ارسال بار به ابوظبی با کمترین قیمت ( 3 روزه ! )

ابوظبی یکی از مهمترین شهر های خاورمیانه است که حجم زیادی از انواع مبادلات تجاری در این شهر اانجام می شود . برای ارسال بار به ابوظبی می توانید از خدمات تخصصی آریا کارگو استفاده نمایید .

ما به صورت همه روزه بهترین امکان را برای ارسال بار به ابوظبی به روش های زیر برای شما فراهم می نماییم :

  • حمل هوایی 
  • حمل دریایی

ما به عنوان برترین شرکت حمل بین المللی ، همه روزه آماده انتقال محموله ها در شرایط و وضعیت های مختلف با قیمت بسیار مناسب هستیم.  لازم به ذکر است که برای ارسال بار به ابوظبی ، محموله های شما به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه قرار می گیرند و امکان ارسال ایمن فراهم است.

علاوه بر ارسال بار به ابوظبی ، ارسال بار به دبی نیز در اسرع وقت انجام خواهد شد .

ارسال-بار-به-ابوظبی
ارسال-بار-به-ابوظبی

ارسال هوایی محموله ها به ابوظبی 

یکی از بهترین و سریعترین روش های ارسال بار به ابوظبی ، روش حمل هوایی است که توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه خواهد شد.  ما برای ارسال بار به ابوظبی به صورت همه روزه از فرودگاه امام خمینی آمادگی ارسال انواع لوازم شخصی و تجاری شما به مقاصد مختلف در کشور ابوظبی را داریم. 

آریا نوین کارگو با ارزانترین نرخ و قیمت در اسرع وقت محموله های شما را با بهترین کیفیت در شهر مورد نظر شما در گمرک فرودگاه تحویل خواهد شد . 

ارسال هوایی به ابوظبی یکی از سریعترین و بهترین روش های برای انتقال محموله ها تا 300 کیلو می باشد که توسط تیم متخصص آریا نوین کارگو به صورت همه روزه انجام خواهد شد.

حمل هوایی به امارات تخصص آریا کارگو می باشد و شما به صورت همه روزه می توانید از طریق شماره های ما بهترین خدمات را تجربه کنید .

ارسال-هوایی-کالا-به-ابوظبی
ارسال-هوایی-کالا-به-ابوظبی

ارسال اثاثیه و لوازم خانه به ابوظبی 

یکی دیگر از خدماتی که برای ارسال بار به ابوظبی توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می شود ، انتقال اثاثیه و لوازم شخصی با کمترین هزینه می باشد. 

برای ارسال اینگونه محموله ها به ابوظبی ، روش زمینی بسیار روش مناسبی برای حمل حجم زیاد محموله ها می باشد . اما برای انتقال چند تکه اثاثیه و لوازم ، امکان ارسال بار به ابوظبی به صورت هوایی فراهم است و با کمترین هزینه و در اسرع وقت محموله ها منتقل خواهند شد. 

برای ارسال اثاث و لوازم خانه به ابوظبی ، هزینه هایی بابت خروج اثاثیه و گمرک ایران و ابوظبی وجود دارد که بر اساس نوع محموله مشخص میشود. 

برای حمل زمینی ، آریا نوین کارگو بهترین و تخصصی ترین خدمات را به شما عزیزان ارائه خواهد نمود .

برای ارسال اثاثیه به صورت کم و با وزن کم ، فریت بار مسافری امارات به صورت تخصصی انجام خواهد شد و با بهترین کیفیت محوله های شما منتقل می شوند .

آیا بسته بندی برای ارسال بار به ابوظبی مهم است ؟ 

یکی از مهمترین موضوعات برای خدمات ارسال بار به ابوظبی ، بسته بندی حرفه ای محموله ها می باشد . در صورتی که محموله های شما به خوبی بسته بندی نشده باشند ، علاوه بر عدم پذیرش آنها در گمرک فرودگاه ، مشکلاتی مانند شکستگی به دلیل بارگیری و جابجایی نیز ممکن است به وجود آید.

از همین جهت ، برای بسته بندی باید موارد مهمی رعایت شود و بر اساس نوع محموله باید بسته بندی مناسب برای آن در نظر گرفته شود. 

به عنوان مثال ، برای ارسال بار به ابوظبی در صورتی که محموله شما شکستنی باشد ، باید از بسته بندی چوبی مخصوص استفاده شود و داخل بسته بندی با استفاده تجهیزات مناسب مانند نایلون حبابدار و . . . استفاده شود.

برای حمل مواد غذایی نیز باید از جعبه های یونولیت ( یخچالی ) استفاده نمود و با استفاده از یخ خشک فضای داخل آن را برای نگهداری چند روزه مواد غذایی مناسب کرد. برای ارسال بار به ابوظبی توسط آریا نوین کارگو ، همه روزه خدمات بسته بندی با حرفه ای ترین تیم به شما عزیزان ارائه میشود. فقط کافیست با ما در تماس باشید.

برای ارسال بار به امارات به صورت تخصصی و همه روزه می توانید با شماره های آریا کارگو در تماس باشید و بهترین خدمات را تجربه کنید . ما در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه خواهیم داد .

هزینه های ارسال بار به ابوظبی چقدر است ؟ 

برای ارسال بار به ابوظبی ، نرخ کرایه و هزینه های حمل و نقل بر اساس موارد متعددی مشخص میشود که آریا نوین کارگو به شما این اطمینان را می دهد که ارسال محموله های شما با کمترین هزینه انجام شود . 

مهمترین موضوع برای ارسال بار به ابوظبی ، نوع روش حمل است . هر یک از روش های انتقال بار و کالا دارای هزینه های مختلفی هستند و بر همین اساس قیمت انتقال محموله مشخص میشود .

علاوه بر این ، نوع محموله و میزان ارزش آن نیز در فرایند گمرکی هزینه های مختلفی دارد . به عنوان مثال ، برای ارسال محموله A ممکن است نرخ گمرکی 100 تومان و برای محموله B ، هزار تومان باشد که در گمرک فرودگاه یا گمرک شهر قبل از پلمپ و ارسال مشخص میشود. 

یکی از مهمترین مواردی که در هزینه های ارسال بار به ابوظبی موثر است ، نرخ و قیمت روزانه ارز می باشد.

علاوه بر ارسال بار به ابوظبی ، ارسال بار به استانبول که یکی از مهم ترین شهر های ترکیه می باشد نیز به صورت همه روزه انجام خواهد شد و محموله های شما با بهترین کیفیت منتقل می شوند .

باربری-ایران-به-ابوظبی
باربری-ایران-به-ابوظبی

آیا برای ارسال بار به ابوظبی از بیمه استفاده میشود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به ابوظبی را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به ابوظبی و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به ابوظبی با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

علاوه بر ارسال بار به ابوظبی ، همه روزه برای ارسال بار به لندن نیز بهترین و تخصصی ترین خدمات به شما عزیزان ارائه خواهد شد .

چه کالاهایی برای ارسال بار به ابوظبی ممنوع هستند ؟ 

وارد کردن برخی از کالاها به ابوظبی ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به ابوظبی را کمی سخت کرده است .گمرک ابوظبی جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است. شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور ابوظبی نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک ابوظبی اقدام نمایید.

  1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
  2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
  3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
  4. عرقیات و ترشیجات 
  5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
  6. انواع دارو و یا دخانیات 

برای ارسال بار به ابوظبی ، قبل از هر اقدامی با مشاوران ما در تماس باشید و پس از کسب اطلاعات کامل نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایید . 

استعلام هزینه های ارسال بار به ابوظبی نیز از طریق تماس با کارشناسان ما صورت می پذیرد.

علاوه بر ارسال بار به ابوظبی ، ارسال بار به هامبورگ نیز به صورت تخصصی انجام خواهد شد و محموله های شما با کمترین هزینه منتقل می شوند .

ارسال فرش به ابوظبی

برای ارسال فرش به ابوظبی نیز می توانید از طریق خدمات آریا کارگو بهترین خدمات را از ما بخواهید . ما برای ارسال بار به ابوظبی در صورتی که محموله فرش شما جزو کالا های عتیقه نباشد و کارشناسان گمرک فرودگاه امام خمینی آنرا تایید نمایند ، امکان ارسال محموله فرش شما به راحتی فراهم خواهد شد .

ما برای ارسال بار به ابوظبی در اسرع وقت بهترین خدمات را با کمترین هزینه انجام خواهیم داد و برای انتقال فرش شما از بهترین بیمه نامه نیز استفاده خواهیم نمود .

ارسال-فر-ش-به-ابوظبی
ارسال-فر-ش-به-ابوظبی

ارسال زعفران به ابوظبی

با توجه به قوانین ذکر شده اگر ارزش قیمتی کالایی بیش از ۸۰ هزار دلار باشد تجاری محسوب می‌شود و نمی‌توان به صورت تجارت چمدانی به ابوظبی آنرا ارسال کرد. کالای همراه مسافر مشمول ماده ۳۲ آیین نامه اجرایی قانون صادرات و واردات و مفاد آیین نامه مسافران ورودی است. در واقع می‌توان گفت صادرات قانونی کالا در حجم تجاری به صورت چمدانی است. میزان مجاز این روش حمل کالایی مثل زعفران چیزی حدود ۱۰۰ الی ۲۰۰ گرم زعفران است. لازم به ذکر است که شما می‌توانید در صادرات چمدانی زعفران را به صورت فله یا بسته‌بندی تهیه و صادر کنید.

ارسال سنگ و سرامیک به ابوظبی 

اگر قصد دارید انواع سنگ و سرامیک را به ابوظبی ارسال کنید ، بر اساس میزان حجم و ارزش محموله هزینه های گمرکی نیز باید به گمرک پرداخت شود . 

برای ارسال سنگ و سرامیک باید بسته بندی مناسبی برای آن انجام شود که محموله به صورت پالت یا به صورت جعبه های چوبی از طریق حمل هوایی ارسال می شوند . 

مجموعه آریا کارگو برای ارسال سنگ و سرامیک به ابوظبی در اسرع وقت بهترین خدمات را با مشاوره رایگان در اختیار شما قرار میدهد .

برای خدمات کارگو می توانید به صورت همه روزه ازطریق آریا نوین کارگو محموله های خود را منتقل کنید .

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا