ارسال بار به فرانکفورت ( سریع و تخصصی ( هوایی و زمینی ))

یکی از خدمات تخصصی آریا نوین کارگو ، ارسال بار به فرانکفورت است که به صورت همه روزه با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه میشود . 

برای ارسال بار به فرانکفورت ، همه روزه حمل هوایی و زمینی به صورت حرفه ای با کمترین قیمت به شما عزیزان ارائه می شود . در مجموعه آریا نوین کارگو انتقال سریع و ارزان محموله ها از مهمترین خدمات ما می باشد. 

برای ارسال بار به فرانکفورت ، آریا نوین از همه نقاط کشور آماده ارائه خدمات با بهترین مشاوره می باشد . ما با خدماتی سریع و ارزان آماده همکاری با مهاجران و مسافران عزیز هستیم . 

برای ارسال بار به آلمان ، همه روزه بهترین و تخصصی ترین خدمات توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می شود . ارسال بار به فرانکفورت با بیمه نامه کامل و با بیش از یک دهه تجربه آریا نوین کارگو انجام میشود.

ما همه روزه برای ارسال بار به فرانکفورت مشاوره تخصصی رایگان به شما ارائه می نماییم .

ارسال-بار-به-فرانکفورت
ارسال-بار-به-فرانکفورت

روش های ارسال بار به فرانکفورت 

برای ارسال بار به فرانکفورت ، روش های مختلف وجود دارد که هر یک از این روش ها برای انتقال محموله هایی با شرایط  و وضعیت متفاوت مورد استفاده می شوند.

روش های مختلف ارسال بار به فرانکفورت دارای هزینه های متفاوت ، شرایط حمل متفاوت و زمان تحویل متفاوتی هستند . 3 روش اصلی برای ارسال بار به فرانکفورت به صورت زیر هستند : 

 • ارسال هوایی به فرانکفورت 
 • ارسال زمینی به فرانکفورت
 • ارسال دریایی به فرانکفورت

برای ارسال بار به فرانکفورت ، همه روزه آریا نوین کارگو بهترین و مناسب ترین روش های باربری را در اختیار شما قرار میدهد . در ادامه به توضیح این موارد می پردازیم . علاوه بر فرانکفورت ، به صورت همه روزه برای ارسال بار به برلین نیز ما با کمترین هزینه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستیم .

حمل هوایی برای فرانکفورت 

یکی از روش های ارسال بار به فرانکفورت ، حمل هوایی است که به صورت همه روزه و با کمترین هزینه انجام میشود . مجموعه آریا نوین کارگو با سالها سابقه در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی آماده ارائه خدماتی سریع و تخصصی است . 

از آنجایی که برای فرانکفورت به صورت همه روزه پروازهای متعدد از نقاط مختلف کشور وجود دارد ، ما برای ارسال بار به فرانکفورت به صورت هوایی بدون محدودیت خدمات حمل و نقل بار و کالا را در اختیار شما قرار میدهیم. 

ارسال بار به فرانکفورت به صورت هوایی از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود و برای محموله های مختلف باید بسته بندی تخصصی و مناسب در نظر گرفته شود.

برای ارسال هوایی به فرانکفورت آریا نوین بر اساس میزان ارزش محموله های شما بیمه نامه با بالاترین سطح پوشش صادر خواهد نمود .

حمل هوایی به آلمان تخصص تیم آریا نوین کارگو است که با کمترین هزینه امکان انتقال محموله های شما را فراهم می نماید . 

ارسال-هوایی-برای-فرانکفورت
ارسال-هوایی-برای-فرانکفورت

ارسال بار به فرانکفورت به صورت زمینی 

برای ارسال بار به فرانکفورت ، همه روزه امکان انتقال محموله ها به صورت زمینی نیز فراهم می باشد . ما با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت با استفاده از خودروهای باربری ترانزیت آماده انتقال زمینی بار به فرانکفورت هستیم. 

مجموعه باربری آریا کارگو برای ارسال زمینی محموله های تجاری و شخصی شما از کامیونت مسقف و تریلی چادری ترانزیت استفاده می نماید.

برای ارسال بار به فرانکفورت به صورت زمینی ، ما بارگیری را از همه نقاط کشور با بهترین قیمت انجام داده و انتقال فوری محموله های شما از طریق مرز زمینی انجام خواهد شد.

علاوه بر ارسال بار به فرانکفورت به صورت زمینی ، برای ارسال بار به مونیخ نیز ما در اسرع وقت خدماتی سریع و تخصصی در اختیار شما قرار میدهیم . کافیست با ما در تماس باشید.

ترانزیت-زمینی-فرانکفورت
ترانزیت-زمینی-فرانکفورت

ارسال چه کالاهایی به فرانکفورت ممنوع است ؟

وارد کردن برخی از کالاها به فرانکفورت ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به فرانکفورت را کمی سخت کرده است .گمرک آلمان جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است.

 شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور آلمان نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک آلمان اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

علاوه بر موارد ذکر شده ، ممکن است برخی موارد جدید نیز برای ارسال بار به فرانکفورت دچار محدودیت هایی شوند . از همین جهت ، مشاوره کارشناسی با همکاران ما سبب افزایش سرعت و کاهش هزینه های خدمات باربری خواهد شد. 

فریت بار به آلمان نیز توسط آریا نوین با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام می شود . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

ارسال لوازم منزل به فرانکفورت 

یکی از مهمترین خدماتی که آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می نماید ، حمل و نقل اثاثیه به فرانکفورت می باشد . در مجموعه آریا نوین ، انتقال اثاثیه و کالاهای شما با کمترین هزینه انجام میشود و مهاجرین گرامی می توانند اثاثیه خود را به ما بسپارند . 

برای ارسال اثاثیه به فرانکفورت ، همه روزه آریا نوین کارگو آماده انتقال هوایی و زمینی اثاثیه شما میباشد  . در ارسال بار به فرانکفورت از بهترین بیمه نامه استفاده می شود تا محموله های شما با بالاترین امنیت منتقل شوند . 

برای ارسال اثاثیه به فرانکفورت ، محدودیت ارسال اثاثیه نو و آکبند وجود دارد و محموله های مستعمل به راحتی با کمترین هزینه قابل ارسال هستند . برای ارسال اثاثیه به فرانکفورت ، حجم زیاد اثاثیه با استفاده از روش زمینی و محموله ها و اثاثیه کم وزن و کم حجم با روش هوایی به راحتی ارسال می شوند .

برای ارسال بار به هامبورگ نیز می توانید از خدمات تخصصی آریا نوین استفاده نمایید و محموله های خود را از طریق برترین و قدیمی ترین شرکت باربری بین المللی انجام دهید .

بسته بندی اثاثیه برای ارسال به فرانکفورت 

یکی از مهمترین موضوعات در زمان ارائه خدمات ارسال بار به فرانکفورت ، بسته بندی تخصصی محموله ها می باشد . بسته بندی حرفه ای و تخصصی سبب افزایش ایمنی و حفظ سلامت محموله ها خواهد و همین موضوع در سالم رسیدن محموله به فرانکفورت بسیار موثر است  . 

برای بسته بندی اثاثیه جهت ارسال بار به فرانکفورت می توانید از تیم آریا نوین استفاده نمایید تا محموله های شما با بهترین روش بسته بندی و منتقل نمایند . 

برای بسته بندی اثاثیه شما جهت ارسال به فرانکفورت ، آریا نوین کارگو از جعبه های دست ساز چوبی ، کارتن و نایلون حبابدار استفاده می نماید که به خوبی از محموله های شما حفاظت می نماید.

ارسال حیوانات به فرانکفورت

گاهی مشتریان ما نیاز دارند تا حیوان خانگی خود ( از قبیل سگ ، گربه ، خرگوش ، پرنده های زینتی و … ) را توسط باربری هوایی با هواپیما به خارج از کشور ارسال نمایند که برای ارسال بار به فرانکفورت نیز این امکان فراهم است .

حمل هوایی حیوانات زنده شامل رعایت موارد ویژه ای می باشد تا حیوان زنده بتواند در طول سفر طولانی خود با هواپیما ، در “بهترین استانداردهای نگهداری حیوانات زنده” حمل شده و به سلامت و در نهایتِ ایمنی به مقصد برسد.

مدارک زیر برای ارسال حیوانات به فرانکفورت به صورت زیر می باشند : 

 1. مجوز ورود به کشور مقصد (در صورت نیاز)
 2. ارائه اصل گواهی بهداشت از سازمان دامپزشکی دولتی کشور مبدا باید در شرایطی که ۷ روز از تاریخ صدورش نگذشته باشد ، به همراه درج نام صاحب حیوان در آن . 
 3. ارائه اصل و کپی شناسنامه و گذرنامه حیوان با درج مشخصات کامل و مدارک واکسیناسیون معتبر به ویژه واکسن هاری (به اضافه درج صاحب حیوان)
 4. تکمیل مشخصات فرم درخواست حمل حیوان زنده در شرکت حمل بار
 5. به همراه داشتن میکروچیپ ، شماره‌ میکروچیپ و تاریخ دقیق آن

تیم متخصص آریا کارگو برای خدمات ارسال حیوانات به فرانکفورت یا ارسال بار و کالا به فرانکفورت راهنمایی های کامل را به شما عزیزان ارائه می نمایند . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

ارسال لوازم دانشجویی به فرانکفورت

ممکن است قصد ادامه ی تحصیل در یکی از دانشگاههای معتبر فرانکفورت را داشته باشید. شما هم میتوانید کلیه ی لوازم مورد نیاز خود را اعم از پوشاک، کتاب و جزوات درسی، سی دی و لوح های فشرده، مواد خوراکی (خشکبار و غذاهای آماده در بسته بندی‌های تجاری) به شهرهای فرانکفورت ارسال نمایید.

برای ارسال لوازم دانشجویی به فرانکفورت کافیست با شماره های آریا کارگو در تماس باشید و پس از مشاوره با کارشناسان ما بهترین خدمات فریت بار را دریافت کنید .

ارسال مبلمان به فرانکفورت

موارد زیادی برای ارسال مبلمان به فرانکفورت باید مدنظر قرار گیرد . ارسال مبلمان به فرانکفورت به صورت هوایی انجام میشود و هزینه های ارسال آن بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . موارد زیر باید قبل از ارسال مبلمان به فرانکفورت مدنظر قرار گیرند : 

 1. ابعاد و وزن محمول: باید ابعاد و وزن مبلمان را در نظر بگیرید. مبلمان سنگین و حجیم ممکن است نیاز به بسته‌بندی خاص و حمل با باربری یا کشتی داشته باشد، در حالی که مبلمان کوچک و سبک‌تر می‌تواند به صورت هوایی ارسال شود.
 2. هزینه حمل و نقل: هزینه حمل و نقل مبلمان به صورت هوایی بیشتر از حمل و نقل به صورت دریایی یا باربری خواهد بود. برای اطلاع از هزینه‌های حمل و نقل، بهتر است با شرکت حمل و نقل هوایی تماس بگیرید و اطلاعات لازم را دریافت کنید.
 3. بسته‌بندی: برای ارسال مبلمان به صورت هوایی، بسته‌بندی مناسب و محکمی را برای محصولات خود انتخاب کنید تا در طول حمل و نقل آسیب نبینند. برای بسته‌بندی مبلمان، می‌توانید از جعبه‌های چوبی، فوم‌های محافظ، برچسب‌های هشدار و پوشش‌های محافظ استفاده کنید.
 4. محدودیت‌های گمرکی: قبل از ارسال مبلمان به خارج از کشور، باید با مقررات گمرکی کشور مقصد آشنا شوید. برخی کشورها ممکن است برای واردات مبلمان، محدودیت‌های گمرکی داشته باشند و ممکن است برای گذراندن گمرک، مدارک مورد نیاز را باید تهیه کنید.

برای ارسال بار به فرانکفورت و خصوصا ارسال مبلمان ، بهترین و تخصصی ترین تیم حمل و نقل ایران آماده همکاری با شما عزیزان است . مشاوره رایگان و بیمه نامه کامل می تواند در هزینه های شما تاثیر مستقیم داشته باشد .

آیا برای ارسال بار به فرانکفورت از بیمه استفاده می شود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به فرانکفورت را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به فرانکفورت و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به فرانکفورت با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند

. علاوه بر فرانکفورت ، برای ارسال بار به سن پترزبورگ نیز آریا نوین بهترین و کامل ترین خدمات باربری را در اختیار شما قرار میدهد .

باربری-ایران-به-فرانکفورت
باربری-ایران-به-فرانکفورت

مشاوره حرفه ای ارسال بار به فرانکفورت

برای ارسال بار به فرانکفورت ، آریا نوین کارگو خدمات تخصصی را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد . از مهمترین ویژگی های آریا نوین کارگو ، ارائه مشاوره تخصصی و رایگان برای کاهش هزینه های شما و همچنین بهبود شرایط خدمات رسانی می شود .

همانطور که قبلا گفته شد ، برای ارسال بار به فرانکفورت از بهترین بیمه نامه استفاده میشود و مشاوره رایگان بار کارشناسان ما سبب کاهش هزینه ها و استفاده از بیمه نامه ای کامل خواهد شد .

برای ارسال بار به فرانکفورت با بهترین کیفیت فقط کافیست با ما در تماس باشید .

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا