حمل هوایی به بلژیک ( ارزان و فوری با بیمه کامل )

یکی از روش هایی که برای ارسال بار به بلژیک مورد استفاده قرار میگیرد ، حمل هوایی است که سریع و ارزان امکان انتقال محموله های شما را فراهم می نماید . در خدمات حمل هوایی به بلژیک از بهترین بیمه نامه استفاده می شود که امنیت کامل را برای محموله های شما فراهم می نماید .

حمل هوایی به بلژیک سالهاست که توسط آریا نوین کارگو به صورت تخصصی انجام می شود و با استفاده از بهترین خطوط هوایی امکان انتقال امن و سریع و همه روزه را فراهم نموده است . تیم آریا نوین کارگو برای حمل هوایی به بلژیک از طریق فرودگاه امام خمینی اقدام به انتقال محموله ها می نماید .

مشاوره رایگان برای خدمات حمل هوایی به بلژیک امکان انتقال سریع و تخصصی را فراهم می نماید و شما عزیزان می توانید با خیال آسوده انتقال کالاهای تجاری و صنعتی خود را منتقل کنید .

کشور بلژیک واقع در غرب قاره اروپاست. همسایگان آن کشورهای فرانسه، آلمان، هلند و لوکزامبورگ هستند پایتخت این کشور شهر بروکسل است و مردم در بلژیک به زبان های فنلاندی و فرانسوی صحبت می کنند البته گویش رایج در هر بروکسل هر دو زبان رایج است. 

هوایی-بلژیک
هوایی-بلژیک

روش های حمل بار هوایی به بلژیک 

برای حمل بار هوایی به بلژیک 2 روش وجود دارد که بر اساس نوع محموله های شما و شرایط آنها این روش ها مورد استفاده قرار میگیرند .  در روش حمل هوایی به بلژیک باید ابتدا از امکان ارسال محموله های خود مطلع بود تا در زمان انجام فرایند های گمرکی در فرودگاه امام خمینی دچار مشکلات و هزینه و جریمه نشویم . 

روش های ارسال هوایی به بلژیک

 • حمل هوایی به صورت فریت بار 
 • حمل هوایی به صورت کارگو 

هر یک از روش های حمل هوایی به بلژیک دارای شرایط و ضوابط خاص هستند که برای انتقال محموله ها باید مورد بررسی قرار گیرند . در ادامه ، برای آشنایی بیشتر شما با روش های حمل هوایی به بلژیک توضیحاتی ارائه خواهد شد . 

علاوه بر حمل هوایی به بلژیک ، همه روزه خدمات حمل هوایی به پرتغال نیز به صورت همه روزه و تخصصی انجام می شود و محموله های شما با بهترین کیفیت منتقل خواهند شد .

امیدواریم با خدمات آریا نوین کارگو بهترین تجربه را داشته باشید .

ارسال خرده بار مسافری به بلژیک به صورت هوایی

یکی از روش های ارسال هوایی به بلژیک ، روش ارسال به صورت مسافری می باشد . فریت بار مسافری به بلژیک از مهمترین و سریعترین روش های انتقال محموله ها به بلژیک است.

در این روش ، محموله های با وزن نهایتا 300 کیلو از طریق خطوط هواپیمایی و قسمت بار هواپیما های مسافری منتقل می شوند . 

در این روش ، شما عزیزان می بایست چند روز قبل از پرواز نسبت به رزرو و فرایند های گمرکی محموله های خود اقدام نمایید که این امر توسط کارشناسان آریا نوین کارگو در کمترین زمان ممکن انجام میشود.

برای حمل هوایی به بلژیک ، آریا نوین کارگو به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است و تنها با یک تماس تلفنی می توانید بهترین خدمات را از ما بخواهید.

یکی از روش های ارسال محموله ها و کالاهای شما به آلمان ، حمل هوایی است . حمل هوایی به آلمان توسط آریا کارگو با بهترین کیفیت و با نازلترین قیمت انجام خواهد شد .

کارگو هوایی برای بلژیک 

یکی از روش های متداول برای حمل هوایی به بلژیک ، ارسال محموله های تجاری و صنعتی و در حجم بالا و وزن زیاد با هواپیمای ترابری است . 

در حمل هوایی به بلژیک نیز این امکان برای شما عزیزان فراهم است . هواپیماهای باربری بدون محدودیت وزن و حجم امکان بارگیری و انتقال محموله های شما را در اسرع وقت فراهم می نمایند . 

آریا نوین کارگو با همکاری با برترین شرکت ها و خطوط هواپیمایی دنیا ، به صورت همه روزه محموله های شما را با کمترین قیمت از طریق روش کارگو به بلژیک منتقل خواهد نمود 

بغیر از حمل هوایی به بلژیک ، حمل هوایی به انگلیس نیز توسط تیم متخصص آریا کارگو با کمترین هزینه ها انجام خواهد شد و محموله های مختلف را بارگیری و منتقل خواهیم نمود .

کارگو-هوایی-برای-بلژیک
کارگو-هوایی-برای-بلژیک

حمل بار هوایی مهاجرین به بلژیک 

 مهاجران به بلژیک در برنامه حمل اثاثیه به بلژیک و حمل لوازم منزل به بلژیک می‌کوشند تا بهترین راه را انتخاب کنند. به همین منظور باید ارسال کننده‌ای توانا بیابند تا با بهره گیری از تجارب این شرکت‌ها، لوازمشان را سالم و به هنگام در بلژیک تحویل بگیرند.

لوازم منزل‌، لوازم مورد نیاز آشپزخانه و همچنین لوازم شخصی و ارزشمند‌، محتوای این محموله ها را تشکیل می‌دهد. بخشی از این بارها البته به دانشجویان مهاجری  تعلق دارد که برای ارسال کتاب و موارد مربوط به تحصیل و زندگی دانشجویی از خدمات حمل بار هوایی به بلژیک استفاده می کنند.

کسانی که به عنوان مسافر سفر می‌کنند می‌توانند از این خدمات بهره ببرند. این افراد معمولا بارهایشان از حد مجاز بیشتر است  و بایستی جریمه اضافه بار بپردازند.  از همین جهت برای رفع این نیاز می توانید از حمل بار هوایی به بلژیک می استفاده نمایید.

اگر قصد مهاجرت به هلند را نیز دارید ، می توانید از طریق تماس با کارشناسان و متخصصین آریا نوین کارگو این امر را در اسرع وقت انجام دهید . حمل هوایی به هلند توسط آریا کارگو با پوشش بیمه کامل انجام خواهد شد .

موارد ممنوعه برای حمل هوایی بلژیک

برای حمل بار هوایی به بلژیک ، برخی موارد توسط گمرک ایران و بلژیک و خطوط هواپیمایی با ممنوعیت انتقال مواجه هستند . البته در برخی موارد برای انتقال این محموله ها راهکارهایی وجود دارد که کارشناسان آریا نوین کارگو بهترین راه را در اسرع وقت در اختیارتان قرار میدهند. 

لیست زیر بخشی از محموله های دارای محدودیت و ممنوعیت برای حمل هوایی به بلژیک می باشند :

 • اشیاء عتیقه
 • آثار هنری اصیل
 • کتاب های خطی و چاپ سنگی
 • قطعات خوشنویسی شده
 • اوراق مینیاتور و مصنوعات طلا و نقره
 • سنگ های قیمتی
 • تابلو های نقاشی اصل
 • قالی و قالیچه دستباف
 • هرگونه عتیقه و اشیای تاریخی و میراث فرهنگی
 • اسلحه، مهمات و تجهیزات نظامی
 • فیلم ، نوار ، سی دی و تابلوهای نقاشی (فقط با مجوز وزارت ارشاد جمهوری اسلامی ایران)
 • عطر ، ادکلن ، اسپری
 • شامپو ، نرم کننده ها ، مواد آرایشی
 • الکل
 • شربت ، آبلیمو ، سرکه و ترشیجات

حمل هوایی به بلژیک به صورت تخصصی توسط آریا نوین کارگو انجام میشود و امکان انتقال محموله های شما برای همه شهر های بلژیک فراهم است . موارد ذکر شده به هیچ وجه قابل ارسال نمی باشند . مگر در مواردی که مجوز های لازم بر اساس شرایط خاص تنظیم شده باشند . علاوه بر بلژیک ، حمل هوایی به سوئد نیز از خدمات حرفه ای و تخصصی آریا کارگو است و با بهترین کیفیت انجام خواهد شد .

فقط کافیست با ما در تماس باشید و از مشاوره تخصصی بهره مند شوید . 

.

حمل هوایی لباس به بلژیک 

یکی از خدمات آریا کارگو ، فریت هوایی انواع لباس های شما به بلژیک است . برای فریت بار لباس باید بسته بندی مناسبی در نظر گرفته شود . در بسیاری از موارد ، بهترین بسته بندی را می توان استفاده از چمدان در نظر گرفت . شما عزیزان می توانید اگر حجم لباس هایتان در حد چمدان است از این روش استفاده کنید . 

در غیر این صورت برای ارسال لباس به بلژیک باید از بسته بندی مناسبی که بر اساس میزان حجم و ابعاد لباس است استفاده نمایید . 

برای ارسال لباس ، هزینه های گمرکی نیز باید پرداخت شود که بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . 

با شماره های آریا کارگو در تماس باشید تا خدمات ححمل هوایی لباس به بلژیک را به صورت تخصصی و سریع انجام دهید .

حمل هوایی بارهای تجاری و نمایشگاهی به بلژیک

برای ارسال بارهای تجاری اعم از ماشین آلات صنعتی، دستگاههای الکترونیکی، تجهیزات پزشکی ، تابلوهای نقاشی ، اقلام نمایشگاهی ، قطعات صنعتی، ابزار آلات و … به بلژیک، میتوانید از سالها تجربه ی مجموعه آریا کارگو استفاده نمایید..

همکاران ما با  بهترین مسیرهای حمل هوایی ، توسط معتبرترین ایرلاین های بین المللی (و یا با معتبرترین خطوط کشتیرانی بین المللی برای حمل دریایی) و با بهترین و پایین ترین قیمت، محموله ی شما را به مقصد شما در بلژیک بصورت زمینی و هوایی و دریایی حمل می نمایند.

بسته بندی تخصصی برای حمل هوایی به بلژیک 

یکی از مهمترین مواردی که برای حمل هوایی به بلژیک یا سایر کشور های جهان باید مدنظر قرار داد ، بسته بندی تخصصی و حرفه ای است .  برای بسته بندی تخصصی محموله های شما ، آریا نوین کارگو به صورت همه روزه از بهترین تجهیزات برای بسته بندی ایمن و مستحکم استفاده می نماید . 

بسته بندی باید به گونه ای باشد که از وارد شدن فشار و ضربه به محموله به خوبی محافظت نماید .  بسته بندی برای حمل هوایی به بلژیک با استفاده از جعبه های چوبی ، کارتن ، نایلون حبابدار و . . . انجام میشود . شما می توانید محموله های خود را با بالاترین ایمنی به آریا نوین کارگو بسپارید تا در اسرع وقت بارگیری و منتقل شوند . 

حمل هوایی به فرانسه نیز به صورت حرفه ای و تخصصی از طریق آریا نوین کارگو انجام خواهد شد . تیم متخصص ما با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه آماده انتقال محموله و کالاهای تجاری و صنعتی شما هستیم .

ارسال و صادرات انواع مواد غذایی تازه و خشک به بلژیک

از آنجا که بلژیک بخشی از اتحادیه اروپا می‌باشد پیرو قوانین این اتحادیه می‌باشد. با توجه به قوانین سختگیرانه در ورود و خروج اقلامی که توسط مسافران و تجار وارد این کشور می‌شود، ورود برخی از این مواد به بلژیک ممنوع اعلام شده است. با اینکه شیرینی، خشکبار، سبزیجات و میوه جزء اقلام ممنوعه محسوب نمی‌شوند اما اطلاع از کالاهای مجاز و ممنوع برای ارسال بار به بلژیک ضروری است.

تا زمان تهیه این مقاله ممنوعیتی برای ارسال این اقلام وجود نداشته است و از طریق حمل هوایی به بلژیک قابل ارسال هستند .

حمل-و-نقل-هوایی-انواع-محموله-برای-بلژیک
حمل-و-نقل-هوایی-انواع-محموله-برای-بلژیک

مشاوره تخصصی برای حمل هوایی به بلژیک 

برای حمل هوایی به بلژیک ، مشاوره تخصصی آریا نوین کارگو بهترین راهکار برای انتقال سریع و ایمن و ارزان محموله های شما می باشد . اگر قصد دارید محموله های خود را با بهترین کیفیت به بلژیک منتقل کنید ، با آریا نوین کارگو تماس بگیرید . 

ما برای انتقال محموله ها به روش کارگو و مسافری ، همه روزه آماده ارائه بهترین خدمات هستیم . 

حمل هوایی به بلژیک با یک تماس تلفنی انجام می پذیرد

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا