ارسال بار به مادرید با کمترین هزینه ( ارزان 3-4 روزه )

برای ارسال بار به مادرید فقط کافیست با شماره های آریا نوین کارگو در تماس باشید و از خدمات تخصصی و حرفه ای ما بهره مند شوید . ارسال محموله های شما به مادرید به صورت همه روزه و با بهترین کیفیت و با کمترین قیمت انجام خواهد شد و در ظرف 3-4 روز می توانید انواع کالا و محموله های شخصی خود را منتقل کنید .

خدمات ارسال بار به مادرید به صورت همه روزه انجام خواهد شد و با بهترین کیفیت می توانید انواع بار و کالاهای خود را منتقل و در اسرع وقت در مادرید تحویل بگیرید .

تیم متخصص آریا نوین کارگو از روش های مختلف برای ارسال بار به مادرید استفاده می نماید که هر یک در شرایط مختلفی مورد استفاده قرار میگیرد . بهترین و کاملترین بیمه نامه نیز برای ارسال بار به مادرید جهت حفاظت از محموله شما مورد استفاده قرار میگیرد .

در ادامه به بررسی شرایط خدمات و روش های ارسال بار به مادرید پرداخته خواهد شد . تیم آریا نوین کارگو با سالها سابقه در ارائه خدمات ارسال بار به اسپانیا بدون محدودی آماده همکاری با شما عزیزان است .

ارسال-بار-به-مادرید
ارسال-بار-به-مادرید

روش های ارسال بار به مادرید 

برای ارسال بار به مادرید ، روش های مختلف وجود دارد که هر یک از این روش ها برای انتقال محموله هایی با شرایط  و وضعیت متفاوت مورد استفاده می شوند.

روش های مختلف ارسال بار به مادرید دارای هزینه های متفاوت ، شرایط حمل متفاوت و زمان تحویل متفاوتی هستند . 3 روش اصلی برای ارسال بار به مادرید به صورت زیر هستند : 

 • ارسال هوایی به مادرید 
 • ارسال زمینی به مادرید
 • ارسال دریایی به مادرید

برای ارسال بار به مادرید ، همه روزه آریا نوین کارگو بهترین و مناسب ترین روش های باربری را در اختیار شما قرار میدهد . در ادامه به توضیح این موارد می پردازیم . مجموعه آریا نوین کارگو نه تنها برای ارسال بار به مادرید و اسپانیا ، بلکه برای سایر شهر های اروپایی نیز بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه می نماید .

ارسال بار به لندن توسط تیم آریا نوین کارگو با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت انجام خواهد شد و محموله های مختلف شما به صورت حرفه ای و ارزان منتقل خواهند شد .

حمل هوایی برای مادرید 

یکی از روش های ارسال بار به مادرید ، حمل هوایی است که به صورت همه روزه و با کمترین هزینه انجام میشود . مجموعه آریا نوین کارگو با سالها سابقه در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی آماده ارائه خدماتی سریع و تخصصی است . 

از آنجایی که برای مادرید به صورت همه روزه پروازهای متعدد از نقاط مختلف کشور وجود دارد ، ما برای ارسال بار به مادرید به صورت هوایی بدون محدودیت خدمات حمل و نقل بار و کالا را در اختیار شما قرار میدهیم. 

ارسال بار به مادرید به صورت هوایی از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود و برای محموله های مختلف باید بسته بندی تخصصی و مناسب در نظر گرفته شود.

برای ارسال هوایی به مادرید آریا نوین بر اساس میزان ارزش محموله های شما بیمه نامه با بالاترین سطح پوشش صادر خواهد نمود .

حمل هوایی به اسپانیا تخصص تیم آریا نوین کارگو است که با کمترین هزینه امکان انتقال محموله های شما را فراهم می نماید . 

ارسال-هوایی-بار-و-کالا-به-مادرید
ارسال-هوایی-بار-و-کالا-به-مادرید

ارسال بار به مادرید به صورت زمینی 

برای ارسال بار به مادرید ، همه روزه امکان انتقال محموله ها به صورت زمینی نیز فراهم می باشد . ما با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت با استفاده از خودروهای باربری ترانزیت آماده انتقال زمینی بار به مادرید هستیم. 

مجموعه باربری آریا کارگو برای ارسال زمینی محموله های تجاری و شخصی شما از کامیونت مسقف و تریلی چادری ترانزیت استفاده می نماید.

برای ارسال بار به مادرید به صورت زمینی ، ما بارگیری را از همه نقاط کشور با بهترین قیمت انجام داده و انتقال فوری محموله های شما از طریق مرز زمینی انجام خواهد شد.

برای ارسال بار به مادرید به صورت زمینی ، به دلیل فاصله زیاد ایران تا اسپانیا حدود 25-30 روز زمان نیاز است . این روش از نظر هزینه نسبتا به صرفه است اما مدت زمان تحویل محموله ها کمی زیاد است .

علاوه بر مادرید ، برای ارسال بار به پاریس نیز می توانید از خدمات تخصصی و حرفه ای آریا نوین کارگو استفاده نمایید و با بهترین کیفیت انتقال کالاها را انجام دهید .

ارسال چه کالاهایی به مادرید ممنوع است ؟

وارد کردن برخی از کالاها به مادرید ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به مادرید را کمی سخت کرده است .گمرک اسپانیا جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است.

 شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور اسپانیا نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک اسپانیا اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، مادریدج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

علاوه بر موارد ذکر شده ، ممکن است برخی موارد جدید نیز برای ارسال بار به مادرید دچار محدودیت هایی شوند . از همین جهت ، مشاوره کارشناسی با همکاران ما سبب افزایش سرعت و کاهش هزینه های خدمات باربری خواهد شد. 

فریت بار به اسپانیا نیز توسط آریا نوین با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام می شود . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

ارسال لوازم منزل به مادرید 

یکی از مهمترین خدماتی که آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می نماید ، حمل و نقل اثاثیه به مادرید می باشد . در مجموعه آریا نوین ، انتقال اثاثیه و کالاهای شما با کمترین هزینه انجام میشود و مهاجرین گرامی می توانند اثاثیه خود را به ما بسپارند . 

برای ارسال اثاثیه به مادرید ، همه روزه آریا نوین کارگو آماده انتقال هوایی و زمینی اثاثیه شما میباشد  . در ارسال بار به مادرید از بهترین بیمه نامه استفاده می شود تا محموله های شما با بالاترین امنیت منتقل شوند . 

برای ارسال اثاثیه به مادرید ، محدودیت ارسال اثاثیه نو و آکبند وجود دارد و محموله های مستعمل به راحتی با کمترین هزینه قابل ارسال هستند .برای ارسال اثاثیه به مادرید ، حجم زیاد اثاثیه با استفاده از روش زمینی و محموله ها و اثاثیه کم وزن و کم حجم با روش هوایی به راحتی ارسال می شوند .

علاوه بر ارسال اثاثیه به مادرید ، آریا نوین خدمات تخصصی برای ارسال بار به هامبورگ را نیز به صورت تخصصی و حرفه ای در اختیار شما قرار میدهیم .

باربری-ایران-به-مادرید
باربری-ایران-به-مادرید

بسته بندی اثاثیه برای ارسال به مادرید 

یکی از مهمترین موضوعات در زمان ارائه خدمات ارسال بار به مادرید ، بسته بندی تخصصی محموله ها می باشد . بسته بندی حرفه ای و تخصصی سبب افزایش ایمنی و حفظ سلامت محموله ها خواهد و همین موضوع در سالم رسیدن محموله به مادرید بسیار موثر است  . 

برای بسته بندی اثاثیه جهت ارسال بار به مادرید می توانید از تیم آریا نوین استفاده نمایید تا محموله های شما با بهترین روش بسته بندی و منتقل نمایند . 

برای بسته بندی اثاثیه شما جهت ارسال به مادرید ، آریا نوین کارگو از جعبه های دست ساز چوبی ، کارتن و نایلون حبابدار استفاده می نماید که به خوبی از محموله های شما حفاظت می نماید.

خدمات تخصصی تیم آریا نوین کارگو برای بسته بندی اثاثیه در کمترین زمان ممکن در محل منزل شما حاضر خواهد شد و با بهترین متریال ممکن اثاثیه شما را طبق اصول حرفه ای بسته بندی خواهد کرد .

ارسال بار به میلان نیز توسط تیم آریا نوین کارگو به صورت همه روزه انجام خواهد شد و برای انتقال محموله ها از بهترین بسته بندی استفاده می شود .

ارسال مبلمان به مادرید 

موارد زیادی برای ارسال مبلمان به مادرید باید مدنظر قرار گیرد . ارسال مبلمان به مادرید به صورت هوایی انجام میشود و هزینه های ارسال آن بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . موارد زیر باید قبل از ارسال مبلمان به مادرید مدنظر قرار گیرند : 

 1. ابعاد و وزن محمول: باید ابعاد و وزن مبلمان را در نظر بگیرید. مبلمان سنگین و حجیم ممکن است نیاز به بسته‌بندی خاص و حمل با باربری یا کشتی داشته باشد، در حالی که مبلمان کوچک و سبک‌تر می‌تواند به صورت هوایی ارسال شود.
 2. هزینه حمل و نقل: هزینه حمل و نقل مبلمان به صورت هوایی بیشتر از حمل و نقل به صورت دریایی یا باربری خواهد بود. برای اطلاع از هزینه‌های حمل و نقل، بهتر است با شرکت حمل و نقل هوایی تماس بگیرید و اطلاعات لازم را دریافت کنید.
 3. بسته‌بندی: برای ارسال مبلمان به صورت هوایی، بسته‌بندی مناسب و محکمی را برای محصولات خود انتخاب کنید تا در طول حمل و نقل آسیب نبینند. برای بسته‌بندی مبلمان، می‌توانید از جعبه‌های چوبی، فوم‌های محافظ، برچسب‌های هشدار و پوشش‌های محافظ استفاده کنید.
 4. محدودیت‌های گمرکی: قبل از ارسال مبلمان به خارج از کشور، باید با مقررات گمرکی کشور مقصد آشنا شوید. برخی کشورها ممکن است برای واردات مبلمان، محدودیت‌های گمرکی داشته باشند و ممکن است برای گذراندن گمرک، مدارک مورد نیاز را باید تهیه کنید.

خدمات کارگو از ایران برای انتقال مبلمان شما به مادرید از طریق هوایی و زمینی با ارزانترین قیمت انجام میشود .یک تماس با ما کافیست .

ارسال لباس و چمدان به مادرید 

یکی از خدمات آریا کارگو ، ارسال انواع لباس های شما به مادرید است . برای ارسال لباس باید بسته بندی مناسبی در نظر گرفته شود . در بسیاری از موارد ، بهترین بسته بندی را می توان استفاده از چمدان در نظر گرفت . شما عزیزان می توانید اگر حجم لباس هایتان در حد چمدان است از این روش استفاده کنید . 

در غیر این صورت برای ارسال لباس به مادرید باید از بسته بندی مناسبی که بر اساس میزان حجم و ابعاد لباس است استفاده نمایید . 

برای ارسال لباس ، هزینه های گمرکی نیز باید پرداخت شود که بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . 

با شماره های آریا کارگو در تماس باشید تا ارسال لباس به مادرید را به صورت تخصصی و سریع انجام دهید . 

آیا برای ارسال بار به مادرید از بیمه استفاده می شود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به مادرید را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به مادرید و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به مادرید با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

علاوه بر ارسال بار به مادرید ، همه روزه برای ارسال بار به آمستردام نیز می توانید از خدمات آریا نوین کارگو استفاده نمایید .

ارسال انواع حیوانات خانگی به مادرید

یکی از خدماتی که آریا نوین کارگو برای ارسال بار به مادرید در اختیار شما قرار میدهد ، امکان ارسال حیوانات خانگی ( سگ ، گربه ، پرنده ، همستر و . . .) می باشد . در این خدمات ، مجموعه آریا نوین کارگو برای انتقال محموله از طریق خطوط هوایی و بر اساس شرایط و خدمات ایرلاین ها اقدام می نماید .

در برخی ایرلاین ها امکان ورود حیوانات به داخل هواپیما و قسمت مسافری وجود دارد اما در برخی ایرلاین ها حیوانات باید فقط در محفظه مخصوص بار قرار گیرند . از همین جهت ، نوع ایرلاین برای ارسال حیوانات به مادرید بسیار مهم است .

دریافت شناسنامه ، تزریق چیپ ، واکسیناسیون و . . . قبل از اقدام به ارسال حیوانات از موارد ضروری می باشد .

ارسال بار به مادرید توسط آریا نوین کارگو یک خدمت تخصصی است که با کمترین هزینه انجام خواهد شد .

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا