ارسال بار به سلیمانیه ( فوری و با بیمه کامل )

برای ارسال بار به سلیمانیه عراق می توانید از طریق مشاوره با کارشناسان ما بهترین خدمات را تجربه کنید . ما با نازلترین تعرفه های حمل و نقل اماده همکاری با اشخاص حقیقی و حقوقی می باشیم و انواع محموله های شما را منتقل نماییم .

برای ارسال بار به سلیمانیه می توانید از طریق روش زمینی و هوایی انتقال کالاها را انجام دهید و با نازلترین قیمت محموله های خود را منتقل کنید . مجموعه آریا کارگو برای ارسال بار به سلیمانیه امکان انتقال محموله های شما با سابقه روشن و قدیمی خود امکان انتقال انوع کالاها را فراهم نموده است .

ارسال بار به سلیمانیه عراق بر اساس هر روشی که انجام شود به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه قرار دارد . علاوه بر سلیمانیه ، ارسال بار به اربیل نیز به صورت تخصصی انجام خواهد شد .

روش های ارسال بار به سلیمانیه 

برای ارسال بار به سلیمانیه ، روش های مختلف وجود دارد که هر یک از این روش ها برای انتقال محموله هایی با شرایط  و وضعیت متفاوت مورد استفاده می شوند.

روش های مختلف ارسال بار به سلیمانیه دارای هزینه های متفاوت ، شرایط حمل متفاوت و زمان تحویل متفاوتی هستند . 3 روش اصلی برای ارسال بار به سلیمانیه به صورت زیر هستند : 

 • ارسال هوایی به سلیمانیه 
 • ارسال زمینی به سلیمانیه

برای ارسال بار به سلیمانیه ، همه روزه آریا نوین کارگو بهترین و مناسب ترین روش های باربری را در اختیار شما قرار میدهد . در ادامه به توضیح این موارد می پردازیم .

ارسال بار به عراق تخصص تیم حرفه ای آریا نوین کارگو است و محموله های مختلف شما را با کمترین هزینه منتقل خواهیم نمود .

حمل هوایی برای سلیمانیه 

یکی از روش های ارسال بار به سلیمانیه ، حمل هوایی است که به صورت همه روزه و با کمترین هزینه انجام میشود . مجموعه آریا نوین کارگو با سالها سابقه در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی آماده ارائه خدماتی سریع و تخصصی است . 

از آنجایی که برای سلیمانیه به صورت همه روزه پروازهای متعدد از نقاط مختلف کشور وجود دارد ، ما برای ارسال بار به سلیمانیه به صورت هوایی بدون محدودیت خدمات حمل و نقل بار و کالا را در اختیار شما قرار میدهیم. 

ارسال بار به سلیمانیه به صورت هوایی از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود و برای محموله های مختلف باید بسته بندی تخصصی و مناسب در نظر گرفته شود.

برای ارسال هوایی به سلیمانیه آریا نوین بر اساس میزان ارزش محموله های شما بیمه نامه با بالاترین سطح پوشش صادر خواهد نمود .

حمل هوایی به عراق تخصص تیم آریا نوین کارگو است که با کمترین هزینه امکان انتقال محموله های شما را فراهم می نماید . 

ارسال بار به سلیمانیه به صورت زمینی 

برای ارسال بار به سلیمانیه ، همه روزه امکان انتقال محموله ها به صورت زمینی نیز فراهم می باشد . ما با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت با استفاده از خودروهای باربری ترانزیت آماده انتقال زمینی بار به سلیمانیه هستیم. 

مجموعه باربری آریا کارگو برای ارسال زمینی محموله های تجاری و شخصی شما از کامیونت مسقف و تریلی چادری ترانزیت استفاده می نماید.

برای ارسال بار به سلیمانیه به صورت زمینی ، ما بارگیری را از همه نقاط کشور با بهترین قیمت انجام داده و انتقال فوری محموله های شما از طریق مرز زمینی انجام خواهد شد.

ارسال بار زمینی نه تنها برای سلمانیه ، بلکه برای ارسال بار به بغداد نیز از روش های مقرون به صرفه و سریع برای انتقال کالاها و محموله ها می باشد .

ارسال چه کالاهایی به سلیمانیه ممنوع است ؟

وارد کردن برخی از کالاها به سلیمانیه ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به سلیمانیه را کمی سخت کرده است .گمرک عراق جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است.

 شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور عراق نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک عراق اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

علاوه بر موارد ذکر شده ، ممکن است برخی موارد جدید نیز برای ارسال بار به سلیمانیه دچار محدودیت هایی شوند . از همین جهت ، مشاوره کارشناسی با همکاران ما سبب افزایش سرعت و کاهش هزینه های خدمات باربری خواهد شد. 

فریت بار به عراق نیز توسط آریا نوین با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام می شود . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

باربری-ایران-برای-سلیمانیه
باربری-ایران-برای-سلیمانیه

ارسال مبلمان به سلیمانیه 

موارد زیادی برای ارسال مبلمان به سلیمانیه باید مدنظر قرار گیرد . ارسال مبلمان به سلیمانیه به صورت هوایی انجام میشود و هزینه های ارسال آن بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . موارد زیر باید قبل از ارسال مبلمان به سلیمانیه مدنظر قرار گیرند : 

 1. ابعاد و وزن محمول: باید ابعاد و وزن مبلمان را در نظر بگیرید. مبلمان سنگین و حجیم ممکن است نیاز به بسته‌بندی خاص و حمل با باربری یا کشتی داشته باشد، در حالی که مبلمان کوچک و سبک‌تر می‌تواند به صورت هوایی ارسال شود.
 2. هزینه حمل و نقل: هزینه حمل و نقل مبلمان به صورت هوایی بیشتر از حمل و نقل به صورت دریایی یا باربری خواهد بود. برای اطلاع از هزینه‌های حمل و نقل، بهتر است با شرکت حمل و نقل هوایی تماس بگیرید و اطلاعات لازم را دریافت کنید.
 3. بسته‌بندی: برای ارسال مبلمان به صورت هوایی، بسته‌بندی مناسب و محکمی را برای محصولات خود انتخاب کنید تا در طول حمل و نقل آسیب نبینند. برای بسته‌بندی مبلمان، می‌توانید از جعبه‌های چوبی، فوم‌های محافظ، برچسب‌های هشدار و پوشش‌های محافظ استفاده کنید.
 4. محدودیت‌های گمرکی: قبل از ارسال مبلمان به خارج از کشور، باید با مقررات گمرکی کشور مقصد آشنا شوید. برخی کشورها ممکن است برای واردات مبلمان، محدودیت‌های گمرکی داشته باشند و ممکن است برای گذراندن گمرک، مدارک مورد نیاز را باید تهیه کنید.

در خدمات ارسال بار به سلیمانیه امکان ارسال انواع مبلمان راحتی ، کلاسیک و استیل فراهم است .

ارسال زعفران به سلیمانیه 

در قانون کشور ما در خصوص میزان زعفران استخراج شده از طریق چمدان پیش بینی شده است. هر کسی که پاسپورت مستقل داشته باشد می تواند ۱۰۰ گرم با خود به خارج از کشور ببرد.

البته اگر بخواهید زعفران بیشتری از کشور صادر کنید باید مجوزهایی دریافت کنید. با اخذ این مجوزها می توانید این محدودیت را حذف کرده و زعفران بیشتری صادر کنید.

 1.  معرفی نامه یا وکالت نامه برای اظهار زعفران به گمرک که توسط وکیل تهیه شده است.
 2.  گواهی دریافت استاندارد تدارکات
 3.  گواهی سلامت در صورت نیاز خریدار
 4.  مجوز صادرات نهایی
 5. روش عدل بندی
 6.  کارت بازرگانی فعال در زمینه بازرگانی یا صادرکننده زعفران
 7.  گواهی قرنطینه و پرواربندی گیاه در صورت درخواست خریدار

برای صادرات زعفران به سلیمانیه ، روش حمل هوایی بسیار مناسب و سریع است . با مشاوره با کارشناسان ما می توانید در اسرع وقت زعفران را با حجم و وزن دلخواه ارسال کنید . 

ارسال لوازم منزل به سلیمانیه 

یکی از مهمترین خدماتی که آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می نماید ، حمل و نقل اثاثیه به سلیمانیه می باشد . در مجموعه آریا نوین ، انتقال اثاثیه و کالاهای شما با کمترین هزینه انجام میشود و مهاجرین گرامی می توانند اثاثیه خود را به ما بسپارند . 

برای ارسال اثاثیه به سلیمانیه ، همه روزه آریا نوین کارگو آماده انتقال هوایی و زمینی اثاثیه شما میباشد  . در ارسال بار به سلیمانیه از بهترین بیمه نامه استفاده می شود تا محموله های شما با بالاترین امنیت منتقل شوند . 

برای ارسال اثاثیه به سلیمانیه ، محدودیت ارسال اثاثیه نو و آکبند وجود دارد و محموله های مستعمل به راحتی با کمترین هزینه قابل ارسال هستند . برای ارسال اثاثیه به سلیمانیه ، حجم زیاد اثاثیه با استفاده از روش زمینی و محموله ها و اثاثیه کم وزن و کم حجم با روش هوایی به راحتی ارسال می شوند.

برای ارسال بار به سلیمانیه ، همه خدمات با مشاوره رایگان به شما عزیزان ارائه می شود . علاوه بر سلمانیه عراق ، ارسال بار به باکو نیز در اسرع وقت و با کمترین هزینه انجام میشود .

بسته بندی اثاثیه برای ارسال به سلیمانیه 

یکی از مهمترین موضوعات در زمان ارائه خدمات ارسال بار به سلیمانیه ، بسته بندی تخصصی محموله ها می باشد . بسته بندی حرفه ای و تخصصی سبب افزایش ایمنی و حفظ سلامت محموله ها خواهد و همین موضوع در سالم رسیدن محموله به سلیمانیه بسیار موثر است  . 

برای بسته بندی اثاثیه جهت ارسال بار به سلیمانیه می توانید از تیم آریا نوین استفاده نمایید تا محموله های شما با بهترین روش بسته بندی و منتقل نمایند. 

برای بسته بندی اثاثیه شما جهت ارسال به سلیمانیه ، آریا نوین کارگو از جعبه های دست ساز چوبی ، کارتن و نایلون حبابدار استفاده می نماید که به خوبی از محموله های شما حفاظت می نماید.

یکی دیگر از خدمات آریا نوین کارگو ، ارسال بار به آنتالیا می باشد در اسرع وقت با کمترین هزینه انجام میشود.

آیا برای ارسال بار به سلیمانیه از بیمه استفاده می شود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به سلیمانیه را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به سلیمانیه و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به سلیمانیه با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

سُلِیمانیه  مرکز استان سلیمانیه عراق است. این شهر در شمال شرقی اقلیم کردستان عراق، نزدیک به مرز ایران و در منطقه خودگردان کردستان قرار گرفته‌است. سلیمانیه در سال ۱۷۸۴ به دستور ابراهیم پاشای بابان ساخته شد. شهر سلیمانیه بعد از سقوط رژیم بعث عراق از سال ۱۹۹۱ پیشرفت چشمگیری داشته و در حال حاضر یکی از شهرهای امن کشور عراق و همچنین اقلیم کردستان به شمار می‌رود. در سالهای اخیر، مردم زیادی از سراسر عراق به این شهر مهاجرت کرده‌اند و همچنین این شهر جمعیت قابل ملاحظه‌ای از ایرانیانِ کرد ساکن در عراق را در خود جای داده است.

مشاوره کامل برای ارسال بار به سلیمانیه

یکی از مهمترین ویژگی های خدمات آریا نوین کارگو ارائه مشاوره دقیق و کارشناسی برای محموله های مختلف شما در خدمات ارسال بار به سلیمانیه است . ما برای انتقال محموله های شما بررسی کامل حجم و ابعاد و میزان ارزش محموله ها را انجام میدهیم تا محموله با مناسب ترین روش منتقل شوند .

برای استفاده از مشاوره رایگان کارشناسان ما برای ارسال بار به سلیمانیه ، تنها کافیست با ما در تماس باشید .

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا