ارسال بار به مجارستان ( ارزانترین قیمت + بیمه کامل )

برای ارسال بار به مجارستان ، مجموعه آریا نوین کارگو به صورت همه روزه آماده ارائه بهترین خدمات می باشد . ما در اسرع وقت با نازلترین تعرفه های باربری حمل و نقل بین المللی را برای انتقال محموله های تجاری و صنعتی شما ارائه می نماییم. 

ارسال بار به مجارستان سالهاست که به واسطه افزایش مهاجرت به صورت روزانه افزایش یافته است . از همین جهت ، برای حمل بار به مجارستان نیاز به شرکت های معتبر و متخصص بسیار احساس میشود. 

برای ارسال بار به مجارستان با آریا نوین کارگو ، همه روزه روش های مختلف که متناسب با نوع محموله و نیاز شما باشد در اختیارتان قرار میگیرد. 

 • حمل هوایی 
 • حمل زمینی

ما به عنوان برترین شرکت حمل بین المللی ، همه روزه آماده انتقال محموله ها در شرایط و وضعیت های مختلف با قیمت بسیار مناسب هستیم.  لازم به ذکر است که برای ارسال بار به مجارستان ، محموله های شما به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه قرار می گیرند و امکان ارسال ایمن فراهم است.

علاوه بر مجارستان ، ارسال بار به دانمارک نیز با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام خواهد شد . فقط کافیست با شماره های آریا کارگو در تماس باشید و از خدمات ما بهره مند شوید .

ارسال-بار-به-مجارستان
ارسال-بار-به-مجارستان

ارسال بار به همه شهر های مجارستان 

یکی از ویژگی های خدمات آریا نوین کارگو ، ارسال بار به مجارستان بدون محدودیت و برای همه شهر های این کشور است . بر اساس شرایط و نوع محموله و روش حمل ، امکان استفاده از خدمات آریا نوین کارگو فراهم میباشد . 

ما برای ارسال بار به مجارستان ، همه شهر های کوچک و بزرگ را تحت پوشش قرار داده ایم و برای شهر های فاقد گمرک ، امکان ترخیص کالا در گمرک شهر نزدیک به آن فراهم است . 

 • بوداپست
 •  دبرسن
 • میشکولتس
 • سگد
 • بچ
 • دیور
 • و سایر شهر های مجارستان 

علاوه بر این ، ارسال بار به مجارستان از همه نقاط ایران انجام میشود و محدودیت در این خصوص وجود ندارد.

علاوه بر ارسال بار به مجارستان ، همه روزه خدمات تخصصی برای ارسال بار به آلبانی نیز با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام خواهد شد .

ارسال هوایی محموله ها به مجارستان 

یکی از بهترین و سریعترین روش های ارسال بار به مجارستان ، روش حمل هوایی است که توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه خواهد شد. 

ما برای ارسال بار به مجارستان به صورت همه روزه از فرودگاه امام خمینی آمادگی ارسال انواع لوازم شخصی و تجاری شما به مقاصد مختلف در کشور مجارستان را داریم. 

آریا نوین کارگو با ارزانترین نرخ و قیمت در اسرع وقت محموله های شما را با بهترین کیفیت در شهر مورد نظر شما در گمرک فرودگاه تحویل خواهد شد . 

ارسال هوایی به مجارستان یکی از سریعترین و بهترین روش های برای انتقال محموله ها تا 300 کیلو می باشد که توسط تیم متخصص آریا نوین کارگو به صورت همه روزه انجام خواهد شد.

تیم متخصص آریا کارگو علاوه بر ارسال بار به مجارستان ، همه روزه آماده ارائه خدمات تخصصی باری ارسال بار به چک نیز بهترین خدمات را با کمترین هزینه به شما عزیزان می باشیم .

حمل-هوایی-به-مجارستان
حمل-هوایی-به-مجارستان

ارسال زمینی برای مجارستان 

یکی از مهمترین ویژگی های آریا نوین کارگو ، امکان ارسال زمینی محموله ها برای مجارستان است . در این روش ، محموله های شما با استفاده از تریلی ترانزیت بارگیری و از طریق مرز زمینی به نقاط مختلف مجارستان ارسال میشود . 

روش حمل زمینی برای مجارستان یکی از روش های مقرون به صرفه و با نرخ کرایه و هزینه ای مناسب است که برای انتقال اثاثیه و کالا های تجاری مورد استفاده قرار میگیرد . 

برای ارسال بار به مجارستان به صورت زمینی ، همه روزه مشاوران و کارشناسان آریا نوین کارگو آماده ارائه خدمات مشاوره ای به شما عزیزان می باشد تا در اسرع وقت و با کمترین هزینه محموله های شما منتقل شوند.

تخصص آریا کارگو ارسال بار به مجارستان است ، علاوه بر این ، ارسال بار به صربستان نیز با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام خواهد شد .

ارسال اثاثیه و لوازم خانه به مجارستان 

یکی دیگر از خدماتی که برای ارسال بار به مجارستان توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می شود ، انتقال اثاثیه و لوازم شخصی با کمترین هزینه می باشد. 

برای ارسال اینگونه محموله ها به مجارستان ، روش زمینی بسیار روش مناسبی برای حمل حجم زیاد محموله ها می باشد . اما برای انتقال چند تکه اثاثیه و لوازم ، امکان ارسال بار به مجارستان به صورت هوایی فراهم است و با کمترین هزینه و در اسرع وقت محموله ها منتقل خواهند شد. 

برای ارسال اثاث و لوازم خانه به مجارستان ، هزینه هایی بابت خروج اثاثیه و گمرک ایران و مجارستان وجود دارد که بر اساس نوع محموله مشخص میشود. 

برای حمل زمینی ، آریا نوین کارگو بهترین و تخصصی ترین خدمات را به شما عزیزان ارائه خواهد نمود .

یکی از تخصصی ترین خدمات آریا کارگو علاوه بر ارسال بار به مجارستان ، ارسال بار به اتریش است که با یک تماس تلفنی و با بهترین قیمت ها انجام خواهد شد .

ارسال فرش به مجارستان

یکی از مهمترین خدمات آریا کارگو ، ارسال فرش می باشد که به صورت همه روزه برای مجارستان نیز قابل انجام است . برای ارسال فرش به مجارستان ، 3 روش دریایی ، زمینی و هوایی قابل استفاده می باشند .  در آریا کارگو برای ارسال فرش به مجارستان ، حمل هوایی بهترین و سریعترین روش است . 

ارسال فرش ماشینی به مجارستان با محدودیت خاصی همراه نیست و تنها کافی خواهد بود که در بسته‌بندی این فرش‌ها، نهایت ظرافت و دقت را به خرج بدهید تا کمترین آسیب به آن‌ها وارد نشود. هزینه ارسال بسته به مقصد شما، حجم و ابعاد بار و همین طور ارزش آن، مشخص خواهد شد.

همان طور که در ابتدا نیز اشاره کردیم، به دلیل ویژگی‌های خاص فرش‌های دستباف، ارسال فرش دستباف به مجارستان ، با محدودیت‌هایی همراه است. به این ترتیب که امکان ارسال بیش از 2 عدد فرش دستباف، بدون اخذ مجوزهای لازم، امکان پذیر نخواهد بود. 

برای ارسال بار به اروپا فقط کافیست با ما در تماس باشید . بهترین و تخصصی ترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهیم.

ارسال مبلمان به مجارستان

موارد زیادی برای ارسال مبلمان به مجارستان باید مدنظر قرار گیرد . ارسال مبلمان به مجارستان به صورت هوایی انجام میشود و هزینه های ارسال آن بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . موارد زیر باید قبل از ارسال مبلمان به مجارستان مدنظر قرار گیرند : 

 1. ابعاد و وزن محمول: باید ابعاد و وزن مبلمان را در نظر بگیرید. مبلمان سنگین و حجیم ممکن است نیاز به بسته‌بندی خاص و حمل با باربری یا کشتی داشته باشد، در حالی که مبلمان کوچک و سبک‌تر می‌تواند به صورت هوایی ارسال شود.
 2. هزینه حمل و نقل: هزینه حمل و نقل مبلمان به صورت هوایی بیشتر از حمل و نقل به صورت دریایی یا باربری خواهد بود. برای اطلاع از هزینه‌های حمل و نقل، بهتر است با شرکت حمل و نقل هوایی تماس بگیرید و اطلاعات لازم را دریافت کنید.
 3. بسته‌بندی: برای ارسال مبلمان به صورت هوایی، بسته‌بندی مناسب و محکمی را برای محصولات خود انتخاب کنید تا در طول حمل و نقل آسیب نبینند. برای بسته‌بندی مبلمان، می‌توانید از جعبه‌های چوبی، فوم‌های محافظ، برچسب‌های هشدار و پوشش‌های محافظ استفاده کنید.
 4. محدودیت‌های گمرکی: قبل از ارسال مبلمان به خارج از کشور، باید با مقررات گمرکی کشور مقصد آشنا شوید. برخی کشورها ممکن است برای واردات مبلمان، محدودیت‌های گمرکی داشته باشند و ممکن است برای گذراندن گمرک، مدارک مورد نیاز را باید تهیه کنید.

ارسال بار به مجارستان به صورت همه روزه و از طریق روش های مختلف انجام خواهد شد . ما در اسرع وقت آماده همکاری با شما عزیزان و انتقال انواع مبلمان و لوازم منزل شما هستیم.

حمل-انواع-مبلمان-به-مجارستان
حمل-انواع-مبلمان-به-مجارستان

آیا بسته بندی برای ارسال بار به مجارستان مهم است ؟ 

یکی از مهمترین موضوعات برای خدمات ارسال بار به مجارستان ، بسته بندی حرفه ای محموله ها می باشد . در صورتی که محموله های شما به خوبی بسته بندی نشده باشند ، علاوه بر عدم پذیرش آنها در گمرک فرودگاه ، مشکلاتی مانند شکستگی به دلیل بارگیری و جابجایی نیز ممکن است به وجود آید.

از همین جهت ، برای بسته بندی باید موارد مهمی رعایت شود و بر اساس نوع محموله باید بسته بندی مناسب برای آن در نظر گرفته شود. 

به عنوان مثال ، برای ارسال بار به مجارستان در صورتی که محموله شما شکستنی باشد ، باید از بسته بندی چوبی مخصوص استفاده شود و داخل بسته بندی با استفاده تجهیزات مناسب مانند نایلون حبابدار و . . . استفاده شود.

برای حمل مواد غذایی نیز باید از جعبه های یونولیت ( یخچالی ) استفاده نمود و با استفاده از یخ خشک فضای داخل آن را برای نگهداری چند روزه مواد غذایی مناسب کرد.

برای ارسال بار به مجارستان توسط آریا نوین کارگو ، همه روزه خدمات بسته بندی با حرفه ای ترین تیم به شما عزیزان ارائه میشود. فقط کافیست با ما در تماس باشید.

بهترین و تخصصی ترین خدمات برای ارسال بار به بلژیک نیز به صورت همه روزه انجام خواهد شد و محموله های شما تحت پوشش بهترین بیمه نامه منتقل خواهند شد .

هزینه های ارسال بار به مجارستان چقدر است ؟ 

برای ارسال بار به مجارستان ، نرخ کرایه و هزینه های حمل و نقل بر اساس موارد متعددی مشخص میشود که آریا نوین کارگو به شما این اطمینان را می دهد که ارسال محموله های شما با کمترین هزینه انجام شود . 

مهمترین موضوع برای ارسال بار به مجارستان ، نوع روش حمل است . هر یک از روش های انتقال بار و کالا دارای هزینه های مختلفی هستند و بر همین اساس قیمت انتقال محموله مشخص میشود .

علاوه بر این ، نوع محموله و میزان ارزش آن نیز در فرایند گمرکی هزینه های مختلفی دارد . به عنوان مثال ، برای ارسال محموله A ممکن است نرخ گمرکی 100 تومان و برای محموله B ، هزار تومان باشد که در گمرک فرودگاه یا گمرک شهر قبل از پلمپ و ارسال مشخص میشود. 

یکی از مهمترین مواردی که در هزینه های ارسال بار به مجارستان موثر است ، نرخ و قیمت روزانه ارز می باشد.

ما با ارزانترین خدمات برای ارسال بار به سوئیس نیز آماده ارائه خدمات حمل و نقل هوایی و زمینی به شما عزیزان هستیم . با ما در تماس باشید .

باربری-ایران-به-مجارستان
باربری-ایران-به-مجارستان

آیا برای ارسال بار به مجارستان از بیمه استفاده میشود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به مجارستان را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به مجارستان و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به مجارستان با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

چه کالاهایی برای ارسال بار به مجارستان ممنوع هستند ؟ 

وارد کردن برخی از کالاها به مجارستان ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به مجارستان را کمی سخت کرده است .گمرک مجارستان جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است. شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور مجارستان نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک مجارستان اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

برای ارسال بار به مجارستان ، قبل از هر اقدامی با مشاوران ما در تماس باشید و پس از کسب اطلاعات کامل نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایید . 

استعلام هزینه های ارسال بار به مجارستان نیز از طریق تماس با کارشناسان ما صورت می پذیرد.

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا