف باید بسته بندی تخصصی و مناسب در نظر گرفته شود.

برای ارسال هوایی به بارسلون آریا نوین بر اساس میزان ارزش محموله های شما بیمه نامه با بالاترین سطح پوشش صادر خواهد نمود .

حمل هوایی به اسپانیا تخصص تیم آریا نوین کارگو است که با کمترین هزینه امکان انتقال محموله های شما را فراهم می نماید . 

ارسال-هوایی-بار-به-بارسلون
ارسال-هوایی-بار-به-بارسلون

ارسال بار به بارسلون به صورت زمینی 

برای ارسال بار به بارسلون ، همه روزه امکان انتقال محموله ها به صورت زمینی نیز فراهم می باشد . ما با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت با استفاده از خودروهای باربری ترانزیت آماده انتقال زمینی بار به بارسلون هستیم. 

مجموعه باربری آریا کارگو برای ارسال زمینی محموله های تجاری و شخصی شما از کامیونت مسقف و تریلی چادری ترانزیت استفاده می نماید.

برای ارسال بار به بارسلون به صورت زمینی ، ما بارگیری را از همه نقاط کشور با بهترین قیمت انجام داده و انتقال فوری محموله های شما از طریق مرز زمینی انجام خواهد شد.

برای ارسال اثاثیه و لوازم شخصی آریا نوین کارگو هیچ محدودیتی ندارد . از همین جهت ، شما عزیزان می توانید برای ارسال بار به پاریس نیز بهترین خدمات را از ما بخواهید . حرفه ای ترین و بهترین کیفیت خدمات باربری بین المللی در کمترین زمان در اختیار شما قرار خواهد گرفت .

ارسال چه کالاهایی به بارسلون ممنوع است ؟

وارد کردن برخی از کالاها به بارسلون ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به بارسلون را کمی سخت کرده است .گمرک اسپانیا جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است.

 شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور اسپانیا نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک اسپانیا اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، بارسلونج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

علاوه بر موارد ذکر شده ، ممکن است برخی موارد جدید نیز برای ارسال بار به بارسلون دچار محدودیت هایی شوند . از همین جهت ، مشاوره کارشناسی با همکاران ما سبب افزایش سرعت و کاهش هزینه های خدمات باربری خواهد شد. 

فریت بار به اسپانیا نیز توسط آریا نوین با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام می شود . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

باربری-ایران-به-بارسلون
باربری-ایران-به-بارسلون

ارسال لوازم منزل به بارسلون 

یکی از مهمترین خدماتی که آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می نماید ، حمل و نقل اثاثیه به بارسلون می باشد . در مجموعه آریا نوین ، انتقال اثاثیه و کالاهای شما با کمترین هزینه انجام میشود و مهاجرین گرامی می توانند اثاثیه خود را به ما بسپارند . 

برای ارسال اثاثیه به بارسلون ، همه روزه آریا نوین کارگو آماده انتقال هوایی و زمینی اثاثیه شما میباشد  . در ارسال بار به بارسلون از بهترین بیمه نامه استفاده می شود تا محموله های شما با بالاترین امنیت منتقل شوند . 

برای ارسال اثاثیه به بارسلون ، محدودیت ارسال اثاثیه نو و آکبند وجود دارد و محموله های مستعمل به راحتی با کمترین هزینه قابل ارسال هستند . برای ارسال اثاثیه به بارسلون ، حجم زیاد اثاثیه با استفاده از روش زمینی و محموله ها و اثاثیه کم وزن و کم حجم با روش هوایی به راحتی ارسال می شوند .

تیم متخصص آریا نوین کارگو برای ارسال بار به استکهلم نیز با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه آماده ارائه خدمات می باشد . شما می توانید لوازم منزل را با کمترین قیمت و با بهترین بیمه نامه بارگیری و منتقل کنید .

بسته بندی اثاثیه برای ارسال به بارسلون 

یکی از مهمترین موضوعات در زمان ارائه خدمات ارسال بار به بارسلون ، بسته بندی تخصصی محموله ها می باشد . بسته بندی حرفه ای و تخصصی سبب افزایش ایمنی و حفظ سلامت محموله ها خواهد و همین موضوع در سالم رسیدن محموله به بارسلون بسیار موثر است. 

برای بسته بندی اثاثیه جهت ارسال بار به بارسلون می توانید از تیم آریا نوین استفاده نمایید تا محموله های شما با بهترین روش بسته بندی و منتقل نمایند. 

برای بسته بندی اثاثیه شما جهت ارسال به بارسلون ، آریا نوین کارگو از جعبه های دست ساز چوبی ، کارتن و نایلون حبابدار استفاده می نماید که به خوبی از محموله های شما حفاظت می نماید.

ارسال مبلمان به بارسلون 

موارد زیادی برای ارسال مبلمان به بارسلون باید مدنظر قرار گیرد . ارسال مبلمان به بارسلون به صورت هوایی انجام میشود و هزینه های ارسال آن بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . موارد زیر باید قبل از ارسال مبلمان به بارسلون مدنظر قرار گیرند : 

 1. ابعاد و وزن محمول: باید ابعاد و وزن مبلمان را در نظر بگیرید. مبلمان سنگین و حجیم ممکن است نیاز به بسته‌بندی خاص و حمل با باربری یا کشتی داشته باشد، در حالی که مبلمان کوچک و سبک‌تر می‌تواند به صورت هوایی ارسال شود.
 2. هزینه حمل و نقل: هزینه حمل و نقل مبلمان به صورت هوایی بیشتر از حمل و نقل به صورت دریایی یا باربری خواهد بود. برای اطلاع از هزینه‌های حمل و نقل، بهتر است با شرکت حمل و نقل هوایی تماس بگیرید و اطلاعات لازم را دریافت کنید.
 3. بسته‌بندی: برای ارسال مبلمان به صورت هوایی، بسته‌بندی مناسب و محکمی را برای محصولات خود انتخاب کنید تا در طول حمل و نقل آسیب نبینند. برای بسته‌بندی مبلمان، می‌توانید از جعبه‌های چوبی، فوم‌های محافظ، برچسب‌های هشدار و پوشش‌های محافظ استفاده کنید.
 4. محدودیت‌های گمرکی: قبل از ارسال مبلمان به خارج از کشور، باید با مقررات گمرکی کشور مقصد آشنا شوید. برخی کشورها ممکن است برای واردات مبلمان، محدودیت‌های گمرکی داشته باشند و ممکن است برای گذراندن گمرک، مدارک مورد نیاز را باید تهیه کنید.

ارسال زعفران به بارسلون 

در قانون کشور ما در خصوص میزان زعفران استخراج شده از طریق چمدان پیش بینی شده است. هر کسی که پاسپورت مستقل داشته باشد می تواند ۱۰۰ گرم با خود به خارج از کشور ببرد.

البته اگر بخواهید زعفران بیشتری از کشور صادر کنید باید مجوزهایی دریافت کنید. با اخذ این مجوزها می توانید این محدودیت را حذف کرده و زعفران بیشتری صادر کنید.

 1.  معرفی نامه یا وکالت نامه برای اظهار زعفران به گمرک که توسط وکیل تهیه شده است.
 2.  گواهی دریافت استاندارد تدارکات
 3.  گواهی سلامت در صورت نیاز خریدار
 4.  مجوز صادرات نهایی
 5. روش عدل بندی
 6.  کارت بازرگانی فعال در زمینه بازرگانی یا صادرکننده زعفران
 7.  گواهی قرنطینه و پرواربندی گیاه در صورت درخواست خریدار

برای صادرات زعفران به بارسلون ، روش حمل هوایی بسیار مناسب و سریع است . با مشاوره با کارشناسان ما می توانید در اسرع وقت زعفران را با حجم و وزن دلخواه ارسال کنید . 

آیا برای ارسال بار به بارسلون از بیمه استفاده می شود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به بارسلون را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به بارسلون و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به بارسلون با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . برای ارسال بار به اسپانیا فقط کافیست به یکی از معتبر ترین شرکت های حمل و نقل بین المللی کالا اعتماد کنید .

مشاوره تخصصی برای ارسال بار به بارسلون

اگر قصد دارید با کمترین هزینه و در اسرع وقت ارسال بار به بارسلون را انجام دهید با شماره های آریا نوین کارگو در تماس باشید . مجموعه آریا نوین کارگو با در اختیار داشتن بهترین کارشناسان به صورت همه روزه آماده ارائه بهترین و کاملترین خدمات مشاوره ای در راستای ارائه خدماتی تخصصی و سریع می باشد .

مشاوران ما با بررسی محموله های شما بهترین روش باربری را در زمان مناسب و با بهترین بیمه نامه به شما عزیزان ارائه خواهند نمود .

ارسال بار به بارسلون فقط با مشاوره رایگان آریا نوین کار

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا