ارسال بار به آیندهوون ( با کمترین قیمت + بیمه )

یکی از خدمات تخصصی آریا نوین کارگو ، ارسال بار به آیندهوون است که به صورت همه روزه با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه میشود . مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به آینهوون به صورت همه روزه بهترین خدمات را با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه می نماید .

ما در مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به آیندهوون از طریق روش حمل زمینی و هوایی امکان انتقال محموله های شما را فراهم می نماییم . علاوه بر ارسال بار به آیندهوون ، مجموعه آریا نوین برای ارسال بار به آمستردام نیز به صورت تخصصی و همه روزه با شما عزیزان همکاری می نماید .

تیم متخصص آریا نوین با سالها تجربه بهترین خدمات ارسال بار به آیندهوون را به صورت هوایی و زمینی با بیمه نامه کامل در اختیار شما قرار میدهد .

ارسال-بار-به-آیندهوون-
ارسال-بار-به-آیندهوون-

روش های ارسال بار به آیندهوون 

برای ارسال بار به آیندهوون ، روش های مختلف وجود دارد که هر یک از این روش ها برای انتقال محموله هایی با شرایط  و وضعیت متفاوت مورد استفاده می شوند.

روش های مختلف ارسال بار به آیندهوون دارای هزینه های متفاوت ، شرایط حمل متفاوت و زمان تحویل متفاوتی هستند . 3 روش اصلی برای ارسال بار به آیندهوون به صورت زیر هستند : 

 • ارسال هوایی به آیندهوون 
 • ارسال زمینی به آیندهوون
 • ارسال دریایی به آیندهوون

برای ارسال بار به آیندهوون ، همه روزه آریا نوین کارگو بهترین و مناسب ترین روش های باربری را در اختیار شما قرار میدهد . در ادامه به توضیح این موارد می پردازیم . علاوه بر آیندهوون ، آریا نوین کارگو برای ارسال بار به روتردام نیز بهترین و تخصصی ترین خدمات را با کمتری نهزینه به شما هزینه به شما عزیزان ارائه می نماید .

حمل هوایی برای آیندهوون 

یکی از روش های ارسال بار به آیندهوون ، حمل هوایی است که به صورت همه روزه و با کمترین هزینه انجام میشود . مجموعه آریا نوین کارگو با سالها سابقه در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی آماده ارائه خدماتی سریع و تخصصی است . 

از آنجایی که برای آیندهوون به صورت همه روزه پروازهای متعدد از نقاط مختلف کشور وجود دارد ، ما برای ارسال بار به آیندهوون به صورت هوایی بدون محدودیت خدمات حمل و نقل بار و کالا را در اختیار شما قرار میدهیم. 

ارسال بار به آیندهوون به صورت هوایی از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود و برای محموله های مختلف باید بسته بندی تخصصی و مناسب در نظر گرفته شود.

برای ارسال هوایی به آیندهوون آریا نوین بر اساس میزان ارزش محموله های شما بیمه نامه با بالاترین سطح پوشش صادر خواهد نمود .

حمل هوایی به هلند تخصص تیم آریا نوین کارگو است که با کمترین هزینه امکان انتقال محموله های شما را فراهم می نماید . 

ارسال-هوایی-برای-آیندهوون-min
ارسال-هوایی-برای-آیندهوون-min

ارسال بار به آیندهوون به صورت زمینی 

برای ارسال بار به آیندهوون ، همه روزه امکان انتقال محموله ها به صورت زمینی نیز فراهم می باشد . ما با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت با استفاده از خودروهای باربری ترانزیت آماده انتقال زمینی بار به آیندهوون هستیم. 

مجموعه باربری آریا کارگو برای ارسال زمینی محموله های تجاری و شخصی شما از کامیونت مسقف و تریلی چادری ترانزیت استفاده می نماید.

برای ارسال بار به آیندهوون به صورت زمینی ، ما بارگیری را از همه نقاط کشور با بهترین قیمت انجام داده و انتقال فوری محموله های شما از طریق مرز زمینی انجام خواهد شد.

علاوه بر آیندهوون در هلند ، ارسال بار به منچستر نیز به صورت تخصصی و همه روزه انجام میشود و امکان انتقال فوری محموله ها برای شما فراهم خواهد شد .

ارسال چه کالاهایی به آیندهوون ممنوع است ؟

وارد کردن برخی از کالاها به آیندهوون ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به آیندهوون را کمی سخت کرده است .گمرک هلند جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است.

 شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور هلند نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک هلند اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

علاوه بر موارد ذکر شده ، ممکن است برخی موارد جدید نیز برای ارسال بار به آیندهوون دچار محدودیت هایی شوند . از همین جهت ، مشاوره کارشناسی با همکاران ما سبب افزایش سرعت و کاهش هزینه های خدمات باربری خواهد شد. 

فریت بار به هلند نیز توسط آریا نوین با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام می شود . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

باربری-ایران-به-آیندهوون
باربری-ایران-به-آیندهوون

ارسال سنگ و سرامیک به آیندهوون 

اگر قصد دارید انواع سنگ و سرامیک را به آیندهوون ارسال کنید ، بر اساس میزان حجم و ارزش محموله هزینه های گمرکی نیز باید به گمرک پرداخت شود . 

برای ارسال سنگ و سرامیک باید بسته بندی مناسبی برای آن انجام شود که محموله به صورت پالت یا به صورت جعبه های چوبی از طریق حمل هوایی ارسال می شوند . 

مجموعه آریا کارگو برای ارسال سنگ و سرامیک به آیندهوون در اسرع وقت بهترین خدمات را با مشاوره رایگان در اختیار شما قرار میدهد .

ارسال زعفران به آیندهوون 

در قانون کشور ما در خصوص میزان زعفران استخراج شده از طریق چمدان پیش بینی شده است. هر کسی که پاسپورت مستقل داشته باشد می تواند ۱۰۰ گرم با خود به خارج از کشور ببرد.

البته اگر بخواهید زعفران بیشتری از کشور صادر کنید باید مجوزهایی دریافت کنید. با اخذ این مجوزها می توانید این محدودیت را حذف کرده و زعفران بیشتری صادر کنید.

 1.  معرفی نامه یا وکالت نامه برای اظهار زعفران به گمرک که توسط وکیل تهیه شده است.
 2.  گواهی دریافت استاندارد تدارکات
 3.  گواهی سلامت در صورت نیاز خریدار
 4.  مجوز صادرات نهایی
 5. روش عدل بندی
 6.  کارت بازرگانی فعال در زمینه بازرگانی یا صادرکننده زعفران
 7.  گواهی قرنطینه و پرواربندی گیاه در صورت درخواست خریدار

برای صادرات زعفران به آیندهوون ، روش حمل هوایی بسیار مناسب و سریع است . با مشاوره با کارشناسان ما می توانید در اسرع وقت زعفران را با حجم و وزن دلخواه ارسال کنید .

ارسال لوازم دانشجویی به آیندهوون

ممکن است قصد ادامه ی تحصیل در یکی از دانشگاههای معتبر آیندهوون را داشته باشید. شما هم میتوانید کلیه ی لوازم مورد نیاز خود را اعم از پوشاک، کتاب و جزوات درسی، سی دی و لوح های فشرده، مواد خوراکی (خشکبار و غذاهای آماده در بسته بندی‌های تجاری) به شهرهای آیندهوون ارسال نمایید.

برای ارسال لوازم دانشجویی به آیندهوون کافیست با شماره های آریا کارگو در تماس باشید و پس از مشاوره با کارشناسان ما بهترین خدمات فریت بار را دریافت کنید .

ارسال لوازم منزل به آیندهوون 

یکی از مهمترین خدماتی که آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می نماید ، حمل و نقل اثاثیه به آیندهوون می باشد . در مجموعه آریا نوین ، انتقال اثاثیه و کالاهای شما با کمترین هزینه انجام میشود و مهاجرین گرامی می توانند اثاثیه خود را به ما بسپارند . 

برای ارسال اثاثیه به آیندهوون ، همه روزه آریا نوین کارگو آماده انتقال هوایی و زمینی اثاثیه شما میباشد  . در ارسال بار به آیندهوون از بهترین بیمه نامه استفاده می شود تا محموله های شما با بالاترین امنیت منتقل شوند . 

برای ارسال اثاثیه به آیندهوون ، محدودیت ارسال اثاثیه نو و آکبند وجود دارد و محموله های مستعمل به راحتی با کمترین هزینه قابل ارسال هستند .

برای ارسال اثاثیه به آیندهوون ، حجم زیاد اثاثیه با استفاده از روش زمینی و محموله ها و اثاثیه کم وزن و کم حجم با روش هوایی به راحتی ارسال می شوند .

علاوه بر آیندهوون ، ارسال بار به هامبورگ نیز به صورت تخصصی و همه روزه انجام خواهد شد .

بسته بندی اثاثیه برای ارسال به آیندهوون 

یکی از مهمترین موضوعات در زمان ارائه خدمات ارسال بار به آیندهوون ، بسته بندی تخصصی محموله ها می باشد . بسته بندی حرفه ای و تخصصی سبب افزایش ایمنی و حفظ سلامت محموله ها خواهد و همین موضوع در سالم رسیدن محموله به آیندهوون بسیار موثر است  . 

برای بسته بندی اثاثیه جهت ارسال بار به آیندهوون می توانید از تیم آریا نوین استفاده نمایید تا محموله های شما با بهترین روش بسته بندی و منتقل نمایند . 

برای بسته بندی اثاثیه شما جهت ارسال به آیندهوون ، آریا نوین کارگو از جعبه های دست ساز چوبی ، کارتن و نایلون حبابدار استفاده می نماید که به خوبی از محموله های شما حفاظت می نماید.

آیا برای ارسال بار به آیندهوون از بیمه استفاده می شود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به آیندهوون را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به آیندهوون و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به آیندهوون با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند .

 بهترین و تخصصی ترین خدمات کارگو را می توانید از طریق شماره های آریا نوین در اسرع وقت ثبت سفارش کنید.

مدارک لازم برای ثبت وسایل در سیستم گمرک آیندهوون


•    لیستی از وسایل ارسالی خود همراه با امضا
•    گواهی ثبت در پایگاه سوابق شخصی شهرداری هلند
•    یک کپی از قرارداد اجاره یا وام مسکن شما برای خانه ای که در آن زندگی خواهید کرد(مختص دانشجویان)
•    گواهی ثبت نام در موسسه آموزشی(مختص دانشجویان)

برای ارسال بار به هلند ، همه روزه تیم متخصص آریا نوین با کمترین هزینه امکان انتقال فوری کالاهای شما را فراهم می نماید . مجموعه آریا نوین کارگو ارسال بار به آیندهوون را به صورت همه روزه انجام خواهد داد .

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا