ارسال بار به منچستر ( 3-5 روزه )

یکی از خدمات تخصصی آریا نوین کارگو ، ارسال بار به منچستر است که به صورت همه روزه با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه میشود .  برای ارسال بار به منچستر ، همه روزه حمل هوایی و زمینی به صورت حرفه ای با کمترین قیمت به شما عزیزان ارائه می شود . در مجموعه آریا نوین کارگو انتقال سریع و ارزان محموله ها از مهمترین خدمات ما می باشد. 

برای ارسال بار به منچستر ، آریا نوین از همه نقاط کشور آماده ارائه خدمات با بهترین مشاوره می باشد . ما با خدماتی سریع و ارزان آماده همکاری با مهاجران و مسافران عزیز هستیم . 

آریا نوین کارگو برای ارسال بار به منچستر از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید .

علاوه بر منچستر ، همه روزه برای ارسال بار به لندن نیز می توانید بهترین و تخصصی ترین خدمات را از ما بخواهید . ما با کمترین هزینه و به صورت همه روزه برای ارسال بار به انگلیس در خدمت شما عزیزان هستیم .

ارسال-بار-به-منچستر
ارسال-بار-به-منچستر

روش های ارسال بار به منچستر 

برای ارسال بار به منچستر ، روش های مختلف وجود دارد که هر یک از این روش ها برای انتقال محموله هایی با شرایط  و وضعیت متفاوت مورد استفاده می شوند.

روش های مختلف ارسال بار به منچستر دارای هزینه های متفاوت ، شرایط حمل متفاوت و زمان تحویل متفاوتی هستند . 3 روش اصلی برای ارسال بار به منچستر به صورت زیر هستند : 

 • ارسال هوایی به منچستر 
 • ارسال زمینی به منچستر
 • ارسال دریایی به منچستر

برای ارسال بار به منچستر ، همه روزه آریا نوین کارگو بهترین و مناسب ترین روش های باربری را در اختیار شما قرار میدهد . در ادامه به توضیح این موارد می پردازیم .

تخصصی تیم حمل و نقل آریا نوین کارگو برای همه نقاط جهان خدمات حمل و نقل را در اختیار شما قرار میدهد . به عنوان مثال ، ارسال بار به میلان نیز می توانید بهترین خدمات را از ما بخواهید .

حمل هوایی برای منچستر 

یکی از روش های ارسال بار به منچستر ، حمل هوایی است که به صورت همه روزه و با کمترین هزینه انجام میشود . مجموعه آریا نوین کارگو با سالها سابقه در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی آماده ارائه خدماتی سریع و تخصصی است . 

از آنجایی که برای منچستر به صورت همه روزه پروازهای متعدد از نقاط مختلف کشور وجود دارد ، ما برای ارسال بار به منچستر به صورت هوایی بدون محدودیت خدمات حمل و نقل بار و کالا را در اختیار شما قرار میدهیم. 

ارسال بار به منچستر به صورت هوایی از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود و برای محموله های مختلف باید بسته بندی تخصصی و مناسب در نظر گرفته شود.

برای ارسال هوایی به منچستر آریا نوین بر اساس میزان ارزش محموله های شما بیمه نامه با بالاترین سطح پوشش صادر خواهد نمود .

حمل هوایی به انگلیس تخصص تیم آریا نوین کارگو است که با کمترین هزینه امکان انتقال محموله های شما را فراهم می نماید . 

ارسال-هوایی-بار-و-کالا-به-منچستر
ارسال-هوایی-بار-و-کالا-به-منچستر

ارسال بار به منچستر به صورت زمینی 

برای ارسال بار به منچستر ، همه روزه امکان انتقال محموله ها به صورت زمینی نیز فراهم می باشد . ما با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت با استفاده از خودروهای باربری ترانزیت آماده انتقال زمینی بار به منچستر هستیم. 

مجموعه باربری آریا کارگو برای ارسال زمینی محموله های تجاری و شخصی شما از کامیونت مسقف و تریلی چادری ترانزیت استفاده می نماید.

برای ارسال بار به منچستر به صورت زمینی ، ما بارگیری را از همه نقاط کشور با بهترین قیمت انجام داده و انتقال فوری محموله های شما از طریق مرز زمینی انجام خواهد شد.

ارسال بار به مونیخ نیز به صورت همه روزه توسط تیم متخصص آریا نوین انجام خواهد شد و با بهترین کیفیت به شما عزیزان ارائه خواهد شد .

ارسال چه کالاهایی به منچستر ممنوع است ؟

وارد کردن برخی از کالاها به منچستر ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به منچستر را کمی سخت کرده است .گمرک انگلیس جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است.

 شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور انگلیس نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک انگلیس اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

علاوه بر موارد ذکر شده ، ممکن است برخی موارد جدید نیز برای ارسال بار به منچستر دچار محدودیت هایی شوند . از همین جهت ، مشاوره کارشناسی با همکاران ما سبب افزایش سرعت و کاهش هزینه های خدمات باربری خواهد شد. 

فریت بار به انگلیس نیز توسط آریا نوین با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام می شود . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

ارسال لوازم منزل به منچستر 

یکی از مهمترین خدماتی که آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می نماید ، حمل و نقل اثاثیه به منچستر می باشد . در مجموعه آریا نوین ، انتقال اثاثیه و کالاهای شما با کمترین هزینه انجام میشود و مهاجرین گرامی می توانند اثاثیه خود را به ما بسپارند . 

برای ارسال اثاثیه به منچستر ، همه روزه آریا نوین کارگو آماده انتقال هوایی و زمینی اثاثیه شما میباشد  . در ارسال بار به منچستر از بهترین بیمه نامه استفاده می شود تا محموله های شما با بالاترین امنیت منتقل شوند . 

برای ارسال اثاثیه به منچستر ، محدودیت ارسال اثاثیه نو و آکبند وجود دارد و محموله های مستعمل به راحتی با کمترین هزینه قابل ارسال هستند .برای ارسال اثاثیه به منچستر ، حجم زیاد اثاثیه با استفاده از روش زمینی و محموله ها و اثاثیه کم وزن و کم حجم با روش هوایی به راحتی ارسال می شوند .

علاوه بر این ، برای ارسال بار به استانبول نیز تیم متخصص آریا نوین به صورت همه روزه بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه می نماییم .

باربری-ایران-به-منچستر
باربری-ایران-به-منچستر

بسته بندی اثاثیه برای ارسال به منچستر 

یکی از مهمترین موضوعات در زمان ارائه خدمات ارسال بار به منچستر ، بسته بندی تخصصی محموله ها می باشد . بسته بندی حرفه ای و تخصصی سبب افزایش ایمنی و حفظ سلامت محموله ها خواهد و همین موضوع در سالم رسیدن محموله به منچستر بسیار موثر است  . 

برای بسته بندی اثاثیه جهت ارسال بار به منچستر می توانید از تیم آریا نوین استفاده نمایید تا محموله های شما با بهترین روش بسته بندی و منتقل نمایند . 

برای بسته بندی اثاثیه شما جهت ارسال به منچستر ، آریا نوین کارگو از جعبه های دست ساز چوبی ، کارتن و نایلون حبابدار استفاده می نماید که به خوبی از محموله های شما حفاظت می نماید.

ارسال لباس به منچستر 

یکی از خدمات آریا کارگو ، ارسال انواع لباس های شما به منچستر است . برای ارسال لباس باید بسته بندی مناسبی در نظر گرفته شود . در بسیاری از موارد ، بهترین بسته بندی را می توان استفاده از چمدان در نظر گرفت . شما عزیزان می توانید اگر حجم لباس هایتان در حد چمدان است از این روش استفاده کنید . 

در غیر این صورت برای ارسال لباس به منچستر باید از بسته بندی مناسبی که بر اساس میزان حجم و ابعاد لباس است استفاده نمایید . 

برای ارسال لباس ، هزینه های گمرکی نیز باید پرداخت شود که بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود .  با شماره های آریا کارگو در تماس باشید تا ارسال لباس به منچستر را به صورت تخصصی و سریع انجام دهید .

ارسال بار به اروپا به صورت همه روزه انجام میشود و انتقال انواع کالا با کمترین هزینه انجام میشود.

ارسال-لباس-به-منچستر-با-چمدان
ارسال-لباس-به-منچستر-با-چمدان

ارسال مبلمان به منچستر 

موارد زیادی برای ارسال مبلمان به منچستر باید مدنظر قرار گیرد . ارسال مبلمان به منچستر به صورت هوایی انجام میشود و هزینه های ارسال آن بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . موارد زیر باید قبل از ارسال مبلمان به منچستر مدنظر قرار گیرند : 

 1. ابعاد و وزن محمول: باید ابعاد و وزن مبلمان را در نظر بگیرید. مبلمان سنگین و حجیم ممکن است نیاز به بسته‌بندی خاص و حمل با باربری یا کشتی داشته باشد، در حالی که مبلمان کوچک و سبک‌تر می‌تواند به صورت هوایی ارسال شود.
 2. هزینه حمل و نقل: هزینه حمل و نقل مبلمان به صورت هوایی بیشتر از حمل و نقل به صورت دریایی یا باربری خواهد بود. برای اطلاع از هزینه‌های حمل و نقل، بهتر است با شرکت حمل و نقل هوایی تماس بگیرید و اطلاعات لازم را دریافت کنید.
 3. بسته‌بندی: برای ارسال مبلمان به صورت هوایی، بسته‌بندی مناسب و محکمی را برای محصولات خود انتخاب کنید تا در طول حمل و نقل آسیب نبینند. برای بسته‌بندی مبلمان، می‌توانید از جعبه‌های چوبی، فوم‌های محافظ، برچسب‌های هشدار و پوشش‌های محافظ استفاده کنید.
 4. محدودیت‌های گمرکی: قبل از ارسال مبلمان به خارج از کشور، باید با مقررات گمرکی کشور مقصد آشنا شوید. برخی کشورها ممکن است برای واردات مبلمان، محدودیت‌های گمرکی داشته باشند و ممکن است برای گذراندن گمرک، مدارک مورد نیاز را باید تهیه کنید.

ارسال بار به منچستر توسط تیم متخصص آریا کارگو با کمترین هزینه انجام میشود و محموله های مختلف شما از جمله انواع مبلمان محموله های شما منتقل می شوند .

ارسال-انواع-مبلمان-به-منچستر
ارسال-انواع-مبلمان-به-منچستر

آیا برای ارسال بار به منچستر از بیمه استفاده می شود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به منچستر را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به منچستر و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به منچستر با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

ارسال بار به پاریس نیز به صورت تخصصی و همه روزه انجام میشود و محموله های مختلف شما با کمترین قیمت و با بهترین کیفیت انتقال داده خواهند شد .

مشاروه برای ارسال بار به منچستر

برای ارسال بار به منچستر ، همه روزه تیم متخصص آریا نوین کارگو بهترین و حرفه ای ترین خدمات را با مشاوره رایگان به شما عزیزان ارائه می نماید . ما در مجموعه آریا نوین کارگو در اسرع وقت و به صورت حضوری و تلفنی بهترین خدمات مشاوره را به شما عزیزان ارائه می نماید

مشاوره تخصصی تیم آریا نوین کارگو سبب کاهش هزینه ها و انتقال سریع و تخصصی محموله ها خواهد شد . از صفر تا صد خدمات حمل و نقل را می توانید از طریق مشاوره با کارشناسان ما انجام دهید .

برای ارسال بار به منچستر ، همه روزه امکان انتقال محموله های شما با بهترین کیفیت فراهم خواهد شد .

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا