ارسال بار به پرتغال ( زمینی و هوایی )

ارزانترین قیمت برای حمل بار به پرتغال

یکی از تخصص های مجموعه آریا نوین کارگو ، ارسال بار به پرتغال است که به صورت حرفه ای و تخصصی از طریق روش های زمینی و هوایی انجام میشود و امکان انتقال لوازم و کالاهای شخصی و تجاری را برای شما فراهم می نماید .

در مجموعه آریا نوین کارگو ، ارسال بار به پرتغال با بیمه نامه کامل و با ارزانترین قیمت انجام میشود . ما در آریا نوین کارگو برای ارسال بار به پرتغال محدودیتی برای ارسال محموله ها به شهر ها و نقاط مختلف کشور پرتغال نداریم و خدمات ختصصی همه روزه به شما عزیزان ارائه می شود .

حرفه ای ترین خدمات ارسال بار به پرتغال با مشاوره رایگان انجام میشود و در ادامه توضیحات کامل ارائه خواهد شد .

علاوه بر ارسال بار به پرتغال ، برای ارسال بار به اسپانیا نیز می توانید خدمات تخصصی را از ما بخواهید.

ارسال-بار-و-کالا-برای-پرتغال
ارسال-بار-و-کالا-برای-پرتغال

ارسال بار به همه شهر های پرتغال 

یکی از ویژگی های خدمات آریا نوین کارگو ، ارسال بار به پرتغال بدون محدودیت و برای همه شهر های این کشور است . بر اساس شرایط و نوع محموله و روش حمل ، امکان استفاده از خدمات آریا نوین کارگو فراهم میباشد . 

ما برای ارسال بار به پرتغال ، همه شهر های کوچک و بزرگ را تحت پوشش قرار داده ایم و برای شهر های فاقد گمرک ، امکان ترخیص کالا در گمرک شهر نزدیک به آن فراهم است . 

 • لیسبون
 • سینترا
 • پرتو
 • دره دورو
 • اوبیدوس
 • کاشکایش
 • و سایر شهر های پرتغال 

علاوه بر این ، ارسال بار به پرتغال از همه نقاط ایران انجام میشود و محدودیت در این خصوص وجود ندارد. برای خدمات تخصصی ارسال بار به پرتغال ، همه شهر های این کشور با بهترین بیمه نامه تحت پوشش خدمات ما هستند .

علاوه بر پرتغال ، ارسال بار به انگلستان نیز به صورت همه روزه انجام خواهد شد .

ارسال هوایی محموله ها به پرتغال 

یکی از بهترین و سریعترین روش های ارسال بار به پرتغال ، روش حمل هوایی است که توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه خواهد شد. 

ما برای ارسال بار به پرتغال به صورت همه روزه از فرودگاه امام خمینی آمادگی ارسال انواع لوازم شخصی و تجاری شما به مقاصد مختلف در کشور پرتغال را داریم. 

آریا نوین کارگو با ارزانترین نرخ و قیمت در اسرع وقت محموله های شما را با بهترین کیفیت در شهر مورد نظر شما در گمرک فرودگاه تحویل خواهد شد . 

ارسال هوایی به پرتغال یکی از سریعترین و بهترین روش های برای انتقال محموله ها تا 300 کیلو می باشد که توسط تیم متخصص آریا نوین کارگو به صورت همه روزه انجام خواهد شد.

ارسال بار به ایتالیا با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام خواهد شد و محموله های شما با بالاترین امنیت منتقل میشوند .

حمل-و-نقل-هوایی-برای-پرتغال
حمل-و-نقل-هوایی-برای-پرتغال

ارسال زمینی برای پرتغال 

یکی از مهمترین ویژگی های آریا نوین کارگو ، امکان ارسال زمینی محموله ها برای پرتغال است . در این روش ، محموله های شما با استفاده از تریلی ترانزیت بارگیری و از طریق مرز زمینی به نقاط مختلف پرتغال ارسال میشود . 

روش حمل زمینی برای پرتغال یکی از روش های مقرون به صرفه و با نرخ کرایه و هزینه ای مناسب است که برای انتقال اثاثیه و کالا های تجاری مورد استفاده قرار میگیرد . 

در ارسال بار به پرتغال به صورت زمینی ، همه روزه محموله های سنگین و سبک شما به صورت ترانزیت منتقل میشوند و از بهترین بیمه نامه برای انتقال محموله ها استفاده می شود .

برای ارسال بار به پرتغال به صورت زمینی ، همه روزه مشاوران و کارشناسان آریا نوین کارگو آماده ارائه خدمات مشاوره ای به شما عزیزان می باشد تا در اسرع وقت و با کمترین هزینه محموله های شما منتقل شوند.

علاوه بر پرتغال ، ارسال بار به آلمان در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد و محموله های شما با بهترین قیمت منتقل میشوند .

ارسال اثاثیه و لوازم خانه به پرتغال 

یکی دیگر از خدماتی که برای ارسال بار به پرتغال توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می شود ، انتقال اثاثیه و لوازم شخصی با کمترین هزینه می باشد. 

برای ارسال اینگونه محموله ها به پرتغال ، روش زمینی بسیار روش مناسبی برای حمل حجم زیاد محموله ها می باشد . اما برای انتقال چند تکه اثاثیه و لوازم ، امکان ارسال بار به پرتغال به صورت هوایی فراهم است و با کمترین هزینه و در اسرع وقت محموله ها منتقل خواهند شد. 

برای ارسال اثاث و لوازم خانه به پرتغال ، هزینه هایی بابت خروج اثاثیه و گمرک ایران و پرتغال وجود دارد که بر اساس نوع محموله مشخص میشود. 

برای حمل زمینی ، آریا نوین کارگو بهترین و تخصصی ترین خدمات را به شما عزیزان ارائه خواهد نمود .

برای ارسال بار به فنلاند نیز همه روزه آریا نوین کارگو بهترین خدمات را با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه می نماید . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

آیا بسته بندی برای ارسال بار به پرتغال مهم است ؟ 

یکی از مهمترین موضوعات برای خدمات ارسال بار به پرتغال ، بسته بندی حرفه ای محموله ها می باشد . در صورتی که محموله های شما به خوبی بسته بندی نشده باشند ، علاوه بر عدم پذیرش آنها در گمرک فرودگاه ، مشکلاتی مانند شکستگی به دلیل بارگیری و جابجایی نیز ممکن است به وجود آید.

از همین جهت ، برای بسته بندی باید موارد مهمی رعایت شود و بر اساس نوع محموله باید بسته بندی مناسب برای آن در نظر گرفته شود. 

به عنوان مثال ، برای ارسال بار به پرتغال در صورتی که محموله شما شکستنی باشد ، باید از بسته بندی چوبی مخصوص استفاده شود و داخل بسته بندی با استفاده تجهیزات مناسب مانند نایلون حبابدار و . . . استفاده شود.

برای حمل مواد غذایی نیز باید از جعبه های یونولیت ( یخچالی ) استفاده نمود و با استفاده از یخ خشک فضای داخل آن را برای نگهداری چند روزه مواد غذایی مناسب کرد.

برای ارسال بار به پرتغال توسط آریا نوین کارگو ، همه روزه خدمات بسته بندی با حرفه ای ترین تیم به شما عزیزان ارائه میشود. فقط کافیست با ما در تماس باشید.

ارسال بار به نروژ به صورت همه انجام میشود و محموله های شما با بالاترین امنیت و کمترین هزینه منتقل خواهند شد . با ما تماس بگیرید و پس از مشاوره رایگان محموله های خود را منتقل کنید .

هزینه های ارسال بار به پرتغال چقدر است ؟ 

برای ارسال بار به پرتغال ، نرخ کرایه و هزینه های حمل و نقل بر اساس موارد متعددی مشخص میشود که آریا نوین کارگو به شما این اطمینان را می دهد که ارسال محموله های شما با کمترین هزینه انجام شود . 

مهمترین موضوع برای ارسال بار به پرتغال ، نوع روش حمل است . هر یک از روش های انتقال بار و کالا دارای هزینه های مختلفی هستند و بر همین اساس قیمت انتقال محموله مشخص میشود .

علاوه بر این ، نوع محموله و میزان ارزش آن نیز در فرایند گمرکی هزینه های مختلفی دارد . به عنوان مثال ، برای ارسال محموله A ممکن است نرخ گمرکی 100 تومان و برای محموله B ، هزار تومان باشد که در گمرک فرودگاه یا گمرک شهر قبل از پلمپ و ارسال مشخص میشود. 

یکی از مهمترین مواردی که در هزینه های ارسال بار به پرتغال موثر است ، نرخ و قیمت روزانه ارز می باشد.

باربری-ایران-به-پرتغال
باربری-ایران-به-پرتغال

آیا برای ارسال بار به پرتغال از بیمه استفاده میشود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به پرتغال را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به پرتغال و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به پرتغال با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

ارسال بار به هلند نیز از خدمات تخصصی و همه روزه و حرفه ای تیم آریا کارگو است .

چه کالاهایی برای ارسال بار به پرتغال ممنوع هستند ؟ 

وارد کردن برخی از کالاها به پرتغال ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به پرتغال را کمی سخت کرده است .گمرک پرتغال جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است. شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور پرتغال نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک پرتغال اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

برای ارسال بار به پرتغال ، قبل از هر اقدامی با مشاوران ما در تماس باشید و پس از کسب اطلاعات کامل نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایید .  استعلام هزینه های ارسال بار به پرتغال نیز از طریق تماس با کارشناسان ما صورت می پذیرد.

برای ارسال بار به سوئد نیز فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید .

ارسال حیوانات به پرتغال

گاهی مشتریان ما نیاز دارند تا حیوان خانگی خود ( از قبیل سگ ، گربه ، خرگوش ، پرنده های زینتی و … ) را توسط باربری هوایی با هواپیما به خارج از کشور ارسال نمایند که برای ارسال بار به پرتغال نیز این امکان فراهم است .

حمل هوایی حیوانات زنده شامل رعایت موارد ویژه ای می باشد تا حیوان زنده بتواند در طول سفر طولانی خود با هواپیما ، در “بهترین استانداردهای نگهداری حیوانات زنده” حمل شده و به سلامت و در نهایتِ ایمنی به مقصد برسد.

مدارک زیر برای ارسال حیوانات به پرتغال به صورت زیر می باشند : 

 1. مجوز ورود به کشور مقصد (در صورت نیاز)
 2. ارائه اصل گواهی بهداشت از سازمان دامپزشکی دولتی کشور مبدا باید در شرایطی که ۷ روز از تاریخ صدورش نگذشته باشد ، به همراه درج نام صاحب حیوان در آن . 
 3. ارائه اصل و کپی شناسنامه و گذرنامه حیوان با درج مشخصات کامل و مدارک واکسیناسیون معتبر به ویژه واکسن هاری (به اضافه درج صاحب حیوان)
 4. تکمیل مشخصات فرم درخواست حمل حیوان زنده در شرکت حمل بار
 5. به همراه داشتن میکروچیپ ، شماره‌ میکروچیپ و تاریخ دقیق آن

برای ارسال بار به پرتغال ، تیم متخصص ما بهترین خدمات را با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه می نماید . یک تماس با ما کافیست . حمل هوایی تخصص آریا کارگو است و با بهترین کیفیت انجام میشود . با ما در تماس باشید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

ارسال فرش به پرتغال

یکی از مهمترین خدمات آریا کارگو ، ارسال فرش می باشد که به صورت همه روزه برای پرتغال نیز قابل انجام است . برای ارسال فرش به پرتغال ، 3 روش دریایی ، زمینی و هوایی قابل استفاده می باشند .  در آریا کارگو برای ارسال فرش به پرتغال ، حمل هوایی بهترین و سریعترین روش است . 

ارسال فرش ماشینی به پرتغال با محدودیت خاصی همراه نیست و تنها کافی خواهد بود که در بسته‌بندی این فرش‌ها، نهایت ظرافت و دقت را به خرج بدهید تا کمترین آسیب به آن‌ها وارد نشود. هزینه ارسال بسته به مقصد شما، حجم و ابعاد بار و همین طور ارزش آن، مشخص خواهد شد.

همان طور که در ابتدا نیز اشاره کردیم، به دلیل ویژگی‌های خاص فرش‌های دستباف، ارسال فرش دستباف به پرتغال ، با محدودیت‌هایی همراه است. به این ترتیب که امکان ارسال بیش از 2 عدد فرش دستباف، بدون اخذ مجوزهای لازم، امکان پذیر نخواهد بود. 

ارسال لوازم دانشجویی به پرتغال

ممکن است قصد ادامه ی تحصیل در یکی از دانشگاههای معتبر پرتغال را داشته باشید. شما هم میتوانید کلیه ی لوازم مورد نیاز خود را اعم از پوشاک، کتاب و جزوات درسی، سی دی و لوح های فشرده، مواد خوراکی (خشکبار و غذاهای آماده در بسته بندی‌های تجاری) به شهرهای گرجستان ارسال نمایید.

برای ارسال لوازم دانشجویی به پرتغال کافیست با شماره های آریا کارگو در تماس باشید و پس از مشاوره با کارشناسان ما بهترین خدمات فریت بار را دریافت کنید .

مشاوره حرفه ای برای ارسال بار به پرتغال

یکی از مهمترین موضوعاتی که در حمل بار به پرتغال باید مورد توجه قرار گیرد ، مشاوره تخصصی است که سبب کاهش هزینه ها ، افزایش ایمنی و کیفیت خدمات خواهد شد . برای ارسال بار پرتغال ، همه روزه محموله های شما توسط تیمی متخصص منتقل خواهند شد و با بهترین بیمه نامه همراه است .

برای مشاوره حرفه ای جهت ارسال بار به پرتغال ، ما در اسرع وقت آماده همکاری با شما عزیزان هستیم . با خیال آسوده به ما اعتماد کنید .

5/5 (1 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا