حمل هوایی به مجارستان در اسرع وقت

یکی از روش های ارسال بار به مجارستان ، روش حمل هوایی است که برای ارسال محموله های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد . در روش حمل هوایی ، محموله های شما از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی به فرودگاه بین المللی در مجارستان ارسال میشود . 

حمل هوایی به مجارستان توسط آریا نوین کارگو در اسرع وقت انجام میشود و امکان ارسال محموله های تجاری و شخصی برای شما فراهم خواهد شد . 

در روش حمل هوایی به مجارستان ، انتقال محموله ها با بالاترین ایمنی انجام میشود و شما می توانید نگرانی بابت محموله خود نداشته باشید . 

حمل هوایی به مجارستان برای همه شهر های این کشور که دارای فرودگاه بین المللی هستند انجام می شود. در ادامه به بررسی امکان ارسال محموله های مختلف به روش هوایی به مجارستان می پردازیم . 

حمل-هوایی-به-مجارستان
حمل-هوایی-به-مجارستان

روش های حمل بار هوایی به مجارستان 

برای حمل بار هوایی به مجارستان 2 روش وجود دارد که بر اساس نوع محموله های شما و شرایط آنها این روش ها مورد استفاده قرار میگیرند . 

در روش حمل هوایی به مجارستان باید ابتدا از امکان ارسال محموله های خود مطلع بود تا در زمان انجام فرایند های گمرکی در فرودگاه امام خمینی دچار مشکلات و هزینه و جریمه نشویم . 

روش های ارسال هوایی به مجارستان

 • حمل هوایی به صورت فریت بار 
 • حمل هوایی به صورت کارگو 

هر یک از روش های حمل هوایی به مجارستان دارای شرایط و ضوابط خاص هستند که برای انتقال محموله ها باید مورد بررسی قرار گیرند . در ادامه ، برای آشنایی بیشتر شما با روش های حمل هوایی به مجارستان توضیحاتی ارائه خواهد شد .  علاوه بر حمل هوایی مجارستان ، همه روزه برای حمل هوایی به جمهوری چک نیز بهترین خدمات در اختیار شما قرار خواهد گرفت .

امیدواریم با خدمات آریا نوین کارگو بهترین تجربه را داشته باشید .

ارسال خرده بار مسافری به مجارستان به صورت هوایی

یکی از روش های ارسال هوایی به مجارستان ، روش ارسال به صورت مسافری می باشد . فریت بار مسافری به مجارستان از مهمترین و سریعترین روش های انتقال محموله ها به مجارستان است.

در این روش ، محموله های با وزن نهایتا 300 کیلو از طریق خطوط هواپیمایی و قسمت بار هواپیما های مسافری منتقل می شوند . 

در این روش ، شما عزیزان می بایست چند روز قبل از پرواز نسبت به رزرو و فرایند های گمرکی محموله های خود اقدام نمایید که این امر توسط کارشناسان آریا نوین کارگو در کمترین زمان ممکن انجام میشود.

برای حمل هوایی به مجارستان ، آریا نوین کارگو به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است و تنها با یک تماس تلفنی می توانید بهترین خدمات را از ما بخواهید.

بهترین خدمات حمل هوایی به دانمارک را نیز می توانید از طریق شماره های آریا کارگو ثبت سفارش نموده و محموله های خود را منتقل نمایید .

کارگو هوایی برای مجارستان 

یکی از روش های متداول برای حمل هوایی به مجارستان ، ارسال محموله های تجاری و صنعتی و در حجم بالا و وزن زیاد با هواپیمای ترابری است . 

در حمل هوایی به مجارستان نیز این امکان برای شما عزیزان فراهم است . هواپیماهای باربری بدون محدودیت وزن و حجم امکان بارگیری و انتقال محموله های شما را در اسرع وقت فراهم می نمایند . 

آریا نوین کارگو با همکاری با برترین شرکت ها و خطوط هواپیمایی دنیا ، به صورت همه روزه محموله های شما را با کمترین قیمت از طریق روش کارگو به مجارستان منتقل خواهد نمود 

حمل هوایی به بلژیک نیز با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام می شود و محموله های مختلف شما با ارزانترین تعرفه ها منتقل می شوند .

حمل بار هوایی مهاجرین به مجارستان 

 مهاجران به مجارستان در برنامه حمل اثاثیه به مجارستان و حمل لوازم منزل به مجارستان می‌کوشند تا بهترین راه را انتخاب کنند. به همین منظور باید ارسال کننده‌ای توانا بیابند تا با بهره گیری از تجارب این شرکت‌ها، لوازمشان را سالم و به هنگام در مجارستان تحویل بگیرند.

لوازم منزل‌، لوازم مورد نیاز آشپزخانه و همچنین لوازم شخصی و ارزشمند‌، محتوای این محموله ها را تشکیل می‌دهد. بخشی از این بارها البته به دانشجویان مهاجری  تعلق دارد که برای ارسال کتاب و موارد مربوط به تحصیل و زندگی دانشجویی از خدمات حمل بار هوایی به مجارستان استفاده می کنند. کسانی که به عنوان مسافر سفر می‌کنند می‌توانند از این خدمات بهره ببرند. این افراد معمولا بارهایشان از حد مجاز بیشتر است  و بایستی جریمه اضافه بار بپردازند. 

از همین جهت برای رفع این نیاز می توانید از حمل بار هوایی به مجارستان می استفاده نمایید.

یکی از تخصص های آریا کارگو علاوه بر حمل هوایی به مجارستان ، همه روزه خدمات حمل هوایی به آلبانی نیز به صورت تخصصی و ارزان انجام خواهد شد .

موارد ممنوعه برای حمل هوایی مجارستان

برای حمل بار هوایی به مجارستان ، برخی موارد توسط گمرک ایران و مجارستان و خطوط هواپیمایی با ممنوعیت انتقال مواجه هستند . البته در برخی موارد برای انتقال این محموله ها راهکارهایی وجود دارد که کارشناسان آریا نوین کارگو بهترین راه را در اسرع وقت در اختیارتان قرار میدهند. 

لیست زیر بخشی از محموله های دارای محدودیت و ممنوعیت برای حمل هوایی به مجارستان می باشند :

 • اشیاء عتیقه
 • آثار هنری اصیل
 • کتاب های خطی و چاپ سنگی
 • قطعات خوشنویسی شده
 • اوراق مینیاتور و مصنوعات طلا و نقره
 • سنگ های قیمتی
 • تابلو های نقاشی اصل
 • قالی و قالیچه دستباف
 • هرگونه عتیقه و اشیای تاریخی و میراث فرهنگی
 • اسلحه، مهمات و تجهیزات نظامی
 • فیلم ، نوار ، سی دی و تابلوهای نقاشی (فقط با مجوز وزارت ارشاد جمهوری اسلامی ایران)
 • عطر ، ادکلن ، اسپری
 • شامپو ، نرم کننده ها ، مواد آرایشی
 • الکل
 • شربت ، آبلیمو ، سرکه و ترشیجات

حمل هوایی به مجارستان به صورت تخصصی توسط آریا نوین کارگو انجام میشود و امکان انتقال محموله های شما برای همه شهر های مجارستان فراهم است . 

فقط کافیست با ما در تماس باشید و از مشاوره تخصصی بهره مند شوید .

بزای حمل هوایی به اتریش نیز بهترین خدمات با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه خواهد شد و محموله های شما به روش هوایی منتقل خواهند شد .

.

حمل هوایی لباس به مجارستان

یکی از خدمات آریا کارگو ، حمل هوایی انواع لباس های شما به مجارستان است . برای فریت بار لباس باید بسته بندی مناسبی در نظر گرفته شود . در بسیاری از موارد ، بهترین بسته بندی را می توان استفاده از چمدان در نظر گرفت . شما عزیزان می توانید اگر حجم لباس هایتان در حد چمدان است از این روش استفاده کنید . 

در غیر این صورت برای حمل هوایی لباس به مجارستان باید از بسته بندی مناسبی که بر اساس میزان حجم و ابعاد لباس است استفاده نمایید. 

برای ارسال لباس ، هزینه های گمرکی نیز باید پرداخت شود که بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . 

با شماره های آریا کارگو در تماس باشید تا خدمات حمل هوایی لباس به مجارستان را به صورت تخصصی و سریع انجام دهید . 

حمل هوایی سمپل و نمونه محصول به مجارستان

یکی از مهمترین ویژگی های خدمات حمل هوایی بار مجارستان ، امکان ارسال انواع سمپل و نمونه کالا می باشد . بسیاری از تجار که قصد حضور در بازارهای جهانی مانند بازار مجارستان را دارند ابتدا نمونه محصول خود را برای طرف مقابل ارسال می نمایند . 

خدمات حمل هوایی برای مجارستان یکی از بهترین روش ها برای ارسال سمپل و نمونه محصول به گرجستان است . در این روش ، محموله شما با کمترین هزینه با استفاده از خطوط هواپیمایی مسافری در اسرع وقت منتقل خواهند شد و در گمرک فرودگاه مورد نظر تحویل خواهند شد .

تخصص مجموعه آریا کارگو ارائه خدمات حمل هوایی است و به صورت همه روزه برای همه نقاط جهان این خدمات در اختیارتان قرار میگیرد .

بسته بندی تخصصی برای حمل هوایی به مجارستان 

یکی از مهمترین مواردی که برای حمل هوایی به مجارستان یا سایر کشور های جهان باید مدنظر قرار داد ، بسته بندی تخصصی و حرفه ای است . 

برای بسته بندی تخصصی محموله های شما ، آریا نوین کارگو به صورت همه روزه از بهترین تجهیزات برای بسته بندی ایمن و مستحکم استفاده می نماید . 

بسته بندی باید به گونه ای باشد که از وارد شدن فشار و ضربه به محموله به خوبی محافظت نماید . 

بسته بندی برای حمل هوایی به مجارستان با استفاده از جعبه های چوبی ، کارتن ، نایلون حبابدار و . . . انجام میشود . شما می توانید محموله های خود را با بالاترین ایمنی به آریا نوین کارگو بسپارید تا در اسرع وقت بارگیری و منتقل شوند . 

علاوه بر حمل هوایی به مجارستان ، همه روزه خدمات حمل هوایی به آلمان نیز در اسرع وقت انجام خواهد شد .

مشاوره تخصصی برای حمل هوایی به مجارستان 

برای حمل هوایی به مجارستان ، مشاوره تخصصی آریا نوین کارگو بهترین راهکار برای انتقال سریع و ایمن و ارزان محموله های شما می باشد . اگر قصد دارید محموله های خود را با بهترین کیفیت به مجارستان منتقل کنید ، با آریا نوین کارگو تماس بگیرید . 

ما برای انتقال محموله ها به روش کارگو و مسافری ، همه روزه آماده ارائه بهترین خدمات هستیم . 

حمل هوایی به مجارستان با یک تماس تلفنی انجام می پذیرد

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا