ارسال بار به مونیخ ( هوایی – زمینی )

مونیخ یکی از مهمترین شهر های آلمان است که به واسطه زیبایی و صنعت این شهر ، بسیاری مهاجرین و تجار به این شهر جذب می شود . از همین جهت برای ارسال بار به مونیخ می توانید از طریق شماره های آریا نوین کارگو بهترین خدمات را در اختیار داشته باشید .

مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به مونیخ به صورت همه روزه از طریق روش های مختلف آماده حمل و نقل محموله های شما می باشد . ما برای ارسال بار به مونیخ در اسرع وقت از طریق روش هوایی و از طریق فرودگاه امام خمینی محموله های شما را بارگیری و منتقل می نماییم .

برای ارسال بار به مونیخ و سایر شهر های آلمان ، مجموعه آریا نوین کارگو به صورت تخصصی و با سالها تجربه بهترین خدمات را در اختیارتان قرار میدهد . ارسال بار به آلمان به صورت حرفه ای و دربستی با بهترین کیفیت خواهد بود .

ارسال-بار-به-مونیخ
ارسال-بار-به-مونیخ

روش های ارسال بار به مونیخ 

برای ارسال بار به مونیخ ، روش های مختلف وجود دارد که هر یک از این روش ها برای انتقال محموله هایی با شرایط  و وضعیت متفاوت مورد استفاده می شوند.

روش های مختلف ارسال بار به مونیخ دارای هزینه های متفاوت ، شرایط حمل متفاوت و زمان تحویل متفاوتی هستند . 3 روش اصلی برای ارسال بار به مونیخ به صورت زیر هستند : 

 • ارسال هوایی به مونیخ 
 • ارسال زمینی به مونیخ
 • ارسال دریایی به مونیخ

برای ارسال بار به مونیخ ، همه روزه آریا نوین کارگو بهترین و مناسب ترین روش های باربری را در اختیار شما قرار میدهد . در ادامه به توضیح این موارد می پردازیم .

علاوه بر مونیخ ، برای ارسال بار به برلین نیز می توانید روی خدمات آریا نوین کارگو حساب ویژه باز کنید . ما همه روزه بهترین خدمات را با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه خواهیم نمود .

حمل هوایی برای مونیخ 

یکی از روش های ارسال بار به مونیخ ، حمل هوایی است که به صورت همه روزه و با کمترین هزینه انجام میشود . مجموعه آریا نوین کارگو با سالها سابقه در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی آماده ارائه خدماتی سریع و تخصصی است . 

از آنجایی که برای مونیخ به صورت همه روزه پروازهای متعدد از نقاط مختلف کشور وجود دارد ، ما برای ارسال بار به مونیخ به صورت هوایی بدون محدودیت خدمات حمل و نقل بار و کالا را در اختیار شما قرار میدهیم. 

ارسال بار به مونیخ به صورت هوایی از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود و برای محموله های مختلف باید بسته بندی تخصصی و مناسب در نظر گرفته شود.

برای ارسال هوایی به مونیخ آریا نوین بر اساس میزان ارزش محموله های شما بیمه نامه با بالاترین سطح پوشش صادر خواهد نمود .

حمل هوایی به آلمان تخصص تیم آریا نوین کارگو است که با کمترین هزینه امکان انتقال محموله های شما را فراهم می نماید . 

ارسال-هوایی-به-مونیخ
ارسال-هوایی-به-مونیخ

ارسال بار به مونیخ به صورت زمینی 

برای ارسال بار به مونیخ ، همه روزه امکان انتقال محموله ها به صورت زمینی نیز فراهم می باشد . ما با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت با استفاده از خودروهای باربری ترانزیت آماده انتقال زمینی بار به مونیخ هستیم. 

مجموعه باربری آریا کارگو برای ارسال زمینی محموله های تجاری و شخصی شما از کامیونت مسقف و تریلی چادری ترانزیت استفاده می نماید.

برای ارسال بار به مونیخ به صورت زمینی ، ما بارگیری را از همه نقاط کشور با بهترین قیمت انجام داده و انتقال فوری محموله های شما از طریق مرز زمینی انجام خواهد شد.

ارسال چه کالاهایی به مونیخ ممنوع است ؟

وارد کردن برخی از کالاها به مونیخ ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به مونیخ را کمی سخت کرده است .گمرک آلمان جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است.

 شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور آلمان نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک آلمان اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

علاوه بر موارد ذکر شده ، ممکن است برخی موارد جدید نیز برای ارسال بار به مونیخ دچار محدودیت هایی شوند . از همین جهت ، مشاوره کارشناسی با همکاران ما سبب افزایش سرعت و کاهش هزینه های خدمات باربری خواهد شد. 

فریت بار به آلمان نیز توسط آریا نوین با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام می شود . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

ارسال لوازم منزل به مونیخ 

یکی از مهمترین خدماتی که آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می نماید ، حمل و نقل اثاثیه به مونیخ می باشد . در مجموعه آریا نوین ، انتقال اثاثیه و کالاهای شما با کمترین هزینه انجام میشود و مهاجرین گرامی می توانند اثاثیه خود را به ما بسپارند . 

برای ارسال اثاثیه به مونیخ ، همه روزه آریا نوین کارگو آماده انتقال هوایی و زمینی اثاثیه شما میباشد  . در ارسال بار به مونیخ از بهترین بیمه نامه استفاده می شود تا محموله های شما با بالاترین امنیت منتقل شوند . 

برای ارسال اثاثیه به مونیخ ، محدودیت ارسال اثاثیه نو و آکبند وجود دارد و محموله های مستعمل به راحتی با کمترین هزینه قابل ارسال هستند .

برای ارسال اثاثیه به مونیخ ، حجم زیاد اثاثیه با استفاده از روش زمینی و محموله ها و اثاثیه کم وزن و کم حجم با روش هوایی به راحتی ارسال می شوند .

علاوه بر ارسال بار به مونیخ ، همه روزه برای ارسال بار به سن پترزبورگ نیز می توانید از خدمات تخصصی آریا نوین کارگو استفاده نمایید و محموله های خود را به ما بسپارید .

ارسال حیوانات به مونیخ

گاهی مشتریان ما نیاز دارند تا حیوان خانگی خود ( از قبیل سگ ، گربه ، خرگوش ، پرنده های زینتی و … ) را توسط باربری هوایی با هواپیما به خارج از کشور ارسال نمایند که برای ارسال بار به مونیخ نیز این امکان فراهم است .

حمل هوایی حیوانات زنده شامل رعایت موارد ویژه ای می باشد تا حیوان زنده بتواند در طول سفر طولانی خود با هواپیما ، در “بهترین استانداردهای نگهداری حیوانات زنده” حمل شده و به سلامت و در نهایتِ ایمنی به مقصد برسد.

مدارک زیر برای ارسال حیوانات به مونیخ به صورت زیر می باشند : 

 1. مجوز ورود به کشور مقصد (در صورت نیاز)
 2. ارائه اصل گواهی بهداشت از سازمان دامپزشکی دولتی کشور مبدا باید در شرایطی که ۷ روز از تاریخ صدورش نگذشته باشد ، به همراه درج نام صاحب حیوان در آن . 
 3. ارائه اصل و کپی شناسنامه و گذرنامه حیوان با درج مشخصات کامل و مدارک واکسیناسیون معتبر به ویژه واکسن هاری (به اضافه درج صاحب حیوان)
 4. تکمیل مشخصات فرم درخواست حمل حیوان زنده در شرکت حمل بار
 5. به همراه داشتن میکروچیپ ، شماره‌ میکروچیپ و تاریخ دقیق آن

خدمات ارسال بار به مونیخ به صورت کامل با مشاوره رایگان انجام میشود . فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید و بهترین خدمات را از ما بخواهید .

علاوه بر ارسال بار به مونیخ ، ارسال بار به لندن نیز در اسرع وقت انجام خواهد شد.

ارسال-حیوانات-خانگی-به-مونیخ
ارسال-حیوانات-خانگی-به-مونیخ

ارسال زعفران به مونیخ

در قانون کشور ما در خصوص میزان زعفران استخراج شده از طریق چمدان پیش بینی شده است. هر کسی که پاسپورت مستقل داشته باشد می تواند ۱۰۰ گرم با خود به خارج از کشور ببرد.

البته اگر بخواهید زعفران بیشتری از کشور صادر کنید باید مجوزهایی دریافت کنید. با اخذ این مجوزها می توانید این محدودیت را حذف کرده و زعفران بیشتری صادر کنید.

 1.  معرفی نامه یا وکالت نامه برای اظهار زعفران به گمرک که توسط وکیل تهیه شده است.
 2.  گواهی دریافت استاندارد تدارکات
 3.  گواهی سلامت در صورت نیاز خریدار
 4.  مجوز صادرات نهایی
 5. روش عدل بندی
 6.  کارت بازرگانی فعال در زمینه بازرگانی یا صادرکننده زعفران
 7.  گواهی قرنطینه و پرواربندی گیاه در صورت درخواست خریدار

برای صادرات زعفران به مونیخ ، روش حمل هوایی بسیار مناسب و سریع است . با مشاوره با کارشناسان ما می توانید در اسرع وقت زعفران را با حجم و وزن دلخواه ارسال کنید . 

ارسال-زعفران-به-مونیخ
ارسال-زعفران-به-مونیخ

ارسال لباس به مونیخ

یکی از خدمات آریا کارگو ، ارسال انواع لباس های شما به مونیخ است . برای ارسال لباس باید بسته بندی مناسبی در نظر گرفته شود . در بسیاری از موارد ، بهترین بسته بندی را می توان استفاده از چمدان در نظر گرفت . شما عزیزان می توانید اگر حجم لباس هایتان در حد چمدان است از این روش استفاده کنید. 

در غیر این صورت برای ارسال لباس به مونیخ باید از بسته بندی مناسبی که بر اساس میزان حجم و ابعاد لباس است استفاده نمایید. 

برای ارسال لباس ، هزینه های گمرکی نیز باید پرداخت شود که بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود .  با شماره های آریا کارگو در تماس باشید تا ارسال لباس به مونیخ را به صورت تخصصی و سریع انجام دهید.

ارسال بار به اروپا در اسرع وقت و با بهترین کیفیت انجام میشود . با ما در تماس باشید تا بهترین خدمات را تجربه کنید .

ارسال-چمدان-و-لباس-به-مونیخ
ارسال-چمدان-و-لباس-به-مونیخ

ارسال سنگ و سرامیک به مونیخ

اگر قصد دارید انواع سنگ و سرامیک را به مونیخ ارسال کنید ، بر اساس میزان حجم و ارزش محموله هزینه های گمرکی نیز باید به گمرک پرداخت شود . 

برای ارسال سنگ و سرامیک باید بسته بندی مناسبی برای آن انجام شود که محموله به صورت پالت یا به صورت جعبه های چوبی از طریق حمل هوایی ارسال می شوند . 

مجموعه آریا کارگو برای ارسال سنگ و سرامیک به مونیخ در اسرع وقت بهترین خدمات را با مشاوره رایگان در اختیار شما قرار میدهد . 

بسته بندی اثاثیه برای ارسال به مونیخ 

یکی از مهمترین موضوعات در زمان ارائه خدمات ارسال بار به مونیخ ، بسته بندی تخصصی محموله ها می باشد . بسته بندی حرفه ای و تخصصی سبب افزایش ایمنی و حفظ سلامت محموله ها خواهد و همین موضوع در سالم رسیدن محموله به مونیخ بسیار موثر است  . 

برای بسته بندی اثاثیه جهت ارسال بار به مونیخ می توانید از تیم آریا نوین استفاده نمایید تا محموله های شما با بهترین روش بسته بندی و منتقل نمایند . 

برای بسته بندی اثاثیه شما جهت ارسال به مونیخ ، آریا نوین کارگو از جعبه های دست ساز چوبی ، کارتن و نایلون حبابدار استفاده می نماید که به خوبی از محموله های شما حفاظت می نماید.

باربری-ایران-به-مونیخ
باربری-ایران-به-مونیخ

آیا برای ارسال بار به مونیخ از بیمه استفاده می شود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به مونیخ را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به مونیخ و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به مونیخ با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

برای ارسال بار به استانبول نیز در اسرع وقت با بهترین کیفیت ما خدماتی سریع و ارزان را در اختیار شما قرار می دهیم .

مشاوره کامل برای ارسال بار به مونیخ

برای ارسال بار به مونیخ ، محموله های شما با دقت مورد بررسی قرار میگیرند تا کمترین هزینه انتقال برای شما عزیزان در نظر گرفته شود . مشاوره رایگان علاوه بر کاهش هزینه های حمل و نقل ، با انتقال از طریق روش های مناسب سبب افزایش ایمنی محموله و تسریع در خدمات رسانی خواهد شد .

ما در مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به مونیخ یا سایر شهر های کشور آلمان بهترین خدمات را با مشاوره تخصصی و با تجربه ای زیاد در اختیار شما قرار میدهیم. فقط کافیست با شماره های آریا نوین در تماس باشید .

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا