ارسال بار به رم ( ارزانترین قیمت + بیمه کامل )

یکی از خدمات تخصصی آریا نوین کارگو ، ارسال بار به رم است که به صورت همه روزه با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه میشود . 

برای ارسال بار به رم ، همه روزه حمل هوایی و زمینی به صورت حرفه ای با کمترین قیمت به شما عزیزان ارائه می شود . در مجموعه آریا نوین کارگو انتقال سریع و ارزان محموله ها از مهمترین خدمات ما می باشد. 

برای ارسال بار به رم ، آریا نوین از همه نقاط کشور آماده ارائه خدمات با بهترین مشاوره می باشد . ما با خدماتی سریع و ارزان آماده همکاری با مهاجران و مسافران عزیز هستیم . 

آریا نوین کارگو برای ارسال بار به رم از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید . مجموعه باربری آریا نوین با سالها سابقه در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی برای نقاط مختلف ایتالیا ، همه روزه آماده همکاری با شما عزیزان است .

ارسال بار به ایتالیا به صورت همه روزه با مشاوره تخصصی رایگان انجام میشود .

ارسال-بار-به-رم
ارسال-بار-به-رم

روش های ارسال بار به رم 

برای ارسال بار به رم ، روش های مختلف وجود دارد که هر یک از این روش ها برای انتقال محموله هایی با شرایط  و وضعیت متفاوت مورد استفاده می شوند.

روش های مختلف ارسال بار به رم دارای هزینه های متفاوت ، شرایط حمل متفاوت و زمان تحویل متفاوتی هستند . 3 روش اصلی برای ارسال بار به رم به صورت زیر هستند : 

 • ارسال هوایی به رم 
 • ارسال زمینی به رم
 • ارسال دریایی به رم

برای ارسال بار به رم ، همه روزه آریا نوین کارگو بهترین و مناسب ترین روش های باربری را در اختیار شما قرار میدهد . در ادامه به توضیح این موارد می پردازیم . علاوه بر رم به عنوان پایتخت کشور ایتالیا ، مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به برلین نیز به صورت همه روزه آماده ارائه بهترین خدمات به شما عزیزان است .

تخصص تیم آریا نوین کارگو انتقال محموله های تجاری و صنعتی و شخصی می باشد .

حمل هوایی برای رم 

یکی از روش های ارسال بار به رم ، حمل هوایی است که به صورت همه روزه و با کمترین هزینه انجام میشود . مجموعه آریا نوین کارگو با سالها سابقه در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی آماده ارائه خدماتی سریع و تخصصی است . 

از آنجایی که برای رم به صورت همه روزه پروازهای متعدد از نقاط مختلف کشور وجود دارد ، ما برای ارسال بار به رم به صورت هوایی بدون محدودیت خدمات حمل و نقل بار و کالا را در اختیار شما قرار میدهیم. 

ارسال بار به رم به صورت هوایی از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود و برای محموله های مختلف باید بسته بندی تخصصی و مناسب در نظر گرفته شود.

برای ارسال هوایی به رم آریا نوین بر اساس میزان ارزش محموله های شما بیمه نامه با بالاترین سطح پوشش صادر خواهد نمود .

حمل هوایی به ایتالیا تخصص تیم آریا نوین کارگو است که با کمترین هزینه امکان انتقال محموله های شما را فراهم می نماید . 

ارسال-هوایی-بار-به-رم
ارسال-هوایی-بار-به-رم

ارسال بار به رم به صورت زمینی 

برای ارسال بار به رم ، همه روزه امکان انتقال محموله ها به صورت زمینی نیز فراهم می باشد . ما با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت با استفاده از خودروهای باربری ترانزیت آماده انتقال زمینی بار به رم هستیم. 

مجموعه باربری آریا کارگو برای ارسال زمینی محموله های تجاری و شخصی شما از کامیونت مسقف و تریلی چادری ترانزیت استفاده می نماید.

برای ارسال بار به رم به صورت زمینی ، ما بارگیری را از همه نقاط کشور با بهترین قیمت انجام داده و انتقال فوری محموله های شما از طریق مرز زمینی انجام خواهد شد.

حمل و نقل زمینی برای انتقال محموله ها و کالاها با حجم بالا بسیار مناسب است . در این روش ، هر تریلی قابلیت بارگیری تا 23 تن را دارد و از نظر هزینه بسیار مقرون به صرفه خواهد بود .

برای ارسال بار به رم حدود 20 روز زمان نیاز است که نسبت به هزینه و حجم بار حمل شده بسیار مقرون به صرفه است .

علاوه بر رم ، ارسال بار به پاریس نیز به صورت همه روزه و تخصصی انجام میشود .ما همه شهر های اروپایی را تحت پوشش کامل قرار داده ایم

ترانزیت-کالا-برای-رم
ترانزیت-کالا-برای-رم

ارسال چه کالاهایی به رم ممنوع است ؟

وارد کردن برخی از کالاها به رم ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به رم را کمی سخت کرده است .گمرک ایتالیا جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است.

 شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور ایتالیا نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک ایتالیا اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

علاوه بر موارد ذکر شده ، ممکن است برخی موارد جدید نیز برای ارسال بار به رم دچار محدودیت هایی شوند . از همین جهت ، مشاوره کارشناسی با همکاران ما سبب افزایش سرعت و کاهش هزینه های خدمات باربری خواهد شد. 

فریت بار به ایتالیا نیز توسط آریا نوین با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام می شود . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

ارسال لوازم منزل به رم 

یکی از مهمترین خدماتی که آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می نماید ، حمل و نقل اثاثیه به رم می باشد . در مجموعه آریا نوین ، انتقال اثاثیه و کالاهای شما با کمترین هزینه انجام میشود و مهاجرین گرامی می توانند اثاثیه خود را به ما بسپارند . 

برای ارسال اثاثیه به رم ، همه روزه آریا نوین کارگو آماده انتقال هوایی و زمینی اثاثیه شما میباشد  . در ارسال بار به رم از بهترین بیمه نامه استفاده می شود تا محموله های شما با بالاترین امنیت منتقل شوند . 

برای ارسال اثاثیه به رم ، محدودیت ارسال اثاثیه نو و آکبند وجود دارد و محموله های مستعمل به راحتی با کمترین هزینه قابل ارسال هستند .برای ارسال اثاثیه به رم ، حجم زیاد اثاثیه با استفاده از روش زمینی و محموله ها و اثاثیه کم وزن و کم حجم با روش هوایی به راحتی ارسال می شوند .

ارسال بار به آنکارا به عنوان پاستخت کشور ترکیه نیز از خدمات همه روزه آریا نوین کارگو می باشد . ما با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه می توانیم محموله های شما را با امنیت بالا بارگیری و منتقل نماییم .

بسته بندی اثاثیه برای ارسال به رم 

یکی از مهمترین موضوعات در زمان ارائه خدمات ارسال بار به رم ، بسته بندی تخصصی محموله ها می باشد . بسته بندی حرفه ای و تخصصی سبب افزایش ایمنی و حفظ سلامت محموله ها خواهد و همین موضوع در سالم رسیدن محموله به رم بسیار موثر است  . 

برای بسته بندی اثاثیه جهت ارسال بار به رم می توانید از تیم آریا نوین استفاده نمایید تا محموله های شما با بهترین روش بسته بندی و منتقل نمایند . برای بسته بندی اثاثیه شما جهت ارسال به رم ، آریا نوین کارگو از جعبه های دست ساز چوبی ، کارتن و نایلون حبابدار استفاده می نماید که به خوبی از محموله های شما حفاظت می نماید.

ارسال بار به روسیه نیز در اسرع وقت انجام میشود و با کمترین هزینه امکان انتقال محموله ها را برای شما فراهم خواهد شد . تیم متخصص آریا نوین با بهترین کیفیت محموله های شما را بسته بندی و منتقل خواهد کرد .

ارسال حیوانات به رم

گاهی مشتریان ما نیاز دارند تا حیوان خانگی خود ( از قبیل سگ ، گربه ، خرگوش ، پرنده های زینتی و … ) را توسط باربری هوایی با هواپیما به خارج از کشور ارسال نمایند که برای ارسال بار به رم نیز این امکان فراهم است .

حمل هوایی حیوانات زنده شامل رعایت موارد ویژه ای می باشد تا حیوان زنده بتواند در طول سفر طولانی خود با هواپیما ، در “بهترین استانداردهای نگهداری حیوانات زنده” حمل شده و به سلامت و در نهایتِ ایمنی به مقصد برسد.

مدارک زیر برای ارسال حیوانات به رم به صورت زیر می باشند : 

 1. مجوز ورود به کشور مقصد (در صورت نیاز)
 2. ارائه اصل گواهی بهداشت از سازمان دامپزشکی دولتی کشور مبدا باید در شرایطی که ۷ روز از تاریخ صدورش نگذشته باشد ، به همراه درج نام صاحب حیوان در آن . 
 3. ارائه اصل و کپی شناسنامه و گذرنامه حیوان با درج مشخصات کامل و مدارک واکسیناسیون معتبر به ویژه واکسن هاری (به اضافه درج صاحب حیوان)
 4. تکمیل مشخصات فرم درخواست حمل حیوان زنده در شرکت حمل بار
 5. به همراه داشتن میکروچیپ ، شماره‌ میکروچیپ و تاریخ دقیق آن

علاوه بر ارسال حیوانات خانگی به رم ، انتقال همه نوع محموله ها و کالاهای تجاری و صنعتی در اسرع وقت انجام خواهد شد . تیم ما با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه آماده انتقال محموله های شما می باشد و با ارائه مشاوره رایگان ، بهترین خدمات را در اختیارتان قرار میدهد.

ارسال زعفران به رم

در قانون کشور ما در خصوص میزان زعفران استخراج شده از طریق چمدان پیش بینی شده است. هر کسی که پاسپورت مستقل داشته باشد می تواند ۱۰۰ گرم با خود به خارج از کشور ببرد.

البته اگر بخواهید زعفران بیشتری از کشور صادر کنید باید مجوزهایی دریافت کنید. با اخذ این مجوزها می توانید این محدودیت را حذف کرده و زعفران بیشتری صادر کنید.

 1.  معرفی نامه یا وکالت نامه برای اظهار زعفران به گمرک که توسط وکیل تهیه شده است.
 2.  گواهی دریافت استاندارد تدارکات
 3.  گواهی سلامت در صورت نیاز خریدار
 4.  مجوز صادرات نهایی
 5. روش عدل بندی
 6.  کارت بازرگانی فعال در زمینه بازرگانی یا صادرکننده زعفران
 7.  گواهی قرنطینه و پرواربندی گیاه در صورت درخواست خریدار

برای صادرات زعفران به رم ، روش حمل هوایی بسیار مناسب و سریع است . با مشاوره با کارشناسان ما می توانید در اسرع وقت زعفران را با حجم و وزن دلخواه ارسال کنید .

ارسال مبلمان به رم

موارد زیادی برای ارسال مبلمان به رم باید مدنظر قرار گیرد . ارسال مبلمان به رم به صورت هوایی انجام میشود و هزینه های ارسال آن بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . موارد زیر باید قبل از ارسال مبلمان به رم مدنظر قرار گیرند : 

 1. ابعاد و وزن محمول: باید ابعاد و وزن مبلمان را در نظر بگیرید. مبلمان سنگین و حجیم ممکن است نیاز به بسته‌بندی خاص و حمل با باربری یا کشتی داشته باشد، در حالی که مبلمان کوچک و سبک‌تر می‌تواند به صورت هوایی ارسال شود.
 2. هزینه حمل و نقل: هزینه حمل و نقل مبلمان به صورت هوایی بیشتر از حمل و نقل به صورت دریایی یا باربری خواهد بود. برای اطلاع از هزینه‌های حمل و نقل، بهتر است با شرکت حمل و نقل هوایی تماس بگیرید و اطلاعات لازم را دریافت کنید.
 3. بسته‌بندی: برای ارسال مبلمان به صورت هوایی، بسته‌بندی مناسب و محکمی را برای محصولات خود انتخاب کنید تا در طول حمل و نقل آسیب نبینند. برای بسته‌بندی مبلمان، می‌توانید از جعبه‌های چوبی، فوم‌های محافظ، برچسب‌های هشدار و پوشش‌های محافظ استفاده کنید.
 4. محدودیت‌های گمرکی: قبل از ارسال مبلمان به خارج از کشور، باید با مقررات گمرکی کشور مقصد آشنا شوید. برخی کشورها ممکن است برای واردات مبلمان، محدودیت‌های گمرکی داشته باشند و ممکن است برای گذراندن گمرک، مدارک مورد نیاز را باید تهیه کنید.

تخصص ما در ارسال بار به رم باعث شده است که انواع مبلمان راحتی ، کلاسیک و استیل را در اسرع وقت با بسته بندی حرفه ای منتقل نماییم . فقط کافیست با ما در تماس باشید و محموله های خود را از این طریق منتقل کنید .

بهترین خدمات برای ارسال بار به اروپا توسط مجموعه آریا کارگو در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد .

آیا برای ارسال بار به رم از بیمه استفاده می شود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به رم را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به رم و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به رم با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

باربری-ایران-به-رم
باربری-ایران-به-رم

مشاوره تخصصی برای ارسال بار به رم

برای ارسال بار به رم ، مجموعه آریا نوین کارگو با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه امکان انتقال محموله ها را برای شما فراهم می نماید . برای ارائه خدماتی تخصصی و با بالاترین کیفیت ، مشاوره رایگان در نظر گرفته شده است .

مشاوره تخصصی برای ارسال بار به رم سبب کاهش هزینه ها ، افزایش سرعت تحویل محموله ، امنیت محموله ها و . . . خواهد شد .

ما به عنوان متخصصی خدمات ارسال بار به رم و سایر شهر های ایتالیا با بهترین کیفیت خدمات مورد نیاز شما را تامین خواهیم نمود .

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا