تاکسی‌های پرنده: انقلاب در حمل و نقل در بازی‌های المپیک ۲۰۲۴ پاریس

سرویس تاکسی هوایی برقی در المپیک ۲۰۲۴ پاریس

پیشروی فرانسه در انقلاب حمل و نقل: در آینده نزدیک، شهر پاریس در بازی‌های المپیک ۲۰۲۴ به یک سرویس تاکسی هوایی برقی جدید خواهد پرداخت. این خدمت نوین امکان حمل و نقل افراد، بسته‌ها، لوازم پزشکی و حتی سفرهای اضطراری را فراهم می‌کند.

تاکسی‌های پرنده و بازی‌های المپیک

پاریس، میزبان بازی‌های المپیک ۲۰۲۴، قصد دارد از تکنولوژی تاکسی‌های هوایی برقی برای حمل و نقل شرکت‌کنندگان و مهمانان استفاده کند. این مفهوم جذاب نه تنها جلب توجه مردم شهر پاریس بلکه به نظر می‌رسد بتواند نقش مهمی در موفقیت بازی‌های المپیک ایفا کند.

یکی از تخصصی های آریا کارگو ، ارسال بار به پاریس است که به صورت تخصصی و همه روزه انجام میشود.

راه‌اندازی ساده و موثر

برای سفر با تاکسی‌های هوایی برقی، احراز هویت بیومتریک انجام می‌شود. مسافران در یک سالن کوچک مسافربری منتظر می‌مانند و پنج دقیقه قبل از حرکت به تاکسی هوایی سوار می‌شوند. سپس دوباره احراز هویت می‌شوند و به آن‌ها اجازه پرواز داده می‌شود. تاکسی‌های هوایی برقی می‌توانند در یکی از پنج منطقه مشخص شده در پاریس فرود آیند.

مزایای تاکسی‌های پرنده

شهروندان هنوز در مورد استفاده از این تاکسی‌های هوایی برقی نظر خود را اعلام نکرده‌اند، اما اطلاعات ارائه شده نشان می‌دهد که این وسایل نقلیه چهار برابر آرام‌تر از یک هلیکوپتر هستند و میزان انتشار کربن در هوا را به میزان قابل توجهی کاهش می‌دهند.

ارسال بار به فرانسه توسط آریا کارگو به صورت حمل هوایی به فرانسه و فریت بار مسافری به فرانسه انجام میشود.

پشتیبانی از تاکسی‌های پرنده

مقامات مربوطه اعلام کرده‌اند که این نخستین گام در تحقق حمل و نقل هوایی کم‌کربن است. تاکسی‌های هوایی برقی می‌توانند برای حمل و نقل افراد، بسته‌ها، لوازم پزشکی و حتی سفرهای اضطراری استفاده شوند.

آینده حمل و نقل در شهرها

شرکت سازنده آلمانی Volocopter که بر این پروژه نظارت دارد، امیدوار است هرچه سریع‌تر تائیدیه لازم از آژانس ایمنی هوانوردی اروپا (EASA) را دریافت کند. این شرکت به تلاش برای صدور گواهینامه این وسیله نقلیه اولویت می‌دهد و تمام توان و منابع خود را به آن اختصاص داده است. به نظر می‌رسد که شرکت سازنده به دنبال ارائه وعده‌های قابل اجرا باشد و به دنبال یک هدف معقول باشد که پتانسیل محقق شدن را داشته باشد.

پیشروی پاریس در تکنولوژی حمل و نقل

احتمالاً پاریس اولین شهری خواهد بود که سرویس تاکسی پرنده را راه‌اندازی می‌کند. کمتر از یک سال تا بازی‌های المپیک قرصت باقی مانده است تا مقامات و سازمان‌های مربوطه استفاده از این سرویس را تائید کنند.

خلاصه

در نهایت، تاکسی‌های پرنده برقی به عنوان یک راه‌حل نوین در حمل و نقل شهری ظاهر شده‌اند که می‌توانند به مسائل حمل و نقل شهری و حتی محیط زیست کمک بزرگی کنند. آیا این خدمت جدید در پاریس موفق خواهد شد؟ با نزدیک شدن به بازی‌های المپیک ۲۰۲۴، به سرعت به تصویر خواهیم کشید.

با تشکر ، حمل و نقل بین المللی آریا کارگو

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا