ارسال بار به عمان ( هوایی و زمینی با کمترین قیمت )

عمان یکی از کشور های خاورمیانه است که به دلیل شرایط اقتصادی بسیار خوبی که دارد مهاجران زیادی را به سمت خود کشیده است . از همین جهت همه روزه نیاز به خدمات ارسال بار به عمان نیز به شدت وجود دارد .

تیم متخصص آریا کارگو برای ارسال بار به عمان به صورت همه روزه بهترین خدمات را با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه می نماید . برای ارسال بار به عمان با آریا نوین کارگو ، همه روزه روش های مختلف که متناسب با نوع محموله و نیاز شما باشد در اختیارتان قرار میگیرد. 

 • حمل هوایی 
 • حمل زمینی
 • حمل دریایی

ما به عنوان برترین شرکت حمل بین المللی ، همه روزه آماده انتقال محموله ها در شرایط و وضعیت های مختلف با قیمت بسیار مناسب هستیم. لازم به ذکر است که برای ارسال بار به عمان ، محموله های شما به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه قرار می گیرند و امکان ارسال ایمن فراهم است.

علاوه بر عمان ، ارسال بار به کویت نیز به صورت تخصصی انجام خواهد شد و بهترین خدمات را با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه می نماید .

ارسال-بار-به-عمان
ارسال-بار-به-عمان

ارسال هوایی محموله ها به عمان 

یکی از بهترین و سریعترین روش های ارسال بار به عمان ، روش حمل هوایی است که توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه خواهد شد.  ما برای ارسال بار به عمان به صورت همه روزه از فرودگاه امام خمینی آمادگی ارسال انواع لوازم شخصی و تجاری شما به مقاصد مختلف در کشور عمان را داریم. 

آریا نوین کارگو با ارزانترین نرخ و قیمت در اسرع وقت محموله های شما را با بهترین کیفیت در شهر مورد نظر شما در گمرک فرودگاه تحویل خواهد شد. 

ارسال هوایی به عمان یکی از سریعترین و بهترین روش های برای انتقال محموله ها تا 300 کیلو می باشد که توسط تیم متخصص آریا نوین کارگو به صورت همه روزه انجام خواهد شد.

علاوه بر عمان ، برای ارسال بار به قطر نیز خطوط هوایی بهترین روش برای انتقال محموله های مختلف هستند . با ما در تماس باشید و بهترین خدمات را از ما بخواهید .

ارسال-هوایی-به-عمان
ارسال-هوایی-به-عمان

ارسال اثاثیه و لوازم خانه به عمان 

یکی دیگر از خدماتی که برای ارسال بار به عمان توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می شود ، انتقال اثاثیه و لوازم شخصی با کمترین هزینه می باشد. 

برای ارسال اینگونه محموله ها به عمان ، روش زمینی بسیار روش مناسبی برای حمل حجم زیاد محموله ها می باشد . اما برای انتقال چند تکه اثاثیه و لوازم ، امکان ارسال بار به عمان به صورت هوایی فراهم است و با کمترین هزینه و در اسرع وقت محموله ها منتقل خواهند شد. 

برای ارسال اثاث و لوازم خانه به عمان ، هزینه هایی بابت خروج اثاثیه و گمرک ایران و عمان وجود دارد که بر اساس نوع محموله مشخص میشود. 

برای حمل زمینی ، آریا نوین کارگو بهترین و تخصصی ترین خدمات را به شما عزیزان ارائه خواهد نمود .

ارسال بار به امارات نیز برای انتقال محموله های اثاثیه و لوازم منزل انجام خواهد شد .

آیا بسته بندی برای ارسال بار به عمان مهم است ؟ 

یکی از مهمترین موضوعات برای خدمات ارسال بار به عمان ، بسته بندی حرفه ای محموله ها می باشد . در صورتی که محموله های شما به خوبی بسته بندی نشده باشند ، علاوه بر عدم پذیرش آنها در گمرک فرودگاه ، مشکلاتی مانند شکستگی به دلیل بارگیری و جابجایی نیز ممکن است به وجود آید.

از همین جهت ، برای بسته بندی باید موارد مهمی رعایت شود و بر اساس نوع محموله باید بسته بندی مناسب برای آن در نظر گرفته شود. 

به عنوان مثال ، برای ارسال بار به عمان در صورتی که محموله شما شکستنی باشد ، باید از بسته بندی چوبی مخصوص استفاده شود و داخل بسته بندی با استفاده تجهیزات مناسب مانند نایلون حبابدار و . . . استفاده شود.

برای حمل مواد غذایی نیز باید از جعبه های یونولیت ( یخچالی ) استفاده نمود و با استفاده از یخ خشک فضای داخل آن را برای نگهداری چند روزه مواد غذایی مناسب کرد. برای ارسال بار به عمان توسط آریا نوین کارگو ، همه روزه خدمات بسته بندی با حرفه ای ترین تیم به شما عزیزان ارائه میشود. فقط کافیست با ما در تماس باشید.

علاوه بر این ، برای ارسال بار به عراق نیز می توانید از خدمات تخصصی و همه روزه ما بهره مند شوید . با بهترین کیفیت می توانید بهترین خدمات را از ما بخواهید .

هزینه های ارسال بار به عمان چقدر است ؟ 

برای ارسال بار به عمان ، نرخ کرایه و هزینه های حمل و نقل بر اساس موارد متعددی مشخص میشود که آریا نوین کارگو به شما این اطمینان را می دهد که ارسال محموله های شما با کمترین هزینه انجام شود . 

مهمترین موضوع برای ارسال بار به عمان ، نوع روش حمل است . هر یک از روش های انتقال بار و کالا دارای هزینه های مختلفی هستند و بر همین اساس قیمت انتقال محموله مشخص میشود .

علاوه بر این ، نوع محموله و میزان ارزش آن نیز در فرایند گمرکی هزینه های مختلفی دارد . به عنوان مثال ، برای ارسال محموله A ممکن است نرخ گمرکی 100 تومان و برای محموله B ، هزار تومان باشد که در گمرک فرودگاه یا گمرک شهر قبل از پلمپ و ارسال مشخص میشود. 

یکی از مهمترین مواردی که در هزینه های ارسال بار به عمان موثر است ، نرخ و قیمت روزانه ارز می باشد.

برای ارسال بار به قبرس ، همه روزه بهترین خدمات با کمترین هزینه و در اسرع وقت انجام خواهد شد . ما بهترین تیم حمل و نقل ایران را در اختیار شما قرار میدهیم .

آیا برای ارسال بار به عمان از بیمه استفاده میشود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به عمان را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به عمان و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به عمان با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

علاوه بر عمان ، ارسال بار به ترکیه نیز در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد . ما بهترین کیفیت خدمات باربری بین المللی را در اختیار شما قرار میدهیم .

چه کالاهایی برای ارسال بار به عمان ممنوع هستند ؟ 

وارد کردن برخی از کالاها به عمان ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به عمان را کمی سخت کرده است .گمرک عمان جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است. شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور عمان نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک عمان اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

برای ارسال بار به عمان ، قبل از هر اقدامی با مشاوران ما در تماس باشید و پس از کسب اطلاعات کامل نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایید .  استعلام هزینه های ارسال بار به عمان نیز از طریق تماس با کارشناسان ما صورت می پذیرد.

باربری-ایران-به-عمان
باربری-ایران-به-عمان

ارسال حیوانات خانگی به عمان

یکی از خدماتی که آریا کارگو به شما عزیزان ارائه می نماید ، ارسال حیوانات خانگی از ایران به عمان است . مهاجرین و مسافرین که دارای حیوان خانگی هستند و قصد دارن حیوانات خود را به عمان منتقل کنند می توانند طبق ضوابط هواپیمایی اقدام به انتقال حیوانات خود نمایند .

برای ارسال حیوانات به عمان ، نیاز به واکسیناسیون ، دریافت شناسنامه ، تزریق چیپ و . . .. می باشد . از همین جهت ، این مراحل باید توسط مجموعه های قابل اعتماد و معتبر انجام شود .

برای ارسال بار به عمان بهتر است با کارشناسان ما در تماس باشید و بهترین خدمات را از ما بخواهید .

ارسال مبلمان به عمان 

موارد زیادی برای ارسال مبلمان به عمان باید مدنظر قرار گیرد . ارسال مبلمان به عمان به صورت هوایی انجام میشود و هزینه های ارسال آن بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . موارد زیر باید قبل از ارسال مبلمان به عمان مدنظر قرار گیرند : 

 1. ابعاد و وزن محمول: باید ابعاد و وزن مبلمان را در نظر بگیرید. مبلمان سنگین و حجیم ممکن است نیاز به بسته‌بندی خاص و حمل با باربری یا کشتی داشته باشد، در حالی که مبلمان کوچک و سبک‌تر می‌تواند به صورت هوایی ارسال شود.
 2. هزینه حمل و نقل: هزینه حمل و نقل مبلمان به صورت هوایی بیشتر از حمل و نقل به صورت دریایی یا باربری خواهد بود. برای اطلاع از هزینه‌های حمل و نقل، بهتر است با شرکت حمل و نقل هوایی تماس بگیرید و اطلاعات لازم را دریافت کنید.
 3. بسته‌بندی: برای ارسال مبلمان به صورت هوایی، بسته‌بندی مناسب و محکمی را برای محصولات خود انتخاب کنید تا در طول حمل و نقل آسیب نبینند. برای بسته‌بندی مبلمان، می‌توانید از جعبه‌های چوبی، فوم‌های محافظ، برچسب‌های هشدار و پوشش‌های محافظ استفاده کنید.
 4. محدودیت‌های گمرکی: قبل از ارسال مبلمان به خارج از کشور، باید با مقررات گمرکی کشور مقصد آشنا شوید. برخی کشورها ممکن است برای واردات مبلمان، محدودیت‌های گمرکی داشته باشند و ممکن است برای گذراندن گمرک، مدارک مورد نیاز را باید تهیه کنید.

ارسال سنگ و سرامیک به عمان 

اگر قصد دارید انواع سنگ و سرامیک را به عمان ارسال کنید ، بر اساس میزان حجم و ارزش محموله هزینه های گمرکی نیز باید به گمرک پرداخت شود . 

برای ارسال سنگ و سرامیک باید بسته بندی مناسبی برای آن انجام شود که محموله به صورت پالت یا به صورت جعبه های چوبی از طریق حمل هوایی ارسال می شوند . 

مجموعه آریا کارگو برای ارسال سنگ و سرامیک به عمان در اسرع وقت بهترین خدمات را با مشاوره رایگان در اختیار شما قرار میدهد . 

برای خدمات کارگو می توانید به صورت همه روزه از خدمات تخصصی آریا کارگو استفاده نمایید .

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا