ارسال بار به نیکوزیا ( ارسال ظرف 3-4 روز با بیمه کامل )

یکی از خدمات آریا کارگو برای ارسال بار به قبرس ، حمل کالا به نیکوزیا به عنوان پایتخت این کشور است . اگر قصد دارید محموله و کالاهای خود را به نیکوزیا ارسال کنید می توانید از طریق تماس با شماره های ما ارزانترین تعرفه های باربری را از طریق ما استعلام کنید.

برای ارسال بار به نیکوزیا ، آریا کارگو روش های مختلف باربری را در اختیار شما قرار میدهد و امکان ارسال محموله ظرف 3-4 روز را برای شما فراهم می نماید . ارسال بار به نیکوزیا با کمترین هزینه و با بهترین بهترین کیفیت انجام خواهد شد و محموله های مختلف شما در اسرع وقت و تحت پوشش بهترین بیمه نامه منتقل خواهند شد.

مجموعه آریا کارگو برای ارسال بار به نیکوزیا امکان انتقال محموله های شما با مشاوره تخصصی فراهم خواهد شد.

روش های ارسال بار به نیکوزیا 

برای ارسال بار به نیکوزیا ، روش های مختلف وجود دارد که هر یک از این روش ها برای انتقال محموله هایی با شرایط  و وضعیت متفاوت مورد استفاده می شوند. روش های مختلف ارسال بار به نیکوزیا دارای هزینه های متفاوت ، شرایط حمل متفاوت و زمان تحویل متفاوتی هستند . 3 روش اصلی برای ارسال بار به نیکوزیا به صورت زیر هستند : 

 • ارسال هوایی به نیکوزیا 
 • ارسال زمینی به نیکوزیا
 • ارسال دریایی به نیکوزیا

برای ارسال بار به نیکوزیا ، همه روزه آریا نوین کارگو بهترین و مناسب ترین روش های باربری را در اختیار شما قرار میدهد . در ادامه به توضیح این موارد می پردازیم .

علاوه بر نیکوزیا ، ارسال بار به آنکارا نیز می توانید بهترین خدمات و ارزانترین تعرفه ها را از ما بخواهید .

حمل هوایی برای نیکوزیا 

یکی از روش های ارسال بار به نیکوزیا ، حمل هوایی است که به صورت همه روزه و با کمترین هزینه انجام میشود . مجموعه آریا نوین کارگو با سالها سابقه در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی آماده ارائه خدماتی سریع و تخصصی است . 

از آنجایی که برای نیکوزیا به صورت همه روزه پروازهای متعدد از نقاط مختلف کشور وجود دارد ، ما برای ارسال بار به نیکوزیا به صورت هوایی بدون محدودیت خدمات حمل و نقل بار و کالا را در اختیار شما قرار میدهیم. 

ارسال بار به نیکوزیا به صورت هوایی از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود و برای محموله های مختلف باید بسته بندی تخصصی و مناسب در نظر گرفته شود.

برای ارسال هوایی به نیکوزیا آریا نوین بر اساس میزان ارزش محموله های شما بیمه نامه با بالاترین سطح پوشش صادر خواهد نمود .

حمل هوایی به قبرس تخصص تیم آریا نوین کارگو است که با کمترین هزینه امکان انتقال محموله های شما را فراهم می نماید . 

علاوه بر نیکوزیا ، ارسال بار به باکو نیز در اسرع وقت انجام خواهد شد و محموله های مختلف شما با ارزانترین قیمت منتقل می شوند .

ارسال چه کالاهایی به نیکوزیا ممنوع است ؟

وارد کردن برخی از کالاها به نیکوزیا ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به نیکوزیا را کمی سخت کرده است .گمرک قبرس جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است.

 شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور قبرس نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک قبرس اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

علاوه بر موارد ذکر شده ، ممکن است برخی موارد جدید نیز برای ارسال بار به نیکوزیا دچار محدودیت هایی شوند . از همین جهت ، مشاوره کارشناسی با همکاران ما سبب افزایش سرعت و کاهش هزینه های خدمات باربری خواهد شد. 

فریت بار به قبرس نیز توسط آریا نوین با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام می شود . فقط کافیست با ما در تماس باشید.

باربری-ایران-به-نیکوزیا
باربری-ایران-به-نیکوزیا

ارسال لوازم منزل به نیکوزیا 

یکی از مهمترین خدماتی که آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می نماید ، حمل و نقل اثاثیه به نیکوزیا می باشد . در مجموعه آریا نوین ، انتقال اثاثیه و کالاهای شما با کمترین هزینه انجام میشود و مهاجرین گرامی می توانند اثاثیه خود را به ما بسپارند.

برای ارسال اثاثیه به نیکوزیا ، همه روزه آریا نوین کارگو آماده انتقال هوایی و زمینی اثاثیه شما میباشد  . در ارسال بار به نیکوزیا از بهترین بیمه نامه استفاده می شود تا محموله های شما با بالاترین امنیت منتقل شوند.

برای ارسال اثاثیه به نیکوزیا ، محدودیت ارسال اثاثیه نو و آکبند وجود دارد و محموله های مستعمل به راحتی با کمترین هزینه قابل ارسال هستند. برای ارسال اثاثیه به نیکوزیا ، حجم زیاد اثاثیه با استفاده از روش زمینی و محموله ها و اثاثیه کم وزن و کم حجم با روش هوایی به راحتی ارسال می شوند.

ارسال بار به بغداد نیز از خدماتی است که تیم آریا کارگو با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه می شود . فقط یک تماس با شماره های ما کافیست .

بسته بندی اثاثیه برای ارسال به نیکوزیا 

یکی از مهمترین موضوعات در زمان ارائه خدمات ارسال بار به نیکوزیا ، بسته بندی تخصصی محموله ها می باشد . بسته بندی حرفه ای و تخصصی سبب افزایش ایمنی و حفظ سلامت محموله ها خواهد و همین موضوع در سالم رسیدن محموله به نیکوزیا بسیار موثر است  . 

برای بسته بندی اثاثیه جهت ارسال بار به نیکوزیا می توانید از تیم آریا نوین استفاده نمایید تا محموله های شما با بهترین روش بسته بندی و منتقل نمایند . 

برای بسته بندی اثاثیه شما جهت ارسال به نیکوزیا ، آریا نوین کارگو از جعبه های دست ساز چوبی ، کارتن و نایلون حبابدار استفاده می نماید که به خوبی از محموله های شما حفاظت می نماید.

ارسال حیوانات خانگی به نیکوزیا

اگر قصد سفر یا مهاجرت به قبرس را دارید و قصد دارید حیوانات خانگی خود را نیز به این شهر منتقل کنید می توانید از خدمات آریا کارگو استفاده نمایید . برای ارسال حیوانات خانگی مانند سگ و گربه ، همستر و پرندگان و . . . می توانید با طی مراحلی این کار را انجام دهید.

برای ارسال حیوانات به نیکوزیا ابتدا باید واکسیناسیون برای این حیوانات انجام شود و چیپ اطلاعات نیز تزریق شود . با در اختیار داشتن شناسنامه حیوان می توانید از طریق آریا کارگو و از طریق حمل هوایی حیوان مورد نظر را به نیکوزیا ارسال کنید.

جهت مشاوره تخصصی در این خصوص می توانید با شماره آریا کارگو در تماس باشید و بهترین خدمات را تجربه کنید .

ارسال مبلمان به نیکوزیا 

موارد زیادی برای ارسال مبلمان به نیکوزیا باید مدنظر قرار گیرد . ارسال مبلمان به نیکوزیا به صورت هوایی انجام میشود و هزینه های ارسال آن بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . موارد زیر باید قبل از ارسال مبلمان به نیکوزیا مدنظر قرار گیرند : 

 1. ابعاد و وزن محمول: باید ابعاد و وزن مبلمان را در نظر بگیرید. مبلمان سنگین و حجیم ممکن است نیاز به بسته‌بندی خاص و حمل با باربری یا کشتی داشته باشد، در حالی که مبلمان کوچک و سبک‌تر می‌تواند به صورت هوایی ارسال شود.
 2. هزینه حمل و نقل: هزینه حمل و نقل مبلمان به صورت هوایی بیشتر از حمل و نقل به صورت دریایی یا باربری خواهد بود. برای اطلاع از هزینه‌های حمل و نقل، بهتر است با شرکت حمل و نقل هوایی تماس بگیرید و اطلاعات لازم را دریافت کنید.
 3. بسته‌بندی: برای ارسال مبلمان به صورت هوایی، بسته‌بندی مناسب و محکمی را برای محصولات خود انتخاب کنید تا در طول حمل و نقل آسیب نبینند. برای بسته‌بندی مبلمان، می‌توانید از جعبه‌های چوبی، فوم‌های محافظ، برچسب‌های هشدار و پوشش‌های محافظ استفاده کنید.
 4. محدودیت‌های گمرکی: قبل از ارسال مبلمان به خارج از کشور، باید با مقررات گمرکی کشور مقصد آشنا شوید. برخی کشورها ممکن است برای واردات مبلمان، محدودیت‌های گمرکی داشته باشند و ممکن است برای گذراندن گمرک، مدارک مورد نیاز را باید تهیه کنید.

برای خدمات کارگو می توانید از طریق آریا نوین کارگو بهترین تجربه را داشته باشید.

فریت بارهای تجاری و نمایشگاهی به قبرس

برای ارسال بارهای تجاری اعم از ماشین آلات صنعتی، دستگاههای الکترونیکی، تجهیزات پزشکی ، تابلوهای نقاشی ، اقلام نمایشگاهی ، قطعات صنعتی، ابزار آلات و … به قبرس، میتوانید از سالها تجربه ی مجموعه آریا کارگو استفاده نمایید..

همکاران ما با  بهترین مسیرهای حمل هوایی ، توسط معتبرترین ایرلاین های بین المللی (و یا با معتبرترین خطوط کشتیرانی بین المللی برای حمل دریایی) و با بهترین و پایین ترین قیمت، محموله ی شما را به مقصد شما در قبرس بصورت زمینی و هوایی و دریایی حمل می نمایند.

آیا برای ارسال بار به نیکوزیا از بیمه استفاده می شود ؟

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به نیکوزیا را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به نیکوزیا و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند.

برای ارسال بار به نیکوزیا با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند. 

شهر نیکوزیا (لفکوشا) شمالی، پایتخت کشور قبرس شمالی است. پیش از تقسیم کشور قبرس به دو نیمه شمالی و جنوبی، همین شهر پایتخت قبرس نیز بوده که بعد از تقسیم بندی، این شهر در قبرس شمالی با عنوان نیکوزیای شمالی یا لفکوشای شمالی (به ترکی استانبولی Kuzey Lefkoşa) شناخته شده که با جمعیت تقریبی 60 هزار نفر، پایتخت این کشور نیز می‌باشد. بعد از فروپاشی دیوار برلین، شهر نیکوزیا تنها پایتخت جهان است که با تقسیم به دو نیم، کشور قبرس را به دو نیمه شمالی و جنوبی تقسیم کرده است.

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا