حمل هوایی به گرجستان چطور انجام میشود ؟

گرجستان به یکی از مقاصد گردشگری و همچنین مقاصد مورد توجه مهاجرین گرامی تبدیل شده است و روزانه حجم زیادی از انواع محموله ها به گرجستان ارسال می شوند . حمل هوایی به گرجستان یکی از روش های انتقال محموله ها می باشد که با کمترین هزینه و در اسرع وقت انجام میشود .

مجموعه آریا نوین کارگو برای حمل هوایی به گرجستان از خطوط هوایی و شرکت های بین المللی و داخلی برای ارسال محموله های شما استفاده می نماید و امکان انتقال محموله مختلف را برای شما فراهم می نماید .

برای ارسال بار به گرجستان ، همه روزه آریا نوین از طریق فرودگاه بین المللی اما خمینی آماده انتقال فوری محموله های شما می باشد . ما برای حمل هوایی به گرجستان به صورت تخصصی از بهترین بیمه نامه استفاده می نماییم تا محموله های شما با امنیت کامل منتقل شوند .

حمل هوایی برای گرجستان
حمل هوایی برای گرجستان

روش های حمل بار هوایی به گرجستان 

برای حمل بار هوایی به گرجستان 2 روش وجود دارد که بر اساس نوع محموله های شما و شرایط آنها این روش ها مورد استفاده قرار میگیرند و هر یک از این روش ها بر اساس موارد مورد استفاده می تواند در اختیار شما قرار میگیرد.

در روش حمل هوایی به گرجستان باید ابتدا از امکان ارسال محموله های خود مطلع بود تا در زمان انجام فرایند های گمرکی در فرودگاه امام خمینی دچار مشکلات و هزینه و جریمه نشویم . 

روش های ارسال هوایی به گرجستان

 • حمل هوایی به صورت فریت بار 
 • حمل هوایی به صورت کارگو 

هر یک از روش های حمل هوایی به گرجستان دارای شرایط و ضوابط خاص هستند که برای انتقال محموله ها باید مورد بررسی قرار گیرند . در ادامه ، برای آشنایی بیشتر شما با روش های حمل هوایی به گرجستان توضیحاتی ارائه خواهد شد . 

امیدواریم با خدمات آریا نوین کارگو بهترین تجربه را داشته باشید .

علاوه بر ارسال هوایی به گرجستان ، خدمات ارسال هوایی به ارمنستان نیز توسط آریا نوین با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه میشود . فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید .

ارسال خرده بار مسافری به گرجستان به صورت هوایی

یکی از روش های ارسال هوایی به گرجستان ، روش ارسال به صورت مسافری می باشد . فریت بار مسافری به گرجستان از مهمترین و سریعترین روش های انتقال محموله ها به گرجستان است. در این روش ، محموله های با وزن نهایتا 300 کیلو از طریق خطوط هواپیمایی و قسمت بار هواپیما های مسافری منتقل می شوند . 

برای مسافرت به گرجستان یا سایر کشور ها ، هر مسافر می تواند تا 30 کیلو بار و کالا با خود همراه داشته باشد . در صورتی که وزن محموله های شما بیش از این مقدار باشد باید به صورت فریت بار مسافری از طریق آریا نوین کارگو ارسال شود .

در این روش ، شما عزیزان می بایست چند روز قبل از پرواز نسبت به رزرو و فرایند های گمرکی محموله های خود اقدام نمایید که این امر توسط کارشناسان آریا نوین کارگو در کمترین زمان ممکن انجام میشود.

برای حمل هوایی به گرجستان ، آریا نوین کارگو به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است و تنها با یک تماس تلفنی می توانید بهترین خدمات را از ما بخواهید.

فریت-بار-هوایی-برای-گرجستان
فریت-بار-هوایی-برای-گرجستان

کارگو هوایی برای گرجستان 

یکی از روش های متداول برای حمل هوایی به گرجستان ، ارسال محموله های تجاری و صنعتی و در حجم بالا و وزن زیاد با هواپیمای ترابری است .  در حمل هوایی به گرجستان نیز این امکان برای شما عزیزان فراهم است . هواپیماهای باربری بدون محدودیت وزن و حجم امکان بارگیری و انتقال محموله های شما را در اسرع وقت فراهم می نمایند .

 در روش کارگو ، محموله ها به صورت پالت های سنگین و حجیم بارگیری می شوند و به صورت تخصصی با هواپیماهای مخصوص بارگیری و منتقل میشوند . هر یک از خطوط هواپیمایی داخلی و خارجی دارای تعداد زیادی هواپیمای ترابری هستند که امکان انتقال فوری محموله ها به روش کارگو را برای شما عزیزان فراهم می نمایند .

آریا نوین کارگو با همکاری با برترین شرکت ها و خطوط هواپیمایی دنیا ، به صورت همه روزه محموله های شما را با کمترین قیمت از طریق روش کارگو به گرجستان منتقل خواهد نمود 

حمل هوایی به ترکیه نیز از خدماتی می باشد که با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت به شما عزیزان ارائه خواهد شد .

حمل بار هوایی مهاجرین به گرجستان 

 مهاجران به گرجستان در برنامه حمل اثاثیه به گرجستان و حمل لوازم منزل به گرجستان می‌کوشند تا بهترین راه را انتخاب کنند. به همین منظور باید ارسال کننده‌ای توانا بیابند تا با بهره گیری از تجارب این شرکت‌ها، لوازمشان را سالم و به هنگام در گرجستان تحویل بگیرند. لوازم منزل‌، لوازم مورد نیاز آشپزخانه و همچنین لوازم شخصی و ارزشمند‌، محتوای این محموله ها را تشکیل می‌دهد. بخشی از این بارها البته به دانشجویان مهاجری  تعلق دارد که برای ارسال کتاب و موارد مربوط به تحصیل و زندگی دانشجویی از خدمات حمل بار هوایی به گرجستان استفاده می کنند. کسانی که به عنوان مسافر سفر می‌کنند می‌توانند از این خدمات بهره ببرند. این افراد معمولا بارهایشان از حد مجاز بیشتر است  و بایستی جریمه اضافه بار بپردازند.  از همین جهت برای رفع این نیاز می توانید از حمل بار هوایی به گرجستان می استفاده نمایید.

ارسال-بار-به-گرجستان
ارسال-بار-به-گرجستان

موارد ممنوعه برای حمل هوایی گرجستان

برای حمل بار هوایی به گرجستان ، برخی موارد توسط گمرک ایران و گرجستان و خطوط هواپیمایی با ممنوعیت انتقال مواجه هستند . البته در برخی موارد برای انتقال این محموله ها راهکارهایی وجود دارد که کارشناسان آریا نوین کارگو بهترین راه را در اسرع وقت در اختیارتان قرار میدهند. 

لیست زیر بخشی از محموله های دارای محدودیت و ممنوعیت برای حمل هوایی به گرجستان می باشند :

 • اشیاء عتیقه
 • آثار هنری اصیل
 • کتاب های خطی و چاپ سنگی
 • قطعات خوشنویسی شده
 • اوراق مینیاتور و مصنوعات طلا و نقره
 • سنگ های قیمتی
 • تابلو های نقاشی اصل
 • قالی و قالیچه دستباف
 • هرگونه عتیقه و اشیای تاریخی و میراث فرهنگی
 • اسلحه، مهمات و تجهیزات نظامی
 • فیلم ، نوار ، سی دی و تابلوهای نقاشی (فقط با مجوز وزارت ارشاد جمهوری اسلامی ایران)
 • عطر ، ادکلن ، اسپری
 • شامپو ، نرم کننده ها ، مواد آرایشی
 • الکل
 • شربت ، آبلیمو ، سرکه و ترشیجات

حمل هوایی به گرجستان به صورت تخصصی توسط آریا نوین کارگو انجام میشود و امکان انتقال محموله های شما برای همه شهر های گرجستان فراهم است . 

فقط کافیست با ما در تماس باشید و از مشاوره تخصصی بهره مند شوید . 

حمل هوایی به روسیه نیز از خدماتی است که آریا نوین به صورت تخصصی و همه روزه آماده ارائه آن به شما عزیزان است . ما با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت آماده انتقال محموله ها با بیمه نامه کامل هستیم .

ارسال-تخصصی-و-همه-روزه-محموله-به-گرجستان
ارسال-تخصصی-و-همه-روزه-محموله-به-گرجستان

ارسال حیوانات به گرجستان به صورت هوایی

یکی از مواردی که برای مهاجران گرامی به وجود می آید ، انتقال حیوانات خانگی مانند سگ و گربه است . برای حمل هوایی به گرجستان و انتقال حیوانات خانگی باید ابتدا مراحلی را طی نمود .

تهیه شناسنامه ، کارت واکسن ، میکروچیپ از مهمترین موارد است که توسط کارشناسان آریا نوین کارگو به صورت تخصصی راهنمایی های لازم جهت اخذ آن به شما عزیزان ارائه می شود .

برای ارسال حیوانات به صورت هوایی به گرجستان باید به این موضوع توجه نمایید که اگر اندازه قفس بیش از حد تعیین شده باشد یا خود حیوان بیشتر از 8 کیلوگرم وزن داشته باشد، باید به قسمت حمل بار منتقل شود.

حمل هوایی به آلمان به صورت تخصصی توسط تیم آریا کارگو انجام خواهد شد و محموله های مختلف شما با ارزانترین تعرفه ها منتقل می شوند .

حمل هوایی بارهای تجاری و نمایشگاهی به گرجستان

برای ارسال بارهای تجاری اعم از ماشین آلات صنعتی، دستگاههای الکترونیکی، تجهیزات پزشکی ، تابلوهای نقاشی ، اقلام نمایشگاهی ، قطعات صنعتی، ابزار آلات و … به گرجستان، میتوانید از سالها تجربه ی مجموعه آریا کارگو استفاده نمایید..

همکاران ما با

 بهترین مسیرهای حمل هوایی ، توسط معتبرترین ایرلاین های بین المللی (و یا با معتبرترین خطوط کشتیرانی بین المللی برای حمل دریایی) و با بهترین و پایین ترین قیمت، محموله ی شما را به مقصد شما در گرجستان بصورت زمینی و هوایی و دریایی حمل می نمایند.

حمل هوایی لباس به گرجستان 

یکی از خدمات آریا کارگو ، حمل هوایی انواع لباس های شما به گرجستان است . برای فریت بار لباس باید بسته بندی مناسبی در نظر گرفته شود . در بسیاری از موارد ، بهترین بسته بندی را می توان استفاده از چمدان در نظر گرفت . شما عزیزان می توانید اگر حجم لباس هایتان در حد چمدان است از این روش استفاده کنید . 

در غیر این صورت برای حمل هوایی لباس به گرجستان باید از بسته بندی مناسبی که بر اساس میزان حجم و ابعاد لباس است استفاده نمایید . 

برای ارسال لباس ، هزینه های گمرکی نیز باید پرداخت شود که بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . 

با شماره های آریا کارگو در تماس باشید تا خدمات حمل هوایی لباس به گرجستان را به صورت تخصصی و سریع انجام دهید .

علاوه بر گرجستان ، خدمات حمل هوایی به انگلیس نیز با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام خواهد شد و محموله های شما با ایمنی کامل منتقل می شوند .

بسته بندی تخصصی برای حمل هوایی به گرجستان 

یکی از مهمترین مواردی که برای حمل هوایی به گرجستان یا سایر کشور های جهان باید مدنظر قرار داد ، بسته بندی تخصصی و حرفه ای است .  برای بسته بندی تخصصی محموله های شما ، آریا نوین کارگو به صورت همه روزه از بهترین تجهیزات برای بسته بندی ایمن و مستحکم استفاده می نماید . 

بسته بندی باید به گونه ای باشد که از وارد شدن فشار و ضربه به محموله به خوبی محافظت نماید . 

بسته بندی برای حمل هوایی به گرجستان با استفاده از جعبه های چوبی ، کارتن ، نایلون حبابدار و . . . انجام میشود . شما می توانید محموله های خود را با بالاترین ایمنی به آریا نوین کارگو بسپارید تا در اسرع وقت بارگیری و منتقل شوند . 

فریت بار مسافری به ترکیه توسط تیم آریا نوین کارگو با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت انجام میشود و امکان ارسال محموله های سبک و سنگین را برای شما فراهم می نماییم.

مشاوره تخصصی برای حمل هوایی به گرجستان 

برای حمل هوایی به گرجستان ، مشاوره تخصصی آریا نوین کارگو بهترین راهکار برای انتقال سریع و ایمن و ارزان محموله های شما می باشد . اگر قصد دارید محموله های خود را با بهترین کیفیت به گرجستان منتقل کنید ، با آریا نوین کارگو تماس بگیرید . 

ما برای انتقال محموله ها به روش کارگو و مسافری ، همه روزه آماده ارائه بهترین خدمات هستیم . 

حمل هوایی به گرجستان با یک تماس تلفنی انجام می پذیرد

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا