بهترین خدمات حمل هوایی به فرانسه

برای ارسال بار به فرانسه ، یکی از روش های بسیار سریع و ارزان ، حمل و نقل هوایی است که توسط آریا نوین کارگو به صورت همه روزه به شما عزیزان ارائه خواهد شد . در حمل هوایی به فرانسه باید قوانین و مقررات خاص گمرکی مورد توجه قرار گیرد زیرا امکان انتقال برخی اقلام و کالاها با استفاده از خطوط هوایی فراهم نخواهد بود .

حمل هوایی به فرانسه به صورت همه روزه انجام میشود و محموله های مختلف شما با بهترین کیفیت و ارزانترین قیمت بارگیری و منتقل می شوند . ما در مجموعه آریا نوین کارگو بهترین خدمات مشاوره ای را نیز در اختیار شما قرار میدهیم .

حمل هوایی برای فرانسه از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود و محموله های شما با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام خواهد شد .

ارسال-هوایی-به-فرانسه
ارسال-هوایی-به-فرانسه

روش های حمل بار هوایی به فرانسه 

برای حمل بار هوایی به فرانسه 2 روش وجود دارد که بر اساس نوع محموله های شما و شرایط آنها این روش ها مورد استفاده قرار میگیرند .  در روش حمل هوایی به فرانسه باید ابتدا از امکان ارسال محموله های خود مطلع بود تا در زمان انجام فرایند های گمرکی در فرودگاه امام خمینی دچار مشکلات و هزینه و جریمه نشویم . 

روش های ارسال هوایی به فرانسه

 • حمل هوایی به صورت فریت بار 
 • حمل هوایی به صورت کارگو 

هر یک از روش های حمل هوایی به فرانسه دارای شرایط و ضوابط خاص هستند که برای انتقال محموله ها باید مورد بررسی قرار گیرند . در ادامه ، برای آشنایی بیشتر شما با روش های حمل هوایی به فرانسه توضیحاتی ارائه خواهد شد .  علاوه بر حمل هوایی برای فرانسه ، آریا نوین کارگو خدمات تخصصی برای حمل هوایی به آلمان را نیز ارائه می نماید و امکان انتقال سریع و ارزان محموله ها با امن ترین خطوط هوایی جهان را فراهم می نماید .

امیدواریم با خدمات آریا نوین کارگو بهترین تجربه را داشته باشید .

ارسال خرده بار مسافری به فرانسه به صورت هوایی

یکی از روش های ارسال هوایی به فرانسه ، روش ارسال به صورت مسافری می باشد . فریت بار مسافری به فرانسه از مهمترین و سریعترین روش های انتقال محموله ها به فرانسه است.

در این روش ، محموله های با وزن نهایتا 300 کیلو از طریق خطوط هواپیمایی و قسمت بار هواپیما های مسافری منتقل می شوند . 

در این روش ، شما عزیزان می بایست چند روز قبل از پرواز نسبت به رزرو و فرایند های گمرکی محموله های خود اقدام نمایید که این امر توسط کارشناسان آریا نوین کارگو در کمترین زمان ممکن انجام میشود.

برای حمل هوایی به فرانسه ، آریا نوین کارگو به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است و تنها با یک تماس تلفنی می توانید بهترین خدمات را از ما بخواهید.

علاوه بر فرانسه ، برای حمل هوایی به روسیه نیز ما بهترین و تخصصی ترین خدمات را با کمترین قیمت ها در اختیار شما قرار میدهیم .

کارگو هوایی برای فرانسه 

یکی از روش های متداول برای حمل هوایی به فرانسه ، ارسال محموله های تجاری و صنعتی و در حجم بالا و وزن زیاد با هواپیمای ترابری است . 

در حمل هوایی به فرانسه نیز این امکان برای شما عزیزان فراهم است . هواپیماهای باربری بدون محدودیت وزن و حجم امکان بارگیری و انتقال محموله های شما را در اسرع وقت فراهم می نمایند . 

آریا نوین کارگو با همکاری با برترین شرکت ها و خطوط هواپیمایی دنیا ، به صورت همه روزه محموله های شما را با کمترین قیمت از طریق روش کارگو به فرانسه منتقل خواهد نمود 

در روش کارگو ، امکان انتقال محموله های سنگین و فوق سنگین نیز فراهم است و این کار با استفاده از هواپیماهای مخصوص ترابری انجام میشود . مجموعه آریا نوین کارگو برای حمل هوایی به یونان نیز بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه می نماید .

حمل بار هوایی مهاجرین به فرانسه 

 مهاجران به فرانسه در برنامه حمل اثاثیه به فرانسه و حمل لوازم منزل به فرانسه می‌کوشند تا بهترین راه را انتخاب کنند. به همین منظور باید ارسال کننده‌ای توانا بیابند تا با بهره گیری از تجارب این شرکت‌ها، لوازمشان را سالم و به هنگام در فرانسه تحویل بگیرند.

لوازم منزل‌، لوازم مورد نیاز آشپزخانه و همچنین لوازم شخصی و ارزشمند‌، محتوای این محموله ها را تشکیل می‌دهد. بخشی از این بارها البته به دانشجویان مهاجری  تعلق دارد که برای ارسال کتاب و موارد مربوط به تحصیل و زندگی دانشجویی از خدمات حمل بار هوایی به فرانسه استفاده می کنند.

کسانی که به عنوان مسافر سفر می‌کنند می‌توانند از این خدمات بهره ببرند. این افراد معمولا بارهایشان از حد مجاز بیشتر است  و بایستی جریمه اضافه بار بپردازند.  از همین جهت برای رفع این نیاز می توانید از حمل بار هوایی به فرانسه می استفاده نمایید.

خدمات حمل هوایی به فرانسه به صورت همه روزه انجام میشود و با استفاده از پرواز های متعدد امکان انتقال سریع و ارزان کالاها و لوازم شخصی شما فراهم خواهد شد . ما بهترین خدمات را با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه خواهیم نمود . علاوه بر فرانسه ، حمل هوایی به لهستان نیز انجام خواهد شد .

موارد ممنوعه برای حمل هوایی فرانسه

برای حمل بار هوایی به فرانسه ، برخی موارد توسط گمرک ایران و فرانسه و خطوط هواپیمایی با ممنوعیت انتقال مواجه هستند . البته در برخی موارد برای انتقال این محموله ها راهکارهایی وجود دارد که کارشناسان آریا نوین کارگو بهترین راه را در اسرع وقت در اختیارتان قرار میدهند. 

لیست زیر بخشی از محموله های دارای محدودیت و ممنوعیت برای حمل هوایی به فرانسه می باشند :

 • اشیاء عتیقه
 • آثار هنری اصیل
 • کتاب های خطی و چاپ سنگی
 • قطعات خوشنویسی شده
 • اوراق مینیاتور و مصنوعات طلا و نقره
 • سنگ های قیمتی
 • تابلو های نقاشی اصل
 • قالی و قالیچه دستباف
 • هرگونه عتیقه و اشیای تاریخی و میراث فرهنگی
 • اسلحه، مهمات و تجهیزات نظامی
 • فیلم ، نوار ، سی دی و تابلوهای نقاشی (فقط با مجوز وزارت ارشاد جمهوری اسلامی ایران)
 • عطر ، ادکلن ، اسپری
 • شامپو ، نرم کننده ها ، مواد آرایشی
 • الکل
 • شربت ، آبلیمو ، سرکه و ترشیجات

حمل هوایی به فرانسه به صورت تخصصی توسط آریا نوین کارگو انجام میشود و امکان انتقال محموله های شما برای همه شهر های فرانسه فراهم است . 

برای حمل هوایی به لهستان نیز ممنوعیات به همین صورت می باشد . این ممنوعیات برای اکثر کشور های اتحادیه اروپا به یک صورت می باشد .

فقط کافیست با ما در تماس باشید و از مشاوره تخصصی بهره مند شوید . 

.

موارد-ممنوعه-برای-حمل-هوایی-به-فرانسه
موارد-ممنوعه-برای-حمل-هوایی-به-فرانسه

حمل هوایی فرش به فرانسه

یکی از مهمترین خدمات آریا کارگو ، ارسال فرش می باشد که به صورت همه روزه برای فرانسه نیز قابل انجام است . برای حمل هوایی فرش به فرانسه حمل هوایی بهترین و سریعترین روش است.

برای حمل هوایی فرش ماشینی به فرانسه با محدودیت خاصی همراه نیست و تنها کافی خواهد بود که در بسته‌بندی این فرش‌ها، نهایت ظرافت و دقت را به خرج بدهید تا کمترین آسیب به آن‌ها وارد نشود. هزینه ارسال بسته به مقصد شما، حجم و ابعاد بار و همین طور ارزش آن، مشخص خواهد شد.

همان طور که در ابتدا نیز اشاره کردیم، به دلیل ویژگی‌های خاص فرش‌های دستباف، فریت فرش دستباف به فرانسه ، با محدودیت‌هایی همراه است. به این ترتیب که امکان ارسال بیش از 2 عدد فرش دستباف، بدون اخذ مجوزهای لازم، امکان پذیر نخواهد بود.

برای خدمات حمل هوایی ، محموله های شما به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه قرار می گیرند تا فرش های شما با ایمنی کامل منتقل شوند. 

حمل-هوایی-انواع-فرش-برای-فرانسه
حمل-هوایی-انواع-فرش-برای-فرانسه

حمل هوایی حیوانات به فرانسه

برای حمل هوایی حیوانات به فرانسه به صورت فریت بار ، می توانید از خدمات آریا کارگو استفاده نمایید . انتقال حیوانات به فرانسه از طریق خطوط هوایی به 2 صورت انجام میشود : 

 1. انتقال حیوانات داخل کابین هواپیما
 2. انتقال حیوانات از طریق قسمت بار هواپیما

برای انتقال حیوانات خانگی به فرانسه در قسمت کابین، موارد زیر را مد نظر داشته باشید : 

 • تنها حیواناتی که می‌توان آن‌ها را در کابین به فرانسه منتقل کرد عبارتند از: سگ، گربه و پرنده.
 • اگر یکی از مسافرین از قبل، اعلام کرده باشد که به حیوانات آلرژی دارد، امکان سفر همزمان شما و آن مسافر، وجود نخواهد داشت.
 • بر این اساس، حق تقدم برای سفر، با کسی است که زودتر از دیگری پرواز را رزرو کرده باشد.
 • اما توجه کنید که اگر حیوان خانگی شما، سگ کمکی باشد، حق تقدم همیشه برای شماست.
 • کسانی که سگ کمکی دارند، باید حداقل 48 ساعت قبل از پرواز، این موضوع را اعلام کنند و مدارک لازم را نیز ارائه دهند.
 • سگ‌های کمکی به دو نوع «SVAN» و «ESAN» تقسیم می‌شوند. نوع اول می‌تواند به صورت رایگان در کابین حضور یابد و باید گواهینامه مخصوص داشته باشد. 
 • ورود حیوانات به کابین در برخی از ایرلاین ها به کل ممنوع است . مانند ایرلاین های ایرانی 

قوانین و مقررات انتقال حیوانات خانگی به فرانسه در قسمت حمل بار هواپیما، به شرح زیر است:

 • اگر اندازه قفس بیش از حد تعیین شده باشد یا خود حیوان بیشتر از 8 کیلوگرم وزن داشته باشد، باید به قسمت حمل بار منتقل شود.
 • انتقال برخی از نژادهای سگ، چه در قسمت حمل بار و چه در کابین ممنوع است، از جمله: Staffordshire، pitbull، fila brasileiro، dogo argentino و Japanese tosa.
 • اگر می‌خواهید دو حیوان را در یک قفس حمل کنید (در صورتی که وزنشان از 8 کیلو بیشتر نشود)، باید توجه کنید که آن دو حیوان با یکدیگر همزیستی داشته باشند؛ مثلا دو گربه یا دو سگ باشند.
 • در برخی از موارد، می‌توان حتی تا 3 حیوان را نیز در یک قفس حمل کرد اگر: حیوانات از یک مادر باشند و وزن هر کدام نیز از 8 کیلوگرم تجاوز نکند.

به این صورت ، حمل حیوانات به صورت هوایی به فرانسه توسط آریا کارگو انجام میشود. ما بهترین خدمات را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهیم. علاوه بر حمل هوایی به فرانسه ، همه روزه برای حمل هوایی به سوئد نیز در اسرع وقت انجام خواهد شد .

بسته بندی تخصصی برای حمل هوایی به فرانسه 

یکی از مهمترین مواردی که برای حمل هوایی به فرانسه یا سایر کشور های جهان باید مدنظر قرار داد ، بسته بندی تخصصی و حرفه ای است . 

برای بسته بندی تخصصی محموله های شما ، آریا نوین کارگو به صورت همه روزه از بهترین تجهیزات برای بسته بندی ایمن و مستحکم استفاده می نماید . 

بسته بندی باید به گونه ای باشد که از وارد شدن فشار و ضربه به محموله به خوبی محافظت نماید . 

بسته بندی برای حمل هوایی به فرانسه با استفاده از جعبه های چوبی ، کارتن ، نایلون حبابدار و . . . انجام میشود . شما می توانید محموله های خود را با بالاترین ایمنی به آریا نوین کارگو بسپارید تا در اسرع وقت بارگیری و منتقل شوند . 

حمل هوایی برای ترکیه نیز به صورت همه روزه انجام میشود و با بهترین بسته بندی ، محموله ها با کمترین هزینه و بالاترین ایمنی منتقل میشوند .

بیمه نامه برای حمل هوایی فرانسه

یکی از مهمترین ویزگی های آریا نوین در خدمات حمل هوایی برای فرانسه استفاده از بیمه نامه معتبر و کامل می باشد . ما به صورت همه روزه بر اساس میزان ارزش محموله هایش ما بیمه نامه کامل را در اختیارتان قرار میدهیم تا با خیال آسوده محموله ها را به ما بسپارید

محموله های شما با کمترین هزینه و بالاترین ایمنی توسط تیم آریا نوین کارگو منتقل میشوند و بدون هزینه های اضافی کالا منتقل میشود . حمل هوایی به فرانسه برای انواع کالاها سالهاست که توسط آریا نوین کارگو انجام خواهد شد .

خدمات حمل هوایی به صورت کامل تحت پوشش بیمه تا 100 میلیون تومان می باشد .

مشاوره تخصصی برای حمل هوایی به فرانسه 

برای حمل هوایی به فرانسه ، مشاوره تخصصی آریا نوین کارگو بهترین راهکار برای انتقال سریع و ایمن و ارزان محموله های شما می باشد . اگر قصد دارید محموله های خود را با بهترین کیفیت به فرانسه منتقل کنید ، با آریا نوین کارگو تماس بگیرید . 

ما برای انتقال محموله ها به روش کارگو و مسافری ، همه روزه آماده ارائه بهترین خدمات هستیم . 

حمل هوایی به فرانسه با یک تماس تلفنی انجام می پذیرد

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا