حمل هوایی به ایتالیا ( ارزان + بیمه ) با مشاوره رایگان

ارزانترین قیمت برای حمل هوایی کالا به ایتالیا

یکی از روش های ارسال بار به ایتالیا ، روش حمل هوایی است که برای ارسال محموله های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد . در روش حمل هوایی ، محموله های شما از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی به فرودگاه بین المللی در ایتالیا ارسال میشود . 

حمل هوایی به ایتالیا توسط آریا نوین کارگو در اسرع وقت انجام میشود و امکان ارسال محموله های تجاری و شخصی برای شما فراهم خواهد شد . 

در روش حمل هوایی به ایتالیا ، انتقال محموله ها با بالاترین ایمنی انجام میشود و شما می توانید نگرانی بابت محموله خود نداشته باشید . 

حمل هوایی به ایتالیا برای همه شهر های این کشور که دارای فرودگاه بین المللی هستند انجام می شود. در ادامه به بررسی امکان ارسال محموله های مختلف به روش هوایی به ایتالیا می پردازیم . 

حمل-هوایی-ایتالیا
حمل-هوایی-ایتالیا

ارسال خرده بار مسافری به ایتالیا به صورت هوایی

یکی از روش های ارسال هوایی به ایتالیا ، روش ارسال به صورت مسافری می باشد . فریت بار مسافری به ایتالیا از مهمترین و سریعترین روش های انتقال محموله ها به ایتالیا است.

در این روش ، محموله های با وزن نهایتا 300 کیلو از طریق خطوط هواپیمایی و قسمت بار هواپیما های مسافری منتقل می شوند . 

در این روش ، شما عزیزان می بایست چند روز قبل از پرواز نسبت به رزرو و فرایند های گمرکی محموله های خود اقدام نمایید که این امر توسط کارشناسان آریا نوین کارگو در کمترین زمان ممکن انجام میشود.

برای حمل هوایی به ایتالیا ، آریا نوین کارگو به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است و تنها با یک تماس تلفنی می توانید بهترین خدمات را از ما بخواهید.

علاوه بر ایتالیا ، برای حمل هوایی به فرانسه نیز می توانید از طریق خدمات آریا نوین بهترین تجربه باربری را داشته باشید .

کارگو هوایی برای ایتالیا 

یکی از روش های متداول برای حمل هوایی به ایتالیا ، ارسال محموله های تجاری و صنعتی و در حجم بالا و وزن زیاد با هواپیمای ترابری است . 

در حمل هوایی به ایتالیا نیز این امکان برای شما عزیزان فراهم است . هواپیماهای باربری بدون محدودیت وزن و حجم امکان بارگیری و انتقال محموله های شما را در اسرع وقت فراهم می نمایند . 

آریا نوین کارگو با همکاری با برترین شرکت ها و خطوط هواپیمایی دنیا ، به صورت همه روزه محموله های شما را با کمترین قیمت از طریق روش کارگو به ایتالیا منتقل خواهد نمود.

حمل هوایی به آلمان نیز در اسرع وقت توسط تیم متخصص آریا نوین انجام میشود و امکان ارسال محموله های مختلف را برای شما فراهم می نماییم .

باربری-هوایی-برای-ایتالیا
باربری-هوایی-برای-ایتالیا

روش های حمل بار هوایی به ایتالیا 

برای حمل بار هوایی به ایتالیا 2 روش وجود دارد که بر اساس نوع محموله های شما و شرایط آنها این روش ها مورد استفاده قرار میگیرند . 

در روش حمل هوایی به ایتالیا باید ابتدا از امکان ارسال محموله های خود مطلع بود تا در زمان انجام فرایند های گمرکی در فرودگاه امام خمینی دچار مشکلات و هزینه و جریمه نشویم . 

روش های ارسال هوایی به ایتالیا

 • حمل هوایی به صورت فریت بار 
 • حمل هوایی به صورت کارگو 

هر یک از روش های حمل هوایی به ایتالیا دارای شرایط و ضوابط خاص هستند که برای انتقال محموله ها باید مورد بررسی قرار گیرند . در ادامه ، برای آشنایی بیشتر شما با روش های حمل هوایی به ایتالیا توضیحاتی ارائه خواهد شد . 

امیدواریم با خدمات آریا نوین کارگو بهترین تجربه را داشته باشید .

در مجموعه آریا نوین ، همه روزه خدمات حمل و نقل هوایی برای همه شهر های اروپا انجام میشود . برای حمل هوایی به روسیه نیز می توانید بهترین خدمات را از طریق شماره های آریا نوین ثبت سفارش نمایید.

حمل بار هوایی مهاجرین به ایتالیا 

 مهاجران به ایتالیا در برنامه حمل اثاثیه به ایتالیا و حمل لوازم منزل به ایتالیا می‌کوشند تا بهترین راه را انتخاب کنند. به همین منظور باید ارسال کننده‌ای توانا بیابند تا با بهره گیری از تجارب این شرکت‌ها، لوازمشان را سالم و به هنگام در ایتالیا تحویل بگیرند. لوازم منزل‌، لوازم مورد نیاز آشپزخانه و همچنین لوازم شخصی و ارزشمند‌، محتوای این محموله ها را تشکیل می‌دهد. بخشی از این بارها البته به دانشجویان مهاجری  تعلق دارد که برای ارسال کتاب و موارد مربوط به تحصیل و زندگی دانشجویی از خدمات حمل بار هوایی به ایتالیا استفاده می کنند. کسانی که به عنوان مسافر سفر می‌کنند می‌توانند از این خدمات بهره ببرند. این افراد معمولا بارهایشان از حد مجاز بیشتر است  و بایستی جریمه اضافه بار بپردازند.  از همین جهت برای رفع این نیاز می توانید از حمل بار هوایی به ایتالیا می استفاده نمایید.

حمل هوایی به ترکیه نیز به صورت تخصصی و همه روزه انجام خواهد شد و با بهترین کیفیت می توانید محموله های خود را منتقل خواهید نمود .

موارد ممنوعه برای حمل هوایی ایتالیا

برای حمل بار هوایی به ایتالیا ، برخی موارد توسط گمرک ایران و ایتالیا و خطوط هواپیمایی با ممنوعیت انتقال مواجه هستند . البته در برخی موارد برای انتقال این محموله ها راهکارهایی وجود دارد که کارشناسان آریا نوین کارگو بهترین راه را در اسرع وقت در اختیارتان قرار میدهند. 

لیست زیر بخشی از محموله های دارای محدودیت و ممنوعیت برای حمل هوایی به ایتالیا می باشند :

 • اشیاء عتیقه
 • آثار هنری اصیل
 • کتاب های خطی و چاپ سنگی
 • قطعات خوشنویسی شده
 • اوراق مینیاتور و مصنوعات طلا و نقره
 • سنگ های قیمتی
 • تابلو های نقاشی اصل
 • قالی و قالیچه دستباف
 • هرگونه عتیقه و اشیای تاریخی و میراث فرهنگی
 • اسلحه، مهمات و تجهیزات نظامی
 • فیلم ، نوار ، سی دی و تابلوهای نقاشی (فقط با مجوز وزارت ارشاد جمهوری اسلامی ایران)
 • عطر ، ادکلن ، اسپری
 • شامپو ، نرم کننده ها ، مواد آرایشی
 • الکل
 • شربت ، آبلیمو ، سرکه و ترشیجات

حمل هوایی به ایتالیا به صورت تخصصی توسط آریا نوین کارگو انجام میشود و امکان انتقال محموله های شما برای همه شهر های ایتالیا فراهم است . 

فقط کافیست با ما در تماس باشید و از مشاوره تخصصی بهره مند شوید . 

حمل هوایی به یونان نیز در اسرع وقت انجام میشود و محموله های تجاری و صنعتی و شخصی شما نیز به صورت همه روزه انجام خواهد شد .

حمل-هوایی-اضافه-بار-برای-ایتالیا
حمل-هوایی-اضافه-بار-برای-ایتالیا

فریت بار فرش به ایتالیا

یکی از مهمترین خدمات آریا کارگو ، ارسال فرش می باشد که به صورت همه روزه برای ایتالیا نیز قابل انجام است . برای حمل هوایی فرش به ایتالیا حمل هوایی بهترین و سریعترین روش است.

برای حمل هوایی فرش ماشینی به ایتالیا با محدودیت خاصی همراه نیست و تنها کافی خواهد بود که در بسته‌بندی این فرش‌ها، نهایت ظرافت و دقت را به خرج بدهید تا کمترین آسیب به آن‌ها وارد نشود. هزینه ارسال بسته به مقصد شما، حجم و ابعاد بار و همین طور ارزش آن، مشخص خواهد شد.

همان طور که در ابتدا نیز اشاره کردیم، به دلیل ویژگی‌های خاص فرش‌های دستباف، فریت فرش دستباف به ایتالیا ، با محدودیت‌هایی همراه است. به این ترتیب که امکان ارسال بیش از 2 عدد فرش دستباف، بدون اخذ مجوزهای لازم، امکان پذیر نخواهد بود.

برای خدمات حمل هوایی ، محموله های شما به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه قرار می گیرند تا فرش های شما با ایمنی کامل منتقل شوند.

علاوه بر ایتالیا ، برای حمل هوایی به اسپانیا نیز به صورت تخصصی و همه روزه خدمات با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه می شود .

حمل هوایی لباس به ایتالیا

یکی از خدمات آریا کارگو ، حمل هوایی انواع لباس های شما به ایتالیا است . برای فریت بار لباس باید بسته بندی مناسبی در نظر گرفته شود . در بسیاری از موارد ، بهترین بسته بندی را می توان استفاده از چمدان در نظر گرفت . شما عزیزان می توانید اگر حجم لباس هایتان در حد چمدان است از این روش استفاده کنید . 

در غیر این صورت برای حمل هوایی لباس به ایتالیا باید از بسته بندی مناسبی که بر اساس میزان حجم و ابعاد لباس است استفاده نمایید . 

برای ارسال لباس ، هزینه های گمرکی نیز باید پرداخت شود که بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . 

با شماره های آریا کارگو در تماس باشید تا خدمات حمل هوایی لباس به ایتالیا را به صورت تخصصی و سریع انجام دهید . حمل هوایی تخصص تیم آریا کارگو است . بهترین و سریعترین راه برای انتقال محموله های شما توسط آریا کارگو ارائه خواهد شد .

مدارک مورد نیاز برای ارسال هوایی به ایتالیا

مدارکی که برای فریت بار مسافری بصورت هوایی و از طریق فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) مورد نیاز است بدین شرح می‌باشد:

 • یک کپی یا عکس از بلیط هواپیمای شما
 • اصل و کپی پاسپورت یا کارت ملی فرستنده‌ی بار
 • پکینگ لیست (لیست بار موجود در بسته های شما)
 • کارت بازرگانی و یا معرفی‌نامه از شرکت جهت ارسال بار تجاری به ایتالیا
 • مجوزهای لازم جهت اخذ مجوز صادراتی (در صورت لزوم)
 • پکینگ لیست (لیست بار موجود در بسته های شما)
 • اینوویس

برای ارسال بار هوایی به همه شهر های ایتالیا ، همه روزه مجموعه آریا نوین کارگو بهترین و تخصصی ترین خدمات را با ارزانترین قیمت به شما عزیزان ارائه می نمایند. علاوه بر ایتالیا ، حمل هوایی به انگلیس نیز از تخصص های آریا کارگو است و با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام خواهد شد .

راهنمای تحویل بار در ایتالیا:

برخی مواردی که برای حمل هوای به ایتالیا بسیار مهم هستند به صورت زیر می باشند : 

 • هزینه انبارداری تا 48 ساعت رایگان و بعد از آن با توجه به وزن ، حجم و نوع بار محاسبه می گردد.
 • ارائه پکینگ لیست و اینویس ، شماره بارنامه و کارت شناسایی (پاسپورت) در مقصد الزامی است.
 • هزینه ارسال که داخل بارنامه شما عزیزان ثبت می شود هزینه نهایی است و تغییر نخواهد کرد 
 • مسئولیت ارسال محموله ها و کالاهای غیر مجاز مستقیما با شخص ارسال کننده است و در صورت ارسال کالاهایی که از نظر گمرک غیرمجاز و قاچاق شناخته می شوند با ارسال کننده است . 

بسته بندی تخصصی برای حمل هوایی به ایتالیا 

یکی از مهمترین مواردی که برای حمل هوایی به ایتالیا یا سایر کشور های جهان باید مدنظر قرار داد ، بسته بندی تخصصی و حرفه ای است . 

برای بسته بندی تخصصی محموله های شما ، آریا نوین کارگو به صورت همه روزه از بهترین تجهیزات برای بسته بندی ایمن و مستحکم استفاده می نماید . 

بسته بندی باید به گونه ای باشد که از وارد شدن فشار و ضربه به محموله به خوبی محافظت نماید . 

بسته بندی برای حمل هوایی به ایتالیا با استفاده از جعبه های چوبی ، کارتن ، نایلون حبابدار و . . . انجام میشود . شما می توانید محموله های خود را با بالاترین ایمنی به آریا نوین کارگو بسپارید تا در اسرع وقت بارگیری و منتقل شوند . 

مشاوره تخصصی برای حمل هوایی به ایتالیا 

برای حمل هوایی به ایتالیا ، مشاوره تخصصی آریا نوین کارگو بهترین راهکار برای انتقال سریع و ایمن و ارزان محموله های شما می باشد . اگر قصد دارید محموله های خود را با بهترین کیفیت به ایتالیا منتقل کنید ، با آریا نوین کارگو تماس بگیرید . 

ما برای انتقال محموله ها به روش کارگو و مسافری ، همه روزه آماده ارائه بهترین خدمات هستیم . 

حمل هوایی به ایتالیا با یک تماس تلفنی انجام می پذیرد

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا