ارسال بار به ایتالیا ( با مشاوره رایگان )

کمترین قیمت برای ارسال بار به ایتالیا

ارسال بار به ایتالیا به صورت حرفه ای از ویژگی های آریا نوین کارگو می باشد که با کمترین هزینه و با بهترین بیمه نامه باربری انجام میشود . ما برای انتقال محموله های شما به صورت همه روزه در اسرع وقت آماده ارائه بهترین خدمات به همراه مشاوره رایگان هستیم .

آریا نوین کارگو با پشتوانه سابقه چندین ساله در ارائه خدمات ارسال بار به ایتالیا و سایر کشور های اروپایی ، همه روزه اماده همکاری با شما عزیزان است . ما برای ارسال بار به ایتالیا ، همه روزه خدماتی تخصصی و همه روزه را در اختیار شما قرار میدهیم .

برای ارسال بار به ایتالیا ، آریا نوین کارگو از روش های مختلف هوایی ، زمینی و دریایی برای انتقال محموله های شما استفاده می نماید . ما با بهترین تعرفه های حمل و نقل در اسرع وقت آماده ارائه خدماتی سریع هستیم .

ارسال بار به ایتالیا از طریق روش هوایی از فرودگاه امام خمینی انجام میشود .

علاوه بر ارسال بار به ایتالیا ، برای ارسال بار به فرانسه نیز می توانید از خدمات تخصصی آریا نوین استفاده نمایید.

ارسال-بار-و-کالا-به-ایتالیا
ارسال-بار-و-کالا-به-ایتالیا

ارسال بار به همه شهر های ایتالیا 

یکی از ویژگی های خدمات آریا نوین کارگو ، ارسال بار به ایتالیا بدون محدودیت و برای همه شهر های این کشور است . بر اساس شرایط و نوع محموله و روش حمل ، امکان استفاده از خدمات آریا نوین کارگو فراهم میباشد . 

ما برای ارسال بار به ایتالیا ، همه شهر های کوچک و بزرگ را تحت پوشش قرار داده ایم و برای شهر های فاقد گمرک ، امکان ترخیص کالا در گمرک شهر نزدیک به آن فراهم است . 

 • رم
 • میلان
 • ناپل
 • تورین
 • پالرمو
 • جنوا
 • بلونیا
 • فلورانس
 • و سایر شهر های ایتالیا 

علاوه بر این ، ارسال بار به ایتالیا از همه نقاط ایران انجام میشود و محدودیت در این خصوص وجود ندارد. تخصص آریا نوین انتقال محموله های مختلف به نقاط مختلف اروپا است . برای ایتالیا نیز ما همه روزه بهترین خدمات را با ارزانترین قیمت ها در اختیار شما قرار میدهیم. فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید .

برای ارسال بار به آلمان نیز می توانید از خدمات تخصصی و همه روزه آریا نوین کارگو استفاده نمایید و محموله های خود را در اسرع وقت منتقل کنید .

ارسال هوایی محموله ها به ایتالیا 

یکی از بهترین و سریعترین روش های ارسال بار به ایتالیا ، روش حمل هوایی است که توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه خواهد شد.  ما برای ارسال بار به ایتالیا به صورت همه روزه از فرودگاه امام خمینی آمادگی ارسال انواع لوازم شخصی و تجاری شما به مقاصد مختلف در کشور ایتالیا را داریم. 

آریا نوین کارگو با ارزانترین نرخ و قیمت در اسرع وقت محموله های شما را با بهترین کیفیت در شهر مورد نظر شما در گمرک فرودگاه تحویل خواهد شد . 

ارسال هوایی به ایتالیا یکی از سریعترین و بهترین روش های برای انتقال محموله ها تا 300 کیلو می باشد که توسط تیم متخصص آریا نوین کارگو به صورت همه روزه انجام خواهد شد.

ارسال هوایی برای ایتالیا به مقاصد دارای فرودگاه بین المللی انجام میشود . در صورت وجود پرواز مستقیم ، محموله های مستقیما از طریق خطوط هوایی ایرانی منتقل می شوند . در غیر این صورت ، با پرواز غیر مستقیم انتقال کالا و محموله ها انجام میشود .

برای ارسال بار به لهستان نیز می توانید از طریق شماره های آریا نوین بهترین خدمات را درخواست نمایید و در اسرع وقت محموله ها را منتقل کنید .

حمل-هوایی-ایتالیا
حمل-هوایی-ایتالیا

ارسال زمینی برای ایتالیا 

یکی از مهمترین ویژگی های آریا نوین کارگو ، امکان ارسال زمینی محموله ها برای ایتالیا است . در این روش ، محموله های شما با استفاده از تریلی ترانزیت بارگیری و از طریق مرز زمینی به نقاط مختلف ایتالیا ارسال میشود . 

روش حمل زمینی برای ایتالیا یکی از روش های مقرون به صرفه و با نرخ کرایه و هزینه ای مناسب است که برای انتقال اثاثیه و کالا های تجاری مورد استفاده قرار میگیرد . 

برای ارسال بار به ایتالیا به صورت زمینی ، همه روزه مشاوران و کارشناسان آریا نوین کارگو آماده ارائه خدمات مشاوره ای به شما عزیزان می باشد تا در اسرع وقت و با کمترین هزینه محموله های شما منتقل شوند.

روش حمل زمینی برای ایتالیا یکی از بهترین و سریعترین روش ها برای انتقال محموله با کمترین هزینه است . در این روش ، آریا نوین با استفاده از تریلی ترانزیت محموله های شما را تحت پوشش بهترین بیمه نامه بارگیری و منتقل می نماید .

برای ارسال بار به روسیه نیز از خدمات تخصصی آریا نوین استفاده نمایید و با بهترین کیفیت محموله های خود را منتقل کنید .

حمل-زمینی-برای-ایتالیا
حمل-زمینی-برای-ایتالیا

ارسال اثاثیه و لوازم خانه به ایتالیا 

یکی دیگر از خدماتی که برای ارسال بار به ایتالیا توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می شود ، انتقال اثاثیه و لوازم شخصی با کمترین هزینه می باشد. 

برای ارسال اینگونه محموله ها به ایتالیا ، روش زمینی بسیار روش مناسبی برای حمل حجم زیاد محموله ها می باشد . اما برای انتقال چند تکه اثاثیه و لوازم ، امکان ارسال بار به ایتالیا به صورت هوایی فراهم است و با کمترین هزینه و در اسرع وقت محموله ها منتقل خواهند شد. 

برای ارسال اثاث و لوازم خانه به ایتالیا ، هزینه هایی بابت خروج اثاثیه و گمرک ایران و ایتالیا وجود دارد که بر اساس نوع محموله مشخص میشود.  این خدمات معمولا برای انتقال لوازم منزل مهاجران مورد استفاده قرار میگیرد اما انتقال چند تکه از اثاثیه نیز به صورت تخصصی انجام خواهد شد .

برای حمل زمینی ، آریا نوین کارگو بهترین و تخصصی ترین خدمات را به شما عزیزان ارائه خواهد نمود .

ارسال بار به ترکیه نیز از خدماتی است که آریا نوین با بهترین کیفیت انجام میدهد . ما به صورت همه روزه آماده انتقال فوری کالاها و محموله های شما هستیم .

آیا بسته بندی برای ارسال بار به ایتالیا مهم است ؟ 

یکی از مهمترین موضوعات برای خدمات ارسال بار به ایتالیا ، بسته بندی حرفه ای محموله ها می باشد . در صورتی که محموله های شما به خوبی بسته بندی نشده باشند ، علاوه بر عدم پذیرش آنها در گمرک فرودگاه ، مشکلاتی مانند شکستگی به دلیل بارگیری و جابجایی نیز ممکن است به وجود آید.

از همین جهت ، برای بسته بندی باید موارد مهمی رعایت شود و بر اساس نوع محموله باید بسته بندی مناسب برای آن در نظر گرفته شود. 

به عنوان مثال ، برای ارسال بار به ایتالیا در صورتی که محموله شما شکستنی باشد ، باید از بسته بندی چوبی مخصوص استفاده شود و داخل بسته بندی با استفاده تجهیزات مناسب مانند نایلون حبابدار و . . . استفاده شود.

برای حمل مواد غذایی نیز باید از جعبه های یونولیت ( یخچالی ) استفاده نمود و با استفاده از یخ خشک فضای داخل آن را برای نگهداری چند روزه مواد غذایی مناسب کرد.

برای ارسال بار به ایتالیا توسط آریا نوین کارگو ، همه روزه خدمات بسته بندی با حرفه ای ترین تیم به شما عزیزان ارائه میشود. فقط کافیست با ما در تماس باشید.

ارسال بار به یونان نیز توسط تیم متخصص آریا نوین با کمترین هزینه انجام میشود . ما با ارزانترین تعرفه های حمل و نقل بین المللی آماده انتقال فوری محموله های شما هستیم .

باربری-ایران-به-ایتالیا
باربری-ایران-به-ایتالیا

هزینه های ارسال بار به ایتالیا چقدر است ؟ 

برای ارسال بار به ایتالیا ، نرخ کرایه و هزینه های حمل و نقل بر اساس موارد متعددی مشخص میشود که آریا نوین کارگو به شما این اطمینان را می دهد که ارسال محموله های شما با کمترین هزینه انجام شود . 

مهمترین موضوع برای ارسال بار به ایتالیا ، نوع روش حمل است . هر یک از روش های انتقال بار و کالا دارای هزینه های مختلفی هستند و بر همین اساس قیمت انتقال محموله مشخص میشود .

علاوه بر این ، نوع محموله و میزان ارزش آن نیز در فرایند گمرکی هزینه های مختلفی دارد . به عنوان مثال ، برای ارسال محموله A ممکن است نرخ گمرکی 100 تومان و برای محموله B ، هزار تومان باشد که در گمرک فرودگاه یا گمرک شهر قبل از پلمپ و ارسال مشخص میشود. 

یکی از مهمترین مواردی که در هزینه های ارسال بار به ایتالیا موثر است ، نرخ و قیمت روزانه ارز می باشد.

آیا برای ارسال بار به ایتالیا از بیمه استفاده میشود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به ایتالیا را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به ایتالیا و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به ایتالیا با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

ارسال بار به انگلیس نیز به صورت تخصصی و همه روزه انجام می شود و محموله شما با بهترین بیمه نامه منتقل خواهد شد .

چه کالاهایی برای ارسال بار به ایتالیا ممنوع هستند ؟ 

وارد کردن برخی از کالاها به ایتالیا ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به ایتالیا را کمی سخت کرده است .گمرک ایتالیا جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است. شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور ایتالیا نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک ایتالیا اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

برای ارسال بار به ایتالیا ، قبل از هر اقدامی با مشاوران ما در تماس باشید و پس از کسب اطلاعات کامل نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایید . 

استعلام هزینه های ارسال بار به ایتالیا نیز از طریق تماس با کارشناسان ما صورت می پذیرد.

ارسال لوازم دانشجویی به ایتالیا

ممکن است قصد ادامه ی تحصیل در یکی از دانشگاههای معتبر ایتالیا را داشته باشید. شما هم میتوانید کلیه ی لوازم مورد نیاز خود را اعم از پوشاک، کتاب و جزوات درسی، سی دی و لوح های فشرده، مواد خوراکی (خشکبار و غذاهای آماده در بسته بندی‌های تجاری) به شهرهای ایتالیا ارسال نمایید.

برای ارسال لوازم دانشجویی به ایتالیا کافیست با شماره های آریا کارگو در تماس باشید و پس از مشاوره با کارشناسان ما بهترین خدمات فریت بار را دریافت کنید .

برای ارسال بار به اروپا فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید .

ارسال فرش به ایتالیا

یکی از مهمترین خدمات آریا کارگو ، ارسال فرش می باشد که به صورت همه روزه برای ایتالیا نیز قابل انجام است . برای ارسال فرش به ایتالیا ، 3 روش دریایی ، زمینی و هوایی قابل استفاده می باشند .  در آریا کارگو برای ارسال فرش به ایتالیا ، حمل هوایی بهترین و سریعترین روش است . 

ارسال فرش ماشینی به ایتالیا با محدودیت خاصی همراه نیست و تنها کافی خواهد بود که در بسته‌بندی این فرش‌ها، نهایت ظرافت و دقت را به خرج بدهید تا کمترین آسیب به آن‌ها وارد نشود. هزینه ارسال بسته به مقصد شما، حجم و ابعاد بار و همین طور ارزش آن، مشخص خواهد شد.

همان طور که در ابتدا نیز اشاره کردیم، به دلیل ویژگی‌های خاص فرش‌های دستباف، ارسال فرش دستباف به ایتالیا ، با محدودیت‌هایی همراه است. به این ترتیب که امکان ارسال بیش از 2 عدد فرش دستباف، بدون اخذ مجوزهای لازم، امکان پذیر نخواهد بود.

علاوه بر ایتالیا ، برای ارسال بار به سوئد نیز به صورت همه روزه خدمات تخصصی در اختیار شما قرار میگیرد .

مشاوره حرفه ای برای ارسال بار به ایتالیا

برای ارسال بار به ایتالیا ، مشاوره تخصصی از مهمترین مواردی است که باید توسط کارشناسان زبده انجام شود تا علاوه بر افزایش امنیت و کیفیت خدمات ، هزینه های حمل و نقل نیز تا حد زیادی کاهش یابد .

مشاوران آریا نوین کارگو به صورت حرفه ای و تخصصی آماده ارائه برترین و تخصصی ترین خدمات مشاوره ای هستند و امکان انتقال فوری و ایمن را برای شما فراهم می نمایند .

برای ارسال بار به ایتالیا فقط کافیست با ما در تماس باشید .

3/5 (1 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا