ارسال بار به لیورپول ( سریع + بیمه کامل )

یکی از خدمات تخصصی آریا نوین کارگو ، ارسال بار به لیورپول است که به صورت همه روزه با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه میشود .  برای ارسال بار به لیورپول ، همه روزه حمل هوایی و زمینی به صورت حرفه ای با کمترین قیمت به شما عزیزان ارائه می شود . در مجموعه آریا نوین کارگو انتقال سریع و ارزان محموله ها از مهمترین خدمات ما می باشد. 

برای ارسال بار به لیورپول ، آریا نوین از همه نقاط کشور آماده ارائه خدمات با بهترین مشاوره می باشد . ما با خدماتی سریع و ارزان آماده همکاری با مهاجران و مسافران عزیز هستیم . 

مجموعه آریا نوین کارگو برای انتقال محموله های شما به لیورپول به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات تخصصی و حرفه ای می باشد . ما برای ارسال بار به انگلیس بهترین و ارزان ترین خدمات را با کمترین هزینه ها ارائه می نماییم .

علاوه بر منچستر ، ارسال بار به لندن نیز در اسرع وقت انجام خواهد شد .

ارسال-بار-به-لیورپول
ارسال-بار-به-لیورپول

روش های ارسال بار به لیورپول 

برای ارسال بار به لیورپول ، روش های مختلف وجود دارد که هر یک از این روش ها برای انتقال محموله هایی با شرایط  و وضعیت متفاوت مورد استفاده می شوند.

روش های مختلف ارسال بار به لیورپول دارای هزینه های متفاوت ، شرایط حمل متفاوت و زمان تحویل متفاوتی هستند . 3 روش اصلی برای ارسال بار به لیورپول به صورت زیر هستند : 

 • ارسال هوایی به لیورپول 
 • ارسال زمینی به لیورپول
 • ارسال دریایی به لیورپول

برای ارسال بار به لیورپول ، همه روزه آریا نوین کارگو بهترین و مناسب ترین روش های باربری را در اختیار شما قرار میدهد . در ادامه به توضیح این موارد می پردازیم .

تیم متخصص آریا نوین کارگو برای ارسال بار به لیورپول به صورت کامل محموله های شما را تحت پوشش بیمه نامه قرار میدهد . بیمه نامه آریا نوین کارگو هرگونه خسارت را به صورت کامل پرداخت خواهد نمود .

علاوه بر ارسال بار به لیورپول ، ارسال بار به منچستر نیز در اسرع وقت انجام میشود و امکان ارسال فوری محموله ها فراهم خواهد بود .

حمل هوایی برای لیورپول 

یکی از روش های ارسال بار به لیورپول ، حمل هوایی است که به صورت همه روزه و با کمترین هزینه انجام میشود . مجموعه آریا نوین کارگو با سالها سابقه در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی آماده ارائه خدماتی سریع و تخصصی است . 

از آنجایی که برای لیورپول به صورت همه روزه پروازهای متعدد از نقاط مختلف کشور وجود دارد ، ما برای ارسال بار به لیورپول به صورت هوایی بدون محدودیت خدمات حمل و نقل بار و کالا را در اختیار شما قرار میدهیم. 

ارسال بار به لیورپول به صورت هوایی از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود و برای محموله های مختلف باید بسته بندی تخصصی و مناسب در نظر گرفته شود.

برای ارسال هوایی به لیورپول آریا نوین بر اساس میزان ارزش محموله های شما بیمه نامه با بالاترین سطح پوشش صادر خواهد نمود .

حمل هوایی به انگلیس تخصص تیم آریا نوین کارگو است که با کمترین هزینه امکان انتقال محموله های شما را فراهم می نماید . 

ارسال-هوایی-بار-و-کالا-به-لیورپول
ارسال-هوایی-بار-و-کالا-به-لیورپول

ارسال بار به لیورپول به صورت زمینی 

برای ارسال بار به لیورپول ، همه روزه امکان انتقال محموله ها به صورت زمینی نیز فراهم می باشد . ما با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت با استفاده از خودروهای باربری ترانزیت آماده انتقال زمینی بار به لیورپول هستیم. 

مجموعه باربری آریا کارگو برای ارسال زمینی محموله های تجاری و شخصی شما از کامیونت مسقف و تریلی چادری ترانزیت استفاده می نماید.

برای ارسال بار به لیورپول به صورت زمینی ، ما بارگیری را از همه نقاط کشور با بهترین قیمت انجام داده و انتقال فوری محموله های شما از طریق مرز زمینی انجام خواهد شد.

علاوه بر لیورپول و انگلیس ، ارسال بار به هامبورگ نیز با بهترین کیفیت و بار کمترین هزینه ها انجام خواهد شد . ما تیم متخصص باربری بین المللی آریا نوین هستیم و امکان انتقال محموله های شما را با کمترین هزینه فراهم می نماییم .

ارسال چه کالاهایی به لیورپول ممنوع است ؟

وارد کردن برخی از کالاها به لیورپول ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به لیورپول را کمی سخت کرده است .گمرک انگلیس جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است.

 شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور انگلیس نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک انگلیس اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

علاوه بر موارد ذکر شده ، ممکن است برخی موارد جدید نیز برای ارسال بار به لیورپول دچار محدودیت هایی شوند . از همین جهت ، مشاوره کارشناسی با همکاران ما سبب افزایش سرعت و کاهش هزینه های خدمات باربری خواهد شد. 

فریت بار به انگلیس نیز توسط آریا نوین با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام می شود . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

باربری-ایران-به-لیورپول
باربری-ایران-به-لیورپول

ارسال لوازم منزل به لیورپول 

یکی از مهمترین خدماتی که آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می نماید ، حمل و نقل اثاثیه به لیورپول می باشد . در مجموعه آریا نوین ، انتقال اثاثیه و کالاهای شما با کمترین هزینه انجام میشود و مهاجرین گرامی می توانند اثاثیه خود را به ما بسپارند . 

برای ارسال اثاثیه به لیورپول ، همه روزه آریا نوین کارگو آماده انتقال هوایی و زمینی اثاثیه شما میباشد  . در ارسال بار به لیورپول از بهترین بیمه نامه استفاده می شود تا محموله های شما با بالاترین امنیت منتقل شوند . 

برای ارسال اثاثیه به لیورپول ، محدودیت ارسال اثاثیه نو و آکبند وجود دارد و محموله های مستعمل به راحتی با کمترین هزینه قابل ارسال هستند .

برای ارسال اثاثیه به لیورپول ، حجم زیاد اثاثیه با استفاده از روش زمینی و محموله ها و اثاثیه کم وزن و کم حجم با روش هوایی به راحتی ارسال می شوند .

بهترین خدمات برای ارسال بار به ناپل نیز در کمترین زمان و با بهترین کیفیت به شما عزیزان ارائه خواهد شد . تیم متخصص ما برای همه نقاط کشور خدمات رسانی به شما عزیزان را ارائه می نماید .

بسته بندی اثاثیه برای ارسال به لیورپول 

یکی از مهمترین موضوعات در زمان ارائه خدمات ارسال بار به لیورپول ، بسته بندی تخصصی محموله ها می باشد . بسته بندی حرفه ای و تخصصی سبب افزایش ایمنی و حفظ سلامت محموله ها خواهد و همین موضوع در سالم رسیدن محموله به لیورپول بسیار موثر است  . 

برای بسته بندی اثاثیه جهت ارسال بار به لیورپول می توانید از تیم آریا نوین استفاده نمایید تا محموله های شما با بهترین روش بسته بندی و منتقل نمایند . 

برای بسته بندی اثاثیه شما جهت ارسال به لیورپول ، آریا نوین کارگو از جعبه های دست ساز چوبی ، کارتن و نایلون حبابدار استفاده می نماید که به خوبی از محموله های شما حفاظت می نماید.

ارسال لوازم دانشجویی به لیورپول

ممکن است قصد ادامه ی تحصیل در یکی از دانشگاههای معتبر لیورپول را داشته باشید. شما هم میتوانید کلیه ی لوازم مورد نیاز خود را اعم از پوشاک، کتاب و جزوات درسی، سی دی و لوح های فشرده، مواد خوراکی (خشکبار و غذاهای آماده در بسته بندی‌های تجاری) به شهرهای لیورپول ارسال نمایید.

برای ارسال لوازم دانشجویی به لیورپول کافیست با شماره های آریا کارگو در تماس باشید و پس از مشاوره با کارشناسان ما بهترین خدمات فریت بار را دریافت کنید .

ارسال فرش به لیورپول 

یکی از مهمترین خدمات آریا کارگو ، ارسال فرش می باشد که به صورت همه روزه برای لیورپول نیز قابل انجام است . برای ارسال فرش به لیورپول ، 3 روش دریایی ، زمینی و هوایی قابل استفاده می باشند .  در آریا کارگو برای ارسال فرش به لیورپول ، حمل هوایی بهترین و سریعترین روش است . 

ارسال فرش ماشینی به لیورپول با محدودیت خاصی همراه نیست و تنها کافی خواهد بود که در بسته‌بندی این فرش‌ها، نهایت ظرافت و دقت را به خرج بدهید تا کمترین آسیب به آن‌ها وارد نشود. هزینه ارسال بسته به مقصد شما، حجم و ابعاد بار و همین طور ارزش آن، مشخص خواهد شد.

همان طور که در ابتدا نیز اشاره کردیم، به دلیل ویژگی‌های خاص فرش‌های دستباف، ارسال فرش دستباف به لیورپول ، با محدودیت‌هایی همراه است. به این ترتیب که امکان ارسال بیش از 2 عدد فرش دستباف، بدون اخذ مجوزهای لازم، امکان پذیر نخواهد بود.

آیا برای ارسال بار به لیورپول از بیمه استفاده می شود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به لیورپول را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به لیورپول و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به لیورپول با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

ارسال هوایی حیوان خانگی به لیورپول

چنانچه تمایل دارید تا حیوان خانگی خود را اعم از سگ، گربه، خرگوش، پرنده، آبزیان اعم از ماهی های آکواریومی و تزئینی و … با هواپیما به لیورپول ارسال نمایید. برای اطلاعات بیشتر در زمینه ی حمل حیوانات زنده و خانگی بصورت هوایی به خارج از کشور، صفحه ی حمل هوایی حیوانات خانگی را مطالعه نمایید.

انتقال حیوانات خانگی به لیورپول نیاز به انجام برخی مراحل خاص دارد که عبارتند از :

 • واکسیناسیون
 • تزریق چیپ
 • دریافت شناسنامه
 • آزمایش تیتر هاری

برای ارسال بار به لیورپول ، همه روزه آریا نوین کارگو بهترین خدمات را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد . تیم متخصص آریا نوین با بهترین کیفیت و با بیمه نامه و مشاوره رایگان آماده همکاری با شما عزیزان است .

علاوه بر ارسال بار به لیورپول ، سایر شهر های انگلیس نیز به صورت کامل تحت پوشش خدمات آریا کارگو هستند .

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا