حمل هوایی به اتریش ( فقط 3-4 روز ) + بیمه

برای ارسال بار به اتریش ، سریعترین روش حمل هوایی می باشد . حمل هوایی به اتریش به معنی ارسال محموله ها به صورت هوایی و با استفاده از خدمات خطوط هواپیمایی معتبر می باشد . در روش حمل هوایی به اتریش ، تیم حمل و نقل آریا کارگو با استفاده از خطوط هوایی داخلی و خارجی انتقال بار به صورت کم حجم و با حجم زیاد را در اختیار شما قرار میدهد .

ما با بهترین کیفیت برای حمل هوایی به اتریش آماده خدمات رسانی به شما عزیزان هستیم و همراه با مشاوره رایگان انجام خواهد شد. برای حمل هوایی به اتریش فقط کافیست با شماره آریا کارگو در تماس باشید و ثبت درخواست خود را انجام دهید .

ارسال-هوایی-برای-اتریش
ارسال-هوایی-برای-اتریش

اتریش کشوری واقع در اروپای مرکزی، محصور در خشکی و در رشته کوه های آلپ شرقی واقع شده است. اتریش با کشورهای آلمان، جمهوری چک، مجارستان و سوئیس همسایه است. شهر وین پایتخت و بزرگترین شهر اتریش است. زبان رسمی مردم اتریش آلمانی اتریشی است.

برای حمل هوایی بین المللی ، همه روزه بهترین و تخصصی ترین خدمات را می توانید از آریا نوین کارگو بخواهید .

روش های حمل بار هوایی به اتریش 

برای حمل بار هوایی به اتریش 2 روش وجود دارد که بر اساس نوع محموله های شما و شرایط آنها این روش ها مورد استفاده قرار میگیرند .  در روش حمل هوایی به اتریش باید ابتدا از امکان ارسال محموله های خود مطلع بود تا در زمان انجام فرایند های گمرکی در فرودگاه امام خمینی دچار مشکلات و هزینه و جریمه نشویم . 

روش های ارسال هوایی به اتریش

 • حمل هوایی به صورت فریت بار 
 • حمل هوایی به صورت کارگو 

هر یک از روش های حمل هوایی به اتریش دارای شرایط و ضوابط خاص هستند که برای انتقال محموله ها باید مورد بررسی قرار گیرند . در ادامه ، برای آشنایی بیشتر شما با روش های حمل هوایی به اتریش توضیحاتی ارائه خواهد شد .  علاوه بر حمل هوایی برای اتریش ، خدمات حمل هوایی به آلمان نیز در اسرع وقت انجام خواهد شد و محموله های شما از طریق بهترین خطوط هواپیمایی منتقل می شوند .

امیدواریم با خدمات آریا نوین کارگو بهترین تجربه را داشته باشید .

ارسال خرده بار مسافری به اتریش به صورت هوایی

یکی از روش های ارسال هوایی به اتریش ، روش ارسال به صورت مسافری می باشد . فریت بار مسافری به اتریش از مهمترین و سریعترین روش های انتقال محموله ها به اتریش است.

در این روش ، محموله های با وزن نهایتا 300 کیلو از طریق خطوط هواپیمایی و قسمت بار هواپیما های مسافری منتقل می شوند . 

در این روش ، شما عزیزان می بایست چند روز قبل از پرواز نسبت به رزرو و فرایند های گمرکی محموله های خود اقدام نمایید که این امر توسط کارشناسان آریا نوین کارگو در کمترین زمان ممکن انجام میشود.

برای حمل هوایی به اتریش ، آریا نوین کارگو به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است و تنها با یک تماس تلفنی می توانید بهترین خدمات را از ما بخواهید.

متخصصین آریا نوین کارگو برای ارساهوایی محموله های شما به صورت خرده بار مسافری از بهترین بیمه نامه استفاده می نمایند تا امنیت کامل برای سرمایه و محموله شما فراهم شود .

علاوه بر اتریش ، حمل هوایی به بلژیک نیز در کمترین زمان انجام خواهد شد .

کارگو هوایی برای اتریش 

یکی از روش های متداول برای حمل هوایی به اتریش ، ارسال محموله های تجاری و صنعتی و در حجم بالا و وزن زیاد با هواپیمای ترابری است .  در حمل هوایی به اتریش نیز این امکان برای شما عزیزان فراهم است . هواپیماهای باربری بدون محدودیت وزن و حجم امکان بارگیری و انتقال محموله های شما را در اسرع وقت فراهم می نمایند . 

آریا نوین کارگو با همکاری با برترین شرکت ها و خطوط هواپیمایی دنیا ، به صورت همه روزه محموله های شما را با کمترین قیمت از طریق روش کارگو به اتریش منتقل خواهد نمود.

برای کارگو هوایی ، محموله های شما تحت پوش بیمه نامه منتقل می شوند و با امنیت کامل ارسال انجام خواهد شد . علاوه بر اتریش ، حمل هوایی به پرتغال نیز به صورت حرفه ای و همه روزه انجام خواهد شد .

کارگو-هوایی-برای-اتریش
کارگو-هوایی-برای-اتریش

حمل بار هوایی مهاجرین به اتریش 

 مهاجران به اتریش در برنامه حمل اثاثیه به اتریش و حمل لوازم منزل به اتریش می‌کوشند تا بهترین راه را انتخاب کنند. به همین منظور باید ارسال کننده‌ای توانا بیابند تا با بهره گیری از تجارب این شرکت‌ها، لوازمشان را سالم و به هنگام در اتریش تحویل بگیرند.

لوازم منزل‌، لوازم مورد نیاز آشپزخانه و همچنین لوازم شخصی و ارزشمند‌، محتوای این محموله ها را تشکیل می‌دهد. بخشی از این بارها البته به دانشجویان مهاجری  تعلق دارد که برای ارسال کتاب و موارد مربوط به تحصیل و زندگی دانشجویی از خدمات حمل بار هوایی به اتریش استفاده می کنند.

کسانی که به عنوان مسافر سفر می‌کنند می‌توانند از این خدمات بهره ببرند. این افراد معمولا بارهایشان از حد مجاز بیشتر است  و بایستی جریمه اضافه بار بپردازند.  از همین جهت برای رفع این نیاز می توانید از حمل بار هوایی به اتریش می استفاده نمایید.

حمل هوایی به انگلیس به صورت تخصصی و همه روزه انجام خواهد شد و انتقال کالاهای شما با نازلترین تعرفه صورت میگیرد .

موارد ممنوعه برای حمل هوایی اتریش

برای حمل بار هوایی به اتریش ، برخی موارد توسط گمرک ایران و اتریش و خطوط هواپیمایی با ممنوعیت انتقال مواجه هستند . البته در برخی موارد برای انتقال این محموله ها راهکارهایی وجود دارد که کارشناسان آریا نوین کارگو بهترین راه را در اسرع وقت در اختیارتان قرار میدهند. 

لیست زیر بخشی از محموله های دارای محدودیت و ممنوعیت برای حمل هوایی به اتریش می باشند :

 • اشیاء عتیقه
 • آثار هنری اصیل
 • کتاب های خطی و چاپ سنگی
 • قطعات خوشنویسی شده
 • اوراق مینیاتور و مصنوعات طلا و نقره
 • سنگ های قیمتی
 • تابلو های نقاشی اصل
 • قالی و قالیچه دستباف
 • هرگونه عتیقه و اشیای تاریخی و میراث فرهنگی
 • اسلحه، مهمات و تجهیزات نظامی
 • فیلم ، نوار ، سی دی و تابلوهای نقاشی (فقط با مجوز وزارت ارشاد جمهوری اسلامی ایران)
 • عطر ، ادکلن ، اسپری
 • شامپو ، نرم کننده ها ، مواد آرایشی
 • الکل
 • شربت ، آبلیمو ، سرکه و ترشیجات

حمل هوایی به اتریش به صورت تخصصی توسط آریا نوین کارگو انجام میشود و امکان انتقال محموله های شما برای همه شهر های اتریش فراهم است .  فقط کافیست با ما در تماس باشید و از مشاوره تخصصی بهره مند شوید.

حمل هوایی به فرانسه تیز توسط متخصصین تیم آریا نوین کارگو با بهترین کیفیت انجام خواهد شد و انتقال سریع و ارزان محموله های مجاز شما فقط با یک تماس انجام خواهد شد.

حمل هوایی به سوئد و حمل هوایی به فنلاند نیز از خدمات تخصصی و همه روزه آریا نوین کارگو می باشد که تنها با یک تماس تلفنی انجام خواهد شد.

حمل هوایی لباس به اتریش 

یکی از خدمات آریا کارگو ، فریت هوایی انواع لباس های شما به اتریش است . برای حمل هوایی لباس باید بسته بندی مناسبی در نظر گرفته شود . در بسیاری از موارد ، بهترین بسته بندی را می توان استفاده از چمدان در نظر گرفت . شما عزیزان می توانید اگر حجم لباس هایتان در حد چمدان است از این روش استفاده کنید . 

در غیر این صورت برای ارسال لباس به اتریش باید از بسته بندی مناسبی که بر اساس میزان حجم و ابعاد لباس است استفاده نمایید . 

برای ارسال لباس ، هزینه های گمرکی نیز باید پرداخت شود که بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . 

با شماره های آریا کارگو در تماس باشید تا خدمات حمل هوایی لباس به اتریش را به صورت تخصصی و سریع انجام دهید . 

حمل هوایی سمپل و نمونه محصول به اتریش

یکی از مهمترین ویژگی های خدمات حمل هوایی به اتریش ، امکان ارسال انواع سمپل و نمونه کالا می باشد . بسیاری از تجار که قصد حضور در بازارهای جهانی مانند بازار اتریش را دارند ابتدا نمونه محصول خود را برای طرف مقابل ارسال می نمایند . 

خدماتحمل هوایی برای اتریش یکی از بهترین روش ها برای ارسال سمپل و نمونه محصول به اتریش است . در این روش ، محموله شما با کمترین هزینه با استفاده از خطوط هواپیمایی مسافری در اسرع وقت منتقل خواهند شد و در گمرک فرودگاه مورد نظر تحویل خواهند شد .

بسته بندی تخصصی برای حمل هوایی به اتریش 

یکی از مهمترین مواردی که برای حمل هوایی به اتریش یا سایر کشور های جهان باید مدنظر قرار داد ، بسته بندی تخصصی و حرفه ای است .  برای بسته بندی تخصصی محموله های شما ، آریا نوین کارگو به صورت همه روزه از بهترین تجهیزات برای بسته بندی ایمن و مستحکم استفاده می نماید. 

بسته بندی باید به گونه ای باشد که از وارد شدن فشار و ضربه به محموله به خوبی محافظت نماید .  بسته بندی برای حمل هوایی به اتریش با استفاده از جعبه های چوبی ، کارتن ، نایلون حبابدار و . . . انجام میشود . شما می توانید محموله های خود را با بالاترین ایمنی به آریا نوین کارگو بسپارید تا در اسرع وقت بارگیری و منتقل شوند. 

مشاوره تخصصی برای حمل هوایی به اتریش 

برای حمل هوایی به اتریش ، مشاوره تخصصی آریا نوین کارگو بهترین راهکار برای انتقال سریع و ایمن و ارزان محموله های شما می باشد . اگر قصد دارید محموله های خود را با بهترین کیفیت به اتریش منتقل کنید ، با آریا نوین کارگو تماس بگیرید . 

ما برای انتقال محموله ها به روش کارگو و مسافری ، همه روزه آماده ارائه بهترین خدمات هستیم. 

حمل هوایی به اتریش با یک تماس تلفنی انجام می پذیرد

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا