ارسال بار به شارجه ( ارزان و با بیمه کامل ) تحویل 3-4 روزه

یکی از خدمات مجموعه آریا کارگو ، ارسال بار به شارجه است که به صورت همه روزه ارائه می شود و شما می توانید انواع محموله های خود را با کمترین هزینه منتقل کنید . ارسال بار به شارجه خدماتی است که برای انتقال کالاها و محموله های شخصی و تجاری با انواع روش های حمل و نقل بین المللی انجام می شود .

برای ارسال بار به شارجه روش های زیر در اختیار شما قرار میگیرند :

 • حمل هوایی 
 • حمل دریایی

ما به عنوان برترین شرکت حمل بین المللی ، همه روزه آماده انتقال محموله ها در شرایط و وضعیت های مختلف با قیمت بسیار مناسب هستیم.  لازم به ذکر است که برای ارسال بار به شارجه ، محموله های شما به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه قرار می گیرند و امکان ارسال ایمن فراهم است.

علاوه بر ارسال بار به شارجه ، ارسال بار به دبی که مرکز تجارت جهانی است در اسرع وقت انجام خواهد شد.

ارسال-بار-به-شارجه
ارسال-بار-به-شارجه

ارسال هوایی محموله ها به شارجه 

یکی از بهترین و سریعترین روش های ارسال بار به شارجه ، روش حمل هوایی است که توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه خواهد شد.  ما برای ارسال بار به شارجه به صورت همه روزه از فرودگاه امام خمینی آمادگی ارسال انواع لوازم شخصی و تجاری شما به مقاصد مختلف در کشور شارجه را داریم. 

آریا نوین کارگو با ارزانترین نرخ و قیمت در اسرع وقت محموله های شما را با بهترین کیفیت در شهر مورد نظر شما در گمرک فرودگاه تحویل خواهد شد . 

ارسال هوایی به شارجه یکی از سریعترین و بهترین روش های برای انتقال محموله ها تا 300 کیلو می باشد که توسط تیم متخصص آریا نوین کارگو به صورت همه روزه انجام خواهد شد.

برای حمل هوایی به امارات ، مجموعه آریا کارگو با استفاده از خطوط هوایی داخلی و خارجی و خصوصا خط هوایی امارات محموله های مختلف شما را منتقل می نماید . سرویس های حمل هوایی برای شارجه به صورت کامل تحت پوشش بهترین بیمه نامه قرار دارند .

ارسال هوایی برای شارجه
ارسال هوایی برای شارجه

ارسال اثاثیه و لوازم خانه به شارجه 

یکی دیگر از خدماتی که برای ارسال بار به شارجه توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می شود ، انتقال اثاثیه و لوازم شخصی با کمترین هزینه می باشد. 

برای ارسال اینگونه محموله ها به شارجه ، روش زمینی بسیار روش مناسبی برای حمل حجم زیاد محموله ها می باشد . اما برای انتقال چند تکه اثاثیه و لوازم ، امکان ارسال بار به شارجه به صورت هوایی فراهم است و با کمترین هزینه و در اسرع وقت محموله ها منتقل خواهند شد. 

برای ارسال اثاث و لوازم خانه به شارجه ، هزینه هایی بابت خروج اثاثیه و گمرک ایران و شارجه وجود دارد که بر اساس نوع محموله مشخص میشود. 

برای حمل زمینی ، آریا نوین کارگو بهترین و تخصصی ترین خدمات را به شما عزیزان ارائه خواهد نمود .

یکی از بهترین روش های برای ارسال لوازم خانه به شارجه یا سایر شهر های امارات ، حمل به صورت فریت مسافری به امارات می باشد . در این روش ، محموله های شما از طریق هواپیماهای مسافری بارگیری و منتقل می شوند .

آیا بسته بندی برای ارسال بار به شارجه مهم است ؟ 

یکی از مهمترین موضوعات برای خدمات ارسال بار به شارجه ، بسته بندی حرفه ای محموله ها می باشد . در صورتی که محموله های شما به خوبی بسته بندی نشده باشند ، علاوه بر عدم پذیرش آنها در گمرک فرودگاه ، مشکلاتی مانند شکستگی به دلیل بارگیری و جابجایی نیز ممکن است به وجود آید.

از همین جهت ، برای بسته بندی باید موارد مهمی رعایت شود و بر اساس نوع محموله باید بسته بندی مناسب برای آن در نظر گرفته شود. 

به عنوان مثال ، برای ارسال بار به شارجه در صورتی که محموله شما شکستنی باشد ، باید از بسته بندی چوبی مخصوص استفاده شود و داخل بسته بندی با استفاده تجهیزات مناسب مانند نایلون حبابدار و . . . استفاده شود.

برای حمل مواد غذایی نیز باید از جعبه های یونولیت ( یخچالی ) استفاده نمود و با استفاده از یخ خشک فضای داخل آن را برای نگهداری چند روزه مواد غذایی مناسب کرد.

برای ارسال بار به شارجه توسط آریا نوین کارگو ، همه روزه خدمات بسته بندی با حرفه ای ترین تیم به شما عزیزان ارائه میشود. فقط کافیست با ما در تماس باشید.

ارسال بار به امارات به صورت همه روزه انجام خواهد شد و انواع محموله های شما با بهترین بسته بندی منتقل می شوند . بسته بندی حرفه ای سبب حفظ سلامت و امنیت محموله شما می شود .

هزینه های ارسال بار به شارجه چقدر است ؟ 

برای ارسال بار به شارجه ، نرخ کرایه و هزینه های حمل و نقل بر اساس موارد متعددی مشخص میشود که آریا نوین کارگو به شما این اطمینان را می دهد که ارسال محموله های شما با کمترین هزینه انجام شود . 

مهمترین موضوع برای ارسال بار به شارجه ، نوع روش حمل است . هر یک از روش های انتقال بار و کالا دارای هزینه های مختلفی هستند و بر همین اساس قیمت انتقال محموله مشخص میشود .

علاوه بر این ، نوع محموله و میزان ارزش آن نیز در فرایند گمرکی هزینه های مختلفی دارد . به عنوان مثال ، برای ارسال محموله A ممکن است نرخ گمرکی 100 تومان و برای محموله B ، هزار تومان باشد که در گمرک فرودگاه یا گمرک شهر قبل از پلمپ و ارسال مشخص میشود. 

یکی از مهمترین مواردی که در هزینه های ارسال بار به شارجه موثر است ، نرخ و قیمت روزانه ارز می باشد.

علاوه بر ارسال بار به شارجه ، هزینه های خدمات ارسال بار به ابوظبی را نیز می توانید از طریق شماره های آریا کارگو استعلام کنید . فقط یک تماس با شماره های آریا کارگو کافیست تا محموله شما با بهترین کیفیت منتقل شوند .

باربری-ایران-به-شارجه
باربری-ایران-به-شارجه

آیا برای ارسال بار به شارجه از بیمه استفاده میشود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به شارجه را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به شارجه و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به شارجه با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

ارسال بار به فرانکفورت نیز با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام خواهد شد و محموله های شما به صورت سریع منتقل می شوند .

چه کالاهایی برای ارسال بار به شارجه ممنوع هستند ؟ 

وارد کردن برخی از کالاها به شارجه ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به شارجه را کمی سخت کرده است .گمرک شارجه جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است. شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور شارجه نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک شارجه اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

برای ارسال بار به شارجه ، قبل از هر اقدامی با مشاوران ما در تماس باشید و پس از کسب اطلاعات کامل نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایید . 

استعلام هزینه های ارسال بار به شارجه نیز از طریق تماس با کارشناسان ما صورت می پذیرد.

علاوه بر شارجه که در خاورمیانه قرار گرفته است ، خدمات آریا کارگو برای همه شهر های اروپایی نیز انجام خواهد شد . به عنوان مثال ، ارسال بار به استکهلم در سوئد نیز با بهترین کیفیت انجام خواهد شد .

ارسال بسته پستی به شارجه

یکی از مهمترین خدمات آریا کارگو ، ارسال یسته های شما با وزن های حدود 5 تا 10 کیلو به شارجه است. در خدمات ارسال بسته های پستی به شارجه ، نوع محموله داخل بسته پستی بسیار مهم است و دستگاه های ایکس ری مورد بازدید قرار میگیرند .

در صورتی که بسته پستی شما جزو محموله های ممنوعه نباشد ، امکان ارسال آن به راحتی و در اسرع وقت فراهم خواهد شد .

مجموعه آریا کارگو با ارزانترین قیمت بسته پستی به شارجه را با بهترین قیمت ها ارسال می نماید .

ارسال حیوانات به شارجه 

گاهی مشتریان ما نیاز دارند تا حیوان خانگی خود ( از قبیل سگ ، گربه ، خرگوش ، پرنده های زینتی و … ) را توسط باربری هوایی با هواپیما به خارج از کشور ارسال نمایند که برای ارسال بار به شارجه نیز این امکان فراهم است .

حمل هوایی حیوانات زنده شامل رعایت موارد ویژه ای می باشد تا حیوان زنده بتواند در طول سفر طولانی خود با هواپیما ، در “بهترین استانداردهای نگهداری حیوانات زنده” حمل شده و به سلامت و در نهایتِ ایمنی به مقصد برسد.

مدارک زیر برای ارسال حیوانات به شارجه به صورت زیر می باشند : 

 1. مجوز ورود به کشور مقصد (در صورت نیاز)
 2. ارائه اصل گواهی بهداشت از سازمان دامپزشکی دولتی کشور مبدا باید در شرایطی که ۷ روز از تاریخ صدورش نگذشته باشد ، به همراه درج نام صاحب حیوان در آن . 
 3. ارائه اصل و کپی شناسنامه و گذرنامه حیوان با درج مشخصات کامل و مدارک واکسیناسیون معتبر به ویژه واکسن هاری (به اضافه درج صاحب حیوان)
 4. تکمیل مشخصات فرم درخواست حمل حیوان زنده در شرکت حمل بار
 5. به همراه داشتن میکروچیپ ، شماره‌ میکروچیپ و تاریخ دقیق آن

ارسال لوازم دانشجویی به شارجه

ممکن است قصد ادامه ی تحصیل در یکی از دانشگاههای معتبر شارجه را داشته باشید. شما هم میتوانید کلیه ی لوازم مورد نیاز خود را اعم از پوشاک، کتاب و جزوات درسی، سی دی و لوح های فشرده، مواد خوراکی (خشکبار و غذاهای آماده در بسته بندی‌های تجاری) به شهرهای شارجه ارسال نمایید.

برای ارسال لوازم دانشجویی به شارجه کافیست با شماره های آریا کارگو در تماس باشید و پس از مشاوره با کارشناسان ما بهترین خدمات فریت بار را دریافت کنید .

خدمات تخصصی کارگو را می توانید از طریق شماره های آریا کارگو ثبت سفارش خود را انجام دهید.

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا